|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Način uvajanja???
22.1.2008 17:48:21   
ALEKSA13
Pozdravljene,
s 5,5 mesečnik sinom uvajava gh. Zanima me, ali naj uvajam najprej en obrok, ali lahko dva hkrati?
Pa še to - zvečer bi mu včasih dala rižolino po steklenički, pa ne najdem pravega cuclja. Iz aventovega z zarezami teče prehitro, cucelj Tommee Tippee št, 3 (največja luknjica) pa je še vseeno premala in ne teče. Tako je pri vseh 3 pomojem, saj so vse luknjice približno enako velike - na vseh cucljih.   Ali obstaja še kateri drug cucelj?
Hvala, lp. a
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Način uvajanja???
22.1.2008 17:52:27   
PAJO
ja lahko pa sama naredis vecjo luknico,sej se da.
mi smo jo tudi.
imamo od chiccota cucle pa smo z vroco iglo naredili vecjo lukjico in dobr tece.

lp,ana

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Način uvajanja???
22.1.2008 18:54:07   
rose
jaz mislim, da je bolje, da najprej en obrok zamenjaš za gh, potem šele naslednjega. tako ali tako pa mu je še vedno glavno mleko.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Način uvajanja???
22.1.2008 20:53:11   
katikasu
Mi pijemo zvečer rižolino iz Mullerjeve flaške, ima tak plastičen nastavek, kot kak ustnik od klarineta. Moraš pa paziti, da nardiš ravno pravo gostoto, da ne curlja ven ali pa da se ne zamaši.

_____________________________

14.4.2007 ob 1.03 je pokukal na svet
Če hočeš biti lep, otrok moj,
se umivaj
v srebrni, mladi rosi.
Če hočeš biti lep, otrok moj,
se češi
z dišečim, južnim vetrom.
Če hočeš biti lep, otrok moj,
se ves dan smej -
ti moje ljubo sonce.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Način uvajanja???
22.1.2008 20:58:29   
januška78
Najbolje je, da najprej en obrok zamenjaš za GH, šele nato začneš uvajat drugi obrok. Kar se pa tiče cucljev primernih za rižolino po flaški pa imamo mi flaško od Mam s cucljem za kašice z oznako X, če pa je rižolino zelo redek pa gre tudi po cuclju št.2.

(odgovor članu katikasu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Način uvajanja???
22.1.2008 21:22:37   
eya
Jaz sem uvajala najprej en obrok, dopoldne. Rižolino smo vedno dajali po žlici, nikoli po flaški.

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Način uvajanja???
22.1.2008 21:48:07   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Jaz sem uvajala najprej en obrok, dopoldne. Rižolino smo vedno dajali po žlici, nikoli po flaški.


jaz isto

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Način uvajanja???
24.1.2008 17:02:37   
Mokka1
Punce, pa ste z uvajanjem rižolina začele takrat kot z uvajanjem sadja ali prej (ali kasneje)?

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Način uvajanja???
24.1.2008 17:53:47   
mateyka
Punce, pa ste z uvajanjem rižolina začele takrat kot z uvajanjem sadja ali prej (ali kasneje)?


mi trenutno delamo oboje hkrati - mešamo mal rižolinota k sadju. to pa zato k naša dama ni marala sadja in jo je blo treba nekak prelisičit z nekim mlečnim okusom user posted image

(odgovor članu Mokka1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Način uvajanja???
25.1.2008 11:59:54   
inja2
ojla

mi mamo cucelj od tommee tippee št.2, pa nam rižolino rez problema teče čez njega....
ko ga pripravim ga večkrat dobro premešam, da se stopi pa gre čisto normalno....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Način uvajanja???
25.1.2008 13:50:02   
Paštetka
JAz sem začela z "2 obrokoma GH", če lahko to tako imenujem. namreč tisto preizkušanje oz. uvajanje določenih jedi, jaz nisem štela za cel obrok. Itak je to samo eno igranje in preizkušanje. tako smo dopoldne kakšna 2 tedna samo preizkušali, hkrati je pa zvečer dobila za poln obrok rižolino oz. bananino riževo kašico. Nikoli na flaško, temveč takoj po žlički. Ne moreš verjeti kako hitro se naučijo po žlici jesti. Res ne vem, zakaj bi po flaški, če itak uvajaš GH na žlico dopoldan. Ali?

Po kakšnih 2 tednih sem pa tisto dopoldansko preizkušanje hrane potisnila na opoldansko "kosilo", torej cel obrok GH. Tako ima po 1,5 mesecu uvajanja 2 gosta obroka. Kosilo in večerjo. Šli bomo pa počasi še na malico. S tem, da se še vedno ogromno doji. Kadar pač želi. Tudi po večerji, ki je pred kopanjem jo še pred spanjem podojim. Večerjo jaz ne dajem tik pred spanjem, ker sem imela težave pri 1. otroku, kerm mi potem ni mogel zaspati, ker ga je matral poln trebušček.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Način uvajanja???
28.1.2008 19:05:20   
Taja339
zdravo,

poskusi MAM - cucelj za kašice!
Nam je zlaufalo !!!!!!!!!!!1
Pa vso srečouser posted image

_____________________________

Pa pravijo - mali otrok - male skrbi, veliki otrok - velike skrbi. Ja Lubi Bog, kaj pa še te bo ... :((

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?