|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partner ob začetku poroda
2.12.2007 12:29:55   
*Mojca*
Sicer sem šele v 12t imam pa že milijon vprašanj glede poroda. Zanima me kje je bil vaš partner ko vam je odtekla voda, oz. kdo vas je peljal v porodnišnico in koliko za vami je prišel partner? Je bil okrog PDPja 24ur na dan z vami?
Malo me skrbi da ga ravno takrat ne bi bilo doma in bi morala biti sama v  porodni, pa kdo bi me peljal...

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 12:34:06   
Naja30
To je tudi mene skrbelo, sploh ker ima moj tudi nočno delo. Pa se je izteklo tako, da sem bila po roku in tisti dan, ko sem šla na pregled v porodnišnico, je bil z mano in cel dan sva bila skupaj. Zvečer so se mi začeli popadki in ko je še čep odletel, je postal paničen, da je treba it. Jaz sem hotla še eno nadaljevanko do konca pogledat, ker sem vedla, da lahko še traja, ampak je rekel, da doma pa ja ne bom rodila! user posted image  user posted image user posted image  Tako da sva šla. n še dobro, ker na pregledu v P mi je še voda odtekla.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 12:37:05   
Blejka26
jaz sem prvič rodila decemba 05 ko je najbolj snežilo.Moj je ravno na dvorišču plužil sneg,ko je meni odtekla voda..itak panika v zraku,tko da je moj še izgubil ključ od traktorja in smo ga našli šele spomladi..drugače je bil pa ves čas ob meni..to je lepo in tud malo anj misliš na vse kar te čaka..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 12:38:09   
Blejka26
p.s.moj ma tud skoz nočne je pek,ampak se je tko dogovoril,da so bili v pripravljenosti-v službi

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 12:41:19   
*Mojca*
hvala za hitre odgovore user posted image

Upam, da bo dragi takrat z mano, ker sva iz Lj, rodit pa nameravan v Po, tako da ga bom nujno potrebovala user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 13:37:05   
mateyka
ah, ni kej za komplicirat - pokličeš ga po mobitelu, da te pride iskat in to je to. v službi naj pove da okol tega datuma lahko kadarkol pade prevoz in porodnišnica; sej bojo razumel user posted image + ne boš rodila v 5 minutah po prvem popadku - itak bo trajal par ur (sploh če ti je prvi), to pa je dovolj za vse plane (klic in postojna)

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 13:37:21   
lelaval
Moj je bil za 1. porod fraj, a se je s sodelavcem dogovoril, da se zamenjata. In zjutraj je mene peljal v porodnišnico, pa odhitel do sodelavca, da vseeno ne bo dela. user posted image
2. in 3. pa je bil doma - sem itak vseh 3x šla ponoči v porodnišnico.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 16:08:20   
fjola
Eh, moj dela v LJ, smo iz obale, rodit nameravam v PO. KO bo šlo zares bom, če ga ne bo tu pa taksi najela do PO. Sej ni take panike. Je pa ves živčen, ker bo službo zamudu. Še na CTG je se namerevam vozit sama ker ga ne mislim poslušat kok je živčen pa razne kombinacije kako me bo v PO pustu, pol pa pršu po CTG-ju iskat pa domov pelu.....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 19:35:20   
Jančika_
Moj je bil skoz nekje blizu (recimo 10 minut stran z avtom); edino 14 dni pred drugim porodom se je spomnil iti na celodnevno ekskurzijo v Avstrijo s celim busom srednješolcevuser posted image ; samo po sebi to niti ne bi bilo tako hudo, če ne bi ravno takrat bili cel vikend odsotni tudi moji starši in brat, jaz pa doma sama z 2-letnikom. Na srečo nisem rodila takrat, bila pa sem dogovorjena s prijateljico, da bi vskočila, če bi bilo treba.

Dejansko sem prvič dobila popadke zgodaj zjutraj, drugič mi je pa ponoči odtekla voda, tako da je bil obakrat ob meni, ko se je začelo.

(odgovor članu fjola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 19:37:08   
altati
Brez panike, saj se skoraj nikoli tako ne mudi.
Jaz sem svojega vedno našla, pa ni bil nikoli ravno blizu (rodila 3x).
Vedno me je peljal on v porodnišnico in bil z mano od začetka do konca.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 20:03:03   
eya
Moj je bil k sreči kar zraven mene, ko se je začelo...pri nas je šlo ekspresno hiter, tako da bi porod zamudil, če bi bil kje dlje, verjetno.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 20:16:28   
*Mojca*
Tega se jaz bojim user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partner ob začetku poroda
2.12.2007 20:49:58   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*

Tega se jaz bojim user posted image


nic bat, bi mogla bit ornk srecnica, da bo dete kar ven skocilo user posted image user posted image user posted image
lej, to so manjse logisticne zadeve, ki se ziher resijo. v prvo prakticno nobena ne rodi v 1 uri od zacetka popadkov, tko da imas dovolj casa, da vse spedenas, po potrebi poklices resilca,  ... v veliki vecini je tko, da te prej caka se klictir britje in v bistvu tvojega posljejo se za kaksno uro minimalno ven cakat user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?