|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 letnica in uvajanje
2.1.2008 21:09:46   
skuštrana
Naša Liza je danes na svoj 3, rojstni dan šla prvič v vrtec user posted image Sem se ( se še) full bojim kako in kaj bo, ker je bila do sedaj doma z menoj pa me je danes kar "nagnala" domov, ko sem pa prišla po njo pa ni bila ravno navdušena nad tem, da gre domov user posted image
Zdej me pa zanima kdaj so vaši imeli krizo?  Verjetno me še čaka, ker takole se meni zdi nekako prelahko user posted image Je pa bila danes v vrtcu cca 4 ure, pol ure sem bila z njo...Smo se zmenili, da jutri bo pa kar cel čas, od 8-13 ure, je v poldnevnem programu.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 letnica in uvajanje
2.1.2008 21:16:14   
Gina
A ni danes praznik? Kriza sicer pride čez 3-5 tednov ponavadi. Lahko pa ne pride, odvisno od marsičesa.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 letnica in uvajanje
2.1.2008 21:17:06   
skuštrana
Pri nas ni user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 letnica in uvajanje
2.1.2008 21:17:59   
Gina
Aja, od kod pa si potem, če ni skrivnost?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 letnica in uvajanje
2.1.2008 21:20:28   
skuštrana
Južno od Joška Jorasa user posted image  

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 letnica in uvajanje
3.1.2008 7:57:42   
Gordana-3
lahko da krize sploh ne bo. odvisno od otroka. moji obe sta šli v vrtec pri 16 oz. 17 mesecih. prva imela krizo dva meseca, sicer ni jokala, ampak je bila skoz žalostna ipd. ta druga (naš mali razbojnik), krize sploh ni imel, še vzgojiteljica je rekla, da je bila edina v skupini brez krize, so čakali, da bo morda prišla za njo čez 2.3 tedne, toda naša zita je preživela brez tega. ta večja je imela večjo krizo od nje, pa je v vrtec že hodila tretje leto. tako da, kar pogumno, in seveda upam da brez kriz

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3 letnica in uvajanje
3.1.2008 9:28:39   
Jančika_
Ah, Liza jih bo zašolala, nje si pa res ne predstavljam, da bi imela krizouser posted image . Naša dva je nista imela - niti na začetku niti kasneje. 

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3 letnica in uvajanje
3.1.2008 10:27:40   
žetev
...tudi mene je moja 3 letnica takole nagnala prvi dan, potem pa je bila mala krizica...moje mnenje je, da smo prvi da z otrokom, drugi dan ga malo pustimo same, tretji dan malo več, četrti dan jih pripeljemo normalno zgodaj zjutraj in jih probamo pustiti in se z vzgojiteljico dogovoriti, da smo dosegljivi, če bo jok in peti dan isto...zagovarjam 1 teden uvajanja pri taki starosti, pri jaslih pa najmanj 14 dni do 21 dni....naša kriza je bila kratkotrajna prvi in drugi dan....pikica naravnost obožuje vrtec...že 4 mesece...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3 letnica in uvajanje
3.1.2008 12:10:13   
skuštrana
Danes zjutraj sem jo pripeljala, bila sem z njo kakšne pol ure potem sem pa odšla..Če bo kaj narobe smo se zmenili, da me pokličejo in priletimuser posted image Na, zdej pa ne vem kaj naj delam z vsem tem časomuser posted image Tamali pa ima sedaj mir, ker ni Lizinige visokega c, da ga budi in spi celo dopoldne user posted image Ja, tale vrtec je res super stvar user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3 letnica in uvajanje
3.1.2008 13:23:03   
Gordana-3
14 do 21 dnevno uvajanje pri jaslicah user posted image  jaz sem bila s svojo ta drugo pupo v jaslih prvi dan eno uro, drugi dan sem jo pustila tam za dve-tri ure, tretji dan je bila tam že cel dopoldan. vsak ve, kakšen je otrok in koliko uvajanja potrebuje, seveda pa te tudi presenetijo. pri naši ziti sem se jaz resnično sekirala, kaj bo z njo v vrtcu, ker je bila skoz v moji riti in če me ni videla, se je že drla MAMIIII, v vrtcu pa, kot sem že rekla - brez krize. pa vzgojiteljica je zakon - nekaj let je delala v bolnišnici z bolnimi otroki in kaj boljšega si ne bi mogli želeti.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3 letnica in uvajanje
3.1.2008 16:58:34   
frutka_
Moj ni imel nikoli krize in tudi poznam veliko otrok, ki so dejansko vrtec sprejeli BP. Pravzaprav je večina otrok takšnih. Problem nastane v situaciji ko uvajanje traja predolgo časa.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3 letnica in uvajanje
3.1.2008 17:47:16   
skuštrana
Problem nastane v situaciji ko uvajanje traja predolgo časa.


Ja, tole je men rekla vzgojiteljicauser posted image Se kar strinam, ker potem dobi otrok filing, da bo starp cel čas zraven...In potem zna bit hudo, ker ga naenkrat ni. No, tako si jaz to predstavljam.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3 letnica in uvajanje
3.1.2008 18:12:40   
žetev
...otroci so različni in rabi vsak svoj čas.., ko smo tamalo dali pri 11 mes v privat varstvo je uvajanje potekalo 14 dni brez nervoze in pretiranega joka, in je 2 leti vsako jutro zelo rada odhajala v varstvo, sedaj pri 3 letih, ko je šla v vrtec pa 1 teden in je bilo res super...pač moja izkušnja, pri moji pikici je vedno potekalo vse pošasi in pres neke sile in smo dobro izpeljeli tudi zobozdravnika, frizerja......otroci so pač različni

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?