|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sled krvi v 29 t
5.2.2008 19:13:09   
Sandrin
Danes sem na spodnjem perilu opazila sled krvi. Trenutno ni ničesar več videt, user posted image  brca normalno.

Kaj menite kaj se dogaja? Ima katera podobne izkušnje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sled krvi v 29 t
5.2.2008 19:24:27   
mala maja
lahko, da si bila samo preveč aktivna.user posted image
Meni se je to zgodilo pri drugi in tretji nosečnosti in to kar nekajkrat in vsakič sem kaj težkega nosila, ali pa se cel dan sprehajala po trgovinah, dvigovala otroka....Začelo pa se je po 24 tednu.
soseda je enkrat koslia travo in kar precej krvavela. je šla k G in jo je okregala da je bila preveč aktivna.

Če pa te skrbi, pa mislim da ne bo nič hudega če pokličeš v porodnišnico in vprašaš za nasvet. Nihče te ne bo obsojal.Mogoče se boš celo moala priti pokazati, da boš pomirjena, da je vse OK.user posted image


(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sled krvi v 29 t
5.2.2008 20:10:59   
Janey
Na tvojem mestu bi poklicala ali se šla pokazat v porodnišnico. Najbrž ni nič hujšega, ampak ziher je ziher.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sled krvi v 29 t
5.2.2008 20:18:01   
Vilma
Ponavadi pride do krvavitve v tako visoki nosečnosti zaradi mehanske poškodbe. Meni se je zgodilo dvakrat, obakrat po seksu.
Prvič sem šla k zdravniku, pa je bilo vse ok z otrokom. Drugič nisem niti več šla, ker sem vedla, zakaj je do tega prišlo. Mogoče je pri tebi zaradi podobnega razloga.
Če bo krvavitev več kot le sled ine če se bo pojavila še naslednji dan, nujno k zdravniku.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?