|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peg Perego -Pramette, izkušnje
23.12.2007 18:10:08   
Anonimen
Pozdravljene.
Kupili smo Pramette voziček, pa sem tako nezadovoljna. Ko se sestavi v ležeči del sploh ni trde podlage, ampak dojenček kar visi z glavo navzdol. Sem podložila z brisačami, pa nič bolje, se mi zdi, kot da je cel poden zverižen. Mož je uredil, da je dal notri plato, to je v redu, ampak potem otrok pride nekam visoko(plata + dekica), ne ostane nevemkaj robu. Športni del pa ni čisto raven, ampak z manjšim naklonom. Ali je to v redu, če spi na takem 6-7 mesecev star dojenček? Mož pravi, da preveč kompliciram, jaz pa se ne morem otresti občutka neugodja, da to za mojega otroka ni v redu. Kako ste ve reševale ta problem? Jaz ne vem, ali res tako kompliciram? Mi je pa žal, da nisem kupila Top modularni sistem, ki ima trdo košaro. Prosila bi še za vaša mnenja. Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
23.12.2007 18:17:26   
Anonimen
Uporabljala normalno, samo pod glavo smo ji položili pleničko, zaradi polivanja.

Meni se ni zdelo, da kaj visi, sem pa rojen nekomplikator, kar se otrok tiče...user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
23.12.2007 21:28:44   
m*t*?
Pramette


Košara je zakon!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
23.12.2007 22:04:50   
kristinaj
toliko star dojenček lahko leži, da je glava više in ni nobenega problema. jaz imam pliko p3. do 3m je bila v košari, potem sem jo prestavila v športni v katerem gornji del ne gre prav v vodoraven položaj in mislim,da je vse ok.

kaj pa črnke, ki si jih okoli hrbta zvežejo in plejejo po njivi??

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
23.12.2007 23:33:19   
MiRaNi
Tudi mi imamo Pliko p3 in sem z njim zelo zadovoljna. Zaenkrat nisem imela nobenih problemov. Je pa res malo naklona ampak mene to ni motilo, dokler mi tega ''naklona'' enkrat ni omenila prijateljica. Od takrat naprej sem ji pod glavo položila poušterček. Zdaj smo prešli na športni del in mislim, da ni nobenega problema, če se ne da poleči čisto naravnost. Moja user posted image  je spala prve tri mesece z dvignjenim naklonom vzglavja tudi v svoji posteljici po nasvetu patronažne.




(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
24.12.2007 7:09:41   
limma
Tudi midva sva gledala Pramette in se na koncu odločila za Tri Fix Modulatni sistem, ki ima košaro... upam, da bo ok- vsaj na začetku bi jaz imela plato + dekico, potem pa samo pleničko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
24.12.2007 8:19:43   
mala pikica
limma midva tudi imava modularni sistem tri fix user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
24.12.2007 18:49:42   
Naja30
Sem zadovoljna z njim, glava ji niti ni visela user posted image  Je bila pa večkrat tudi kar v lupinici.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
27.12.2007 12:13:12   
Yasminka
Jaz imam model 2005 in me je isto motilo kot tebe. Nikakor ni šel v čisto raven naklon tako da sem nenehno podlagala z dekami. Je pa precej praktičen kasneje, tako da se ti res ni treba bat kako bo spal 6m otrok, saj se naklon hitro regulira in večji dojenčki ne potrebujejo ravne površine. Pa še zelo hitro se zloži, kar je dodaten +.
Naš voziček je po letu in pol uporabe začel precej škripati user posted image (nismo se velik vozili, pa tudi po dežju ne), pa tudi kolesa se zatikajo.
Upam da bo uporaben še za drugega user posted image . Dokupila bom še trdo ali mehko košaro (ta ima trdo dno, mehke stranice), saj poleti ne bo šlo podlaganje z dekami user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
27.12.2007 15:54:30   
kekec in mojca
Zanima me, kako je s kolesi pri teh vozičkih? Gledala sem model Switch, pa sem malo skeptična ravno zaradi teh gladkih koles... Kako z njim vozite po pesku oz. kamenju? Ali otroke močno trese?

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
27.12.2007 16:05:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Kako z njim vozite po pesku oz. kamenju? Ali otroke močno trese?


Za kratke razdalje, par deset metrov gre, za več ne.

(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
27.12.2007 20:25:54   
Anonimen
Yasminka, kam boš pa dala trdo oz. mehko košaro, saj športni del se ne da čisto vodoravno? Kaj pa če podvozje posprejaš z WD40? Lp

(odgovor članu Yasminka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
28.12.2007 17:06:22   
urssyy
No mi smo kupili ta model letošnje leto in kolikor sem gledala ni nobenega problema pri naklonu, morda kaki starejši letniki?? Sicer pa ti bom januarja 2008 lahko kaj več napisala koliko je praktičen. Glede koles pa je res tako, da če ga imaš namen voziti po pesku, bolje da kupiš kaki voziček z večjimi kolesi. Ko boš izbirala voziček , upoštevaj svoje želje in potrebe, ker vse imamo drugačne pogoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Peg Perego -Pramette, izkušnje
28.12.2007 20:05:18   
Yasminka
Športni del bom dala dol in gor trdo košaro. Pa tudi na poravnan športni del se bi dalo dat mehko košaro, saj ima le ta trdo dno in se ne upogne. Na žalost noben WD40 ne pomaga, saj so ležaji skriti v plastiki user posted image in ne prideš do njih. Bomo pač še malo cvilili user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?