|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 14:28:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: oktober 2005
11.2.2008 20:56:35   
MojcaG
Mojca, konja si jahala? Si te kar predstavljam Zdaj pa reci, da je bil poni Mene na te živalice ne spraviš


ja, nana, konja sem jahala. ni bil poni. ampak to so takšni mirni konji, navajeni otrok. meni delujejo, kot da se jim nič na svetu ne ljubi. jaz sem že bila sicer na konju, ampak dolgo od tega in ne z mojim otrokom v naročju! ki se je kar naprej obračala in me je bilo kar strah. pa še mene in vodičko je hotela prepričati, da je konj star dve leti. (kar ni)user posted image

Mi smo ga kupili za MIha pa ga ni hotel uporabljati (se ga je bal) in smo ga vmes posodili user posted image , ko je pa videl, kako Maja "dimčka" voha, je pa hotel še sam.

no, tole sem jaz prej spet poskusila pri Liu. je Hana pridno vohala dimčka, Liu pa ne pride 2 metra blizu inhalatorja. user posted image  user posted image  user posted image  še bom morala kaj poštudirat.

KBM - sem zelo vesela, da se je stanje umirilo! user posted image  user posted image  user posted image

nalin, kako pa je zdaj Jonas? si dobila inhalator? tudi jaz imam enako mnenje kot Aja glede tega.

mi gremo vsi v spalnico ob osmih zvečer, po kopanju, (ali tuširanju ali le umivanju), večerji, umivanju zob in gledanju enega krteka - risanka (trenutno aktualna). Liu gre v svoj kinderpet, Hano dam v njenega in uspavanje se začne - najprej zaspi mož. user posted image  ne resno, v sobi sva, dokler ne zaspita. pri Liu je ponavadi hitro, Hano pa še zna duda jezit, ker pade iz ust, nazaj pa noče sama skočit. pa ne me spraševat, zakaj sva v sobi, dokler ne zaspi, ker ne znam odgovorit. spi pa do sedmih zjutraj - Liu; kako dolgo pa potem še midve z Hano spiva, ko pridem nazaj iz vrtca, pa tudi ne bom povedala. user posted image  Nalin, kaj pa če bi poskusila vsak dan malce prej spravljati v posteljo Žana? tako, čisto postopoma?

Aja, torej je bil rotavirus...user posted image  me zanima, če je res, kar mi je rekla sestra na posvetovalnici: da je otrok odporen na rotavirus vsaj dve leti, ko ga preboli. ampak je pa res, da je tega vraga več vrst...


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 22:23:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MojcaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 3903
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 22:24:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: oktober 2005
11.2.2008 22:51:05   
MojcaG
Čez vikende pa spi do 9-10 ure.


ooooooo, sem ti fauš.... ko bi Liu med vikendi spala tako dolgo... tako pa je budnica že ob sedmih, ampak potem midva hinavca povabiva babi na kavo, ki potem odpelje Liu s sabo, malo se potepata, potem pa k njej domov, kamor se potem mi ostali trije prišlepamo na kosilo. user posted image  ob nedeljah je pa Liu itak ponavadi "na počitnicah" pri drugi babici, kamor že gre v soboto popoldne. to je za njo pravi praznik. upam, da bo tudi Hana, ko bo večja seveda, imela podobne želje.. user posted image

vztrajaj pri zgodnji uri spanja še naprej, mogoče pa uspe. kaj pa če bi se ulegla zraven njega in ga cartlala, bi zaspal hitreje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   [Brisano sporočilo]
12.2.2008 7:46:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MojcaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 3906
   [Brisano sporočilo]
12.2.2008 7:47:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3907
   [Brisano sporočilo]
12.2.2008 11:44:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: oktober 2005
12.2.2008 12:17:15   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

JUHUUUUU, saturacija je normalnauser posted image user posted image user posted image , na pljučih je še nekaj, ampak je bojda boljše. Sem pa danes dobila stiskan izvid in piše da je akutni bronhiolitis, nevem kaj hudiča so mi potem v bolnici govorili da ni ničuser posted image

No v glavnem v petek imava kontrolo pri P.


A je še kakšna RSV kratica napisana ali samo aktuni bronhiolitis?

Bravo Jonas.user posted image user posted image user posted image Drugače je pa bolje, da se joče oz. kar dere pri inhalaciji - gre vsaj inhalacijo pošteno do pljučk. Tako, da mu to ne bo nič škodilo. Enako velja pri naši Naji, ko uporabljave Ventolin - ker ne mara nastavka (je ena taka čudna dolga cev, in jo ne obrajta najbolje), se dere kot "jesihar", pa se fino potem vse dihalne poti odprejo in prečistijo...

Lp A

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   [Brisano sporočilo]
12.2.2008 12:31:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: oktober 2005
12.2.2008 12:33:06   
KBM
Ja, Mojca res je pri nas je stanje dobro, ne kašljamo večuser posted image


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: oktober 2005
12.2.2008 17:06:52   
nana 27
Bravo Jonas in bravo Karin user posted image user posted image user posted image  Nalin, tole sem našla glede bronhiolitisa: http://www.mf.uni-lj.si/jama/jama00-1/html/uvodnik.html

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: oktober 2005
12.2.2008 18:22:02   
soncek&luna
ojla bejbe...
joj, ko takole berem vase zgodbice, sem tako hvalezna za privat varstvo... vreden vsega denarja... sicer je moj skrat tudi v druzbi drugih otrok in se do sedaj (trkam) se ni nic nalezel... sem naredila tudi en "preizkus" njegove odpornosti in sva sla na obisk k frendici, kjer sta bila bolana oba, on in njen mali skrat... na sreco ni nic vplivalo nanj...

spimo pa bolj malo...zaspi med 20.00-22.00, odvisno od dneva...ponoci skoz nekaj stoka...ravno toliko, da se zbudim...vstaja ob 6.30, cez dan v varstvu spi do 2 uri...edino med vikendi, ko sva skupaj popoldan spi tudi 4 ure


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: oktober 2005
13.2.2008 7:56:41   
urbancek
ojla

Bolančki, čim prej se pozdravite, saj je zunaj že prav prijetno toplo, no ja pri nas še vedno malo piha, ampak ni panike.

Mene pa zanima, koliko vaši otroci že govorijo - pri nas govori non stop, samo kaj ko od tega razumem bolj malo. Imam eno tako čudno špreho, da je joj, še posebno če hiti. Posamezno ve zelo veliko besed, ko pa je potrebno povedati kaj konkretnega pa je kriza. No ravno sedaj je nekaj jokal in hitel, vmes pa sem razumela samo bagr.

Kaj pa kahlica oz. stranišče. Naš dobi skoraj živčni zlom tako se dere, očitno bomo šli v šolo s plenicouser posted image . Ko bi mu vsaj enkrat uspelo. Saj na tla se polula pa v hlačke, e ga čpustim brez pleničke tudi, in tudi ve, da se je polulal. za stranišče tudi ve, da se hodi tja lulat in kakat, ampak očitno je to samo za nas on pa bi bil bolj na komot.

Ali vaši že vse jedo? Naš je velik izbirčnež. Krompirja tudi poskusiti noče, če imamo srečo poje riž (zelo malo) in makarone. Te pa ima rad. Vse ostalo razen juhic (od zelenjavne, prežganke, korenčkove...), pa očitno za njega ni dovolj dobro.

K sreči vsaj kar se tiče vedenja (zaenkrat) nimam večjih težav. Razen ko se prerekata s ta večjim, takrat cvili, da gre skozi ušesa.

Lp

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: oktober 2005
13.2.2008 9:01:41   
Felicity
urbancek

Naša govori ogromno, razumljivo, včasih že šaljivo, pa tudi odrezavo. Veliko poje (tudi pesmice s 2-3 kiticami) , pa deklamira enih 5-7 pesmic.
Ljudje se kar čudijo, da toliko govori. user posted image Ful hitro si tudi stvari zapomni, in moramo zares pazit kaj govorimo, ker takoj vse posnema in ko najmanj pričakuješ, ti vrže kakšno ven.

Plenico ima samo za ponoči, včasih za popoldansko spanje, ampak to skušamo znižat na minimalno.

Glede  prehrane pri nas, hvala Bogu, nimamo težav. Je vse kar mi, razen okisanih solat ne je in kuhane zelenjave ne prav rada, čeprav ji jo vedno ponudim, včasih poje kakšen korenček, grah ima rada, ostalo niti ne. Kdaj si da kar dol s krožnika in noče niti poskusit (cvetača/brokoli, zelje,...)
Zelo rada ima ribe in meso.
Zadnjič je jedla pršut in šalam, sem se kar čudla, smo ji morali prav odmaknit, ker se prav "nažirala", pa vse brez kruha user posted image Sem čakala, da bo kakšno bruhanje zvečer, pa ni bilo.
Spraševala sem se, če lahko jedo vse to? Lahko?

Glede  vedenja je tako, z drugimi je pravi angelček, z mano spusi ventile. Ampak zadnje čase (trkam) je pridna, jo moram prav pohvalit. Ni imela kakšnih hujših izburov kakšen mesec (zadnjič pri zobozdravniku).
Upam da se bo kar nadaljevalo.user posted image

Lepo se imejte!

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: oktober 2005
13.2.2008 9:31:02   
KBM
Hello, urbančekuser posted image

Karin govori po dve besede skupaj, včasih tudi tri, tako da se jo razume kaj hočeuser posted image

Glede pleničk še nič ne bo, ker ko se že pokaka ali polula, reče kakala - lulala, nikoli pa ne ujamemo v kahlico, ker nima potrpljenja sedeti na njej, na školjki pa še manj, ah bo že, saj se ne mudiuser posted image

Glede prehrane je pa Karin tud full zbirčna mesa je res minimalno - krompirja in zelenjave sploh ne, samo kisle kumare in olive ima radauser posted image
Drugače ima pa rada kruh, pašteto, Njami salamo potem se pa že zaključi!Pač smo bolj zbirčniuser posted image

Glede vedenja je pa pridna (trkam),tudi uboga in nimamo zaenkrat problemov s tem


Danes je pa tko lep sončen dan, gremo sedaj ven!
Lepo se imejte in lep pozdrav

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   [Brisano sporočilo]
13.2.2008 10:59:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: oktober 2005
13.2.2008 11:01:28   
Udb
Ojla.

OK, nisem pridna - ampak berem vas pa vsak dan!

Pri nas je zdravje zdaj OK - trkam. Le hitro se pozdravite vsi pikci.

Marcel govori kot raztrgan dohtar. Vse ve, kar ga vprašaš, poje, deklamira, vse neumnosti si itak zapomni, v glavnem pestro in polno smeha.

Brez pleničke smo že od avgusta.

Kar se tiče hrane - muka! Nič novega noče probar, se mi zdi da skoz eno in isto hrano je. Ampak kaj naj? Ne morem mu tlačit v usta!

Spanje - podnevi ene 2 uri, potem pa zvečer od 21-7 (max.) - s tem, da še vedno niso redke noči, v katerih se zbudi okoli 2, zleze k meni, potem pa spi naprej. Jih je pa manj. Aleluja.


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   [Brisano sporočilo]
13.2.2008 11:15:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: oktober 2005
13.2.2008 19:29:35   
urbancek
Joj sem se jaz danes nasmejala našemu škratu, pravzaprav pepelki, kot ga po novem kličem. Že včeraj smo trebili in zakurili velik ogenj, danes pa smo šli na isto plano, ki je res ogromna in mulo je metal pepel okoli sebe, da se je kadilo na vse strani. Lahko si predstavljate, kakšen je bil. Preobleči ga je bilo potrebno v kopalnici. Aja, pa pepel je tudi zelo užiten. K sreči je gorelo listje in veje, tako, da večje panike ne bo, mogoče malo bolj trd kakec. Jutri gremo k sreči na drugo plano, kjer še ni nobenega pogorišča, ga bomo šele naredili, tako da bo naslednji dan spet zabava v pepelu user posted image .

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   [Brisano sporočilo]
13.2.2008 22:23:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: oktober 2005
14.2.2008 0:21:36   
nana 27
Nalin, prav lepo si napisala user posted image  Sem se našla v tvojih občutkih. Ti povem, da pri nas Maja z očmi že "požira" MIha. Sledi mu na vsakem koraku in se zraven glasno smeje. Ko bi le ostalo tako pa da bi bila zdrava in srečna otroka, moja sončka. Pa saj si to itak želimo vse mame user posted image   Govor. Konec novembra se je začelo odpirati. Vsak dan je nova beseda in tudi že tvori stavke s tremi besedami, ampak ni pa hud govornik. Tudi jaz sem pozno spregovorila, tako da vemo, kdo je kriv.Plenice. Do šole pa upam, da bodo šle stran user posted image  Hrana. Je veliko stvari. Bom raje napisala, katere mu ne grejo. Kakšen dan ima pa itak fiksno idejo, da česa ne bo jedel. Ne je oz. noče jesti: kislega zelja, solate, repe, paprikaš, kruh s skorjo user posted image  (on je samo sredico), sira...kakor pač nanese. Če kaj zboli, pa sledi dolgo obdobje, ko samo pije. Urbanček, kaj pa drugi trije otroci? So bili v teh letih glede tega podobni malemu? Drugače pa poročaj, če bo spet pepelko user posted image Sonček, bravo za Aljaža, da je tak zdrav in navihan fant user posted image  Udb, končno še tvoje oglašanje. Sem te že pogrešala user posted image  Uf sme pozna..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: oktober 2005
14.2.2008 7:49:29   
KBM
KBM mogoče?



Ja mi imamo v načrtu, samo ne vem ali letos ali drugo leto, kmalu pauser posted image , upam da ne pride kaj vmes
Drugače Nalin si pa lepo napisalauser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   [Brisano sporočilo]
14.2.2008 8:02:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: oktober 2005
14.2.2008 8:10:40   
KBM
Pa še tukaj čestitke za god KBM


Ups, Nalin nimam god, samo 2 leti članstva na RRuser posted image

Pa tebi tudi čestitke tudi tukajuser posted image
Pa še veliko srečnih dni skupaj
user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
5 tipov mam – katera si ti?
Vsaka mama se vedno sprašuje, ali je dobra mama, ter znova in znova premleva svoje metode in slog starševstva. Se morda ...




Dečkova mama.
пеперутка16

Ste fantov penis/mošnjo/kurca obrnili navzgor, preden ste jih povili? In če ste, zakaj?