|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 21:33:00   
hariba
O grozno mojčca. Le to ti bom rekla, da sočustvujem s tabo in upam, da jima bo čimprej bolje. še vseeno sreča v nesreči, da nimata še hujših poškodb. Pleh se da pa nadomestit, vem pa da tudi to ni fajn.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 21:35:39   
gaja*
Drugače pa smo mi popoldne res šli v šoping. Imamo končno poln hladilnik in v skrinji spet malo mesa. Za en čas bo dovolj...

Tejkag: jaz imam za gajo te copatke in so zakon. Za zunaj res niso, ker so čist tanki, ampak itak mi še ne hodi zunaj. Ko pa gremo z vozičkom ali pa ko smo v avtu je pa veliko bolj toplo kot samo štumfki. Je pa res, da niso glih poceni za dve taki fliki ledra.

Zoom zoom:user posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 21:39:16   
mojčca
NO, ati pride domov, je samo dobil hude udarce in ga vse boli, mami pa je čisto v šoku (se sploh ne čudim glede na vse, kar se nam dogaja zadnje čase, ati, pa rak in podobne stvari), čakamo pa še, kaj bodo pokazale slike, ampak bo ostala v bolnici. Tip, ki se je zaletel vanju, je napisal 1. pa še nekaj, se pravi po starem 2.2 promila, brez prometne, vozniške, budala pijana. Če bi ga sedajle dobila, mu zavijem vrat, prekletemu user posted image  (sori izrazom, ne morem pomagati).

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 21:48:48   
hariba
Tip, ki se je zaletel vanju, je napisal 1. pa še nekaj, se pravi po starem 2.2 promila, brez prometne, vozniške, budala pijana. Če bi ga sedajle dobila, mu zavijem vrat, prekletemu (sori izrazom, ne morem pomagati).
jao tole mi pa dvigne pritisk, takim bi pa tudi jaz vrat zavila. Moj mož je na licu mesta umrl zaradi enega takega kretena, ki je pripeljal po njegovi strani v ostrem ovinku in imel v krvi 2,6 promila alkohola ob 11h dopoldan.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 21:53:45   
Kaštrun
mojčca user posted image  vse bo še v redu. je pa res stranje. ampak je res kar pravijo "ko ima hudič mlade..." user posted image  user posted image  aja, pa user posted image  za matica

zdej grem pa še mal posrfat. se mi ne da ni razen klikat, ker sem ravno iz telovadbe prišla....



_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 21:56:39   
gaja*
Ooo, hariba, mi gre kar kurja polt gor. Tega pa nisem vedela user posted image user posted image user posted image

Takim bi pa jaz po svoje user posted image sodila  user posted image   user posted image

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 21:58:30   
gaja*
Tako, za danes se poslavljam
user posted image

Se slišimo jutri


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 22:28:33   
thumbelina
jA PIŠUKA NO, KAJ BO ŠE TREBA DA SE TI IDIOTI ( NE VEM KDO JIM JE DALIZPIT) streznejo in nehajo pobijat in škodit ljudem po cesti?!!!!!!
jah dobr da je šlo vse tako v redu. Me kr zmrazi da dobiš klic in ti povedo kaj takega....

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 23:34:57   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Tip, ki se je zaletel vanju, je napisal 1. pa še nekaj, se pravi po starem 2.2 promila, brez prometne, vozniške, budala pijana. Če bi ga sedajle dobila, mu zavijem vrat, prekletemu (sori izrazom, ne morem pomagati).
jao tole mi pa dvigne pritisk, takim bi pa tudi jaz vrat zavila. Moj mož je na licu mesta umrl zaradi enega takega kretena, ki je pripeljal po njegovi strani v ostrem ovinku in imel v krvi 2,6 promila alkohola ob 11h dopoldan.


Hariba, boga. O vozniku pa rajši ne bom izgubljala besed, ker bi me čisto cenzurirali.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
16.1.2008 23:49:57   
hariba
ja takšni si ne zaslužijo, da se zgublja besede o njih. Zdaj ti pa želim čim bolj mirno noče in poskusi vsaj malo aztisniti oči. Upam, da z mamo tudi ne bo hujšega in jo bojo jutri odpustili.
Vsem aprilčicam želim lahko noč, zdaj je skrajni čas, da grem še jaz spat. Sem kuhno temeljito po dolgem času očistila.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 0:58:19   
katja pv
Popravljen seznam:

bojana1user posted image Luka Simon 23.3.2007 (R: 49 cm/3230g; 7M: 70 cm/8515g)
hariba user posted image Zoja 27.3.2007(R:54 cm/3227g;9M: 76cm/8500g)
lonib user posted image Zala 29.03.2007 (R:54 cm/3970g; 9M: 72,5cm/8400g)
katja pvuser posted image Ana 02.04.2007 (R:51cm/2950g; g; 9M: 74 cm/8490g)
valika user posted image Lara 03.04.2007 (R:57cm/4170g; ; 9M: 75cm/9800g)
janca77 user posted image Tilen 03.04.2007 (R: 55cm/3990g; 8M: 75cm/9680g)
marijaa user posted image Patrik 03.04.2007 (R: -; 9M: 73cm/8700g)
Gaja* user posted image Gaja 05. 04. 2007 (R:47cm/2570g; 7M:67cm/7010g)
Sabriuser posted image Taja 11.4.2007 (R:49cm/2810; ; 9M: 70cm/8800g )
aischa user posted image Anja 11.4.2007 (R:45 cm/2140g; 6M 63 cm/7000g)
Mojčca user posted image Matic 13.4.2007 (R50cm/3340; 4M(1teden) 65/6900)
ALESSA user posted image Anel 14.4.07 (R:52cm/3930g; 6,5M:70 cm/9045g)
katikasuuser posted image Žiga, 14.4.07 (R:56cm/4390; 6M:72cm/7200)
lilka user posted image Tinka 15.4.2007 (R: 49 cm/3240g; 6M: 67 cm/8320g)
zoom zoom user posted image ****, 16.4.2007 (R: 52 cm/ 3630g ; 9M: 75,5cm/8700g)
*piškotek*user posted image Nejc 17.4.2007 (R:52cm/2920g; 6M: 68cm/7620g)
thumbelinauser posted image Matevž 18.4.2007(R: 53cm/3970g;; 9M: 73cm/7910g)
MojcaB user posted image Jona, 20.4.2007 (R: 52 cm/3450g; ; 9M: 70cm/8120g)
SARANIK13user posted image Sara 20.04.2007 (R:51cm,3190g; 6,5M; 67cm;7100g)
Kaštrun user posted image Lučka 22.4.2007 (R: 3600 g / 51cm; 6 m: 5915 g / 65 cm)
tejkag user posted image Lana 23.4.07 (R:51 cm/3600g, 9M:73cm/10250g)
Tinkibinki79 user posted image Aljaž, 26.4.2007 (R: 57cm/4140;; 8M: 76,5 cm/10,62 kg)
Zalbi user posted image Sara 26.4.07 (R:51cm/3510g; 5M: 68cm/7170g)
Taška30 user posted image Julija 28.4.07 (R:53cm/3030g; 6M:68cm/7190g)
emina83 user posted image Ajša 28.04.2007 (R:50cm/3260g; 5m 1t: 68,5cm/7830g)
juniorka user posted image Nelson 29.4.2007 (R:51cm/3550g; ; 9M: 78cm/11kg)


Vpisani so prvi in zadnji podatki, dopolnite seznam in vpišite nove mere vaših user posted image .

zoom zoom: sem opazila, da te na seznamu ni in sem vpisala zadnje podatke, ostalo pa sporoči ali vpiši sama.


(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 1:11:00   
katja pv
Mojčca, hariba - grozno, me je kar spreletelo, kakšni kreteni se vozijo po naših cestah. Se je pa tudi pri nas včeraj zgodila huda nesreča, ker je voznik povozil pijanega pešča, pa še čez okno se je vse videlo, kako so policaji ugotavljali potek nesreče. Za se user posted image .

Čestitke vsem za zobke in za doštudiranje.

Danes so pa vsi mrknila en za drugim. Mi je mož kar s sinom zaspal in sedaj gruli v spalnici, da je veselje. Jaz pa izkoristim priliko in visim na RR - malo predolgo.

Smo imeli pa pestro ponoči zaradi starejšega, ki se je zbudil in je hotel ležat in spat na meni. Sem ga kar vrnila v njegovo sobo, ko se je umiril in ponovno zaspal. Je bila pa user posted image zadnje dneve kar malo tečna, mogoče ji prihajata ven spodnji dvojkici ali pa je to zaradi vremena.

Srečanje štajerk: punce kaj bo? Se bomo zmenile za naslednji četrtek ali petek ali ne?

Sedaj pa se šibam zrihtat in stisnit k možu - ali pa ga dregnit pod rebra user posted image .
Nočko.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 7:48:23   
Mojca B
Jutro,

evo vam skuhamuser posted image user posted image user posted image . včeraj pa niste imele fine teme.

Mojčca: sploh sem ostala brez besed... drž se punca, saj bo vse oki..

hariba: ravno včeraj sem razmišljala, da te bom danes vprašala glede prvega moža. Pol pa tole berem... o joj, to mora tud šok bit. Mož ti umre, pa ostaneš sam s tremi otroci f a c k!!

joj, joj.. tkole sploh ne razmišljamo, kaj se lahko zgodi. Saj hvala bogu da ne. Je pa res, da nikol ne veš kje naletiš na kaj takšnega! Mojo mamo je tud zbil do smrti pijan voznik. Tko, da razumem občutke k bi najraje kr najdu kretena in bi ga....

nič Jona se je zbudila.. se slišimo

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:05:24   
thumbelina
Dobro jutro punce moje.

Tukaj pa danes dežuje. Tako  da bova danes kar notri. malo bolj je smrkav, še vedno ne teče iz nosu, sam je slišat da je notr polno. Pač sem že navajena vsak dan obema pucat nos. Imam sesalec kar  na stand by v spalnici... Mogoče greva po 12.00 malo na obisk k mojim, imata ati in sestra god, pa imava za sestrico darilce (Moja dva staimela 5 otrok in to precej raztreseno, tako da imam eno sestro vsrednji šoli, en brat zaključuje devetletko, sestrica tazadnja je pa stara 6 let in je otrok s posebnimi potrebami - ne bi zgubljala besed - totalen zajeb s strani porodničarja v NM porodnišnici in so punčko oživljali, tako da so nastala možganske poškodbe. Trenutno ima diagnozo avtizem, sam to ni to...)NO in greva Sestrici voščit pa eno igračko ji neseva...
Sicer pa nič novega. tamali veselo telovadi na Airex blazini ki sva jo dobila v razvojni na izposojo....

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:06:36   
thumbelina
MOjčca takoj ko kaj izveš, nam javi,da nas ne bo skrbelo....

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:10:52   
tinkibinki79
OJ!

Dobro jutro in hvala za kavico MOjcaB. MI smo imeli super noč, ampaks e ne bom preveč hvalila, da ne bo dan toiliko slabši.

MOjcaB -  Ne mi gremo v Telekomovo stanovanje (ni garsonjera ker je v 2 štuka - ogromno) na Kobli, zraven gostišča Janez... Katero savno si imela v mislih? V HOtelu Zlatorog ali katero drugo? Obroč bova vzela s sabo, da se v Bistrici v novem bazenu malce namočmo... Upam da bomo užival in mal izklopil. Pa še fino bo, ker bosta moja dva zraven, pa bosta malo na Aljaža pogledala. mOgoče bo prišel tudi brat s punco, odvisno od izpitov na faksu. Dos edaj smos e vedno imeli super in verjetno se bomo sedaj tudi.

MOjčca - Ej sem ostala brez besed, pa a so ljudje totalno nori al kaj??user posted image user posted image user posted image user posted image Take stvari mene ful razp*****. Res!! Držim pesti da se vse kmalu poštima... Ej kaki norci hodjo po svetu...

Hariba -  Ko sem prebrala za tvojega prvega moža me je kar oblilo... Grozno!!! IN potem zaradi nekoga, ki nima meje ostane družina brez očeta itd...

Grem, Aljaž jokca se hoče mal tiškat pri mamici...Pa še telefon.

LP




_____________________________

Mamici v veselje in očku v ponos na svet prijokal je brez zobkov in bos - Aljaž 26.4.2007, 57cm in 4140g.

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:17:29   
Mojca B
Tinkibinki :a ha v tisto hiško. No mi gremo v Cementarnško pa tud mama in ata zraven..Savna je pa v tem bazenu v Bistrici - Vodni park Bistrica al kako se mu reče. Tko mala savna s tremi savnami pa jakuzzijem... nama je blo všeč.. tko romantično je vse skupaj. Vse kaj drugega k pa tiste velike savne.. tko gorijo svečke, pa ležalniki so.. nama je blo všeč.

upam, da bo ta vikend vreme. ker mava v načrtu smučarijo brez otrok... 2 dni.. jupi...



_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu tinkibinki79)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:25:28   
zoom zoom
Dobro jutro;

hariba: tole je grozno. Si sploh ne predstavljam kako ti je bilo in niti pomisliti nočem, da bi se to še komu zgodilo

mojčca: upam, da bosta tvoja starša vredu, avto se pa lahko zamenja

tinkibinki in Mojca B.: fovš user posted image user posted image


naša noč je bila super. se je prvič zbudila ob 3.30 in je ob 3.35 že naprej spala (vmes je morala počakat, da sem šla pripravit mleko - 200ml, vsegaspila) Ful hitro. Ta drugič pa se je zbudila ob 6.15, samo sem jo nahecala,d a sem lahko še pol ure poležala.

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:32:02   
hariba
Dobro jutro! Naša noč je bila pa spet po dolgem času super. Je spala od 20.30 pa do 6.30. Zdaj pa kobaca naokrog.
Ko se je zgodila nesreča in nekaj časa po njej mi je bilo res grozno, a sčasoma ne preostane drugega kot, da se sprijazniš in začne počasi normalno živet daje. če prav je bilo hudo stremi malimi otroki, so mi ravno oni dajali moč in nekaj za kar je še bilo vredno živet. Ko pa spet prečitam kaj takega mi pa spet požene kri po žilah in postanem besna kot user posted image . Pa takim pijančkom vsaj sklepam po tem, da ni imel niti vozniške itak ne moreš nič vzet tudi, če ga tožiš, ker tako nič nima. Budala težke kategorije. Milo rečeno!
mojčca čakamo, da sporočiš na dobre novice.

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:42:03   
janca77
dobro jutro
mi smo se prav fletn naspal,je blo celo noč mir, sedaj se pa po tleh kobaca in raziskuje.
kako je pa s kavo danes, no jo bom pa jaz častilauser posted image

mojčca bravo Maticu za plazenjeuser posted image user posted image  (pri nas ni ne duha in sluha o plazenju)
sem brala za nazaj in vidim kaj se je zgodilo staršema - želim da jima gre čimprej na bolje   user posted image  user posted image  drži se in še zate user posted image
itak, da pijani osebi nikol ni nič - za znort.pri nas je bilo isto ko se je pijan voznik zaletel v bratov avto - posledica 4 mrtvi med njimi žal tudi moj brat in svakuser posted image user posted image
hariba vidim da imaš tudi ti tako izkušnjouser posted image user posted image user posted image , pri tebi je bilo še huje je bil mož - groza

sabri držim pesti za tvojo malčico, da ji bo čimprej boljše

thumbelina bravo Matevžu, ker zna dat že lupčkauser posted image user posted image

piškotek Nejcu vse najboljše za 9 mesecev user posted image user posted image

mislim da nisem nobene izpustila in pokomentirala, če pa katero sem ne mi zamerit.
greva s user posted image  jest in kavico pit.
user posted image

_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:45:10   
tejkag
mojčca-upam da bo vse vredu s tvojima staršema
hariba-sem ostala brez besed,ko sem brala kaj se je zgodilo s tvojim možem. Enuser posted image zate.
Naša pa zdaj spi,ko se bo zbudila in najedla pa gremo z mojo mamo v mb malo zapravljat.


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:48:53   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: mojčca

IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Tip, ki se je zaletel vanju, je napisal 1. pa še nekaj, se pravi po starem 2.2 promila, brez prometne, vozniške, budala pijana. Če bi ga sedajle dobila, mu zavijem vrat, prekletemu (sori izrazom, ne morem pomagati).
jao tole mi pa dvigne pritisk, takim bi pa tudi jaz vrat zavila. Moj mož je na licu mesta umrl zaradi enega takega kretena, ki je pripeljal po njegovi strani v ostrem ovinku in imel v krvi 2,6 promila alkohola ob 11h dopoldan.


Hariba, boga. O vozniku pa rajši ne bom izgubljala besed, ker bi me čisto cenzurirali.


Mojčca!
bom držala pesti, da bo z mamo vse OK.
 
bi bilo pa treba takele povzročitelje poslati delat v rehabilitacijski center v Sočo, da bi videli kaj naredijo nedolžnim ljudjem, če se pijani vsedejo za volan in povzročijo hudo prometno nesrečo. user posted image user posted image

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:56:14   
gaja*
Piškotek: vse najboljše nejcu user posted image

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 8:58:31   
tinkibinki79
Oj

Aljaž je zaspal. Končno... Bom vsaj skuhala kosilo, ker se greva potem potepat, greva obiskat nosečo kolegico. ven itka ne moreva, ker dežuje - brez veze...

MojcaB - Bova pa res skočila pogledat kako je... Sva že predlani okrog bazena hodila, ampak nisva šla noter, sva bila sesuta od smučanja. V bistvu gremo v tisto hišo (je malo večja), ko so še drugo apartmaji, mislim da ima tudi lekarna enega (vsaj imela je)...

Glede na to, da spi si bom privoščila še zajtrk. čeprav mi nič ne paše jest. Vse mi smrdi... So me že spraševali če sem noseča - NEEEEEE!!!! Sem na tabletkah, jih pridno zobam. K sreči se še nisem zredila, bomo videli.... Imam pa logest.Ne vem, mogoče je pa to samo faza da mi vse smrdi, no važno da mi čokolada ne...user posted image user posted image user posted image Smo bili v torek v mullerju in kupli (med drugim) tudi milko s piškotom... Ne to mi pa včeraj ni nič smrdelo...

MOjčca - Še vedno mislim nate in držim pesti, upam da sporočiš vesele novice...

LP


_____________________________

Mamici v veselje in očku v ponos na svet prijokal je brez zobkov in bos - Aljaž 26.4.2007, 57cm in 4140g.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
17.1.2008 9:11:39   
gaja*
Dobro jutro!
Danes sva pa super spali user posted image user posted image Bravo gaja!! Sicer res, da je do polnoči zelo rahlo spala in se je takoj prebudila, kak sem se jaz premaknila v postelji, ampak je vedno sama naprej zaspala... Spala je od 20 do 8.30 user posted image (ob 23. sva jedli)

mojčca - upam da je s tvojima staršema vse vredu in bosta prišla domov





_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?