|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:44:35   
TONČI.
Naj mi ena po domače pove, kako naj zbrišem vse te teme, ki jih imam na vstopni strani googla. Al pa na strani, kjer se prijavim za gmail. Sem pod uporabniško ime vpisala geslo. In sedaj ga vsak klinac lahko vidi. Upam, da se ve kaj mislim. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:46:28   
baguSka
vstopni strani googla


kaksne teme na vstopni strani user posted image  men se vedno samo iskalnik odpre..

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:46:50   
Anonimen
Ne vem kake teme na Googlu misliš user posted image , na gmailu pa te moti da vidijo tvoje uporabniško ime al geslo? Če je geslo, ga bo treba spremenit, up. ime maš pa itak znano. Če imaš mail naslov ime.priimek@gmail.com je up. ime ime.priimek.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:49:14   
TONČI.
kaksne teme na vstopni strani men se vedno samo iskalnik odpre..


Ja v iskalniku imaš pa veliko tem, ki si jih že kdaj odprla. In tega mam čist preveč. Pod R rabim samo ringarajo, naniza mi pa vsaj 20 naslovov. In to me user posted image moti.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:49:55   
TONČI.
Če imaš mail naslov ime.priimek@gmail.com je up. ime ime.priimek.


Kako je pa na emailu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:53:47   
baguSka
aha.. ena opcija je ta, da v iskalnik vnesec najprej crko, potem nastavis (samo nastavis - ne kliknes) misko na tisto besedo ki jo zelis odstranit in pritisnes delete!! ;)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:56:56   
baguSka
Geslo pa spremenis tako, da gres na google in se ti mora odpret na tvoj racun ( desno uzgori mora bit tvoj email naslov ), potem pa tam desno od tega naslova klikni moj racun in sprememba gesla. ;)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:56:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

kaksne teme na vstopni strani men se vedno samo iskalnik odpre..


Ja v iskalniku imaš pa veliko tem, ki si jih že kdaj odprla. In tega mam čist preveč. Pod R rabim samo ringarajo, naniza mi pa vsaj 20 naslovov. In to me user posted image moti.



A če pritisneš desno tipko, nimaš opcije delete?

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:57:29   
TONČI.
Baguška najlepša hvala. 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:58:02   
baguSka
A če pritisneš desno tipko, nimaš opcije delete?


Ne. U bistvu je treba z misko samo nastavit - se ne sme prtisnt na nezeljene besede ali teme in klikniti na tipkovnici na delete!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 20:58:51   
baguSka
Baguška najlepša hvala.


A je slo? :)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 21:03:18   
TONČI.
Baguška najlepša hvala.



A je slo? :)


Ma samo pucam. Hvala

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 21:04:02   
baguSka
Kaj pa geslo?

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
4.1.2008 21:21:26   
TONČI.
Evo šele zdele sem konc. Tolk je bilo sranja. Geslo? Ja nič ga nisem spreminjala. Tist, ki je bilo napisan v uporabniškem imenu sem zbrisala tako, kot to v iskalniku. Z delite

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
7.1.2008 20:00:50   
Erdbeere
a se ne zbriše to, da greš na start - nadzorna plošča- internetne možnosti - brisanje piškotkov (samo pol ti vsa gesla pobriše in jih moraš spet vpisovat) - potem pa še počisti zgodovino in to je to.
Upam, da sem kaj pomagala.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
7.1.2008 20:21:39   
Mišek06
a se ne zbriše to, da greš na start - nadzorna plošča- internetne možnosti - brisanje piškotkov (samo pol ti vsa gesla pobriše in jih moraš spet vpisovat) - potem pa še počisti zgodovino in to je to.


Jaz sem šla brisanje piškotkov v nadzorni plošči. Pa mi ni nič zbrisal. Kje se briše zgodovina?

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako zbrisati teme oz. naslove
7.1.2008 22:31:02   
Anonimen
Joj.. Greš na internet, orodja, počisti zasebne podatke, in zbriše vse... Oziroma to, kar obljukaš.. 

(odgovor članu Mišek06)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?