|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 16:55:56   
limma
Moja mami pere s pralnimi oreščki, ampak samo perilo, ki je manj umazano... kuhinjske krpe ali kaj bolj umazanega pa ne, ker se ne opere dovolj dobro .. tako, da jaz jih za pleničke in ostale bolj umazane stvari ne bi (in ne bom) uporabljala...

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
12.1.2008 20:12:33   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: freha

me veseli da ste večina tako osveščene,
tudi jaz uporabljam Frosch,
kaj pa predlagate za pomivalni stroj za posodo?


Za pomivalni stroj lahko v trgovinah z naravnimi izdelki ravno tako kupiš tablete za pomivalni stroj, ki so biorazgradljive.

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
13.1.2008 10:51:04   
Primoza
Že, pa saj ne perete s pralnim praškom le plenic??? Kaj pa bodiji, majčke ipd.

Ta vpliv plenic najenostavneje preverite tako, da jih operete le z vretjem v navadni vodi. Če pikice ne bodo izginile, potem nima pralni prašek nič pri tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kateri prašek najmanj škodljiv
31.1.2008 20:21:06   
tincci
2 od 3 v naši hiši sva orng alergika, in je zakon Persil sensitive in pa nemški Alma Win (ful lepo že diši po eteričnih oljih, ampak ni pikic od njega), mehčalca nič, dobiš v slovenski spletni trgovini www.bios.si, pa za posodo detergent tudi. 

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?