|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moški z moškim
10.2.2008 13:32:19   
Anonimen
Sva se pogovarjale s prijateljico,o prevarah.user posted image
Pa je nanesla debata, da jo je njen dragi prevaral z moskimuser posted image
Kako ve gledate na to?
Kaj bi lažje prenesle ,da vas vaš user posted image  prevara z moškim ali žensko?
Ali bi mu odpustile? Ali bi šla narazenuser posted image
Hvala za vaša mnenja.
Jaz osebno nevem kako bi odreagirala,sem še vedno zmedena od debate.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:01:26   
deja27
če bi me z žensko,bi mu odtrgala jajca,če pa z moškim,me pa kap.Upam da mi nebo nikol treba vedt kaj bi nardila jaz!!!!!!!!kaj je pa ona nardila???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:17:37   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

če bi me z žensko,bi mu odtrgala jajca,če pa z moškim,me pa kap.Upam da mi nebo nikol treba vedt kaj bi nardila jaz!!!!!!!!kaj je pa ona nardila???



Se strinjam,sam da mu jest jajca ne bi odtrgala amapk bi mu naredla še kej hujšga,kaj bi pa to bilo bi pa takrt najbol vedlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:29:28   
Anonimen
Isti drek. Sam da bi me resno kap da zvem da me je z moškim. Sam posledice bi ble pa iste. Kufr pred vrata.
Bi mi blo pa mal bed da v 11ih letih nism zgruntala da so mu tud moški všeč. To pa zihr.
Hm....sam prijateljicam pa o tem neb govorila....no vsaj takim k dajo to na net neuser posted image

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:42:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

če bi me z žensko,bi mu odtrgala jajca,če pa z moškim,me pa kap.Upam da mi nebo nikol treba vedt kaj bi nardila jaz!!!!!!!!kaj je pa ona nardila???


Ja, jest tudi upam da kej tacga ne bi doživela.Pomoje bi me fršlokuser posted image
Kaj je naredila ona?Hja še nič,je še vedno zmedena.user posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:46:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Isti drek. Sam da bi me resno kap da zvem da me je z moškim. Sam posledice bi ble pa iste. Kufr pred vrata.
Bi mi blo pa mal bed da v 11ih letih nism zgruntala da so mu tud moški všeč. To pa zihr.
Hm....sam prijateljicam pa o tem neb govorila....no vsaj takim k dajo to na net neuser posted image

    Ona tudi posumila ni v 10 letih ,kar sta poročenauser posted image
Vedno bil ljubeč mož,dober očka.Nevem no.
Kar se pa tiče tega da sem napisala na net...me je pa prosila , za še kakšno mnenje,ker ga ima rada.Zdej pa tak šok na enkrat.In zato sedaj sprašujem vas.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:49:18   
Marogica
Ma to je še hujše oz. brez perspektive, saj pri varanju z istim spolom se vsaj vprašaš, kaj ima on(a) boljšega, lepšega...od mene. Pri istospolni prevari si pa takoj out. Saj sigurno nečesa nimašuser posted image  

ALi je tip bisexualec ali pa latenten gay.

V vsakem primeru pa varanje nekaj pomeni. Naj se vpraša kaj...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:53:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Isti drek. Sam da bi me resno kap da zvem da me je z moškim. Sam posledice bi ble pa iste. Kufr pred vrata.
Bi mi blo pa mal bed da v 11ih letih nism zgruntala da so mu tud moški všeč. To pa zihr.
Hm....sam prijateljicam pa o tem neb govorila....no vsaj takim k dajo to na net neuser posted image

    Ona tudi posumila ni v 10 letih ,kar sta poročenauser posted image
Vedno bil ljubeč mož,dober očka.Nevem no.
Kar se pa tiče tega da sem napisala na net...me je pa prosila , za še kakšno mnenje,ker ga ima rada.Zdej pa tak šok na enkrat.In zato sedaj sprašujem vas.user posted image


V bistvu pa ni pomembno kaj mi mislimo. Kaj pa tvoja prijateljica misli? Jo moti to da jo je prevaral, ali jo bolj moti to da jo je prevaral z moškim? Kaj pa njen mož pravi na vse skupaj? Kako je sploh izvedela?
Pojma nimam kaj bi svetovala prijateljici. Verjetno kot prvo pogovor z možem....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:54:54   
Anonimen
Varanje je samo eno,pa blo to z istospolnim ali ne.user posted image
Po moje je res biseksualec,ker drugače vs e štima  v postelji.
Nikoli začutila ,da bi  bil lahko z moškim.Niti ga ni mikala una luknjca.user posted image
Je preveč prizadeta in sploh ne ve kaj naj stori.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:57:35   
Anonimen
Ja očitno da je biseksualec.
Sam kaj pa on pravi na vse skupaj? Mislim očitno je da se bosta morala pogovorit in da bo ona slej ko prej morala ugotovit ali s tem lahko živi ali ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 14:59:52   
Anonimen
Ja sta se pogovarjala.Mož pravi da je bilo to prvič,da ga je to pač premamilouser posted image
Ona je bila šokirana.Sicer pravi da on  nima želje več po tem.Bi mu oprostila ,samo kdo ji bo garantiral da se ne bo ponovilouser posted image
Priznal ji je pa sam ,baje je imel slabo vest,al neki tacga.Imata pa majhno punčko ki obožuje obauser posted image Pol se pa odločiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 15:03:50   
Anonimen
Noben ji ne more garantirat. Življenje ne pride z garancijo. Nič ni garantiranga.
Ona mora samo pri sebi razčistit če je to zmožna oprostit in živeti naprej. Ne takoj seveda. Ampak če je sploh zmožna. In ko si bo na to odgovorila bo vedela kaj narest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 15:06:26   
Anonimen
Točno to sem ji tudi jest reklauser posted image

Ponavadi ženske vsaj malo sumimo ,da bi bilo lahko kaj narobe.
Tu pa je priletelo kot strela z jasnega.Šokuser posted image Aja baje je bil pijanuser posted image Samo to zame ni nobeno opravičevilo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 15:17:13   
dadica
V vsakem primeru bi dobil brco v rit, neglede če jo je uporabljal ali neuser posted image !

Prevara je prevara in to vseeno s katerim spolom!

lp dadica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 15:21:02   
Anonimen
Nekje sem slišala ,da ženske lažje odpustijo moškim ,ki je varal z moškim,kot pa z žensko.A je to res ,al je pa samo izgovoruser posted image

(odgovor članu dadica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 16:52:06   
Anonimen
Marelo bi mu v rit porinila pa odprla.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 16:55:14   
Anonimen
To bi pa bolelo jauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 16:59:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

Nekje sem slišala ,da ženske lažje odpustijo moškim ,ki je varal z moškim,kot pa z žensko.A je to res ,al je pa samo izgovoruser posted image


Kje si pa to slišalauser posted image user posted image

No jaz vem da nisem zmožna odpustiti ne enga ne druzga. Nekatere pa so. Od posameznika odvisno.
In kar je zame prav, mogoče ni za tvojo prijateljico, al pa sosedo, al pa....
Vsak more sam pri sebi zgruntat kaj je zmožen odpustit in kaj ne.
Jaz varanja nebi mogla. Bi me požrlo. Vem da neb mogla spravt te slike iz glave. Se preveč poznam da bi trdila da bi to lahko odpustila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 17:03:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

To bi pa bolelo jauser posted image



Nikoli več nebi pomislil da bi kaj drugega delal z tazadnjo kot sral.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 17:05:38   
Anonimen
Vsak posameznik zase ,logičnouser posted image
Nekje je bila ena anketa o tem ,pa so babnce rekle da bi lažje odpustile ,če bi jih prevaral z moškim.

Men bi blo huje ,ker vem da  je potem samo prikrival svojo s. usmerjenost ,in da sem bila jaz samo maska.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 17:09:19   
Anonimen
Men bi blo huje ,ker vem da je potem samo prikrival svojo s. usmerjenost ,in da sem bila jaz samo maska.


Ni nujno. Če je biseksualec lahko spolno privlačnost in partnersko ljubezen čuti tako do žensk kot do moških. V bistvu to nič ne pomeni. Pomeni sam da v vezi neki škriplje in je šel drugam. Varanje kot varanje. Ne pomeni pa da niso bila njegova čustva do tebe resnična. Edin večje število tekmecev imašuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 17:13:21   
Anonimen
Če je biseksualec lahko spolno privlačnost in partnersko ljubezen čuti tako do žensk kot do moških.

Hvala lepauser posted image Sem pa raje samska ,kot da bi ga delila s komerkoli,sploh pa ne z moškim.
Čeprav si v vezi z moškim spolom- Sicer to pomeni da imaš dva moškauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 17:15:53   
deja27
ja,veš kaj v alku je resnica-to je sr...,mene že to znervira k bul tisto spelco iz atomikov,kaj šele,da me prevara.Joj a ga je saj gun dobr,pa da je cel tedn hodu narazn!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 17:22:07   
Anonimen
Očitno je sprostil svoje zavore,ko je bil pijan.Pa je šele takrat to izbilo ven.user posted image
Ma ne sekiraj se ,dokler gleda je vse ok.Sej zato pa imamo oči,kajneuser posted image
Če ga je pa dobr nabrisal,pa mislim ,da ni komentiral.Nevem.user posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moški z moškim
10.2.2008 17:34:57   
Anonimen
No, mojo kolegico je fant tudi prevaral z moškim in je bla ful v šoku. Ni vedela kaj naj naredi. Pol pa mi je povedala, da si ga je predstavljala kako je na kolenih in ga en drugi seksa v rit...je rekla, takrat sem vedela, da ne bom mogla nikoli več  bit z njim. Je pa tudi zvedela čisto slučajno. Dobil je sms in ga je pogledala, ker je on že spal. Napisano je bilo-Zdravo mišek! Kako si kaj? Te boli kaj od včeraj? Sem te kr zmučil, ne? Ko je to prebrala, je šla kr bruhat. Si je pa potem dalje pisala s tem tipom, kot da je on...zvedela je kr nekaj stvari. Groza, no. Jo pa je prevaral z dobrim kolegom, ki je gej. Sta se načrtno dobila, da...user posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




ime - punčka
samma

zanima me vaše mnenje o sledečih imenih za punčko

Eva (49%)

Nija (9%)

Leja (16%)

Tija (26%)


Število vseh glasov: 318

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!