|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje
14.1.2008 12:38:54   
morje10
Zanima me, če je potrebno plačati za čas, ko se otrok uvaja v vrtec. Na vlogo sem namreč napisala datum, ko grem v službo in so me klicali, da je potrebno popraviti ter navesti datum, ko začne z uvajanjem. Kakšne so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uvajanje
14.1.2008 12:41:53   
Nika v službi
Jaz sem plačala tudi čas uvajanja, torej od 03.09. lani dalje, pa čeprav smo se uvajali zgolj po uro ali dve 14 dni. Preveri v vrtcu.

(odgovor članu morje10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uvajanje
14.1.2008 12:44:09   
tannya
Čas uvajanja se plača, saj gre otrok v  vrtec z dnem vpisa. Vsaj pri nas je taka praksa, da ne pred dnem vpisa.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uvajanje
14.1.2008 13:34:41   
lelaval
Na vlogo sem namreč napisala datum, ko grem v službo in so me klicali, da je potrebno popraviti ter navesti datum, ko začne z uvajanjem.


Po tem sodeč boš plačala uvajanje.
Jaz mojih nisem uvajala.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu morje10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uvajanje
14.1.2008 13:35:02   
solatja
pri nas se ne plača. so rekle, da se plača samo hrana in da tisti dan, ko bo imela vse obroke v vrtcu, se bo pa plačalo. niso pa nič komplicirali z datumom na vlogi, ker je dejansko bila že dva dni pred tem ves čas pri njih in mislim, da tistega sploh nismo plačali user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uvajanje
14.1.2008 13:36:01   
lelaval
Sem pozabila dodat - starejša dva sta šla s septembrom v celodnevno oskrbo, najmlajšo pa sem prvi teden vozila za 4 ure - do spanja. In se nisem niti zavzela, koliko so mi takrat zaračunali. user posted image Hočem denar nazaj user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uvajanje
14.1.2008 21:09:32   
cv105
pri nas je potrebno na vlogo napisati dva datuma; datum začetka uvajanja in datum dejanskega vstopa v vrtec ... prvi zaračunani dan oskrbe pa je tisti dan, ko ima otrok vse obroke v vrtcu

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?