|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   panika...
22.12.2004 15:02:58   
zvezdyca
prvi UZ imam šele drugi teden, ko bom noseča že 10t in 5 dni, in zdaj ravno berem, kaj vse se lahko pokaže, da je narobe... vem, da nima smisla, ampak me malo grabi panika...:(:(:(

lp vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   panika...
22.12.2004 15:05:07   
Lunca1
Ne sekiraj se in vzemi nosečnost kot nekaj naravnega.

LP Lunca

(odgovor članu zvezdyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   panika...
22.12.2004 15:06:11   
zvezdyca
ja, saj sem jo, in ravno ugotavljam, da ni dobro preveč brati...
hvala!

(odgovor članu zvezdyca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   panika...
22.12.2004 15:09:11   
lelaval
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Zvezdyca, ne paničari, ker to ni dobro ne zate in ne za tvojo pikico. Navadno UZ pokaže, kako velik je že tvoj otroček in kako mu srček bije. Videla pa boš verjetno tudi, kako telovadi.

Kar mirna bodi in uživaj v svoji nosečnosti.

:metulj9nebesa::metulj:9nebesa:metulj:9nebesa:metulj:9nebesa:metulj:9nebesa:metulj:9nebesa:metulj:9nebesa


Jaz pa tako rada grem na UZ, da vidim, kaj počne moj otročiček.

lep pozdrav vsem

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu zvezdyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   panika...
22.12.2004 15:11:19   
sonček2*
Ti samo uživaj, da ti nosečnost čim hitreje mine, ker po rojsvtu se začne nekaj pravljičnega...

(odgovor članu zvezdyca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   panika...
22.12.2004 15:25:53   
Grascakinja
Čisto te razumem... jaz sem ravno tako paniko zganjala pred dvema dnevoma zaradi nuhalne svetline...no, zdaj se pa lahko malo pametno delam, ko je za mano, pa še včeraj me je kup RRjevk tolažil - take smo pač ženske, da paničarimo.
Pupa moja, vse bo v najlepšem redu!!!!! Bodi prepričana v to!!!!
Pa prinesi nam kako slikico v album pokazat, da vidmo tvojo pikico!
Ti samo uživaj in ne skrbi!

(odgovor članu zvezdyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   panika...
22.12.2004 15:34:20   
zvezdyca
bom... hvala vsem!

(odgovor članu zvezdyca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   panika...
26.12.2004 13:59:41   
Kety
Živjo!

Jaz sem včeraj dopolnila 5 tedno in 6.1. imam prvi pregled. Ko sem zdajle začela brati na forumu, sem se še sama malce vznemirila, saj komaj čakam, da bom videla kaj se dogaja v mojem trebuščku. Ponavadi gredo prazniki tako hitro mimo, da se komaj enkrat obrneš, meni pa se vlečejo in vlečejo....

Vesele praznike vsem!!:darilo:

LP Kety

(odgovor članu zvezdyca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?