|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:39:06   
jana81
aurea tud jst sem se ubadala s tem vozekom, pa da bo ja čim lažji, čim bolj enostaven,da bo šel v avto, itd...
no in pol je moj brat kupu od jane slalom pro (komplet košara,jajčka, športni),in ko sem to vidla kok je dober,všeč mi je tud ker je na 3 kolese, sem rekla tega hočem met in sva ga šla kupit..ma pa res edino to slabost, da ravn pocen pa ni.
 
hijenca za hartan sem slišala same obupne stvari..zej res odvisn na kakega naletiš...naty pravi da je slišala same pohvale jst pa same graje..user posted image ..mela ga je moja prijatlca pa se ji je sprednji desni kolo vedno "odšraufavu", potem ga je posodla drugi prijateljici, pa ji je sredi prehoda padu bicikl dol, drugače je pa men bil fuuuul všeč. za Jane sem pa že pisala.
 
naty...hiter slikco gor, da vidmo frizurco..

 
 
 
 
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:39:33   
barbaw
hijenca meni osebno je Jane super voziček, zame malo predrag in barve mi niso všeč. Moon pa 4S ali 3S se ne da v čisto raven položaj, 3T pa je tako neokreten, da sem ga jaz skoraj prevrnila v trgovini. user posted image  Od babywelta imam nagledanega Oregona GTS (trikolesnik), super vodljiv čakam pa, če ga bodo naredili še v rdeči z roza kombinacijo. Oregona Gt4 in Gt6 pa v živo nisem videla in ne morem komentirat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:43:06   
jana81
**** kje lahk preberem tvoj blog?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:43:31   
Estrella*
PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image         


15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP), St Barbara (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP), Kaja08 (M), StBarbara (M) 

21.01.2008:špelin@ (M), Kasso (GP) 
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D), Aria81 (GP

31.01.2008: .muki. (GP), 80Kaja (GP), **** (M) 


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)

04.02.2008: Jana81  (GP), TamaraJ (GP

06.02.2008: Estrella* (GP), Taula (GP), Katina (GP), barbaw (GP), Petrahh (GP)

11.02.2008: Kaja08 (GP)

12.02.2008: edinaos (GP), Tally (GP) 

15.02.2008: Čmrlika (GP)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:43:31   
špelin@
Naty*, user posted image  za novo frizuro. Ti kar malo zavidam - sama se sploh ne morem spraviti do frizerja, moram najprej urediti vsaj 3-urno varstvo za punci in se psihično pripraviti - čeprav izgledam s svojim narastkom kot dvodelno strašilo user posted image
 
Vem, da je jutri cela kopica pregledov oz. morfologij, ampak žal ne vem, katere jih imate - Estrella*, help user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:45:51   
barbaw
Joj sem zamujena user posted image .
 
**** moj sesalec je res prima. Sicer stane 600 evrov, ampak se splača. Ne rabiš nobene krpe (za obrobe samo). Kar pa se suhosti user posted image  tiče pa je od otroka do otroka odvisno. Naš user posted image  je bil suh pri 19 m suh podnevi in ponoči. Enostavno ni več hotel imeti plenice. Je pa res, da kahle ni mogel videt je kar začel user posted image , pa smo kupili nastavek za na WC. Verjetno se mu je zdelo ful pomembno, da hodi lulat na WC kot jaz in ati, in se je počutil "velik".

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:48:08   
špelin@
Estrella*, bereš mi misli user posted image user posted image
 
Torej za jutri: user posted image user posted image user posted image user posted image  za Naty*, Anitko, Pepito in Skye user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:49:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

**** kje lahk preberem tvoj blog?


O.k tole je link...

http://www.rtvslo.si/blog/bata

pa ga bom dala se v podpis...sicer pa imam tono slik in tok za napisat ampak se mi kar ne da... ampak bom zdaj te dni inshallah...
V planu imammal opisat zdravstvo, pa policijo, pa upravo, pa trgovine...
Upam da me ne bodo zaprli...user posted image user posted image user posted image  ne smem prevec pluvat po njih!!user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:50:35   
hijenca
barbaw: mislim, da bo preden bom našla primeren voziček, preteklo ša veliko živcev. Sedaj čakam na februar, ko pride nova kolekcija vozičkov v Pikapolonico, trgovke pravijo, da pridejo z novim katalogom, novi vozički. Upam!

jana81: hvala, da si me posvarila, ker sem imela namen en dan v Mozirje it, pa malo pogledat, ampak ne vem, če bom sedaj šla. Če pa priznam, so pa ti Hartan vozički zelo lepih barv.

Jane voziček je tudi lep, je pa res drag. Sem pa že ugotovila, da so v Avstriji vozički, v povprečju 100 € cenejši.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:52:13   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image     
user posted image  
medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:93 cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:110cm, +9Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:107cm, +6kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:92cm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image(O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:89cm, +8,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 66cm, +5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +5kg)


14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 

user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +3,5kg)
 
17.Maj 2008   
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image Tai

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza 
user posted image
Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +7,5kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image Kaja, Postojna,(O:98cm,+5,5kg ) 


23.Maj 2008  
user posted image  ****(73´),530531.user posted image , user posted imageuser posted image  Omar, LJ
   
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo , user posted image :user posted image

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´)NS:user posted image    

user posted image  
sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:84cm /+14cm/; +5kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,2.user posted image             

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted image :user posted image  Lenart, Jaka/Brina, Vita , 
(O:105cm, +3kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image   MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´),2.user posted image , NS:user posted image , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image  
SKUPAJ NAS JE 70 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 12user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 12Xuser posted image  in user posted image : 50X user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:53:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Joj sem zamujena user posted image .
 
**** moj sesalec je res prima. Sicer stane 600 evrov, ampak se splača. Ne rabiš nobene krpe (za obrobe samo). Kar pa se suhosti user posted image  tiče pa je od otroka do otroka odvisno. Naš user posted image  je bil suh pri 19 m suh podnevi in ponoči. Enostavno ni več hotel imeti plenice. Je pa res, da kahle ni mogel videt je kar začel user posted image , pa smo kupili nastavek za na WC. Verjetno se mu je zdelo ful pomembno, da hodi lulat na WC kot jaz in ati, in se je počutil "velik".


Mi imamo tud tak nastavek za na wc... pa noce!!user posted image user posted image  Sinek je bil suh... ona- puncka pa noce!!! Packa malauser posted image user posted image  planico pa fertik!!

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:59:35   
jana81
hijenca sem slišala da je v avstriji ceneje jatud cotke so gor ceneje,midva bova šla še po pohištvo pol pa še mal v otroške trgovine...
drugače ima pa Pikapolonica do konc februarja akcijo..in Jane je med njimi, zdej je cel komplet 650 E (še vseen velik, ampak midva sva reskirala)...imam pa katalog (sicer trenutno na posoji), in mislim da sem videla rdečo-roza kombinacijo, ne me pa za besedo držat-morem preverit ko ga dobim nazaj.
 
vsem pikicam želim jutr uspešne preglede...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 20:59:36   
filipinka
Pozdravljene drage user posted image ! Moram povedati, da vas kar malo pogrešam, ampak nekako ne utegnem priti do RR-ja. Bom vas malo prebrala za nazaj, da vidim kaj se dogaja. pri nas je vse o.k., bebici brcata vsak dan bolj, jaz sem pa tudi že proti večeru tako utrujena, da kar padem v posteljo.
Na vse kriplje se trudim priti do 3D UZ-ja, a ne gre. Bila sem naročena pri dr. Lukmanu na Ptuju, že pred novim letom, pa mu je crkniluser posted image  in še vedno ne dela; potem sem se danes hotela naročiv MB pri dr. pelkičevi-pa je tudi odsotna, potem sem klicala še na Fontano, pa je primarij odsoten tri tedne. Pa to je za znoret!user posted image
Je kje še kdo, ki dela 3D UZ? Grem tudi v LJ! Rada bi šla zaradi spola, ker pri enem dvojčku, se lepo vidi, pri drugem pa se spol kar spreminja! povejte malo kje ste ble, pa kje hitro prideš na vrsto.
Poleg vsega tega je zbolel tudi moj G-pravijo, da je hudouser posted image -tako mi ježal zanj-tako, da bom še tega mogla iskat novega! Bo že nekako!
Punce, hvala, da ste me brale in uživajte uživajte user posted image !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 21:00:02   
Estrella*
Majčice,res ste pridneuser posted image . Jaz danes nisem imela časa ne na šihtu, ne po šihtu za čvek. Pa toliko zanimivih tem!
Jutri se bom malo bolj posvetila branju in pisanju
Torej;     Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP) , JUTRI DOBRO OPRAVITE IN POTEŠITE NAŠE FIRBCEuser posted image user posted image user posted image
 
user posted image SREČNOuser posted image
****: superca, da si nas našla. Res , so mi všeč tvoji zanimivi posti. Rabibo čim več čvekic, da bo pestro! Ko prideš v SLO se pa kar javi, bi bila zelo vesela kakšnega snidenja.user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 21:02:03   
jana81
filipinka iz mariborskega konca proti prestolnici ,ti je najbližje Dobrna.
Drgač pa Lj. smo se ene par strani nazaj menle o tem.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 21:10:57   
hijenca
Tako drage majčice.

Sedaj pa se bom poslovila, javila bi še samo GP 11.2. (sem pozabila zadnjič)

LP

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 22:09:21   
Anitka
Ojla!

Naty, sva že dve, ki bova to noč malce slabše spali. Upam, da bo za obe dobro opravljena morfologija in da tudi Skye in Pepita dobro opravita s pregledi.

Valentina hvala za lepe želje tudi tebi. Saj vem, da nas nočete strašit user posted image , ampak saj veš kako smo s hormoni user posted image , zaradi vsega se sekiramo, bojimo.. (no vsaj jaz).user posted image user posted image

Me pa koža tako neznosno srbi, da je jojuser posted image user posted image Kako naj si še pomagam????

Za voziček pa se tudi midva še odločava in prav tako gledava na funkcionalnost, pa da se da enostavno zloži, da gre lepo v prtljažnik...

**** ti kar piši. Bomo vse prebrale in ne bomo te zatožileuser posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 22:13:57   
jana81
joj jst bom znorela s tem otrdevanjem trebuha, zvečer je prav neznosno, kot da mi hoče kdo ven pobegnat.. a ma še katera take hude krče?user posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 22:18:28   
Anitka
Jana jaz imam tu pa tam bolečine preko trebuha. Sicer ni ne vem kako hudo, je pa neprijetno, ker se v postelji še obračam težko v tistih trenutkih.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 22:52:56   
Anonimen
Boge ste s temi bolečinami v trebuhu, jaz jih k sreči ne čutim več. Moram pa zato sirup za železo piti, ki je fulll bljakuser posted image user posted image user posted image

Upam, da se mi kri čim prej popravi, da se rešim tega nagnusnega sirupa.

Nočko

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 22:56:09   
Anonimen
Mene tud vsak vecer grozno boli... pol pa bluzim tle po internetu...
Ali je imela kera ze CR ? Ali jo kaj boli tam doli po sivih... mene za znoret pece in to me tok skrbi...user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 23:08:49   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Me pa koža tako neznosno srbi, da je jojuser posted image user posted image Kako naj si še pomagam????



Anitka, a si že probala z Bepanthenom namazat? Meni vedno pomaga, če imam opekline ali kaj podobnega.  

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 1:26:00   
Anonimen
No vidite vi vsi spite... jaz pa spet bluzim... ker me boli trebuhuser posted image

Pri nas je ura 2.22 zjutri...user posted image user posted image

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 7:46:38   
aurora28
Dobro  jutro!

Danes sem vam spet skuhala belo kavico user posted image , upam, da nisete preveč jezne, ker ni kofeinska. user posted image

Jana81 midva sva kupila navadni tv, ker trenutno nimava toliko prostora, da bi lahko nabavila plazmo. Sej moj je bil navdušen nad plazmo, ampak je žal nimava kam dati. Planirava, da jo bova nabavila takrat, ko bova gradila hišo. Je še vse v luftu, ampak nekaj se nama obljublja, da nama bodo od moža starši podarili parcelo. user posted image Ampak kakor se tam napravljajo, mislim, da še nekaj let ne bo nič. user posted image

Taula pri nama bo user posted image spal v spalnici v svoji posteljici. Ko pa bo dopolnil dve leti, pa razmišljava, da bova pregradila dnevno s knauf steno in si iz zdajšnje dnevne naredila še poleg dnevne, spalnico. Zdajšnjo spalnico pa bova uredila v otroško sobo. user posted image

**** prav zanimivo mi je brati tvoje poste, te občudujem, da si tako spremenila okolje, navade....najbolj hecno mi je pa bilo to, ko si napisala, da so ženske full lene. user posted image user posted image

Glede plenic se strinjam z ****, tudi sama sem slišala, da se otroci, ki nosijo bombažne plenice hitreje navadijo na čistost in hitreje na kaflico. Sama sem se še vedno odločila, da bom uporabljala plenice za enkratno uporabo, ampak definitivno ne Pampers, ker sem že slišala ogromno kritik čez njih. Bom raje kupovala plenice v MUllerju.

Jana81 pa piješ šumeče tablete Magnesol? Jaz jih pijem po 3 na dan in je bolje.






_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majčice '08 - 2.del
15.1.2008 7:56:07   
Pepita
Dobro jutro.user posted image
Jaz sem že s pregleda in je vse OK. user posted image user posted image Tudi G je bil prijazen, jaz pa se tudi nisem obremenjevala s tem kar je bilo prejšnjič. Torej poročilo. MV je vredu, normalen; srček tudi OK. Težav itak nimam nobenih.
Sem se pa do sedaj zredila 6 kg. Prazniki so dali skoraj +2,5 kg.
Sem pa rahlo slabokrvna in sem dobila železove tablete.

Tako zdaj pa grem odspat zamujeno.
Lahko noč.




_____________________________



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?