|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pariz nujno!
19.11.2007 14:33:42   
2mama
Kako preziveti zdaj novembra (napovedan dez) en dan v Parizu (mesta ne poznam)? kaj poceti, kam iti (upostevati je treba, da je napovedana splosna stavka, v postev pridejo samo pes ogledi, hotel je neposredno ob Eifflovem stolpu), kje kupiti kako malenkost (srednji razred trgovine)? HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pariz nujno!
19.11.2007 14:40:01   
kofetek2010
Moj mož je bil prejšnji teden v Parizu in je bila prava katastrofa zaradi stavke.
Bil je službeno, zato niti ni imel časa hodit po ogledih (sicer pa sva bila mi2 že skupaj v Parizu pred leti in sva takrat videla kar je pač zanimivega).
Je pa potreboval, ko je podkupil kakšnega šoferja taxija (in plačal 3x več kot normalno), za pot, ki normalno traja 15.minut, skoraj 1.uro.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pariz nujno!
19.11.2007 14:50:35   
klavdijas
V Parizu imaš res vse živo. Jaz bi obiskala kakšen muzej, galerijo, malo se sprehdiš, tudi v dežju.

Lep pozdrav,

    Klavdija

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pariz nujno!
19.11.2007 14:54:34   
2mama
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Moj mož je bil prejšnji teden v Parizu in je bila prava katastrofa zaradi stavke.
Bil je službeno, zato niti ni imel časa hodit po ogledih (sicer pa sva bila mi2 že skupaj v Parizu pred leti in sva takrat videla kar je pač zanimivega).
Je pa potreboval, ko je podkupil kakšnega šoferja taxija (in plačal 3x več kot normalno), za pot, ki normalno traja 15.minut, skoraj 1.uro.


tega sem se bala, s taksiji namrec. druge variante kako prit od letalisca do centra itak ni. pa saj OK, je vse skupaj sluzbeno. za jutri pa napovedujejo vsesplosno stavko, se pravi se sto drugih sindikatov zraven ob tistih s prejsnjega tedna. bi bilo kar najbolje doma ostat.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pariz nujno!
19.11.2007 17:58:08   
Anonimen
Nekaj v centru mesta, če boš blizu.

Orsay, Gallerie Lafayette za šoping, kakšen Rodin...ne vem, kaj ti je všeč.

(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pariz nujno!
19.11.2007 17:58:50   
bumerang
Ti bom dala zelo dober nasvet - ostani doma.

V Parizu lahko hodiš eno uro, pa nič ne boš videla. Dež ni tak problem, dežuje itak zmeraj.
Na taksije pozabi. Na katero letališče pa sploh letiš? Z najbližjega, ki je smatran za center, je skoraj eno uro vožnje, naprej s hitrim vlakom potem pa še z metrojem.
Ko smo bili na zadnje, smo se pripeljali na letališče, da bi šli domov (ob prihodu na letališče smo imeli 4 ure fore) in enega od terminalov so ravnokar zaprli zaradi grožnje terorizma. Od tega terminala do drugega je par km, taksiji so izginili v par minutah, potem smo pa na bus čakali tako da smo letalo komaj ujeli. Glede na to, da so nekatere klicali, ga vsi očitno niso.
Zdaj si pa predstavljaj, da je stavka, in da bi vsi Parižani nekaj radi.

Aja - pa še nekaj. Pozabi, da se boš s kom pogovarjala v angleščini. Se bodo gladko naredili, da te ne razumejo in se obrnili stran. Tudi policaji!


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pariz nujno!
22.11.2007 14:18:24   
2mama
porocam o obisku.

strajk - ga sploh ni bilo cutiti. taksi od letalisca CDG v pol ure v centru, 42 evrov. nazaj 55 evrov in ura in pol. tam sem si placala turisticno turo bus, resda 22 evrov za dva dni, ampak neomejeno stevilo vozenj. in zdaj mi je jasno, zakaj ni nobene frke, ce tam kdo strajka (in vsak dan kdo): domacini so navajeni, zato so vsi na kolesih, motorjih, pes ali z avtom. turisti pa imajo turisticne bus ture, ki te pripeljejo so vsejh destinacij, ki jih ponavadi turist zeli videti. in to je to.

in se nekaj - soncek je sijal!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Po poteh velikih faraonov
photo
Velike piramide so pripadale faraonom, manjše, ki jih je v bližini kar nekaj, pa so bile namenjene faraonovim ženam in s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?