|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Miklavži-kruhovi
22.11.2007 9:43:19   
Adelina
Ali katera peče Miklavže. Mislim tiste, ki so narejeni iz mlečnega kruhovega testa, kot so tisti parklji, ki jih lahko kupiš v trgovini pred Miklavžem. Jaz sem jih misla speč, sam nimam bene šablone, kar tako pa najbrž ne bi bil ravno podoben Miklavžu. Sem lansko leto v eni reviji videla, ko je Saša Einsiedler (ali pa morda Lendero) delala ful lepe miklavže, pa si nisem shranila. No, če katera ve, kje oz. kako jih naredit, se ji najlepše zahvaljujem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Miklavži-kruhovi
22.11.2007 11:04:22   
Barbs
Ja nič, narediš testo za kruh ( mlečni) in mal desca oblikuješ....

kam pa pridemo brez domišljija?user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Miklavži-kruhovi
22.11.2007 11:05:21   
srursa
Jaz naredim testo za mlečini kruh in nato oblikujem parklejne. Pride nekaj podobnega kot kupljeno.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Miklavži-kruhovi
22.11.2007 11:31:30   
Adelina
Hvala za odgovor. Sam, če jaz domišljijo uporabim, ne vem, če bo ven prišlo kaj podobnega Miklavžu ali parkeljnuuser posted image  

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Miklavži-kruhovi
22.11.2007 12:54:44   
Katarina_Barbara
Jaz jih naredim takole: mlečno testo narežem na cm debele palice, ki jih nato posvaljkam. Svaljek narežem na dva dela: daljši in krajši
Daljšega prepognem, vmes v luknjo dam krajši svaljek, nato pa iz daljšega spletem kitko oz. jih zavijem. Tako dobim trup, noge in roke. Del kjer se stikajo roke in noge malo potlačim s prstom, tako dobim glavo. Z nožem potem samo zarežem na vrh glave, da dobim ušesa in rožičke. Z rozinami naredim oči, z nožem zarežem obliko ust in dodam rdeč trak za jezik.
Parklje premažem s stepenim jajcem in jih spečem.


(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Miklavži-kruhovi
22.11.2007 13:31:09   
Katarina_Barbara
Pošiljam še link, po katerem sem jih pekla: http://med.over.net/forum5/read.php?109,2096241,2096738#msg-2096738

Zraven so tudi slikice.

(odgovor članu Katarina_Barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Miklavži-kruhovi
22.11.2007 21:42:27   
mojsoncek
Na kulinariki sem nasla tale recept:

http://kulinarika.net/recept.asp?ID=8381


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Katarina_Barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbirčen otrok: nasveti, ki delujejo
Z neješčostjo se sreča večina otrok, le da je pri nekaterih izrazitejša kot pri drugih in v teh primerih je prehranjevan...
Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?