|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:01:11   
tally
juhu tudi jaz sem tukaj.
Estrella* najprej čestitke za morfo, Valentina za tebe pa držim pestke
pa lepo prosim, če me napišete na seznam pregledov, naslednji GP 12.02, kar se tiče imena user posted image zaenkrat ostaja Emilija.
Vidim da se pogovarjate o pleničkah, jaz bom verjetno uporabljala tiste za enkratno uporabo.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:08:42   
Anitka
**** jaz sem prebrala vse kar si napisala in moram priznati, da sem izvedela veliko novega o življenju Muslimanov. Si me pozitivno presenetila z navedenimi informacijami.  Bi te prav z veseljem tudi jaz rada spoznala in počvekala. Obenem ti pa srčno želim, da bo tvoja pupa v Sloveniji ostala zdrava kljub drugačnim vremenskim razmeram kot vladajo pri vas. Bom pogledala še tvoj bloguser posted image

Naty* si omenila, da bova mogoče obe imeli Tiana in ne samo to, tudi morfologijo imave na isti danuser posted image user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:15:49   
Anonimen
Aja pozabila sem se povedat...
Kairo...so deli mesta kjer gazis po smeteh in smrdi kot kuga...
In so deli mesta zelo, zelo cisti... ulice se pomivajo, zgradbe ciste, polno zelenja...
Kairo ima namrec 22 -25 miljonov ljudi... torej si lahko predstavljate kako veliko mesto je to in kaj vse lahko vidis..
Mislim da ima moja ulica vec prebivalcev kot cela Ljubljana...ha,ha
No moj del mesta je zelo urejen... in precej premozen...

In pa se vprasanje o vremenu... puscavskega peska ne cutim direktno ga pa vidim... Vsak 2 dan moram pomivati in brisati prah,.... ker je vse polno pescenega prahu.. Se posebej poleti je za znoret..
No so pa dnevi ko ga nosi mocan veter tudi po zraku ampak v trem letu se ni bilo takega vetra...
Tudi kobilic nismo se imeli letos..
Pridejo roji, na tisoce in tisoce...in moras hitro vse zapreti pa jih je se vedno vsaj 20-30 v stanovanuju za potovct...
To je edino kar mi je grozno, kajti so ogromne in letijo...fuj, fuj..

Evo spet... tezim sorry..

Saj sploh nimam casa kaj o dojenckih napisat...user posted image user posted image user posted image
No sama imam ze izkusnje ampak vseno rada prebiram druga mnenja..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:22:17   
Anonimen
Se glede plenick... jaz sem uporabljala pri prvem bombazne ker je imel alergijo na tiste za enkratno uporabo...
Sedaj pri drugi sem pa tiste za enkratno uporabo...in se dones jihuser posted image user posted image user posted image
Ker noce niti slisat za kahlo ali wc...pa ima 19 mesecevuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:23:51   
kodrana
spelin sem pozabila omenit, da imaš zelo seksi trebušček. luškan.

Anitka mene tudi pestijo hemeroidi, notranji. kar pa ni prijetno. meni je moja osebna zdravnica že pred zanositvojo rekla, da ko zanosim, lahko še naprej uporabljam modoleks. bom pa šla še v kako trgovino z naravnimi izdelki pogledat.. baje je tudi neko emrekovo mazilo za to..

**** verjemi,da preberemo tvoje poste, ker je vse kar pišeš zanimivo.. in me smo firbčneuser posted image . jaz sem dolenjka in me tudi blazno moti tole cvičkanje dan za dnem enih moških. moj je za enkrat še skuliran in zelo redko kaj popije. tudi raje je doma in kaj ustvarja.. je bolj družinski tip, hvala bogu.
nas izredno zanima, kako je v Egiptu, tako da le piši.. kar je tebi domače in samoumevno, je nam zanimivo in tuje.

Aurea
nimam pojma, kako je s temi plenicami.. jst bi jih kupila,če bi imela tolk financ. sicer pa če preračunaš, koliko potem daš za plenice, ki jih sproti kupuješ (pampers..). ne vem, kaj se bolj splača.. je pa dobro met tud sušilca, kajne? jaz bi imela tetra pleničke vsaj za prve mesece, pa tudi toplo bo zunaj in se bo hitro sušilo. sušilca nimam, imam pa pralni stroj, z zelo veliko obratov, tako da pride perilo lahko že skoraj suho ven.

špelin in valentina
. veliko sta prestali, ko sta izgubili svoja sončka. in verjamem, da je potem strah še večji. jaz sem imela ss v 9T in mi je bilo izjemno težko. bolečina ob izgubi otroka, pa je nepopisna.
tokrat je sreča na naši strani in aprila-maja-junija bomo vse srečne mamice zdravih otročičkov.

glede koška sme si kar malo premislila, saj sem ugotovila (mi je še moj dragi odprl oči), da ga ne rabiva. ker imava posteljo in zibko.. ja, saj potem ga res ne rabivauser posted image . mi je pa zamisel všeč.

Pepita brez veze se sekirat zarad g. če dobro pomisliš.. on je stresel slabo voljo nate in te zamoril do konca. na to je on pozabil, tebe pa še vedno muči. saj mogoče bo ju3 spet čisto ok, če pa ne bo.. se mu pa ne pustit in ga raje potem zamenjaj. nosečke smo že tako občutljive in da bi se še zaradi g. sekirale. ne splača se. treba je uživat v user posted image . pobožaj svojega bušita.










_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:40:21   
hijenca
Pozdravljene majčice!

Najprej moram povedat, da sem danes že lahko nekaj pojedla, mi je bolečina v grlu že malo minila. user posted image user posted image  Ampak glede na mojo službo ni to nič nenavadnega. Smo pa vse v službi na istem, tak da čakamo kdaj bo katera zmanjkala.

Imam pa ponovno eno vprašanje. Ali imaste že vse nabavljene otroške vozičke in katere priporočate. Kajti jaz sem že čisto obupala z izbiro vozička. user posted image user posted image

Bo pa moj user posted image  spal v zibelki, ki je stara 34 let (upanje imam, da bo le spal v zibelki in ne skoz pri meni v postelji, ker je pač ati skoz na terenu).

Dajte mi prosim pomagat z izbiro primernega vozička!!user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:44:37   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Kairo...so deli mesta kjer gazis po smeteh in smrdi kot kuga...

Ja, se spomnim tistega predela, kako se že imenuje... MESTO MRTVIH ?, tiste grobnice, v katerih revni ljudje živijo... no, ampak to ni smetišče.
Pa ko smo se vozili do Gize smo zgroženo opazovali, kako smeti ležijo po jarkih in plavajo v rečnih kanalih... na kupe smeti... grozno.
 
Pa bi šla vseeno spet tja malo pobrskat po arheoloških najdiščih user posted image  Moram enkrat še v Sakkaro in Aleksandrijo, pa še kam drugam...


Tudi kobilic nismo se imeli letos..
Pridejo roji, na tisoce in tisoce...in moras hitro vse zapreti pa jih je se vedno vsaj 20-30 v stanovanuju za potovct...
To je edino kar mi je grozno, kajti so ogromne in letijo...fuj, fuj..

Joj, mene bi pobralo... Čeprav še vedno bolje kot invazija pajkov user posted image  user posted image



****, super, ti kar še piši kaj o Egiptu, lahko tudi kako slikco pripopaš gor user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:52:19   
špelin@
Uf, ****, jaz te prav občudujem! Sploh si ne znam sama sebe predstavljati, da bi takole zamenjala okolje, kulturo,... Če sem prav razumela, si prestopila v islam? Drugače pa kapo dol pred tvojim možem user posted image  Še imaš stike s starši? Bom še jaz malo (veliko user posted image ) firbčna: kje boš stanovala v času, ko boš v Sloveniji čakala na porod? Res z užitkom požiram tvoje opise življenja v Egiptu, sem že prebrala nekaj delov tvojega bloga user posted image
Ali sploh koga iz Slovenije pogrešaš? Mogoče kakšen del svojega življenja tu?

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:52:24   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

Aurea nimam pojma, kako je s temi plenicami.. jst bi jih kupila,če bi imela tolk financ. sicer pa če preračunaš, koliko potem daš za plenice, ki jih sproti kupuješ (pampers..). ne vem, kaj se bolj splača..



Na tej strani sem zasledila tale izračun:

Ste kdaj izračunali, koliko porabite (ali bi porabili) za nakup plenic za enkratno uporabo? Če vzamete za izračun redno previjanje otroka povprečno šestkrat na dan v dveh letih in pol, vas bo znesek najbrž presenetil (nad 300.000 SIT oz. 1250€). Pri uporabi pralnih plenic lahko starši prihranijo tudi čez 750 EUR (179.730 SIT) za obdobje previjanja enega otroka (dve leti in pol). Vsakdo si lahko sam izračuna stroške. Nekateri starši se namreč odločijo za uporabo več vrst plenic: previjanje s plenicami za večkratno uporabo kombinirajo s plenicami za enkratno uporabo ali tetra plenicami ali pa uporabljajo vse tri vrste plenic. V tem primeru si kupijo le nekaj naših plenic.

Tudi pri Hiški Dobrot smo se posvetovali s strankami in z eno izmed njih pripravili izračun.

do 6 meseca
40 kom pri 8 kom/dan je 5 dni paket = 5.000,00 SIT
6 mescev x 30 dni = 180 dni / 5 dni paket = 36 paketov
36 paketov x 5.000,00 SIT = 180.000,00 SIT

od 6 meseca do 2,5 let
2 leti = 100 tednov
1 paket = 1 teden
2 leti = 150.000,00 SIT

SKUPAJ
180.000,00+150.000,00 = ČEZ 330.000,00 SIT


Z našimi plenicami prihranite
330.000 SIT (1377€) - 143.544 SIT (599€) =
PRIHRANITE 186.456 SIT (778€)



V kolikor se boste odločili še za enega malčka, dokupite samo papirnati flis, vse ostalo lahko ponovno uporabljate. Tako ste prihranili že preko pol milijona SIT, to pa je denar, ki ga boste zagotovo pametno uporabili za vašega malčka.

 
 
Kodrana, jaz imam doma sušilec, zato pranje ni problem. Se strinjam, da je finančno zelo velik tale zalogaj... No, pa saj je TamaraJ rekla, da bo preverila pri Tosami, če se splača pleničke kar tam kupit...
 
Res pa me zanima, tako primerjalno, koliko tale zgornji izračun drži? Tiste, ki ste imele pralne pleničke, lahko kaj pomagate z lastnimi podatki?

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:56:10   
barbaw
**** res smo radovedne in tudi jaz sem vse prebrala. Ful je zanimivo. Ti bi rabila moj sesalec ki sesa in pomiva ob enem. user posted image

hijenca nič bat, nisi edina, ki nima vozička. Mi bomo kupili novega pa ne vemo, če bodo delali tistega, ki ga imava nagledanega v pravi barvi. Izbira je taka, da sem se jaz že user posted image  od zmedensoti. Sem ful izbirčna glede vozička. PAč mora biti dovolj širok, naslon mora iti do konca dol, mehka torba s trdim dnom ali košara je pri meni obvezna, ... Ene prodajalke so prav nesrečne ko jim postavim 101 vprašanje, sem pa naletela tudi na prijazne, ki so mi vse povedale. user posted image

user posted image user posted image user posted image  vsem za uspešno opravljeno morfo in preglede in user posted image  ter vso srečo tistim, ki jo še imate.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:58:17   
valentina2006
Anitka: user posted image Sploh ni to namen, da bi tebe al pa kero drugo prestrašli z našimi, mojimi izkušnjami...jest nikol v življenju sploh neb pomisnla user posted image , da se nam, mi lahko kej tazga nardi...SORRY, ni to tko mišlen. Zgleda, da so očitno tud take user posted image  del življenja, ki pa pustijo hude posledice na nas...user posted image

Pa pustimo to, jest zate držim pesti za jutr in ti pošiljam neskončno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Boš vidla, da bo vse uredu user posted image !

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:58:35   
tally
Imam pa ponovno eno vprašanje. Ali imaste že vse nabavljene otroške vozičke in katere priporočate. Kajti jaz sem že čisto obupala z izbiro vozička.

hijenca
super da ti je boljše, midva tudi še nimava vozeka, mava pa ogledanega Qunnija Speedy-ja, verjetno bova kr v Sončku nabavila oz. dedekk pa babica sta se ponudila da kupita, take ponudbe pa ne moreva zavrniti, a ne user posted image .
Jaz si grem pa zdaj privoščit kopel ker me vse boli.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 18:58:58   
barbaw
Mene zanima, če se pri teh pralnih planicah res splača vse to, ko potegneš skupaj še elektriko, vodo in prašek. user posted image  Elektrika je vsak dan dražja. Hvala bogu pa so šli otroški dodatki gor. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 19:03:00   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea
Z našimi plenicami prihranite
330.000 SIT (1377€) - 143.544 SIT (599€) =
PRIHRANITE 186.456 SIT (778€)



Mene pa zanima, če so pri izračunu upoštevali stroške pranja in sušenja (elektrika, voda, prašek,...)?

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 19:03:42   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw


hijenca nič bat, nisi edina, ki nima vozička. Mi bomo kupili novega pa ne vemo, če bodo delali tistega, ki ga imava nagledanega v pravi barvi. Izbira je taka, da sem se jaz že user posted image  od zmedensoti.


Tudi jaz ga še nimam.
Pa vsak teden se premislim glede znamke in modela  (zdaj trenutno že 3 dni vodi Maxi Cosi Mura 4) user posted image  - kaj pa ve mislite o njem?
Problem je v tem, ker je še tako nov, da ni še kakšnih odzivov uporabnic na voljo.

Doma pravijo, da imam preveč časa za kompliciranje user posted image , no, saj verjetno bo kar držalo, ampak kaj, ko pa ne obstaja noben, ki bi imel vse dobre funkcije, bil lep na pogled in še peresno lahek.
Nekako sem imela vedno v rezervi Freestylea od Quinnija, pa ga je moj kategorično zavrnill ko ga je sprobal user posted image .


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 19:06:15   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Aurea
Z našimi plenicami prihranite
330.000 SIT (1377€) - 143.544 SIT (599€) =
PRIHRANITE 186.456 SIT (778€)



Mene pa zanima, če so pri izračunu upoštevali stroške pranja in sušenja (elektrika, voda, prašek,...)?


Niso, saj vidiš user posted image
No, to je že ena stvar, ki govori v minus pralnim plenicam.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 19:41:07   
barbaw
Aurea ce mene vprašaš ne bi nikoli kupila vozička. V čem boš imela novorojenčka. V dreamiju? Če ja pol ok. Drugače pa iz svojih izkušenj povem, da jaz zelo rada hodim na sprehodu in je user posted image  ogromno prespal v vozičku zato tudi hočem voziček, ki se mu hrbtišče čisto spusti in noge dvignjejo, tako da je ležišče ravno. to pa se že zoža izbor. meni je za vozit mura ok, ostalo pa jah no.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 19:48:17   
Aurea
Barbaw, hvala za mnenje user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 19:55:01   
hijenca
barbaw: a pozna katera te vozičke od Baby Welt, kot je Moon, ali pa vozički Jane, pa ti vozički Hartan (ki se dobijo preko interneta).

Koliko sem zasledila, vas večina kupuje vozičke Quinni in Maxi cosi. Meni so tako na slikah všeč, v živo pa ne preveč.


(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:00:40   
Anonimen
No najprej se moje mnenje o teh plenicah...

Po mojem so uredu, ker a se spomnite kako je kadar imamo menstro pa kak plasticen vlozek- jaz ne prenesem niti allways...pa ceprav je dopisano obcutek bombaza....
Zdaj ne vem kako je s tem ampak tako kot jaz ne maram plastike med nogam verjetno tudi za malcka ni prijetno...
Po drugi strani pa ne vem no...
Z planicami za enkratno uporabo ni nobenega dela... samo slecesin vrzes v kos..
Tam moras pa izpirat pa prat pa susit...

Ah, jaz ne gledam tok cez denar ceprav je tudi to ZELO pomembno v sanasnjih casih...

Mah no ne vem...kaj pa vi mislie kaj je boljse za otrosko ritko???

Aja pa se to...mislim da so otroci prej suhi ce imajo bombazne plenice, ker jih baje moti...pri teh za enkratno uporabo pa ne vem...

Ne vem no...kaj pa ve mislite???

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:04:14   
sesil
****, mi kar delaš skomine na egipt. meni je blo noro dobro tam dol. pol sem pa še prebrala da se seliš k rdečemu morju, pa sem ostala brez besed. če bi bila jaz tam, bi bila stalno pod gladino.user posted image
poznam tudi eno italjanko, ki se je poročila v egipt, je frizerka in dela cele dneve - tega ji ne zavidam. njen mož pa je katolik. luškan dečko. ti še kar napiši kako je kaj dol življenje, jaz tudi zelo rada berem tvoje romane. 
kje si pa spoznala svojega moža? li se kar odpravla dol al kako? ej, kapo dol za tako spremembo, mene bi bilo strah.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:13:49   
Naty*
No punce se še js pofočkam na no.2 z novo frizuro...sm čist ponosna sama nase user posted image !

Da na hitr pokomentiram (ker mi je že kako uro forum nagajal, glih zdej pa dela, ko bi šla pred tv)...

hijenca poznam nekoga, ki je kupil voziček hartan....zgleda ful lepo, on pa tud pravi, da je ful dober. U glavnem js sm slišala same pohvale. Pa ne....nimamo še vse vozička kupljenga user posted image ....midva nimava še niti ožjega izbora.

Anitka pa res...tale je pa dobra user posted image ... veliko sreče jutr user posted image user posted image user posted image  pa seveda tud vsem ostalim!

valentina2006 čist verjamem, da te je strah. Mene je blo po lanski slabi izkušnji zdej strah it na prvi pregled, ker me je blo strah, da ne bo srčka. Strah nas je seveda vse...ampak, če imaš izkušnjo iz preteklosti, je še tolk slabše. Ampak mormo bit pozitivne, da bo zdej vse vredu!

Taula js sm skoz govorila, da bo moj mali spal od prvega dne v svoji sobi...neomajno. Zadnjič mi je pa naša draga KAHLO povedala, da je brala o raziskavi, da zaradi bližine mamice manj otrok umre od "smrti v zibki" in sm si premislila. Tko da bo prve mesece v spalnici...moj je pa čist navdušen, ker si je to ful želel user posted image .

Sm pa vesela, ko vidim, da vas bo veliko uporabilo stare zibke in koške. Men je glih danes tašča ponudila košek in posteljico še od njenih otrok user posted image . Prav taka pletena košara, kot jo je ena prilepila v postu. Tko da bo prve mesece v spalnici v košku, v otroški sobici ga bo čakala pa posteljica. Tisto bova verjetno kupla novo...še nisem sigurna.

Jutr pa morfologija. Upam, da bom ponoči lahko kej spala....

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:14:28   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

barbaw: a pozna katera te vozičke od Baby Welt, kot je Moon, ali pa vozički Jane, pa ti vozički Hartan (ki se dobijo preko interneta).



Hijenca, teli Moon so kar fajn na pogled. V Baby centru ga lahko tudi preizkusiš, meni je kar simpatičen.

user posted image


Tule je pa link - debata o Moon vozičkih:
http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=18202&postdays=0&postorder=asc&start=0



< Sporočilo je popravil Aurea -- 14.1.2008 20:20:45 >

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:32:58   
valentina2006
user posted image user posted image user posted image user posted image ...za vse, ki imate jutri MORFO...user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:37:58   
Anonimen
O Egiptu:

Aurea:
Tisti del pod naso "goro" Moatam...lol je najvec najvisja vzpetina v Kairu, pa ceprav je samo en hribcek..lol ,se vedno obstaja
No tam spodaj so grobnice ja....In revezi so nekatere izmed njih poselili...
Ker nase grobnice so kot male hiske na kljuc in potem imas notri stopnisce ki gre pod zemljo...ah pa koga to briga sorry..

In tudi kupi smeti... so se zmeraj tam...

Pa si videla v Gizi tudi da imajo na strehah ovce in kure?? Ja mi namrec nimamo streh na vrhu so samo terasa pac... saj nimamo dezja...
In kar obrne se mi ko vidim da imajo v tistih revnih predelih na strehah zivali...
sploh ne upam pomislit kam dajo gnoj??
Res za bruhat...

Drugace pa revezi zivijo tudi na smetiscih ja... grozno res se posebej ko vidis otroka ... za zjokat.

Kobilice imamo pajkov pa ne... vsaj jaz ga v stanovanju se nisem nasla...
Kar pogresam tistega dolgonogega...user posted image user posted image  po kotih v Sloveniji...

Par slikc imas na mojem blogu...

Spelin@:
Ja... veliko sem potovala...in sem tako dala Turcijo gor in dol in pocez pa szem naletela na drug Islam kot ga poznamo mi Slovenci..
Potem sem zapluzla ze po Egiptu in tam sem cist not padla...
In tako sem potem po vrnitvi v Slovenijo cisto spremenila moj life...
In v Egipt sem potovala... kot da grem na dolenjsko ma tud po 6x na leto...
Tam sem imela dobro prijateljico iz prave muslimanske druzine..
Seveda najprej sem dala cez vse faraonsko pol pa hoces vedno vec, videti...
No na poroki te prijateljice sem spoznala danes mojega moza...
Ni mi bil vsec ampak on se je odlocil da bom njegova... user posted image user posted image
In evo me.... noro ga ljubim...user posted image user posted image user posted image  In si tudi zasluzi!!

Sprasujes me po mojih starsih...moj ata je umrel ze dolgo tega, moja mami je prisla na obisk junija in je se sedaj tukaj ...user posted image user posted image  Vreme ji pase!!!user posted image
Ostala familija pa nimamo kaj dosti stikov...
Takrat ko sem se odlocila za Islam in zamenjala still zivljenja so rekli da se mi je zmesalo pa sem se raje umaknila...
No sedaj sicer mi pisejo in kar neki... ampak... mah pustmo to...

V Sloveniji bom v najemu...ker imam tudi svoje stanovanje odano... in so zelo dobri najemniki in jih ne mislim ven metat za teh 6-8 mesecev ko bom tam...

Iz Slo. pogresam samo dolocene izdelke - hrana!! Poli salama - sanjam o njej. Piskoti : Domacica, Moto, Pola, Jafa.... uffffff slina mi tece do kolenuser posted image user posted image user posted image user posted image
Hrenovke pisancje!!!!
A joj, kaj trpim ....user posted image user posted image user posted image

Arabska hrana mi ne potegne.... kar se ne pomeni da ni o.k.... ampa jaz sem pac zbircna!!!user posted image

Hvala, ker beres blog... blog je tko mal no... nastal iz protesta , ker so me tok pluvali ko sem prestopila v Islam...Potem sedaj sem pa zacela pisat tud druge stvari...user posted image user posted image

Drugace pa nic ne pogresam drugega iz Slovenije...Pravzaprav me je strah, saj parvim kot da grem nekam med tujce...

barbaw:
Uf kaj bi dala za tak sesalec... tukaj imajo samo une navadne...


(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?