|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.1.2008 12:43:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:50:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Lepdan, kaj ti je pa všeč na tvojem možu? Značajsko mislim?


Kadar ni "zatežen" v smislu, kot opisujem, je super. Prijazen, nežen, razumevajoč, čuten, zanesljiv, ker ima rad pospravljeno in čisto, to tudi počne, rad kuha (pečenkeuser posted image ),... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:56:34   
Anonimen
A ni tako, da je vsaka pri notarju overjena pogodba pravnomočna?


Po obligacisjkem zakoniku obstajajo razlogi za ničnost. In kukr je meni odvetnica in pol še una na sodišču razložila predporočne pogodbe pri nas niso možne. Predvsem zato ker nimamo krivdnih razlogov za razvezo zakona. Aja premoženjsko je pa tud pr nas drugače urejeno, ker partner ni dedič (razen z oporoko) premoženja, ki ga je njegov partner pridobil pred poroko ali je last družine. To obstaja pri aglosaksonskem pravu, ki pozna krivdne razloge za razvezo in iz tega izhajajoče ''obveznosti''. Vsaj tako sem jst razumela. Bi pa znala ktera pravnica to bolje razložit.
Po naši zakonodaji za razvezo sploh ni potreben krivdni razlog. Dovolj je če partner v tožbi napiše, da te ne ljubi več in da želi stran.

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:58:43   
kalbo
Čeprav mi je rekel enkrat, da šest tednov me bo pustil pri miru, potem me bo pa gnal v hrib.


Kaj...doječo žensko bi on gnal v hrib. Ampak tale tvoj dec res nima treh čistih v piskru, popolna tema, mrk.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 13:01:18   
trnuljčica
Kaj...doječo žensko bi on gnal v hrib. Ampak tale tvoj dec res nima treh čistih v piskru, popolna tema, mrk.
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Res mrk. Mogoče mu pa trebušnjaki škodijo?user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 13:03:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Kaj...doječo žensko bi on gnal v hrib. Ampak tale tvoj dec res nima treh čistih v piskru, popolna tema, mrk.
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Res mrk. Mogoče mu pa trebušnjaki škodijo?user posted image



Ja verjetno mu gre vsa kri v mišice, pa za možgane nč ne ostane.

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 13:11:50   
kalbo
Pa ponavad so še pr takih kvazi mišičnjakih mišice totalno neuporabne. Napumpane do amena, pol je treba pa vrečo cementa nest jih pa zvija. Al pa ženo zgrabit pa jo v posteljo nest jih tud zvije.

U, mogoče se pa boji, da te ne bo mogel več dvignit, če se še malo zredišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 13:15:46   
trnuljčica
Kolikokrat pa je "zatežen" kot ti praviš? Vsak dan, večkrat dnevno, enkrat letno al ko je polna luna (ravno je bila zato)?
Meni se po tvojem opisu zdi kar zahteven ( rad ima pospravljeno, pedanten...). Verjetno mu je zaradi tega všeč "pospravljena "ženska ( zrihtana, zgledat mora super- skratka same zunanje lastnosti). Brez zamere ampak še mene je nakuruuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 13:15:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Čisto zares obstaja par, ki je podpisal predporočno pogodbo v kateri piše da se žena ne sme nikoli zredit več kot 5kg, če ne ima pravico do ločitve . In to v Sloveniji čisto običajen par in ne kaki hollywoodski čudaki.


V Sloveniji predporočne pogodbe niso možne. Oz. če se jih že podpiše niso pravnoveljavne, skratka so nične.


Hmm, zadeva je stara približno 40 let, govorimo pa o sodelavcu mojega dedka in njegovi drugi ženi. Jaz ju le bežno poznam, sem pa bila vedno fascinirana nad njeno vitkostjo in mi je babi enkrat povedala v čemu je finta.
Njemu je to druga žena, s prvo se je ločil po 2 otrokih in njeni "nezmožnosti" shujšat in zanemarjenosti, ker se je spremenila v gospodinjo, on kot direktor pa ob sebi potrebuje damo. Nekako na kratko. Za bruhat v glavnem.
Pa si je našel 10 let mlajšo gospodično ki je ustrezala vsem njegovim merilom in jo je bil pripravljen poročiti pod posebnimo pogoji ki sta jih tudi zapisala. Eni od teh so bili da se nikoli ne sme zrediti več kot 5kg, noče otrok ker ti uničijo postavo, urejenost in podobne budalaštine in celo kako pogosto želi seksat.
Potrdila pa sta to sama in je takrat mlada gospodična bila celo ponosna na to kako zelo on skrbi za njo in njen videz.
Poročena morata sedaj biti že kakih 40 let in ženska prav strašljivo zgleda. Ampak suha je pa še vedno in vedno počesana, naličena in zmanikirana.
Bljak.
Ni pa toliko pomembno ali pogodba velja, ali sta zadevo overila....gre za to da res obstajajo takšni čudaki in ženske ki to s ponosom podpišejo. Pomembno je samo da se oba s tem čudaštvom strinjata.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 13:19:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Lepdan, kaj ti je pa všeč na tvojem možu? Značajsko mislim?


Kadar ni "zatežen" v smislu, kot opisujem, je super. Prijazen, nežen, razumevajoč, čuten, zanesljiv, ker ima rad pospravljeno in čisto, to tudi počne, rad kuha (pečenkeuser posted image ),... 


No vidiš. Zdaj če tisto "kadar" prevladuje, potem pozabi na teženje. Naj ti gre skozi eno uho not, skozi drugo pa ven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 13:46:43   
piščanc
no, kot splišni, to tudi jaz mislim v smislu kompromisov, da zaradi njegovih dobrih lastnosti spregledaš slabe. vedno pa to tudi ne gre.

ker vsi imamo 'dobre' in 'slabe' lastnosti. kaj pa to so, je pa spet odvisno od vzgoje in življenskega vzorca. pa zorni kot gledalca.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 14:03:31   
Anonimen
no če ti pa kdaj še omeni njegovo mamo al pa sestro pa ga kr vprašaj,če seksata tud najbolše...enkrat mi je moj omenil njegovo mamo,kako nekaj dobro naredi,pač občutek,da bi jas tud mogla tak,pa sem mu sam odvrnila naj si jo še v posteljo pripelje pa je sam vtihnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 14:31:59   
Anonimen
Meni moj mož nikoli ne bi kaj takega ali podobnega rekel, ker ve, da ga sunem u rt...on pa mene...tko da to mi ne deluje nek normalen zakon, če te ima rad te ima rad zato ker si takšna kot si, si njegova žena, mama njegovega otroka...tko je pa samo sebičen.
Ti pa se drži svojih načel in se mu ne podrejaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 15:50:08   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

A ni tako, da je vsaka pri notarju overjena pogodba pravnomočna?


Po obligacisjkem zakoniku obstajajo razlogi za ničnost. In kukr je meni odvetnica in pol še una na sodišču razložila predporočne pogodbe pri nas niso možne. Predvsem zato ker nimamo krivdnih razlogov za razvezo zakona. Aja premoženjsko je pa tud pr nas drugače urejeno, ker partner ni dedič (razen z oporoko) premoženja, ki ga je njegov partner pridobil pred poroko ali je last družine. To obstaja pri aglosaksonskem pravu, ki pozna krivdne razloge za razvezo in iz tega izhajajoče ''obveznosti''. Vsaj tako sem jst razumela. Bi pa znala ktera pravnica to bolje razložit.
Po naši zakonodaji za razvezo sploh ni potreben krivdni razlog. Dovolj je če partner v tožbi napiše, da te ne ljubi več in da želi stran.


Ja, točno tako je, se pa pripravljajo spremembe ZZZDR-ja (sicer že celo večnost in ne vem, kdaj naj bi do njih res prišlo) in ena izmed njih je tud ta, da bi naj bile ženitne pogodbe veljavne.
Ampak, kolikor vem, to še ni v veljavi...

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 15:54:09   
gojska
Jaz imam na vse to samo en komentar:

BOLJE PRŠUT V HLADILNIKU, KOT PRASEC NA KAVČU !

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 15:58:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gojska

Jaz imam na vse to samo en komentar:

BOLJE PRŠUT V HLADILNIKU, KOT PRASEC NA KAVČU !


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 16:03:06   
Anonimen
BOLJE PRŠUT V HLADILNIKU, KOT PRASEC NA KAVČU !


To si velja zapomnit.

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 16:03:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

BOLJE PRŠUT V HLADILNIKU, KOT PRASEC NA KAVČU !


To si velja zapomnit.


Kaj pa če ne maraš ne pršuta ne prascauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 16:06:28   
Anonimen
Bolje ten na koži kukr kreten na kavčuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 16:07:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Bolje ten na koži kukr kreten na kavčuuser posted image


user posted image
Ful ti gre....
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 16:08:08   
mateyka
Kaj pa če ne maraš ne pršuta ne prasca


jogurt? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 16:08:31   
Slončica
Dejstvo je, da ma tvoj tip IQ ko un jogurt na sobni temperaturi.
Ko bo spal mu zabaš tavelko milko v usta, naj se pol budaa sekira da jo je v spanju požru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 16:23:09   
Kinokija
Jaz pa mislim, da ko stopiš mački na rep, zacvili. Najbrž telih 58 kg oz. + kg motijo tebe nezavedno, zato se tudi toliko sekiraš zaradi moževe opazke. Drugače te ne bi.

Če bi ti pa prijateljica rekla, da pazi, da ne jesti toliko zvečer, da ti ne bo kdaj žal, bi zamerila?

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 16:26:22   
Anonimen
Kinokija, če ti nekdo ob vsaki priliki nažira s tem enkrat odreagiraš, pa tud če te podzavestno ti kilogrami ne motijo.

To je skor tko kukr da bi ti partner ob vsaki priliki reku, da si zabita. Sama veš, da neumena nisi, pa ti vseeno čez čas to začne it ornk na jetra. Dokler ne dvigne platfone.

(odgovor članu Kinokija)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 17:58:17   
silvya
Bolj berem to kolobocijo bolj se mi zdi, da si poročena z mljim učiteljem telovadbe iz srednje šole user posted image . On je svoji suhi, res suhi punci, na avtobusni, vpričo vseh težil zaradi enega krofa, ki si ga je tam privoščila. Tako se je drl na njo, da ga je slišala vsa avtobusna.  Čisto se mu je utrgalo, ker si je privoščila toliko maščob user posted image .
Ti lepo njemu reči, da naj neha težit, da ne bo njemu kasneje žal user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?