|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 12:14:51   
Yasmina
Pozdravljene nosečke in mamice. Ful se ne morem nehat sekirat. Sem v 38. tednu in trebuh se mi je spustil pred kakim tednom. No, do včeraj je bil :duda: zelo živahen in je precej brcal z nogicami (obrnjen je že z glavico navzdol), včeraj in danes pa ga čutim samo bolj spodaj pa še ful nežen je, kar ni običajno za njega saj je bil prej res živahen in močen. Istočasno pa čutim občasno špikanje v spodnjem delu trebuha, kar do sedaj še nisem čutila :(. Res me ful skrbi. Kolikor sem štela gibe jih je do sedaj sicer naredil že 6x ampak tako nežno in čisto na kratko :((. Svetujte mi prosim.

Yasmina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 12:19:12   
Lunca1
Verjetno se umirja. vseeno pa bi bilo bolje če pokličeš G in greš na CTG.

LP Lunca


(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 12:53:29   
lenika
Možno je, da se pripravlja na porod.

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 13:03:10   
aka
Če se ti zdi, dsa jih je premalo, oziroma, če imaš kakšne čudne občutke, pojdi na CTG. Vsaj po sebi vem, da je brcal tudi, ko sem že rojevala.

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 13:06:10   
ZARA
Yasmina...jst sem mojo detko celo nosecnost cutila nezno in zelo malo,verjetno je bila ze v trebuhu zaspanka,kaj mores!
Aja...pa ni bilo nikol nic narobe...
...za spikanje ne vem,jst nisem imela popadkov...so mi CR naredil!

lp,Zara

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 13:36:30   
lidia
meni se zdijo tvoji simptomi povsem normalni, počasi se vse pripravlja na porod, pri meni je bilo podobno. Tisto špikanje je običajno za zadnje obdobje.

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 15:07:33   
Pilar
Enostaven odgovor:pripravlja se za na ta svet....:)

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 15:21:54   
tanaja*
Pri meni je isto. Zadnja dva dni je ful mirna, pol sem pa prej še telebnila iz 1,5 metra visoko, ko sem menjala žarnico. Tako, da se odpravljam v porodnišnico na CTG.
Vse me neki dol tišči...

lp, tanaja*

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 18:06:03   
Mirna
Otrocicek se pred porodom nekoliko umiri. Odlocil se je, da spozna svoje starse. Vso sreco!

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 18:06:04   
Mirna
Otrocicek se pred porodom nekoliko umiri. Odlocil se je, da spozna svoje starse. Vso sreco!

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 19:50:32   
tanaja*
Z mano je vse v redu (CTG in UZ sta krasna). Sem vsaj pikico videla po dolgem času...

lp,tanaja*

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zakaj je tako miren
28.1.2005 20:30:02   
barby*
:bravo::bravo::bravo:
zdaj pa le pazi8) pa najdi koga da bo menjal žarnice, ti se ukvarjaj z njim na RR:)-:)-:)-
:rozica::rozica::rozica:

p.s.
te pa čisto razumem..jaz sem izdnava v dan bolj nerodna, pa bi vseeno rada sama kaj postorila:ups:

(odgovor članu Yasmina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?