|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - december / januar
29.1.2008 14:25:53   
lara light
Tudi jaz imam take info kot mismis...in se strinjam z njenim razmišljanjem!

Mismis, zvezdica zaspanka boš torej? Imaš svetlo moder tul za vlečko do tal?user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: IVF / ICSI - december / januar
29.1.2008 14:32:49   
mismis
Lara, ne ne svetlo moder tul z vlečko do tal, to bi bilo tudi smešno videti na meni...

Mislim da me bo pa naš, da mi ne bodo skoz šle neumnosti po glavi,  tresnu tolk po glavi,  da bom vse zvezde vidla in posledično s tem zaspala user posted image


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: IVF / ICSI - december / januar
29.1.2008 14:43:39   
gold fish
..... evo mene ... ravnokar prispela iz LJ.....

Sem ful vesela... UZ je pokazal GV 31 mm, plod 11 mm in slišal se je srček...... pa na koncu sem dobila še slikico mojega fižolčeka..... Je rekla dr., da je vse OK.....

No, da vam povem, da se je včerajšnji dan končal z nenormalnim user posted image ... sem klicala jelene kot norauser posted image ...., današnji pred potjo v Lj pa se je seveda spet začel z user posted image  ob 5.30 zjutraj.... Sem imela celo pot vrečko pripravljeno, če bi bilo treba ukrepati...., ni bilo potrebe. ...
Zdaj nazaj smo pa stali še v Trojanah in mi je speuser posted image t sredi kosila postalo tako slabo, da sem mislila, da bom spet kar user posted image ..., če bi prinesla takrat kako hrano mimo po moje bi kar tam opravilauser posted image ....Nazaj pa seveda spet obvezna vrečka nekje v bližini.....

Drug teden imam pregled pri mojem ginekologu , z  LJ sem sedaj zaključila .....  

Moram pa jemati 3x na dan Dabroston.....za ziher - taka je navada.....

Se javim še kaj kasneje....

Pozdrav, user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: IVF / ICSI - december / januar
29.1.2008 14:45:25   
gold fish
Jadrnica - user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: IVF / ICSI - december / januar
29.1.2008 15:01:31   
lejla007
Čauli!

...evo mene...

Sem vesela, saj imam pri sebi user posted image user posted image ! Po ET me je moj srček seveda peljal na kalamare user posted image , zato se šele zdaj javljam... Zdaj bom verjetno kakšna dva dni mal bolj počivala, potem pa čimbolj normalno naprej.
Gold fish - tebi čestitam za srček!
Lara - kako si sotrpinka user posted image ? Zakaj si pa danes slabe volje?
Johnie - še uradne čestitke! user posted image user posted image user posted image

Jadrnica - žal mi je...

No, zdej bom pa res imela čas navijat za vse vas user posted image

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: IVF / ICSI - december / januar
29.1.2008 15:39:09   
lara light
O, lejla, ŠE URADNO ČESTITAM ZA TVOJI DVE PIKICIuser posted image user posted image
Ma sej je že boljš...vsi so neki slabi in bolni okrog mene, to me žalosti...sem šla malo na sonček, jutri pa delat, pa bom malo pozabila.
Pazi nase, miška..lepo naj te čuva tvoj dragi!
Ribica, krasne noviceuser posted image ...si samo predstavljam, kakšni fantastični občutki te objemajouser posted image ...uživaj in oglasi se še!



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lejla007)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: IVF / ICSI - december / januar
29.1.2008 16:12:38   
mismis




user posted image  AKTUALNO V TEM TEDNUuser posted image
 
 
Ponedeljek, 04.02..
 
Torek, 05.02.
 
Sreda, 30. 1.
Gloria - UZ
Anime - UZ
Shuka - Punkcija
Mismis - UZ
 
Četrtek, 31. 1.
 
Petek, 1. 2.
 
Sobota, 2. 2.
 
Nedelja, 3.2.

 
user posted image
 
user posted image user posted image  T R E P E T A L K E user posted image user posted image
(beri TESTI)
 
LaraLight greje user posted image user posted image  - TEST 11.02.2008
Lejla007 greje user posted image user posted image  - TEST 12.02.2008???
 
user posted image  Mlinčkauser posted image
user posted image KOSTANJuser posted image
user posted image Mišolina (LJ)user posted image
user posted image  Daisy (PO)user posted image
user posted image netka34user posted image
user posted image Abra (PO)user posted image
user posted image **NiNa**(LJ)user posted image
user posted image  Jadrnica (PO)user posted image
 
user posted image  

user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V DECEMBRU / JANUARJU / FEBRUARJUuser posted image


  • dole (2.IVF;MB,dr. Vlaisavljević) 12.12. razgovor
  • Rmeli nadaljuje v februarju
  • kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) 19.12. razgovor, Suprefact in Gonal
  • andreja07 (PO,dr.Reš) 2.10. razgovor, nadaljuje marca
  • Kostanj (PO,dr.Reš) nadaljuje kmalu!
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič) 15.1. razgovor
  • reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš) januarja v nov boj
  • cati (27let),(MB) zamrznjenčki
  • spelka12(26 let) (2.ICSI;PO,dr.Reš) 4.2. razgovor
  • M.L.B.K. (35let)(PO) januarja v nove boje
  • mandarinca (32let) v nove boje - zamrznjenčki
  • Goldy (LJ) pokliče pri januarski M
  • mavrica72 (PO,dr.Merlo) pokliče januarja
  • dajamaja (PO;dr.Reš) 8.1. pogovor
  • mlinčka (29let),(1.IVF;LJ) 3.12. začetek Suprefact,nato Menopur,17.12.UZ
  • šemalo (2.IVF;LJ) januarja v nov boj
  • GITA14 (LJ) februarja po zamrznjenčke
  • jadrnica (PO) zamrznjenčki, ET 16.1.
  • tejka** (LJ) začetek konec januarja
  • mismis (33let)(1.IVF;LJ,dr.Drobnič) 28.januarja pregled krvi pred prenosom zamrznjenčkov
  • pikovit (31let) (6ICSI;PO,dr.Reš) januarja začetek
  • lejla007 (25let),(1.IVF;LJ,dr.Vogler)) 21.12 razgovor,26.12. začetek Suprefact,
  • mihi78 (1.ICSI;MB,dr. Vlaisavljević) začetek špikanja januarja, punkcija in ET po 19.2.
  • DaisyE (3.ICSI;PO,dr.Reš) punkcija 12.1, ET 17.1.
  • bilka (LJ) zamrznjenčki februarja
  • T1979 (PO,dr.Reš) februarja v nov boj
  • arneja (34let),(2.IVF;PO,dr.Reš) februarja v nov boj
  • Linda25 (ICSI LJ) 7.2. začetek špikanja
  • lara light (1.IVF;PO,dr.Reš) 10.1. razgovor in začetek špikanja
  • zarja1 (1.IVF;LJ) začetek februarja
  • m.rudovič februarja v nov boj
  • *ajetam*(LJ) začetek januarja
  • Darja* (3.IVF/ICSI?;MB) 11.1. razgovor
  • Mijavček (32let),(3.IVF;LJ)  11.1.začetek Suprefact, 25.1. UZ
  • Lupita
  • Shuka (2.IVF/ICSI;PO,dr.Reš) 10.1. začetek Diphereline, 28.1. UZ
  • ANIME (ICSI;PO,dr.Reš) 15.1. začetek Suprefact, 24.1. Menopur
  • konina (LJ) februarja zamrznjenčki
  • majc (2.ICSI;LJ) 27.12. začetek Suprefact
  • Crnitulipan februarja po zamrznjenčke
  • teja*(6.IVF;LJ) 14.1. začetek Suprefact
  • banga začetek februarja (9.2. začne s kratkim postopkom)
  • pajčolanka (1.ICSI;PO,dr.Reš) 7.2. začetek Diphereline, nato Menopur

  • oktavija (1.IVF/ICSI;MB) 

    user posted image KANDIDATKE ZA user posted image  V MARCU / APRILUuser posted image

    • netka34(35let)(2.ICSI;LJ)  21.3. razgovor
    • sonček33 (LJ) pokliče prvi dan M v marcu
    • Pija76 ponovno v boj
    • ušula spomladi v nov boj
    • Sulfinija (4.IVF;LJ) marca v nov boj
    • vijolica30 (2.IVF;LJ) začetek marca
    • user posted image

      koalauser posted image , *medica*user posted image , Špelkauser posted image , soncek.djukelicauser posted image user posted image ,  Staša1user posted image , gloria, tosjauser posted image , perlicauser posted image ,  Bety upa, mozart, _rebeca_user posted image , anadejka, pika 74, MIŠEK13, ele, Sisyuser posted image , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormyuser posted image , tassi1, dakec, citrončica, maša74, barbarela77, tobika, Goya (30 let)user posted image user posted image ,  Darmaruser posted image ,  Zalazoya user posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Abra, ,
    user posted image NOSEČKE oktober/novemberuser posted image
     
     MARTINŠČICA (33let),(LJ) user posted image user posted image , _rebeca_ (28let),(PO) user posted image user posted image ,  maja24 (24let),(PO)user posted image , tita13 (PO) user posted image , sayuri (31let),(PO)user posted image user posted image , Stormy (LJ) user posted image , Meeryana (30let), (MB)user posted image , Ana_P(29let),(MB)user posted image , Lotty (PO)user posted image , Amelia (31let)(PO)user posted image , pf (PO)user posted image , meybebaby (MB)user posted image , Goldfishuser posted image
    user posted image NOVE NOSEČKEuser posted image
    user posted image KITTY pregled 28.12. (javi se)
    user posted image   gloria (27let),(LJ) pregled 30.1
    user posted image  Johnie pregled???
    user posted image Pikica26, pregled 07.02.
     
     

    Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

    Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.



    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 5007
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 16:13:29   
    mismis
    A je ratal???
    JUPI
    Če kaj manjka, ne me tepst, bom dopolnila
    Zdej grem pa domov

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 5008
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 16:32:37   
    gloria
    Jadrnicauser posted image user posted image
    Oktavija dobrodošla
    Lejla čestitke za dveuser posted image user posted image
    Shuka srečno juter na punkciji,čim manj bolečo ter čim več kvalitetnih jajčk
    Ribica čestitke za lepe rezultate...sem ceu dan mislila na tebe
    Lara kak lep objemček si mi poslala...danes bi ga pa res rabla,ker sem mal napeta zaradi  uz...no ko moj zdej pride domov me bo objel pa bom hiter dala stran slabe misli.Kak so otročki danes spaliuser posted image ?
    Netka juter je ta teško pričakovani uz

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 5009
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 17:03:11   
    lara light
    Oho, mismis, dobro, da imamo seznam...user posted image  pridna si!
    Jutri bodo pestra poročila tukaj, komaj čakam, da prinesete lepe novice...In ne pozabite, da vse ostale mislimo na vas in držimo pesti..naj mine hitro in prijaznouser posted image

    Gloria, kako lepo si me vprašala, lepo smo spali, hvala. Predvsem dolgoo v jutro...user posted image


    _____________________________

    Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
    Coelho

    (odgovor članu gloria)
    Neposredna povezava do sporočila: 5010
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 18:29:49   
    kikaa
    IZVIRNO SPOROČILO: arneja


    Kikaa, da si imela zaradi mlečka astmatičen napad?? Jaz sem imela pa na tiste tablete Stres kontrol alergijo, vsaj zdi se mi. Ali pa če sem ravno v tistem času še kaj čudnega jedla, kaj vem. Matični mleček imaš pa še v ampulah ali pa čisto svežega.



    Ne bom trdila, ampaka ja...takoj ko sem ga vzela - še isti dan in potem še 2x nato sem raje prenehala z jemanjem in od takrat imam mir...imam na sumu da je bilo nekaj z tem povezano, ampak nisem pa prepričana user posted image  ...ne ravno zaradi mlečka, ampak najbrž kake druge sestavine kapsule...

    Arneja - tebi pa želim čim več moči, dej drži se... te čist razumem, tudi jaz se včasih tako počutim, pa je spet bolje... user posted image

    Sayuri - pazi nase in počivaj! user posted image


    (odgovor članu arneja)
    Neposredna povezava do sporočila: 5011
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 18:35:54   
    gold fish
    lejla - čestitke in  čuvaj pikici.... Ti je delala ET danes dr. Požlepova?



    Punce hvala, da ste držale pestke za UZ.....  bom se še oglašala, na čvekanje v pričakovanju mi ni za iti, bom kar tu pri vas...., pa seveda navijala za vas, za vsako posebej.... Če me seveda hočeteuser posted image

    Kje je kaj naša Arnejči?  Pa ostale...... niste nekam zgovorne danes.....

    Jaz sem ravnokar klicala jeleneuser posted image , zgleda da gre zares,da ne bo to samo tu pa tam kdaj .....


    Aja, danes po UZ sem bila pri soncek.d. in cartala njeni pikici..... moram malo trenirati, da imam take male pikece v rokah.....    .... naš pikec je bil čisto blažen, ko ju je cartal.....

    Sem mu po UZ pokazala slikico, pa povedala, da je zdaj naš fižolček velik 1cm, pa je komentiral...zakaj si takega malega naredila..user posted image ...on bi  že zdaj cartal.....

    Pozdrav vsem....

    user posted image


    (odgovor članu lara light)
    Neposredna povezava do sporočila: 5012
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 18:45:33   
    kikaa
    IZVIRNO SPOROČILO: johnie


    Kikaa: meni je po transferju Reš sam omenil Aspirin 100, za boljšo prekrvavitev maternice in lažjo vgnezditev je rekel. Napisal je pa tudi na tisti list, ki ga dobiš ob transferju.





    Čeprav razumem, potem ga jemlješ na svojo roko ali pa ne, se sam odločiš ali se on?

    Pikica - čestitam! Čudovito! user posted image user posted image

    Jadrnica - user posted image

    Lara - čestitke za 2 zarodka, zdaj pa ju lepo čuvaj...srečno!

    (odgovor članu johnie)
    Neposredna povezava do sporočila: 5013
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 19:03:15   
    pf
    Gold fish in Lejla čestitke za čudovite novičke danes. Gold fish saj nama bo minila ta slabost, še kakih pet tednov pa bo. Lejla ti pa lepo počivaj. Držim pesti zate. Lara light a si že prodala motor? Jaz pa prodavam motoristično opremo mojo, itak se več ne bom vozila, vsaj hitro ne. Jutri jo bom dala na Bolho.

    Gloria vse dobro za jutri.

    (odgovor članu kikaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 5014
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 19:15:49   
    lara light
    Nisem ga še prodala, ne...upam, da gre hmalu al pa ga bom kar imela za naprej.
    Pametno ja, da daš na bolho, verjamem, da bo šlo hitro v prometuser posted image

    Naj ti hitro minejo slabosti..
    LP!

    _____________________________

    Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
    Coelho

    (odgovor članu pf)
    Neposredna povezava do sporočila: 5015
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 19:20:47   
    sonček33
    Lara, počutje? V redu? 

    _____________________________

    ...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



    (odgovor članu lara light)
    Neposredna povezava do sporočila: 5016
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 19:37:02   
    jadrnica
     Abra  - hvala za spodbudne besede, ja sem imela skoz na sumu, da sem zarad Estrofema mal napihnjena, no ampak danes sem zadnji dan na "tabletah" juti se mi bo pa najbrz ulilo. Sedaj imam kr nek okr user posted image user posted image izcedek prometriuma.
    Včeraj me je kar dobro psihično zvilo, ker se pozno zvečer pokazal ta okr izcedek. Pa aj veste punce, kako je to.
    Je pa res, da sem bila ves čas čakaja zelo dobre volje, kar je pa tudi nekajuser posted image user posted image user posted image . Se bom pa sedaj res mogla mal bolj v roke vzet, ker sem se kr mal zredila od novembra, ko se šopam s temi hormoni.
    Dobro je bilo, da sem šla takoj v sluzbo delat, pa nisem toliko na to mislila, čeprav mi je bilo na trenutke zelo težko. Sem se že doma eno rundo zjokala. Tam hitiš in delaš, si ves prijazen do strank in vseh, pravzaprav pa notranje zelo trpis, vsaj jaz. Se mi zdi, da sem kot ena lutka, ki si da gor neko masko.

    Poleg tega se mi zdi, punce, da premalo opazimo naše srčke, ki tudi trepetajo z nami in bi naredili vse da bi nas osrečili, moramo jih po mojem kar malo bolj crtat, saj oni ne pokažejo tako neposredno, kaj čutijo, vidi se jim pa vendarle.

    (odgovor članu Abra)
    Neposredna povezava do sporočila: 5017
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 19:39:59   
    lejla007
    ´čer! user posted image

    Kako ste kaj?

    Jaz bolj v vodoravnem položaju, tko da se pustim razvajat user posted image
    Lara - ti?
    Gold fish - Bokalova je bla danes na punkciji in ET-ju... Drugač prijazna G - mislim, da sm jo prvič videla.
    Pf, Gloria, mismis,... - vsem HVALA za pestke! Zdej pa še naprej navijat za naju z Laro in za vse ostale trepetalke, špikarke ter otročkov željne ženskice user posted image
    mismis - user posted image za seznam!
    Shuka - tebi pa želim čimmanj bolečo punkcijo in čimveč jajčk user posted image

    Že danes mislim na vse vas punce, ki imate jutri dan D!

    Daisy - kje siiiiii?????????


    (odgovor članu sonček33)
    Neposredna povezava do sporočila: 5018
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 19:46:36   
    jadrnica
    johnie
    ej punca, ne se sekirat zaradi mene, ti si sedaj srečka nosečka user posted image user posted image user posted image in glej, da ti samo pozitine misli šopajo po glavi, saj veš, da je dobro za plod intudi za tebe, da si dobre volje. jaz bom že nekako , prej ali slej šlapo tvoji poti, boš vidla.user posted image user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu johnie)
    Neposredna povezava do sporočila: 5019
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 19:57:11   
    mismis
    Jadrnica
    BRAVO punca tako se govori. Jaz močno  verjamem, da bomo vse prej kot slej srečke user posted image . Je samo vprašanje časa...

    Daisy, Arneja, ostale kje ste?

    Če potrebujete malo časa za OFF od RR, si ga kar vzemite, kolikor ga potrebujete, pa moč in voljo nabrat, ki jo boste potreboale za nove postopke

    Lara, Lejla, vidve se pa samo izležavat in trebuščke božat, da bosta čez 14 dni ugledali vsaka svoj +.

    Gloria, za jutri držim pestke, močno navijam, da bo vse ok. Pa še, da ne pozabim Pikapoka, pika polonica zleti v nebo in mi prinesi zlato kolo (ok sej vem, da je osladno, ampak še zmeraj veljajo dobre želje)

    Shuka, jap tudi jaz imam probleme,da ne napišem avtomatsko ščuka...user posted image . Uglavnom jutri dobro opravi, čim v več dobrih, zrelih jačk. Pa še zate

    Vsem ostalim, ki jih nisem posebej poimenovala, želim prav lep preostanek večera.


    (odgovor članu jadrnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 5020
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 19:59:49   
    mismis
    Grr, grrr, grda ringaraja, dve pikepoke mi je skrila.user posted image

    Uglavom Gloria in Shuka, za ju3 vama pošiljam eno VELIKO user posted image

    Johnie, sporoči, kdaj imaš 1. pregled, da dopolnimo seznam



    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 5021
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 20:03:02   
    jadrnica
    Anime -
    jaz sem pod 30  (jih imam šele 29user posted image user posted image user posted image ) pa so mi dali tudi 2 zarodka. tako da tole pravilo, da šele po 30 dobiš 2 zarodka  je bolj tko tko, vsaj pri meni.

    nisem pa vedela, da če ti dajo dva noti in se en ne prime, da potem še drugega, ki se je prijel odplakne? tole bom pa prav Reška vprašala.

    juti ga bom namreč poklicala okol 6.00, da mu povem za negativen test in da se zmeniva kako naprej, Kako lepo, spet se bom špikala, moj user posted image   bo zdravnik, jaz pa pacientka. joj kako bo luštno in ob 6.00  se bova špikalauser posted image user posted image user posted image me že kr črn humor daje, a s vam ne zdi.user posted image user posted image user posted image

    (odgovor članu ANIME)
    Neposredna povezava do sporočila: 5022
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 20:13:00   
    jadrnica
    mis mis - super seznamuser posted image user posted image , res se človek bolje znajde po preglednicah user posted image user posted image , drugače pa  lepo pozdrav lejli in lari, pa ribiciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vam dogaja , kaj


    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 5023
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 20:13:12   
    lara light
    Sonček33, močan objem zate, kako pa ti? Jaz kar v redu, malo me v trebuhu špika, verjetno od vseh podvigov v zadnjih tednihuser posted image ..če nadaljujem o počutju in se navežem na jadrnico, res se večkrat premalo posvečamo našim dragim. Meni se je zdelo, da se samo jaz trudim v tem postopku, da vse moram sama..pa glej, včeraj zvečerse je čudno počutil, ko je bilo vse za nama...in danes neka bula in herpes, ki ga do danes ima 37 ni imel nikoli, zdravnica mu je rekla, da je stresnega izvora...ma bogi...
    Jadrnica, ne sekiraj se, kilce bodo sfrlele dol s pomladjo in lepim vremenomuser posted image , drži se, punca! Čestitke za danes, da si zmogla obdržat le zase bolečino in ljudem ponudila svoj nasmeh. Bravo!

    Lejla, jaz malo manj hodim okrog in se vozim kot ponavadi. Ju3 grem delat, ne morjo brez meneuser posted image  sicer pa me srček tud mene razvaja..zdej jem kivi in babane, na koščke zrezano in zloženouser posted image ...je res moj tale?user posted image

    Jadrnica, ma si mi faca!

    Srečno vsem, ki imate uz-punkcijo ju3!user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
    Coelho

    (odgovor članu jadrnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 5024
       RE: IVF / ICSI - december / januar
    29.1.2008 20:15:59   
    gloria
    Mismis ful si me razveselila...user posted image
    Punce hvala kaj mislite na mene...juter bo poročanje z uz mal bol pozno,no trudla se bom da čim prej prideva da vam sporočim.Juter bo pa velik novega na rr.Za vsako še enkrat

    (odgovor članu jadrnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 5025
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 [201] 202 203   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kako čim prej zanositi?
    Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?