|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:21:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ga.Srček

Čisto zares obstaja par, ki je podpisal predporočno pogodbo v kateri piše da se žena ne sme nikoli zredit več kot 5kg, če ne ima pravico do ločitveuser posted image . In to v Sloveniji čisto običajen par in ne kaki hollywoodski čudaki.



Seveda za gospoda popolneža tega nista določilaa ne?

O mater, pa kera budala ngre tako pogodbo podpisat no?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:24:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

. Ker on je popoln.



Ja in moja rit tudi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:26:23   
piščanc
če gledaš te stvari iz pozitive, potem ti je mogoče želel prihraniti muko hujšanja, ko se boš sama slabše počutila. vem, da me boste napadle, ampak jaz imam 160 cm in se z 58 kg, ne bi dobro počutila. sori

če želiš sebi dobro, poišči v njegovih besedah pozitiven odnos, ker živiš z njim v družini, in pomisli kaj dobrega bi lahko iz tega potegnila. če boš gledala na njegove izjave samo negativno, se bosta itak ločila. je pač tak, kakršnega si vzela. ni treba aktivno hujšati, lahko samo bolj aktivno živiš pojdi na sprehod, lažja prehrana ipd. življenje je zato, da se uživa

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:27:16   
Anonimen
Pa da ne bo pomote, nisem tiha miška, ki bi požrla vse očitke. A-a. Jaz sem zelo odločen človek, ki hitro zanalizira stvari in argumentirano povem nazaj, kar imam za povedat.

Ampak po tolikih letih spravljanja ob živce, kaj bom oblekla, kaj bomo/ne bomo jedli, kako ima njegova sestra ali mama vedno urejene nohte, jaz pa ne, kako bi lahko si dala delat tiste umetne nohte (meni ni všeč, ko malo zrastejo in je potem "luknja" med kožico in umetnim nohtom...sem s svojimi čisto zadovoljna), kako bi lahko nosila špičake in čevlje z visokimi petami (ker v službi šibam po Lj in v prostem času šibam za otrokom, imam raje kake balerinke oziroma udobne čevlje....sploh ne kakšne krampaste teniske).

No, po vseh teh 15 letih takih očitkov (ki me običajno ne vržejo s tira, ker se mi zdi vedno, da bi mi kaj takega oteževalo življenje), se mi sploh ne da stotič v enem tednu razlagat, da imam svoj okus, da sem zadovoljna s sabo, da ne bom imela takih špičakov ali nohtov kot njegova sestra.

Se mi zdi že škoda misli, besed in energije, da bi v nedogled debatirala o tem, kako JAZ zgledam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:28:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Težko verjamem, da je postal tako plitek kar čez noč.



Ne čez noč, se pa stvari močno stopnjujejo.

Odkar imava otroka, mi večkrat "teži". Na primer, mi kaže punce na cesti in mi govori, da mu je všeč taka kiklica in zakaj jaz nimam nobene take in zakaj jih jaz ne nosim. Da mu je všeč taka frizura in zakaj jaz nimam take. Da naj si malo bolj pogosto nalakiram nohte.

V zadnjem letu je to postalo prav annoying, res. In ko si kupim kaj novega za oblečt po mojem okusu (imam street style, on pa bi me rad gledal v srajčkah in kostimčkih) in mu ni všeč, je to največji kriminal, če kaj takega oblečem in on to vidi.

Če greva skupaj kam, toliko časa tečnari, da mu to RES ni všeč, da se skregava, še preden kam prideva. Če greva pa k njegovim, pa ni šans, da me ne bi zživciral, da se grem preoblečt v "normalne" cunje. 


Na kratko, nič na tebi mu ne ustreza. Jebentiš. Mislim, to je pa že ultra preveč. Zbrcaj ga v to njegovo idealno rit pa naj ti da mir.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:29:22   
Anonimen
če gledaš te stvari iz pozitive, potem ti je mogoče želel prihraniti muko hujšanja, ko se boš sama slabše počutila. vem, da me boste napadle, ampak jaz imam 160 cm in se z 58 kg, ne bi dobro počutila. sori


Sej v tem je štos.....ona se dobro počuti!
In važno je kako se ti počutiš, ne pa kako dedc misli da bi mogla zgledat.
Sam v tem je fora.

Karkoli bo al pa ne bo nardila za svoje zdravje je njena odločitev. Neki delat zarad dedca je pa svetovna bedarija.
Isto k da bi ona njemu rekla nej se zredi za 20kg k je njej tako bl všeč.
Me prou zanima kako bi reagiral.

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:30:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

če gledaš te stvari iz pozitive, potem ti je mogoče želel prihraniti muko hujšanja, ko se boš sama slabše počutila. vem, da me boste napadle, ampak jaz imam 160 cm in se z 58 kg, ne bi dobro počutila. sori

če želiš sebi dobro, poišči v njegovih besedah pozitiven odnos, ker živiš z njim v družini, in pomisli kaj dobrega bi lahko iz tega potegnila. če boš gledala na njegove izjave samo negativno, se bosta itak ločila. je pač tak, kakršnega si vzela. ni treba aktivno hujšati, lahko samo bolj aktivno živiš pojdi na sprehod, lažja prehrana ipd. življenje je zato, da se uživa


piščanc, kolko kilov imaš pa ti? user posted image

Sicer sem pa jaz v naši družini pozitivec. Jaz spodbujam, se veselim, bodrim. Moj mož pam je žal moje pravo nasprotje. On pa večinomka teži, vse vidi negativno.

Lažja prehrana...jaz sem nora na zelenjavo...ko skuham kaj res okusnega zelenjavnega, mi reče: zakaj pa mi nikoli ne narediš pečenke?

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:31:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

Pa da ne bo pomote, nisem tiha miška, ki bi požrla vse očitke. A-a. Jaz sem zelo odločen človek, ki hitro zanalizira stvari in argumentirano povem nazaj, kar imam za povedat.

Ampak po tolikih letih spravljanja ob živce, kaj bom oblekla, kaj bomo/ne bomo jedli, kako ima njegova sestra ali mama vedno urejene nohte, jaz pa ne, kako bi lahko si dala delat tiste umetne nohte (meni ni všeč, ko malo zrastejo in je potem "luknja" med kožico in umetnim nohtom...sem s svojimi čisto zadovoljna), kako bi lahko nosila špičake in čevlje z visokimi petami (ker v službi šibam po Lj in v prostem času šibam za otrokom, imam raje kake balerinke oziroma udobne čevlje....sploh ne kakšne krampaste teniske).

No, po vseh teh 15 letih takih očitkov (ki me običajno ne vržejo s tira, ker se mi zdi vedno, da bi mi kaj takega oteževalo življenje), se mi sploh ne da stotič v enem tednu razlagat, da imam svoj okus, da sem zadovoljna s sabo, da ne bom imela takih špičakov ali nohtov kot njegova sestra.

Se mi zdi že škoda misli, besed in energije, da bi v nedogled debatirala o tem, kako JAZ zgledam.



In ti to prenašaš 15 let???? Vsa čast. Zaslužiš si odlikovanje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:31:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

če gledaš te stvari iz pozitive, potem ti je mogoče želel prihraniti muko hujšanja, ko se boš sama slabše počutila. vem, da me boste napadle, ampak jaz imam 160 cm in se z 58 kg, ne bi dobro počutila. sori


Sej v tem je štos.....ona se dobro počuti!
In važno je kako se ti počutiš, ne pa kako dedc misli da bi mogla zgledat.
Sam v tem je fora.

Karkoli bo al pa ne bo nardila za svoje zdravje je njena odločitev. Neki delat zarad dedca je pa svetovna bedarija.
Isto k da bi ona njemu rekla nej se zredi za 20kg k je njej tako bl všeč.
Me prou zanima kako bi reagiral.


Se popolnoma strinjam s tvojim mnenjem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:32:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

Pa da ne bo pomote, nisem tiha miška, ki bi požrla vse očitke. A-a. Jaz sem zelo odločen človek, ki hitro zanalizira stvari in argumentirano povem nazaj, kar imam za povedat.

Ampak po tolikih letih spravljanja ob živce, kaj bom oblekla, kaj bomo/ne bomo jedli, kako ima njegova sestra ali mama vedno urejene nohte, jaz pa ne, kako bi lahko si dala delat tiste umetne nohte (meni ni všeč, ko malo zrastejo in je potem "luknja" med kožico in umetnim nohtom...sem s svojimi čisto zadovoljna), kako bi lahko nosila špičake in čevlje z visokimi petami (ker v službi šibam po Lj in v prostem času šibam za otrokom, imam raje kake balerinke oziroma udobne čevlje....sploh ne kakšne krampaste teniske).

No, po vseh teh 15 letih takih očitkov (ki me običajno ne vržejo s tira, ker se mi zdi vedno, da bi mi kaj takega oteževalo življenje), se mi sploh ne da stotič v enem tednu razlagat, da imam svoj okus, da sem zadovoljna s sabo, da ne bom imela takih špičakov ali nohtov kot njegova sestra.

Se mi zdi že škoda misli, besed in energije, da bi v nedogled debatirala o tem, kako JAZ zgledam.


Sori, sam maš pa močne živce ej.
A je vredno? Te osrečuje življenje z dedcom k sam kritizira pa očitno nič lepega ne vidi v teb? Se lepo počutiš z njim? Si sproščena z njim?
Se ti ne zdi poniževalno da v tebi vidi sam kup kosti in mesa?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:33:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Sej v tem je štos.....ona se dobro počuti!
In važno je kako se ti počutiš, ne pa kako dedc misli da bi mogla zgledat.
Sam v tem je fora.


Ampak verjemi, da ti po 15 letih enkrat na smrt dosadi to poslušat. Jaz že vem. Meni je po petih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:34:25   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

No, po vseh teh 15 letih takih očitkov (ki me običajno ne vržejo s tira, ker se mi zdi vedno, da bi mi kaj takega oteževalo življenje), se mi sploh ne da stotič v enem tednu razlagat, da imam svoj okus, da sem zadovoljna s sabo, da ne bom imela takih špičakov ali nohtov kot njegova sestra.

Se mi zdi že škoda misli, besed in energije, da bi v nedogled debatirala o tem, kako JAZ zgledam.


no pol pa že na začetku tko povej. moj edini odgovor, če je kaj v zvezi s tem kako je bilo pri njemu doma drugače, je - pojdi tja nazaj, pa bo tako kot ti hočeš. če si pa tukaj, bodi pa tiho ali lepo povej. in enako dobi v zameno, če kaj trobi da je pri sosed drugače. ja pol pojdi pa tja, če ti je lepše.

lahko pa izpostaviš kakšno drugo negativno lastnost njegove sestre - npr. potem bom zapravila še več, ali bom tri ure v kopalnici, ali onanima majhnega otroka  pa bo tiho

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:34:41   
kalbo
Kile, sploh pa zaradi otroka, so pri meni stvar, iz katerih se lahko samo jaz norca delam!


Ne ne smeš se pa pika!

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:35:42   
lemavrica
Če bi meni rekel kaj tacga bi dobil tist jogurt pa še kaj zraven v glavo.
Ko berem take teme si mislim HB da imam dokaj normeanega moškega doma.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:38:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ampak verjemi, da ti po 15 letih enkrat na smrt dosadi to poslušat. Jaz že vem. Meni je po petih.


Res.

Sem razmišljala, da bi jaz res malo začela hujšat in aerobika in to. Ampak zdaj v tem položajo bi to naredila iz nekega maščevanja. Da njemu dokažem, da sem lahko spet "lepa in vitka". In ker bi to naredila na njegovo zahtevo, bi v zameno verjetno jaz kaj nepreklicno zahtevala,....sigurno bi se kaj zmislila.

Ampak to nikamor ne pelje. To ni družinsko življenje, ki bi ga rada živela (no ja, tudi tole 15 letno teženje ne spodi v mojo iluzijo). Pa saj naj bi se nekako imeli rade, sami sebe in drug drugega. pa skupaj naj bi počeli lepe in zdrave stvari, se pogovarjali,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:41:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica 

Seveda za gospoda popolneža tega nista določilaa ne?

O mater, pa kera budala ngre tako pogodbo podpisat no?user posted image user posted image user posted image


Seveda zanj ne obstajauser posted image . Sta pa sedaj že v letih, kakšnih 60 jih imata. In nikoli otrok, ti pokvarijo postavouser posted image . Zato pa imata psauser posted image . In je žena res ena posušena slivauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:41:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

lahko pa izpostaviš kakšno drugo negativno lastnost njegove sestre - npr. potem bom zapravila še več, ali bom tri ure v kopalnici, ali onanima majhnega otroka  pa bo tiho


Tudi to sem že večkrat naredila, pa je bil potem nos do tal, ker se "norčujem iz slabih lastnosti njegovih bližnjih". Bog ne daj, da smo kaj vprašam o sestri ali mami, imamo takoj črne oblake in nevihto o tem, kakšna packa sem, kako jih ne maram....

Raje skrajšam zgodbo in rečem, da je meni všeč čisto drugače...naravni nohti, balerinke, tunika čez kavbojke,...

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:41:42   
Anonimen
Meni je enkrat pred leti rekel, da sem "brezoblična gmota mesa". Te izjave mu nikoli ne odpustim in mu jo velikokrat serviram na pladnju. Tudi njemu ni vseeno, itak da se mi je že velikokrat opravičil za to.

Veš kaj bi ti rekla, da je to možno zato, ker je bil on debel, pa zdaj ni, pa ve, kako je težko shujšat in potem ne vem, se morda boji, da bi bila ti enkrat debela. Moj je bil tudi pred leti debelinko, danes ima 20 kil manj, pa ne tako zelo ultra načrtno, pač se je zgodilo, je pa zato čist posušen v faco in postaran za moje pojme. Pa živčen kot žvau. Pa mi tudi kdaj kaj spusti glede mojega prehranjevanja, recimo: spet ješ? samo jaz se ne dam. Jaz se potegnem nazaj od žretja takrat, ko sama začutim, da je preveč in da je treba kakšno kilo oklestitl. Takrat, ko se sama ne počutim dobro v svoji koži. Samo zaradi njega pa nisem nikoli manj žrla, kvečjemu več...vačsih, ko smo pri moji mami na kosilu zanalašč z mami čez kosilo še potico natepavava, ker ve, da me včas tastar špikne, češ koliko pojem. In potem se z mami baševa z dvema, tremi kosi potice. Skoraj že za kozlat, ampak predstava pa je.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:43:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

vačsih, ko smo pri moji mami na kosilu zanalašč z mami čez kosilo še potico natepavava, ker ve, da me včas tastar špikne, češ koliko pojem. In potem se z mami baševa z dvema, tremi kosi potice. Skoraj že za kozlat, ampak predstava pa je.


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:44:51   
piščanc
glede kil sem samo mislila napisat, da če si tudi ti nezadovoljna s svojim izgledom, če imaš kg preveč, boš kasneje hujšala. in tudi tako lahko razumeš, da ti bo kasneje žal.

in iz prvega posta ni bilo ravno razvidno, da je zadovoljna sama s sabo. če bi bila zadovoljna sama s sabo, ji tudi ta opazka ne bi prišla do živega.

mah ne vem. ljudje smo različni in skupaj funkcioniramo samo s kompromisi. jaz vem, da potrebujem kdaj pa kdaj odklop, da se z možem ne strinjam v 100%, ampak saj se tudi on ne z mano.

drugič mu reci, a si mi fouš? ali brigaj se zase! pa pojej tisti jogurt.



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:51:40   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

Raje skrajšam zgodbo in rečem, da je meni všeč čisto drugače...naravni nohti, balerinke, tunika čez kavbojke,...


sej se strinjam s  tabo, ker če bi moj hotel, da imam zmanikirane nohte in miniko, bi ga hitro poslala v rodne kraje in naj gleda sosedo. tako me je vzel, taka sem. sedaj pa naj grunta kaj NJEMU ne paše v življenju. meni je OK.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:51:56   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

lahko pa izpostaviš kakšno drugo negativno lastnost njegove sestre - npr. potem bom zapravila še več, ali bom tri ure v kopalnici, ali onanima majhnega otroka  pa bo tiho


Tudi to sem že večkrat naredila, pa je bil potem nos do tal, ker se "norčujem iz slabih lastnosti njegovih bližnjih". Bog ne daj, da smo kaj vprašam o sestri ali mami, imamo takoj črne oblake in nevihto o tem, kakšna packa sem, kako jih ne maram....

Raje skrajšam zgodbo in rečem, da je meni všeč čisto drugače...naravni nohti, balerinke, tunika čez kavbojke,...


V tem primeru si rezerviraj manikuro, pedikuro, frizerja, maserja - vse v istem tednu. Poskrbi, da bo urnik res natlačen - ves ta čas naj on pazi na otroka in seveda bo on plačnik vseh teh tretmanov.

Sem skor 100%, da po tem ne bo več potrebe, da imaš urejene nohte, obvezne špičake,... in ob vsem tem pazi, da boš tudi ti njega zafrkavala in kritizitala. Moški včasih najlažje skapirajo, če doživijo na lastni koži.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:52:58   
willma
Jaz sem v prvi vezi 7 let prenašala podoben teror skoraj vask dan.
"Poglej se kakšna si."
"Debela bajsa."
"Shujšat moraš."
"Ne moreš taka ven."...
Njega pa je zanimalo samo to, kako perfektno postavo ima, kako lepega in dolgega bingleca ima ter kako dober avto ima.
user posted image kaj je potem sploh z mano počel, če sem bila tako grozna.

K sreči sem se jaz vsaj nekaj iz te veze naučila, škoda je le, da sem rabila 7 letuser posted image

Sedaj imam špeh-fetiša, no ni tako hudo, je pa nor na moje odvečna kilce (170cm, 73-75kg-zdaj več ker sem user posted image )

Rečem pa še samo to.
Lepa postava in urejenost v nulo, to vse je lepo pogledat, toda jaz ne rabim moža za lepotni dodatek temveč življenjskega sopotnika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:53:07   
Anonimen
piščanc, meni se je včeraj to zdelo kot žalitev...ker je toliko pomembnih stvari, ki sva se jih nameravala pogovorit..kdaj in kam bomo šli na dopust, ali bo šel otrok v vrtec, kam bomo šli na preiskave (je kronično bolnik),... In namesto tega mojega moža moti to, da bom zdaj jogurt jedla in da nonstop jem in da mi bo kasneje še žal. Kot da ne bi igrala pomembne aktivne vloge v naši družini, ampak bi bila lutka, ki se je malo iznakazilauser posted image .

piščanc, da ne bo pomote, hvala za tvoje predloge...za pozitivnost. Ki je jaz trenutno ne premorem, ker sem user posted image  in user posted image .

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:54:10   
kalbo
Ma piščanc, je res, da je treba sklepat kompromise. Samo eno osnovno spoštovanje pa mora obstajat in v tem primeru ga z njegove strani ni niti toliko kot je pod nohtom črnega. V tem je ves štos.

Ni bolj seksi ženske od samozavestne ženske, ki se dobro počuti v svoji koži, pa so kle kilogrami ničnega pomena. Sam ta trot se tega ne zaveda. Jest bi mu prav prvošču eno anoreksično barbiko s centimetrskimi nohti, našpičeni frizuri in seveda praznimi možgani. Prav privoščil bi mu spanje z žensko, ki da kaj nase in se napaca z obrazno masko zvečer, na oči si pa povezne rezine frišnih kumar, med njima naj spi pa čivava Fifi.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?