|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sedenje
20.12.2007 18:27:06   
sandra85
kdaj lahko user posted image  sedijo-moj se skozi dviga in ko mu dovolim da mi v naročju par sekund sedi-je prav zadovoljen
star pa bo 4 mesece

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sedenje
20.12.2007 18:28:06   
Anonimen
kdaj lahko sedijo


Ko zmorejo.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sedenje
20.12.2007 19:52:15   
kawasakica
naš bo tudi konec meseca 4 mesece...če ga imaš prenizko, se ful joče. Seveda sedi tak v naročju, da je naslonjen, ampak čisto dol pa noče več bit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sedenje
20.12.2007 19:59:57   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: kawasakica

naš bo tudi konec meseca 4 mesece...če ga imaš prenizko, se ful joče. Seveda sedi tak v naročju, da je naslonjen, ampak čisto dol pa noče več bit


pri nasje isto, pa ga ne upam imet sede-čeprav je name naslonjen

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sedenje
20.12.2007 20:18:30   
mateyka
pri nasje isto, pa ga ne upam imet sede-čeprav je name naslonjen


mi jo pa mal občasno za kratek čas posadimo tko, da je naslonjena naprej - nekak kot da bi napol sede kravce pasla v naročju. men se to ne zdi narobe, sej njen hrbet takrat ne nese nobene teže. pa ne za dolgo - bolj za zabavo, ker jo pol damo v pozo supermana in ji je to ful všeč user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sedenje
20.12.2007 20:42:09   
Anonimen
moja je bila rahlo hipertonična in je pri treh mesecih že morala po nasvetu zdravnice sedet men v naročju! drugače pa je ko zmorejo, predvsem samostojno držat glavo jim nič ne bo škodvalo če sem in tja v naročju malo posedijo.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sedenje
21.12.2007 8:09:40   
Bonnie_RR
Mi smo našemu pri 4m po "dovoljenju" pediatrinje naklon vozička povečali za 1 stopnjo, ker je tamali dobesedno trebušnjake že delal v vozičku. Pa tudi drugače je bil čist srečen, če si je, naslonjen nate, lahko ogledoval okolico.
Drugače pa je začel samostojno sedet pri skoraj 6m.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sedenje
21.12.2007 8:12:46   
Strawberrie Cherrie
Ožbej je nekje okoli 3m začel sedeti v naročju. tako, da je opazoval stvari - je bil precej jok, če je bil nižje. je pa res, da samo v naročju, nikoli ga nisem zalagala, ali silila. nekje od 4m dalje smo malo dvignili tudi naslon v vozičku. 

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sedenje
21.12.2007 11:03:10   
Anonimen
V naročju je začel sedet pri 3 mesecih ma mu nisem pustila, mela sem ga skozi na roki. Sedaj pri 5,5 mesecih v naročju sedi. Drgač pa samostojno ne sediše. Vvozičku se dviguje gor sam da bi sedel ma se cinga sem in tja ne gre še. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sedenje
21.12.2007 17:44:24   
Teya*D.
Naša bo čez kak teden dober 6m in sedi, vendar še ne sama, ni stabilna, nima ravnotežja še. V vozičku pa sploh noče več bit zat osmo ji naštimali hojico da noter sedi dobi kup igrač in mama lahko pospravlja in je tako zadovoljna in vesela. Seveda ne dolgo, da se ne napreza preveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sedenje
24.12.2007 21:18:47   
Drnula
Naši smo v naročju dovolili sedeti pri 3m, pri 4m smo ji za eno stopnjo dvignili naklon v vozičku. Stalno se je vlekla gor in bila zadovoljna edino ko je bila pokonci.
Pri 5,5m je sedela samostojno in se že ujela na rokico ob strani, če ji je zamnjkalo ravnotežja.
Zdaj ima skoraj 6,5m in je prava mala raziskovalka. Se pobere če pade - vendar ne vedno, prejadra čez prostor čeprav ne vem čist kako ji rata. Plazi se še ne, zaenkrat se da na vse 4 in se maje naprej-nazaj. Se pa obrača iz hrtbta na trebuh in nazaj, vsakič na drugo stran, malo rije z nogicami naprej in ji nekako rata se pregurat naprej.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sedenje
26.12.2007 10:50:45   
Natali07
Naš je hipoton in je sam začel sedeti malo pred 11 mesecem in kak teden za tem se je sam usedel.

Ampak od 3 meseca naprej hodimo na fizoterapijo in od takrat mi  v naročju sedi. Je pa pomemben pravilen položaj sedenja.

Nikar pa otroka ne posedat na tla in ga zalagat z blazinami.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sedenje
26.12.2007 20:15:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Natali07
Ampak od 3 meseca naprej hodimo na fizoterapijo in od takrat mi  v naročju sedi. Je pa pomemben pravilen položaj sedenja.


Kakšen pa je ta pravilen položaj?? Lahko malo opišeš, prosim.

(odgovor članu Natali07)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sedenje
5.1.2008 23:10:12   
Peli
Mi smo ga tud v 4. mesecu že dajal v sedeč položaj, seveda tako da si mu dal trdno oporo ob sebi, spredaj ga tud z roko lepo držiš, da je otrok zravnan, gledaš da je približno pravi kot, sicer jaz ne znam dobro razložit, že nekaj časa nazaj je ena en dobr link prlimala o tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sedenje
5.1.2008 23:14:53   
sandra85
mojega naprej vlečeuser posted image če ga nebi spredaj držala, bi na nos padel...kaj to je normalno?
kdaj pa lahko pričakujem, da bo stabilen?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sedenje
5.1.2008 23:15:31   
Peli
V bistvu sm mela v mislih nekej takgale -
http://www.mameibebe.net/dijete/dijete_sa_pp/Babyhandling/2004050513.htm,
sm pa zdej zasledila še nekej zanimivga, upam da smem tole naprej pokazatuser posted image http://www.napovednik.com/dogodek75662_tamalina_delavnica_o_rokovanju_z_dojen



< Sporočilo je popravil Peli -- 5.1.2008 23:16:00 >

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sedenje
6.1.2008 9:14:21   
katra55
Samostojno je začela sedeti pri 5,5 mes. Pri 4 mes. sem ji že dovolila da je sedela v naročju.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sedenje
7.1.2008 15:25:16   
AlTa
Moj pa noče bit v polležečem položaju in ko je naslonjenj name se kr dviguje da bi sedel.
Bi blo kej narobe, če bi za par minutk sedel v mojem naročju?
Danes ima točno 5 m.
Hvala!

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sedenje
11.1.2008 19:40:22   
Nisaa
seveda lohk sedijo v naročju ,ker tako sami trenirajo mišice,čist nekaj drugega je če ga odlagate v ležalnik in razne stolčke kar sploh ni dobro....mogoče ga naprej nese če kaj vidi in da mu je zanimivo ,moj je danes 6m pa se včasih ful naprej daje v naročju in posega po kakšni stvariuser posted image

_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sedenje
11.1.2008 23:37:59   
ALJA75
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

kdaj lahko user posted image  sedijo-moj se skozi dviga in ko mu dovolim da mi v naročju par sekund sedi-je prav zadovoljen
star pa bo 4 mesece


Za ogdovor na takšna in podbna vprašanja ti predlagam knjigo "bistro dete". V njej je opisan  razvoj za vsak mesec posebej, meni je knjiga zelo všeč. Sicer pa za 4 m v rubriki "gibanje" piše: Hrbet je močnejši, kar mu omogoča, da začenja vzravnano sedeti, čeprav ne brez opore.Posadite ga na trdno, nedrsečo podlago, z nogicami narazen, v razkoračenem položaju. Če mu nudite oporo za hrbet, bo zmogel tako sedeti. Toda, če se bo hitro obrnil, se mu bo glavica zamajala.
Torej, naj le veselo sedi.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sedenje
11.1.2008 23:41:05   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: ALJA75

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

kdaj lahko user posted image  sedijo-moj se skozi dviga in ko mu dovolim da mi v naročju par sekund sedi-je prav zadovoljen
star pa bo 4 mesece


Za ogdovor na takšna in podbna vprašanja ti predlagam knjigo "bistro dete". V njej je opisan  razvoj za vsak mesec posebej, meni je knjiga zelo všeč. Sicer pa za 4 m v rubriki "gibanje" piše: Hrbet je močnejši, kar mu omogoča, da začenja vzravnano sedeti, čeprav ne brez opore.Posadite ga na trdno, nedrsečo podlago, z nogicami narazen, v razkoračenem položaju. Če mu nudite oporo za hrbet, bo zmogel tako sedeti. Toda, če se bo hitro obrnil, se mu bo glavica zamajala.
Torej, naj le veselo sedi.



user posted image super!!! hvala, grem zaj mal po spletu pogledat, kje jo lahko naročim


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sedenje
11.1.2008 23:49:07   
ALJA75
Ni za kaj , jaz jo imam trenutno sicer iz knjižnice, vendar bo jo kmalu potrebno vrniti zato jo bom tudi sama kupila.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sedenje
12.1.2008 0:09:56   
sandra85
naročilauser posted image
v roku 3 delovnih dni mora bit v mojih rokahuser posted image
tako ne bom več tuki na RR gnjavila za vsako stvaruser posted image
z dostavo pride 33,11 €
še 1x hvalauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?