|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali moram it
2.2.2008 18:13:26   
Anonimen
Na sodišče,če dobim vabilo za pričo?Kaj se zgodi,če ne grem??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali moram it
2.2.2008 18:15:14   
Anonimen
Mislim, da moraš iti. V primeru, da ne greš, te lahko, kolikor vem jaz, pridejo iskat in te nasilno odvedejo. Če imaš pa kake opravke, pa se lahko opravičiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali moram it
2.2.2008 18:17:05   
Anonimen
Aja kar odvedejo kot,da sem jaz zločinec ne priča??Halooo a je to res??In nevem zakaj me sploh nekdo vlači po sodišču čeprav sem povedala jasno in glasno tem osebam,da nebom šla.user posted image user posted image

Ker,če rečem eno nebo dobro za drugega če pa drugo pa ravno obratno.Nočem pa se nikomur zamerit.Zato boje ne it.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali moram it
2.2.2008 18:39:27   
natasaom
če si dobila vabilo,moraš it!če ne greš pričat je kaznivo pa tudi če se na sodišču zlažeš,je kaznivo.zato ti polagam na srce,da govoriš resnico ne glede na to kdo ti bo zameril.razen,če te je strah.to pa lahko poveš sodniku

pa če 2x ne prideš,te lahko prisilno privedejo.to pa pomeni,da policaji pridejo na tvoj dom zelo zgodaj zjutraj,te pripeljejo na sodišče in s tabo čakajo na obravnavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali moram it
2.2.2008 18:43:57   
Naja30
Moraš it, če ne greš je to kaznivo dejanje, ja. Ker si priča nekemu dogodku.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali moram it
2.2.2008 18:56:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Moraš it, če ne greš je to kaznivo dejanje, ja. Ker si priča nekemu dogodku.


Ja, tako je.

Jaz enkrat nisem sla, kot prica, ker mi je bilo popolnoma logicno, kdo je kriv in se mi ni zdelo potrebno pricat...user posted image .

Pol sem pa dobila vabilo v smislu, ce ne pridem, me bodo prisilno odvedli, nekaj takega. Je ze dolgo nazaj, pa se vec tocno ne spomnim.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali moram it
2.2.2008 19:14:59   
Anonimen
Ja punce ampak tule sem kot :med dvema ognjema zdajle.Med mamo in očetom.


Nebi se rada nobenmu zamerila.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali moram it
2.2.2008 19:52:27   
soncece24
V tem primeru lahko mislim da zavrneš pričanje zaradi sorodstvene vezi s vpletenimi. Moraš pa iti tja in to tam sodniku povedati. Vsaj jaz bi tako naredila, če bi se šlo za starše.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali moram it
2.2.2008 19:54:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

V tem primeru lahko mislim da zavrneš pričanje zaradi sorodstvene vezi s vpletenimi. Moraš pa iti tja in to tam sodniku povedati. Vsaj jaz bi tako naredila, če bi se šlo za starše.


A to se da naredit??

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali moram it
2.2.2008 20:11:25   
LoCa
ODVISNO. če te pokličejo za pričo o nečem, o čemer ti nimaš blage veze, jim piši nazaj, da se ti ne sanja in da prosiš, da si opravičena prisotnosti (v lepem uradnem jeziku, seveda).
tko se je meni zgodilo, dobila sm pismo, da naj pridem kot priča, samo meni se ni sanjalo, kdo je tisti človek, ki je bil noter omenjen, in sm jim to napisala. in to je bilo to. mi je pa rekla sestra, naj to naredim, ki je pravnica. razen seveda, če veš, za kaj se gre. pol mislim, da se ne moreš izognit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali moram it
2.2.2008 20:38:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Mislim, da moraš iti. V primeru, da ne greš, te lahko, kolikor vem jaz, pridejo iskat in te nasilno odvedejo. Če imaš pa kake opravke, pa se lahko opravičiš.


Ja, res je, da te pridejo iskat in te sami odvedejo.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali moram it
2.2.2008 20:44:13   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

V tem primeru lahko mislim da zavrneš pričanje zaradi sorodstvene vezi s vpletenimi. Moraš pa iti tja in to tam sodniku povedati. Vsaj jaz bi tako naredila, če bi se šlo za starše.


A to se da naredit??





ja,da se to narest.ni ti treba pričat,če si v sorodstvu.na obravnavo pa moraš pridt in tam poveš,da ne želiš pričat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali moram it
2.2.2008 21:10:55   
lelaval
Ja punce ampak tule sem kot :med dvema ognjema zdajle.Med mamo in očetom.


Nebi se rada nobenmu zamerila.


Nisi v nič kaj prijetni situaciji. Poskusi se zmenit, da greš, pričaš pa ne.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali moram it
2.2.2008 21:20:18   
Taula
Mene tudi tle še čaka...da bom priča.user posted image   Me je klicala odvetnik, bebca ki toži...aroganten osel. Misli da drži boga za jajca če je pravnik.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali moram it
2.2.2008 21:22:56   
Anonimen
Sam situacija je taka:če grem pričat povem po resnici bo v prid očetu.Če ne grem bo njemu v škodo,če razumete.

Ampak,če grem razočaram mamo,če ne, pa njega.Ker lagati ne morem tam, niti nočem.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali moram it
2.2.2008 21:25:35   
natasaom
ni ti treba pričat-ker si njuna hči.in to ti sodnik razloži preden te začne spraševat.
ti lahko lepo rečeš,da boš izkoristila to,da ne boš pričala..ni dolgo kar smo imeli obravnavo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali moram it
2.2.2008 21:48:23   
tititi
Pozdravljena, a v pozivu na sodišče ti v "pravnem poduku" (oz. mislm da je po tanovem "poduk o pravnem sredstvu") nič ne piše?!? Ker bi moralo. To je čisto na koncu... Torej v vsakem primeru pejdi, ker čene nosiš sama kakršnekoli stroške, ki nastanejo v zvezi s tvojim neprihodom (ponovni razpis obravnave, ... no mogoče v tem primeru to nosi ta, ki te želi za pričo ... ne vem. Kolkoli z uradnimi zadevami se ni za hecat). In v tem "pravnem poduku" bi tudi moralo pisati "da nisi dolžna se izjavljat do sorodstvene zveze po prvem kolenu...". Moralo bi ti pisati?!? Sicer pa imaš še čas in pokliči kako brezplačno pravno pomoč. Samo za se zasigurat. Ampak kot predhodnice sem smori 100% da ti proti mami in očetu ni treba pričati. Sam to moraš pa tam povedat, da sestavijo zapisnik.... uradniške zadeve pač...

Pa dobro odpravi.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ali ste dojenčku dajale kaplice proti krčem?
endrina



da, občasno po potrebi (44%)

da, redno ker je imel-a ful krčeke (18%)

ne, ni bilo potrebe po tem (29%)

ne, kljub krčekom sem uporabljala druge metode (8%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!