|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup Ebay-zimska vreča
4.1.2005 11:41:53   
Aly
Ker bo naš otroček vsak čas hotel na sprehodih kaj videti :)- mu moramo zraven športnega dela vozička Quinny, kupiti še zimsko vrečo... Žal smo ob povpraševanju na Infantinu ostali razočarani, saj barve niso več iste.... Mi imamo voziček Canvas jeans barve in takšno vrečo bi tudi želeli.... Ne vem, morda imajo zimske vreče še kje v Baby centru, vendar dvomim, da to barvo.... Ali je bila katera zadnje čase pri Schmidu ? Ima mogoče on kaj zalog teh vreč?
Našla sem sicer originalno vrečo na Ebayu, vendar se bojim, da ne bi bilo več stroškov..... Prosim, če je katera že nakupovala preko Ebaya (npr. Annny), naj mi da nasvet glede tega naročila :

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=68430&item=3771864078&rd=1


Lep dan vsem ! :rozica: Aly
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nakup Ebay-zimska vreča
4.1.2005 11:46:18   
KIRA
najprej vprašaj trgovca, kolko bi stalo pošiljanje v slovenijo - če je predrago, se raje pelji v avstrijo, ali pa če imaš kake znance v nemčiji, naj pošlje njim.
LP

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nakup Ebay-zimska vreča
4.1.2005 16:06:25   
KIRA
meni bi tud blo fajn, če bi bla enake barve. mal je čudno če je recimo voziček rdeč, vreča pa živo zelena a ne? naj kar vpraša, da ne bo kakih nesporazumov.

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nakup Ebay-zimska vreča
4.1.2005 21:52:23   
andrejaz
Najbolje da kar pokličeš Schmida. Saj zna kar dobro angleško. Ali pa kar po elektronski pošti povprašaš.

Telefonsko številko in mail naslov imaš na njegovi strani.

http://www.schmid-baby.at/

:sloncek:

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nakup Ebay-zimska vreča
5.1.2005 17:02:22   
tiha
Aly, meni so pri Schmidu naročili Maxi Cosijevo zimsko vrečo, ki paše tudi na lupinico Cabrio, ker tudi za našega Quinnyja ni bilo več prave barve (brick).
Vzela sva pa barvo Arabesque, ki super paše k vozičku.

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nakup Ebay-zimska vreča
9.1.2005 8:26:34   
Mojca20
Ne vem če si opazila, vendar to vrečo pošiljajo samo v Nemčijo. (versand nach Deutschland). Pisati mora Europa, ali Welveit ali nekaj takega.

(odgovor članu Aly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?