|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ABC Design
10.1.2008 0:59:06   
lilija*
Z iskalnikom nisem našla skoraj nič komentarjev o ABC Design vozičkih. Na nemškem ebay-u sem našla ta dva modela in sta mi zelo simpatična. Ima morda katera izkušnje? Kako se obnašata kot trikolesnika...  (ABC Design Kinderwagen Astro in ABC Design Jogger Rodeo)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABC Design
10.1.2008 8:04:57   
debeluška
Mi imamo ta model ABC Desing Kinderwagen Astro in smo zelo zadovoljni z njim.
Če te zanim nakup tega vozička ga lahko greš pogledat v trgovino Pikapolonica tam jih imajo.
Mi smo ga tudi tam kupili.

Lp

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABC Design
10.1.2008 8:05:44   
buči
teh dveh modelov ne poznam, ker smo mi ABC voziček kupili pred 3 leti - trikolesnik. Zelo zadovoljni! Kolegica je kupila štirikolesnik, ga je preveč obremenila (v spodnji košari je vozila ni da ni količine iz tzrgovine, tako da ji je počila gred, ker ni preverjala, koliko so napolnjene pnevmatike, ker so bile na zrak, pa so ji brez problema reklamirali in popravili voziček. Torej: voziček funkcionalen, dobro vozen, robusten, držat se je treba navodil, če imaš zračnice, servis ok. Jaz priporočam.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ABC Design
10.1.2008 8:45:17   
lilija*
IZVIRNO SPOROČILO: debeluška

Mi imamo ta model ABC Desing Kinderwagen Astro in smo zelo zadovoljni z njim.




Debeluška, pa imaš 3 kolesnik? Na strani od Pikapolonice imajo 4 kolesnik... Drugače pa hvala za inf.

(odgovor članu debeluška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ABC Design
10.1.2008 9:10:13   
Gordana-3
mi smo ga imeli, sicer štirikolesnika, ampak je vzdržal obe. ko je bila ta večja stara 2 leti, ta mala pa novorojenček, sem velikokrat in kar nekaj časa v njemu vozila obe. ta mala je ležala bolj zgoraj, mala pa sedela spredaj. takrat smo ga preveč obremenili, tako da se je ročaj zelo razmigal. pa še spodnja košara je bila naložena, če smo bili v trgovini. v glavnem smo ga takrat kar uničili, ampak bi še vzdržal tudi ta tretjega dojenčka.

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ABC Design
10.1.2008 9:43:20   
ana b
Jaz sem pri prvem imela ABC alu focus in o njem sama hvala. Uporabljala sem ga zelo veliko in tudi 4 mesece pri ta drugem fantu je služil. Se pa nam je odlomila nakupovalna košara.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ABC Design
10.1.2008 21:28:26   
debeluška
Imam 4 kolesnika in sem zelo zadovoljna.


Lp

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?