|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 13:48:12   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: tejčica
Včeraj je bilo user posted image user posted image user posted image . Punce, super ste in upam da kmalu ponovimo.user posted image Ampak nesemo ga pa, a?user posted image

Pri nas je bila situacija taka kot sem pričakovala. Maledva sta lepo spala, vsak v svoji sobi.user posted image

Evo, lahko se podpišem pod vse. Zrak, hvala za plac, helenav, hvala za prevoz, vse včeraj prisotne pa hvala za super družbo unih par urc user posted image .
Ponoči sem vstala samo 3x za dat Diti jest, zjutraj pa smo bli auf že ob 7.30. Pol sem poštimala oba, oddala tamalo k očkotu v gasilski in peljala Draža 1. na predstavo v gledališče. Nisem glih najbolj navdušena, ker je tam kup neodgovornih staršev, ki dovolijo otrokom jest, klepetat,... pa še sami se pridružijo zraven z nadvse glasnim klepetanjem skozi celo predstavo. Meni je pokvarilo dopoldan, Dražu pa ni bilo nič jasno - sem mu celo pot razlagala, da moramo bit tiho in sedet in poslušat, pa da se ne sme jest.. Pol pa se obrne okrog sebe pa vse drugače. Klepet je bil tako glasen, da niti jaz nisem slišala pol predstave, Dražu pa je še koncentracija popustila, ker ni vedel, za kaj se gre. Mislim, jaz ne vem, kaj ima pol otrok, ki so bili tam sploh od predstave? No, v bistvu lažem, vem, da otroci nimajo nič, samo starši se najbrž ponosno nosijo, ko zganjajo to (NE)kulturo s svojimi otroci. user posted image Me je prav imelo na koncu, da bi zahtevala šolde nazaj.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 19:42:54   
thaiss
Melaverde kje si????????? Pikice????

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 20:03:05   
majrim
dskubin...kultura pri nas je še na nizkem nivoju...sploh kar se gledališča tiče..

...user posted image user posted image user posted image ...bo treba še kdaj ponovit ženski večer...ampak kako uro dljeuser posted image ,pa kje na odprtemuser posted image ...grem zdej pod tuš...danes je bla celodnevna pohajalna sobotauser posted image ...zjutraj sem se itak naspala do 9user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 20:05:18   
helenav
čer.....

še vedno sem ko zombi..pero sfriziranauser posted image user posted image user posted image in sedaj sem si všečuser posted image user posted image ..
tam nasproti mene čaka kupperila za zlikat....na desno pa me čaka mož na tlehuser posted image user posted image user posted image -bova delala pilates trebušne skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image -ste že mislile dakaj drugega neuser posted image user posted image

pol pa spat....

aja zrak ko ponovimo ženski čvek..ti pripeljem stolček- je popolnoma enake širine...je le optična varka....sem pa danes spet namontirala športni del, ker v temu je vsa stisnjena in ko se zbudi, je nekaj časa dobro pol pa znori, ker ne more niti prdnit notriuser posted image user posted image

ala pupe....llep večer.....pero, če mi zdej katera reče,da ponovimo, sem vele pronta.

tejčiča lepo, da smo se spoznaliuser posted image

austen glej, ki naslednjič spiješ vse birre, ki sem jih kupila tudi zate!!!!user posted image user posted image

majrim te ni nobeden napadeluser posted image ....in Neža?Nič nisi napisala report...pa tudi mele ni nikjer?

Zdej pa res grem...en, dva, en dva...dihaj globoko.....itd.....pilates rules

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 20:09:26   
majrim
user posted image user posted image user posted image torej...sem prišla domov in sta bla ravno v kopalnici in jo previjal (drekecuser posted image ), pol sem se na hitro umila in direkt v pojstlo še malo podojit in spat - je bil mir do4,malo pocartat in spat do 6, ob 7,20 bujenje...jo je vzel in sta šla v dnevno,jaz pa spala do 9user posted image user posted image user posted image ...pol pa takoj na zrak do 13, skuhat , pojest in ob 16 še malo v lajfuser posted image user posted image user posted image ....zdaj pa eni že spijo,eni pa šibamo pod tuš in ..........................user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 20:49:48   
zrak
ciaooo vsem...
A res helenav??? Meni pa se je zdel jajček večji od tistega matrixa.. vsaj ko smo v trgovini primerjali...

jaz bi kar še ponovila večer.. ampak res bi moral trajati dlje časauser posted image   preveč stvari smo mogle nadoknadit v kratkem času..
lahko se še dobimo pri meni , ni problem...


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 20:57:14   
helenav
eko..telovadba rešena.....zdej bo pa kruh pečen..in spet,kot da ne bi delala ničuser posted image ..ahhh

zrak ma jaz tudi nisem verjela..ker ko ga je moj videl, je takoj rekel,da ni razlike..pol pa jaz babji firbec..po meter in user posted image je imel prav...kot vednouser posted image user posted image ..

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 20:57:18   
melaverde
ciaooo

jaz sem imela danes tak glavobol, ma tak hlavobol user posted image , sem vedla, da ne bi smela mešat bitter lemona in pomaranč user posted image
moj, ne vem kaj si je mislu ker mi je tudi modrc smrdel po cigaretih user posted image
ma kaj je danes luna ??? moj Val je že cel dan tako siten, pa znoska teče spet vodica, slina v potokih...dokler ni popoldan dobil prijetne družbe in je pozabil sitnarit....

user posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 20:59:50   
melaverde
Jaz se tudi še enkrat zahvaljujem zraku za plac, dskubin za pizze, majrim za CD, tejčici za dobro pecivo in po pravici povedano ne vem kaj je katera prinesla user posted image  vsem pa za dobro družbo user posted image user posted image

ja, tudi user posted image  in tašči od zraka za potrpljenje ... user posted image user posted image

ko bo topleje smo pri meni user posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 21:06:32   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

Jaz se tudi še enkrat zahvaljujem zraku za plac, dskubin za pizze, majrim za CD, tejčici za dobro pecivo in po pravici povedano ne vem kaj je katera prinesla user posted image  vsem pa za dobro družbo user posted image user posted image

ja, tudi user posted image  in tašči od zraka za potrpljenje ... user posted image user posted image



se podpišem!!!!


Neža in Val pa sta vidno uživalauser posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 21:10:52   
melaverde
Ja, Neža je že čisto samostojna...se igra sama, prebere vsako etiketo če je igrača njej primerna, Val pa se zaradi sestrične boji pup user posted image
V stajici je bil po nevem kolikem času...zaradi Neže user posted image

thaiss, izpuščaje ima še ampak izginjajo...do poroke bo itak pasalo user posted image

nektarina, kako si ??? al je padla prazna vreča ??? user posted image

žana, ma halo??? ima dragi dopust ali ti je izklopil internet ??? user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 21:25:08   
majrim
bo treba udarit tudi kak družinski piknikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..............ajde,se beremo jutri...noč ima svojo močuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 21:26:43   
melaverde
majrim: neeeee, čaki...kako je una stranica kupuj ceneje ?!?

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 21:38:48   
thaiss
user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 22:11:43   
nektarina
Ejla. Ma lepo vas je brat kako se sinoči uživale. Jaz sem končno spala po enem tednu.user posted image Sem bila kot zombi. Cele noči  sem dajala mrzle obkladke na lice, vzemala  analgesin in tudi kaj drugega  in komaj čakala da zaspim.  Včeraj je  bilo OK.  Pa tudi danes saj sem končno  bla  sami sebi  podobna  kljub še prisotni oteklini  in   cela familija je šla v sobotno pohajanje po KOpru. Mrzlo  full, moj je   non stop  tečnaril,da kako je mraz  in ,da naj gremo domov, ma jaz trma nisem popustila. Proti večeru pa h tašči.

Mela: Val  je celi dečko, kot  odrsel človek. . Neža pa pupa in pol  ma saj ima tako veliko  glavo kot moj Nik.

ciaooo

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: (Južna) Primorska
16.2.2008 23:19:33   
Žana04
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

žana, ma halo??? ima dragi dopust ali ti je izklopil internet ??? user posted image


Evo mene, še imam dostop do interneta...user posted image  Včeraj zvečer sem sicer pokukala, ampak potem sem prešaltala na drugo zadevo... Tukaj tako ali tako ni bilo nobene. Super, da je žurka uspela.user posted image  
Mi smo zadnje dneve na veliko pohajali, kljub temu, da nisem bila stoodstotna, in še dobro, saj je danes Julija dobila vročino in smo hodili ven po kosih (jaz in Žan, mož in Žan). Na dan prihaja prvi zgornji zobek in spet je čisto boga.user posted image  Je pa tak srček, iz dneva v dan se je lepše igrati z njo... Včeraj je bila prvič v Ljubljani in cel cajt je bila pridna, za gor je bila budna in si ogledovala okolico, za dol pa je dremala. In koliko je spala v Ljubljani... Očitno ji paše "svež" ljubljanski zrak.user posted image
Sibil, kako je z vami, že dolgo te ni na RR. Kako pa s T...? Ja ali ne?
Zdaj pa moram res odstopiti internet user posted image . Lahko noč!

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 0:11:48   
tejčica
Že vse spančkate?

Jaz sem bila danes s Tajo na rojstnem dnevu njene prijateljice in sva domov prišle šele po deveti zvečer. Moj je itak že ekspert za malega uštimat, tako da je mali spal že dobro uro ko sva prišle, on pa perilo zlagal.user posted image  Pol je še Tajo uštimal, jaz pa sem šla takoj likat in to je bila okupacija za dve uri in pol.user posted image Zdej grem pa še malo kavč gret, pa mislim da kmalu tudi posteljo.

Nočko!

(odgovor članu Žana04)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 8:00:39   
Sibil_
Dan!

Mi smo zgleda pokasirali neko trebušno zadevo-je PAtrik bruhal čez celo noč, zdaj revež fehta vodo pa mu jo dajemo po žličkah, pa bomo viudeli kako bo.Upam da je nehal bruhat.In tudi midva z možem nisva ok, tako da bo danes prisilno stradanje na sporedu.user posted image

Žana-za uno službo na T sem dobila negativni odgovor, prejšnji teden sem pa imela dva razgovora, pa drug teden imam še enega.MAh, bomo videli kako in kaj, upajmo da bo slej ko prej kaj pozitivno.Če ne bom pa pač doma na sp-ju.

Super, da je žurka uspela, če boste kdaj na prostem se mogoče pridružim, ker me cigaretni dim preveč moti.MA kaj ste vse kadile da je bilo tako zakajeno?user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 9:32:14   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Super, da je žurka uspela, če boste kdaj na prostem se mogoče pridružim, ker me cigaretni dim preveč moti.MA kaj ste vse kadile da je bilo tako zakajeno?user posted image

LP,
Sibil RR


nismo vse kadile...ampak sej veš, da na koncu dihamo vsi isti zrak user posted image
ma za enkrat tolko smo pripravljene potrpet, sej ko klepetaš in se smejiš...pozabiš na vse user posted image user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 9:45:59   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: nektarina

Mela: Val  je celi dečko, kot  odrasel človek. . Neža pa pupa in pol  ma saj ima tako veliko  glavo kot moj Nik.

ciaooo


ma hvala, ne me strašit, ki ga ne dam v vojsko user posted image  
glede glav pa...to bodo vsi nadpovprečno inteligentni !!! user posted image  sem pa jaz čudno sliko naredila...

nektarina, sem kontenta, da si boljša !!! ma kaj ko splahne oteklina, greš pulit ??

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 10:41:05   
dskubin
MA kaj ste vse kadile da je bilo tako zakajeno?

Kdo je reku, da je blo tko zakajeno user posted image - sej ni blo tko grozno, ampak tudi če samo en prpali čik v majhnem prostoru pač smrdiš in je vse za prat - meni je blo isto, če sem stopla v bilo kak bar v času, ko se je še lahko kadilo notri. Samo družba se pa ne more primerjat user posted image .

sibil - a ti maš še buggyboard? Če ja, za kak voziček ga maš, pa če bi si ga lahko sposodla za 1 dan, da moj vidi to čudo, kako je narjeno.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 11:29:07   
asso
Ojla,

super, da ste se imele fajn. Drugič se vam tudi jaz pridružim, tokrat sem vso zadevo spregledalauser posted image  Si bom zapomnila in naslednjič brala vse za nazaj ne samo par postov...
In še komot bi lahko prišla, glede na to da sem dva koraka stran in, da sem ta večjo imela v varstvu pri nonotih in tetiuser posted image user posted image user posted image user posted image  Čeprav, ko bi prišla domov po vaših opisih bi morala prvo it pod tuš, če ne bi me dragi poslal spat na kavč...

Zdej grem po starejšo k noni, ker je že cel vikend tam in je doma takšen mir... da jo že pogrešamo...

Zrak, drugič pa pričakujem osebno povabilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 15:13:23   
Sibil_
Dskubin-buggya sem prodala že nekaj časa nazaj, tako da ga nimam več.

Mela-ja saj, mene v dimu ful duši in zato ne hodim na te zadeve, čeprav verjamem, da je bila družba odlična.In tudi v barčke zakajene ne zahajam-ko pa sem (beri pri 15 do 20) sem pa isto sovražila dim, ma sem potrpela zavoljo žura....user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 16:09:02   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR
buggya sem prodala že nekaj časa nazaj

A nisi bla zadovoljna? Al ti samo ni rabu? Kašni so +/-?

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: (Južna) Primorska
17.2.2008 18:33:03   
Sibil_
Nisem ga več rabila.Sicer sem pa bila zelo zadovoljna, je res uporaben, tako da ga priporočam.Jaz sem tudi PAtrika posedla gor če je bila kriza (beri če je trmaru) in pač šla naprej, on se je pa vozička držal.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?