|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginekolog
28.12.2007 7:53:23   
Zoja Miša
Pozdravljene,

No, pa sem spet jaz, ampak sedaj rabim dober nasvet. Moja ginekologinja je verjetno malo smotana in me je na pregled naročila šele čez en mesec! Danes sem namreč naredila test in je pozitiven. Zadja menstruacija je bila 22.11.
Ali je o.k., da je pregled šele čez en mesec?
Ali mi lahko katera svetuje kje v Ljubljani ali njeni okolici naj kam h ginekologu, lahko tudi samoplačniško. Se lahko to kar naročiš kje, kaj je potem s kartoteko, ki jo imajo v zdravstvenem domu, pri moji ginekologinji...?
Hvala vsem in prosim za čim več nasvetov!
ZM
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ginekolog
28.12.2007 8:05:33   
Anonimen
Samoplačniško se gre lahko k Branki Colja Lovšin, Linhartova 5, Ljubljana, tel. 01/434-05-10. Jaz sem šla samoplačniško na UZ, ker sem imela ful čudne user posted image  in izcedke. Je super ginekologinja, a kaj ko je vse samoplačniško in če si noseča bi to naneslo ful veliko denarja.

(odgovor članu Zoja Miša)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ginekolog
28.12.2007 8:07:16   
Anonimen
Če bi redno hodila k njej sem mislila user posted image . Ker samo UZ je bil mislim da 27 €, potem pa še vse ostalo tako da pomoje je to kar cca. 50-100 € na mesec, proti koncu nosečnosti pa še bistveno več. Ne vem pa če je kaj drugače če si noseč, mogoče pa ni treba vsega plačati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ginekolog
28.12.2007 8:09:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Pozdravljene,

No, pa sem spet jaz, ampak sedaj rabim dober nasvet. Moja ginekologinja je verjetno malo smotana in me je na pregled naročila šele čez en mesec! Danes sem namreč naredila test in je pozitiven. Zadja menstruacija je bila 22.11.
Ali je o.k., da je pregled šele čez en mesec?
Ali mi lahko katera svetuje kje v Ljubljani ali njeni okolici naj kam h ginekologu, lahko tudi samoplačniško. Se lahko to kar naročiš kje, kaj je potem s kartoteko, ki jo imajo v zdravstvenem domu, pri moji ginekologinji...?
Hvala vsem in prosim za čim več nasvetov!
ZM


Pokliči tja zraven Metelkove, ne vem točno kako se piše ginekologinja, bi mogla vprašat kolegico. Drugače pa kadarkoli zamenjaš g. ali zdravnika, samo sporočiš nov naslov, pa oni sami pošljejo karton na nov naslov.
Če se le da, pojdi k ginekologu, ki je na koncesijo, privat te bo preveč stalo, žal.user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ginekolog
28.12.2007 8:14:38   
Anonimen
Tukaj poglej

Dr. Rojnik je tista ki jo jaz mislim, samo je v stavbi zraven ZD Metelkova, v novi stavbi. Tel. ne vem.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ginekolog
28.12.2007 8:15:38   
Anonimen
evo,tukaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ginekolog
28.12.2007 8:18:56   
bučkabb
no kolker jaz vem, pregled čez en mesec sploh ni tak pozno, kolker sem že tud tuki gor brala jih imajo še pozneje.
ne vem kaj bi želela, da greš prej, sej ti še nič ne more ugotovit razen tega da si noseča, to pa že tak sama veš.
samoplačniške ambulante so pa zelo drage tak da boš kr neki zapravila

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ginekolog
28.12.2007 9:13:37   
murkica
Zoja Miša čestitke. Želim te lepo in mirno nosčenost!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ginekolog
28.12.2007 9:20:24   
vita80
Čestitam Zoja Miša!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ginekolog
28.12.2007 9:24:22   
N _ B
Takrat boš nekje v 9.-10. tednu, kar je popolnoma ok. Pri nas te npr. prej sploh ne naročajo na pregled.

user posted image  za user posted image  in lepo user posted image .

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ginekolog
28.12.2007 9:32:19   
Zoja Miša
No, pa ste me pomirile! Hvala!
ZM

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ginekolog
28.12.2007 11:39:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

Takrat boš nekje v 9.-10. tednu, kar je popolnoma ok. Pri nas te npr. prej sploh ne naročajo na pregled.



Pri nas je ista navada. In tudi jaz sem imela prvi pregled, ko sem bila noseča 9t.

Pa čestitke! user posted image

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ginekolog
28.12.2007 12:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Pozdravljene,

No, pa sem spet jaz, ampak sedaj rabim dober nasvet. Moja ginekologinja je verjetno malo smotana in me je na pregled naročila šele čez en mesec! Danes sem namreč naredila test in je pozitiven. Zadja menstruacija je bila 22.11.
Ali je o.k., da je pregled šele čez en mesec?
Ali mi lahko katera svetuje kje v Ljubljani ali njeni okolici naj kam h ginekologu, lahko tudi samoplačniško. Se lahko to kar naročiš kje, kaj je potem s kartoteko, ki jo imajo v zdravstvenem domu, pri moji ginekologinji...?
Hvala vsem in prosim za čim več nasvetov!
ZM


Mislim da ti je dala cist uredu datum, saj prej tako nima kaj delat s tabo razen da ti pove da si noseca...
Prvi pregled je baje cist normalno sele po 10 tednu nosecnosti.

(odgovor članu Zoja Miša)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ginekolog
28.12.2007 12:53:00   
Taula
Naročila te je čisto ok. Takrat bo lahko videla srček in izključila izven.mater.nosečnost. Vem pa da je težko čakati, takoj ko vidiš plus bi najraje letel takoj do G.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ginekolog
28.12.2007 14:14:36   
TONČI.
Takrat boš nekje v 9.-10. tednu, kar je popolnoma ok. Pri nas te npr. prej sploh ne naročajo na pregled.


Pri nas, če je vse ok, te pred 12 tednom ne naročajo.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ginekolog
28.12.2007 15:18:48   
METULJ1
Zoja Miša - čestitke.Želim ti mirno nosečnost.


(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ginekolog
28.12.2007 16:22:40   
katra55
Naročila te je čisto vredu, jaz sem imela prvi pregled v 10em tednu.
Čestitke ter zdravo in lepo nosečnost.

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ginekolog
28.12.2007 18:07:54   
ronja1a
Mislim, da je to običajno. Ali je to v redu ali ne, ne vem. Jaz sem imela prvi pregled v desetem tednu. Takoj ko je test pokazal dve črtici, sem poklicala ginekologinjo, misleč, da moram takoj na pregled. In sem bila šokirana - najprej me je sestra vprašala, kaj mislim z otrokom naredit. Namreč, če ga mislim obdržat. Ker je drugačen postopek, pravi. No, potem sem bila v postopku - naročila me je čez kak mesec. Malo čudno se mi je zdelo, v trenutku, ko sem pričakovala, da se bo cel svet obrnil proti meni user posted image Saj sem bila vendar noseča. Potem sem nekje brala, da se ginekologinje glede tega in nekaterih preiskav različno odločajo. Npr. eni delajo ultrazvok že zelo zgodaj, eni ne. Pojma nimam, kaj je prav. Meni se je zdelo čudno, da me ni takoj poslala na krvne preiskave. Ampak so pregledali samo urin. Prvi ultrazvok sem imela v 11. tednu. In v 12. UPN.

Pa čestitke seveda in vse dobro v nosečnosti.





< Sporočilo je popravil ronja1a -- 28.12.2007 18:14:25 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
28.12.2007 18:20:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja1a)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?