|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanima me..
10.12.2007 13:14:28   
*mancaG*
pozdravljene!
mene pa zanima (tiste ki ste se odločile za denarno nadomestilo namesto paketa) v kolikšnem času ste dobile ta denar?
ali bi v istem času dobila tudi paket?jz imam pdp 1.2.08 in mi je rekla na csd da bo denar okoli 15.1?ali ni to malo pozno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanima me..
10.12.2007 13:21:36   
Divja vijolica
Odvisno kdaj oddaš papirje na socialno. Jaz sem dobila denar oktobra, rok imam 15. 12. torej 2 meseca prej. Sem pa papirje oddala že pred 1.oktobrom. Torej, če še nisi izpolnila papirjev, si za ta mesec že prepozna.

(odgovor članu *mancaG*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanima me..
10.12.2007 14:04:22   
jaša2
jaz sem tud kar hitro dobla denar. nisem rabla dolgo čakat, zatem ko sem oddala papirje - tud kaka 2 meseca pred rokom.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu *mancaG*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanima me..
10.12.2007 14:32:54   
hokejistka
PDP: konec decembra
Papirje na CSD oddala konec oktobra. Odločbo z datumom 30.10. prevzela 3.11, denarja še nimam. Naj bi pa bil decembra. Pri meni se je zavleklo, ker sem odločbo dvignila na Pošti šele v novembru, čeprav ne vem, kakšno vezo ima to, če pa je na odločbi oktobrski datum.
Uf, sem zakomplicirala user posted image

(odgovor članu *mancaG*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanima me..
10.12.2007 14:37:13   
kawasakica
cca 3 tedne sem čakala

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanima me..
10.12.2007 14:42:58   
*mancaG*
hvala za odgovore!paperje sm oddala začetek decembra-takoj k sm jih dobila od moje g!jap pa še prazniki bojo vmes-tko da upam da me kej ne prehitiuser posted image

(odgovor članu *mancaG*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanima me..
10.12.2007 15:09:44   
polly80
kaj lahko vprašam kolko znaša denarno nadomestilo?pa ali kje piše kaj je v tistih paketkih..bi rada malo preverla,da se lahko potem odločimo kaj bomo imeli  user posted image
hvala

(odgovor članu *mancaG*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanima me..
10.12.2007 15:32:21   
bejbi
Na tem linku si lahko prebereš o zavitkih za novorojenčka
http://www.novorojencek.com/, lahko pa vzameš denar, ki znaša 250eur.

(odgovor članu polly80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanima me..
10.12.2007 22:40:08   
pupika27
jaz imam PDP 18.01. pa sem oddala papirje 09.11. in mi je rekla da bo denar nakazan 14.12 ker je 15.12 sobota.

(odgovor članu bejbi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanima me..
11.12.2007 11:23:00   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: polly80

kaj lahko vprašam kolko znaša denarno nadomestilo?pa ali kje piše kaj je v tistih paketkih..bi rada malo preverla,da se lahko potem odločimo kaj bomo imeli  user posted image
hvala


Tole je odlična povezave za vsa vprašanja glede CSD.
http://www.csd-lj-siska.si/splosno/index.asp

(odgovor članu polly80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanima me..
11.12.2007 14:50:38   
mala pikica
Mislim, da ni toliko odvisno od tega, kdaj je pdp, ampak od tega, kdaj oddaš papirje. Če jih oddaš do konca meseca, potem dobiš naslednji mesec 15. nakazano. Torej, če si jih recimo oddala do 30.novembra, bi morala 15.12. imeti nakazan denar. Če si jih oddala 3.12, dobiš denar 15.1. Vsaj mislim, da je tako. Ne me čisto za besedo držat.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanima me..
11.12.2007 16:33:31   
benika
Mislim, da ni toliko odvisno od tega, kdaj je pdp, ampak od tega, kdaj oddaš papirje. Če jih oddaš do konca meseca, potem dobiš naslednji mesec 15. nakazano. Torej, če si jih recimo oddala do 30.novembra, bi morala 15.12. imeti nakazan denar. Če si jih oddala 3.12, dobiš denar 15.1.


Tako je.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanima me..
11.12.2007 17:21:01   
hokejistka
Mislim, da ni toliko odvisno od tega, kdaj je pdp, ampak od tega, kdaj oddaš papirje. Če jih oddaš do konca meseca, potem dobiš naslednji mesec 15. nakazano. Torej, če si jih recimo oddala do 30.novembra, bi morala 15.12. imeti nakazan denar. Če si jih oddala 3.12, dobiš denar 15.1.



Tako je.


Pri meni to ni držalo. Sem opisala zgoraj user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanima me..
12.12.2007 12:57:16   
mala pikica
V glavnem, decembrski dinarčki so bili danes nakazani user posted image Jaz sem oddala papirje 30.11. in danes dobila denar.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanima me..
13.12.2007 0:10:39   
kew kew
Jaz vem da sem takoj, ko sem dobila papirje šla po obrazce, vse izpolnila in čakala, da sem sploh lahko vložila - ne smeš prej kot 60 dni pred pdp, se mi zdi.
No, ampak denar sem dobila nakazan pa tik preden sem rodil. Full dolgo so ga šparali, ja. Pa brez obresti sem ga dobila, da se ve.user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?