|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kilogrami+???
18.12.2007 20:04:04   
iva77
Pozdravljene,

zanima me koliko so vam kaj poskočili kilogrami v user posted image , meni je to tretja user posted image in sem se že v prvem mesecu zredila za 3kg (a ni to malo preveč), z prvim in drugim otrokom sem se do 4.meseca redila nekako po 1kg na mesec in potem pa v naslednjih 5. mesecih po 4kg na mesec nekako cca. 24kg v user posted image . Na te 3kg v prvem mesecu se oziram z velikim ???, prosim za vaše mnenje.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kilogrami+???
18.12.2007 20:10:17   
ina83
Jst sm v 35 tednu. Pridelala 8kg, nisem imela nič večjega apetita.user posted image

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kilogrami+???
18.12.2007 20:27:50   
pilar28
ahoj jaz sem se do 28. t. zredila 18 kg potem pa do 40. t. kar 6 kg, pa nisem nič kaj posebnega jedla in pila. tako pač je.

(odgovor članu ina83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kilogrami+???
18.12.2007 20:51:04   
tally
hoj jst sem do 12 t pridelala 1kg, potem pa na naslednjem pregledu v 18 tednu sem imela  +4 kg. torej sem v dobrem mesecu pridelala 4 kg. me je kr malo po strani gledala in mejčkano nadrla. upam da ne bo šlo tako naprejuser posted image

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kilogrami+???
18.12.2007 22:12:14   
eya
Ja, je mogoče malo veliko tile kilogrami za en mesec, ampak verjemi, da se v veselem decembru marsikatera/marsikateri, ki ni noseč/a tudi zredi za nekaj kg. Poskusi jest normalno, čimmanj sladkega.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kilogrami+???
18.12.2007 22:59:15   
Naja30
Ah, ne sekiraj se za kg.user posted image

V prvi nosečnosti sem se zredila za 16kg, zdaj pa do 16t 3 kg. Bmo videli, upam da vsaj prve teže ne bom presegla.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kilogrami+???
19.12.2007 9:26:34   
t*e*j*k*a
Tudi jaz sem se do osmega tedna nosečnosti zredila za 3 kilograme! Sedaj sem v 39 tednu in imam +12kg. Je pa res da se skoraj vsak človek decembra zredi ker je toliko dobrot.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kilogrami+???
19.12.2007 10:58:32   
tatam
V prvi user posted image sem mela že v šeatem mesecu +24 kg,potem je tako ostalo.
V drugi user posted image sem se na začetku ful pazla,na koncu vseeno pridelala 20 kguser posted image
V tretji z user posted image user posted image me ja "razneslo" v petem mesecu-okoli 15+,na koncu sem jih mela 30+,vendar ogromno na račun zastajanja vode!Domov sem šla z 25 kg manj!!!
Kolko sem jaz opazla je pač vsaka user posted image zgodba zase!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kilogrami+???
19.12.2007 14:52:35   
Calena
Ojla,

Jaz sem do 24. tedna pridelala 5 kg in sem še kar zadovoljna. Ne vem pa kako bodo kilogramćki poskočili v naslednjih mesecih.

V prvi nosečnosti sem pridelala 15 kg, ki sem se jih potem tudi uspešno znebila.

Se pa ne sekiram preveč ker mislim da kar je šlo 9 mesecev gor ima po porodu časa 9 mesecev da gre dol.

Sončen pozdrav,

Calena

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kilogrami+???
19.12.2007 20:16:36   
koala
Do 16 tedna sem se zredila 1,5kg, potem pa je šlo bolj gor v 28 t sem imela 9,5kg več. Koliko bo pa na konco pa bomo videli. Jaz se ne sekiram, kar je zda šlo gor, bo potem šlo dol.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Calena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kilogrami+???
20.12.2007 15:35:46   
Roberta69
Jaz sem se največ zredila v prvih treh mesecih in to kar naenkrat za ene 6 kil, se mi je zdelo ful ogromno, ampak mi je šlo v bistvu vse le v trebuh in prsa, drugje nisem opazila niti cm razlike. Zdaj sem v 23t in imam nekje +7/8. Ne vem natančno, ker pojem velike količine hrane, in če se tehtam ob različnem času, je lahko razlike tudi za 3 kile. Mi je pa smešno, ker vidim, da medicinska sestra, kar na približno zapisuje (stopim na tehtnico in ful odšteje kao za oblačila), me pa ni nihče nič kregal (me v bistvu tudi nima za kej, ker čeprav imam ful več kil, bi rekla, da se nisem sploh nič zredila). 

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kilogrami+???
20.12.2007 19:39:30   
tosja
Do 24t sem še vedno na -2kg! user posted image user posted image user posted image
Kako bo vnaprej...pustimo se presenetit! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kilogrami+???
20.12.2007 22:54:46   
MARTINŠČICA
Sem v 13 tednu, nosim user posted image user posted image  in sem pridelala 1 kg. Trebuh imam pa tak, kot bi bila v petem mesecu ali več user posted image .

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kilogrami+???
20.12.2007 22:58:22   
Anitka
Sem v 18. tednu in sem pridelala 2,5 kg in sicer v trebuh in prsa. Kako bo do konca pa bomo še videli.user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kilogrami+???
21.12.2007 15:33:41   
Anonimen
Jaz sem se tudi prvi mesec 3 kg, do 32 tedna 6 kg, potem je pa šlo strmo navzgor do +16kg, ampak res sem se zadnja dva meseca redila s svetlobno hitrostjo, pa nisem jedla nič drugače kot sicer, veliko sem se gibala,...user posted image

Se pa ne strinjam 9 mesecev gor, 9 mesecev dol - vsaj pri meni ne deluje, ker sem še vedno krepko v plusu kot pred nosečnostjo.user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kilogrami+???
22.12.2007 11:39:04   
Srčekgirll
Moji kilogramčki so kr šli gor. Sm v 22t 1d in sm že pridelala 10 kg, sam pol spet padejo, pa narastejo, pa ne jem veliko, enako kot prej. Mal je tudi to, kr sm nehala kadit odkar sm noseča, pa včasih kak piškotek mi ne uideuser posted image . Drgač pa se odlično počutim in z user posted image je vse ok, ne oziram se na kg.
Fajn se (s)mejte in lepe praznike vam želim.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kilogrami+???
22.12.2007 11:58:52   
Jelcy
Jaz sem v 24 tednu in sem se zredila 13 kg, ceprav ne izgleda toliko! Na pregledih me sploh ne tehtajouser posted image ...pojem pa ogromno sladkega, sploh cokolade, ker se ji ne morem upretuser posted image . Res ni videt toliko...tako, da ne vem kam so ti kg sli...mogoce voda.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kilogrami+???
22.12.2007 21:44:06   
šnucika
Dokler te G ne okrega, se ne sekiraj!user posted image
Jaz sem do konca 5. meseca šla 2 kg gor...potem pa so kile kar letele name....skupno sem jih pridelala 17.
Pa so tudi zelo hitro po porodu šle dol.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kilogrami+???
24.12.2007 11:47:40   
portugalka
jaz pa nekako skoraj v 19t pridelala 3kg
in me že skrbi,
enostavno za to, kr mam apetit, ko kontejner,
vržeš lahko noter karkoli želiš in pojem....user posted image

(odgovor članu iva77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kilogrami+???
25.12.2007 11:27:37   
Soncnica Sandra ***
Zdravo!

Tudi jaz sem se že malce "poredila ". Sem na začetku 22tedna in sem pridelala dobrih 5,5kg. Moram pa reči, da se mi zaenkrat še ne pozna toliko, ker sem visoka 185cm. Drugače pa imam tudi ful težave s prebavo oziroma po domače povedano z izločanjem, tako, da kadar imam dober dan za izločanje (haha...) mi tehtnica pokaže tudi do 1kg manj user posted image

Uglavnem uživajte nosečke pa ne se preveč ozirat na kg, vsaj jaz se bom probala držat tega!!!


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kilogrami+???
25.12.2007 16:50:16   
Sunny Morning
Jaz sem v 38t in imam +9,5 kg.
Vsaka user posted image je zgodba zase in se zato nikakor ne obremenjuj s pridobivanjem kg.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kilogrami+???
26.12.2007 15:13:53   
SpeliG
Jaz sem sredi 24. tedna, do zdaj sem se zredila za 6 kg. Pa še to sem pridelala 3 kg v zadnjem mesecu, G. mi sicer ni težil, je pa komentiral, da bi se po njegovem idealnem scenariju do zdaj morala zredit za 5 kg. Z njegovim "idealnim" scenarijem se ne obremenjujem, ker se mi res veča samo trebušček in ker se sicer počutim odlično.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kilogrami+???
26.12.2007 16:50:00   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: SpeliG
Z njegovim "idealnim" scenarijem se ne obremenjujem, ker se mi res veča samo trebušček in ker se sicer počutim odlično.

To se mi zdi najbolj pomembno. Vsaka user posted image mora poslušat svoje telo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kilogrami+???
26.12.2007 17:00:09   
Tanayya29
Jaz sem se v zadnjem mesecu zredila 6 kguser posted image user posted image (sem bila skoz lačna)vseskupaj 20user posted image .Sedaj mesec in pol po porodu,pa mam še 6kg več...

nč se ne obremenjuj,vse gre dol..no upam....user posted image

srečno 2008

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kilogrami+???
28.12.2007 15:40:16   
MID
Bodoče mamice-nič se sekirat zaradi odvečnih kg v nosečnosti.Jaz sem jih pridelala 19,dva tedna po porodu sem pa imela samo še 3 viška.Res sem bila več ali manj polna vode.Po porodu,pa sem jih pridno nabrala še 7user posted image .Za takšne prigode,se je pa vredno sekirat.To občutim sedaj,ko se morem gledat znebit te odvečne teže.Pa tako sem sama sebi trdila,da se po porodu ne bom zapustila...user posted image Ja,zarečenega kruha se največ poje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?