|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pregrada v maternici
7.1.2008 16:41:44   
*nina*
zanima me kdo ugotovi pregrado v maternici in kako ugotovijo????ali je že katera imela to odstranitev po kolikem času lahko spet začneš delati na user posted image ????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pregrada v maternici
7.1.2008 17:17:43   
willma
Meni so jo ugotovili z UZ v ambolanti za sterilnost, v katero me je z napotnico poslala G zaradi zapordenih SS.

Sicer pa na to temo je že mnogo napisanega:

klik1

klik2

klik3

morda pa še sama kaj najdeš v iskalnikuuser posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pregrada v maternici
7.1.2008 17:35:30   
kjava
Men jo je kao ugotovila G na urgenci, pol sem šla pa na histeroskopijo, so pa ugotovili, da je nimam.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pregrada v maternici
7.1.2008 21:20:34   
taši84
G na UZ.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pregrada v maternici
7.1.2008 22:11:43   
*talcy*
..men j danes moja g. ugotovila na uz je minimalna tako da vidi tudi g.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 0:04:54   
kajsica
Pregrado sem imela in jo je moj G v Leonišču odkril in tudi odstrani. Počakati moraš eno M, v naslednjem ciklusu lahko že delaš na bebi. je pa res da je zelo priporpčeno en teden po odstranitvi pregrade oz. septuma počivati in ležati.

Pregrada pa ne povzroča manjše možnosti zanositve ampak povečuje možnost ss.

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 17:51:17   
vrtnica21
Meni je dežurni G. ugotovil pregrado, moja G pa je rekla, da je minimalna in je ne bi odstranjevala. Kdaj bi se ve odločile za odstranitev pregrade? Jaz sedaj sploh ne vem kaj naj naredim. Ali naj grem na operacijo ali ne.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 17:53:36   
Anonimen
http://www.vestnik.szd.si/st3-s2/st3-s2-073-75.htm

(odgovor članu kajsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 18:40:01   
vrtnica21
Hvala UrskaJ.
Si me popolnoma prepričala, da se prijavim na operacijo.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 18:50:43   
Hans
Jaz sem imela precej veliko pregrado v maternici, ugotovili so mi jo po prvem SS, in nato odstranili v Leonišču v dveh posegih, po enem letu sem zanosila.user posted image

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 22:09:01   
YULIAH
Meni je G pri UZ ugotovil pregrado, nato pa so mi v antisterilitetni ambulanti, kjer se zdravim za neplodnost svetovali, da jo odstranim. Novembra sem bila na operaciji, opravili so mi hsg in laparo hkrati. Imela sem zelo velik septum-pregrado (2cm), drugače laparo pa je bila zgolj diagnostična.
Drugi dan po OP sem šla domov, ter počivala še 10 dni, potem so mi odstranili šive. Skupaj sem bila doma 2 tedna, ker res potrebuješ počitek.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 22:55:20   
*talcy*
..ojla..ja men je tud g. včeraj odkrila minimalno pregrado.....in rekla da naj kar zanosim da glede kako je majhna da nebi smelo bit težav....seveda sem imela abrazijo septembra ma baje ni bila pregrada kriva...tko da pojma nimam kaj naj si spolh mislim.....

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 23:31:47   
Anonimen
Vrtnica21, me veseli, da sem ti pomagala pri odločitvi.

Talcy, nevednost tudi mene počasi ubija. Imela sem že 2ss, ne vem pravega vzroka, možnost pregrade obstaja, na UZ se je ni nikoli točno videlo. Čisto malo, nejasno. Zdaj decembra ko sem imela abrazijo, mi je G povedala, da ko me je čistila, se ji je zdelo, da je začutila pregrado, ni pa nujno. V petek imam prvi pregled po ss, upam, da bom čimprej na vrsti za histeroskopijo. Želim si, da mi najdejo pregrado, jo odstranijo in da kmalu zanosim ter nato kmalu pestujem svojega bebija. To pa samo zato, ker se  mi zdi, da če je vzrok splavov preglada, to po odstranitvi ne bi smel biti problem. Plus tega pravijo, da za zdravnike ta operacija predstavlja že rutino. Tako, da res upam, da je vzrok mojih ss pregrada in ne kaj hujšega. Ker ta nevednost res ubija.

SREČNO!

(odgovor članu *talcy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pregrada v maternici
8.1.2008 23:33:42   
Anonimen
Talcy, to sem ti še pozabila povedati... mogoče si pa ti ravno takšen primer kot v raziskavi oz. dokaz, da tudi male pregrade povzročajo ss.
Nekatere punce pravijo, da vzrok ss v zgodnji nosečnosti ni pregrada... ampak očitno je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pregrada v maternici
9.1.2008 12:33:07   
*talcy*
...pojma nimam kaj nardit...ene tudi s tem donosijo in rodijo...druge pravijo drugače....ne vem zakaj mi je potem rekla da zihr lohk zanosim...pojma nimam kaj nardit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pregrada v maternici
10.11.2010 14:57:28   
Agnes27
*talcy*,
kaj pa si se potem odločila glede tvojega problema? Jaz sem v enaki situaciji in ne vem kaj naj.

lp

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




ime
Lelly28 RR

kaj vam je oz. vam je bilo najbolj pomembno pri izbiri otrokovega imena?

pomen (13%)

všečno ime (67%)

ime, ki paše k priimku (7%)

ime, ki paše otroku ko sem ga prvič videla (13%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!