|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sladkarije
11.1.2008 11:22:58   
kitty
Čao,

Sem v 10 tednu nosečnosti. Men ful pašejo vse vrste sladkorja. Od sadja jem vse in v velikih količinah (mango, banane, sladka jabolka, suhe fige...malo manj pomaranče), v slast mi grejo testenine na vse načine, da o slaščicah, čokoladicah in ostali packariji ne govorim. Ne paše mi nič kar je kislo (kumarice, druge vložena zelenjava...) solata mora biti skoraj nič al pa min. okisana.
Zanima me h kateremu spolu se bolj nagiba moj user posted image  če mi paše sam sladkor? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sladkarije
11.1.2008 11:24:06   
pety78
Verjetno bo fantek, ker punčke bolj pazijo na postavo. 

_____________________________



(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sladkarije
11.1.2008 11:31:11   
lelaval
Če sodim po svojih user posted image , bi rekla, da boš imela punčko. V 1. in 3. user posted image  sem se prav basala z vsem, kar je samo spominjalo na sladko user posted image . V 3. user posted image  sem čokolade celo skrivala pred starejšima otrokoma, samo, da sem jih sama pojedla -  pa nisem ljubiteljica čokolade. In obakrat so bile punčke. V 2. user posted image pa, ko sem nosila fantka, pa sem jedla bolj kiselkaste stvari.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sladkarije
11.1.2008 11:33:50   
srki
Jaz bi pa rekla, da je vse to en lari fariuser posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sladkarije
11.1.2008 11:37:17   
OliveOyl
Glede na to,kako je meni pasalo sladko,kislo in mesnato bi mogla imet tri nahmal.user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sladkarije
11.1.2008 12:06:25   
Lunca1
Meni tudi zdaj bolj pašejo cukri in naj bi bil fantek, v prvo ko je bila punčka, sem se pa bolj zdravo prehranjevala.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sladkarije
11.1.2008 12:54:37   
trnuljčica
Veš kolikšna je po moje verjetnost za določen spol? 50:50user posted image Lp

(odgovor članu kitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sladkarije
11.1.2008 17:28:02   
Naja30
Meni je prvič šele na koncu pasalo sladko, pa je punčka. Zdaj drugič pa se že kar lep čas bašem s sladkarijami. No, itak mi vse paše user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?