|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: amniocenteza
4.3.2008 18:12:17   
Anonimen
Taula, lepo prosim.

Hvalauser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: amniocenteza
5.3.2008 8:24:37   
Taula
Ti sporočim popoldne, ko pridem domov.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: amniocenteza
5.3.2008 22:56:03   
Anonimen
Lepo prosim... hvalauser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: amniocenteza
6.3.2008 19:59:04   
anika87
Evo mene punce!
Je že skoraj 2 dni po AC. Počutim se super, pik je bil neprijeten, ampak ni bilo hudo, ker veliko prenesem, pa bi tudi to lahko spet...
Po posegu me je malo špikalo, ampak ne dolgo, bila sem razočarana, ker ni bilo postelj v sobi, najbrž so jih pred kratkim zamenjali za počivalnike, ker so rekle tiste, ki so že kdaj prej imele AC, da so prej bile postelje... tako da smo bile vse razočarane, ker nismo mogle dremat v ležečem položaju, saj smo od začetka zgledale kot kake budale na tistih počivalnikih, ko smo strmele v zid, predem smo začele čvekat po dolgem in po čez...
Zdaj pa lepo ležim doma in počivam in se pustim razvajat... kar paše malo  :D
Izvid dobim čez 3-4 tedne... komaj čakam, da minejo...

Aja, urska glede cene. Na mojem informativnem računu iz GK, ki ga dobiš poleg piše malo manj kot 560 €, mi je pa rekel moj ginekolog, ko še ni bil ziher ali mi pripada na napotnico ali ne, da če bom morala plačat, naj se naročim v Postojni, ker tam pride 280 €. Ne me držat za besedo, ampak tako je on rekel, najbrž pa je nekaj podobnega, ker sem slišala, da je pol manj.

Se vam javim z izvidom, ki upam, da bo čimkasneje... (če ga dobiš hitro pomeni, da je slab, sicer traja 3-4 tedne)
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: amniocenteza
6.3.2008 20:11:29   
Taula
Anika...super da je kritični čas mimo.user posted image

Cena v Postojni lani novembra....374,73 evra.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: amniocenteza
6.3.2008 22:34:45   
Anonimen
Taula in Anika, hvala za odgovore in srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: amniocenteza
23.5.2008 21:04:53   
Pridem jeseni. Bejbi
Sveže info glede cen za AC (mogoče pridejo prav kateri drugi bralki)

Medgen (Dravlje): 580 EUR
Porodnišnica Ljubljana: 530 EUR
Porodnišnica Postojna: 470 EUR

Pri tem v Postojni postopek in analizo izvajajo v sodelovanju z ekipo iz Medgena (isti ginekolog, ki izvede postopek in isti genetik).
Rezultati so tako na voljo enako hitro, če postopek opravljaš v Ljubljani ali Postojni. Načeloma najkasneje v 3 tednih, mogoče že v
2 tednih, ampak ne obljubijo. Tudi v primeru, da se odločiš za AC v Postojni, se naročiš pri zdravnici z Medgena. So pa v Ljubljani
precej fleksibilni - glede datuma imaš veliko več izbire. V Postojni pa pravijo, da izvajajo nekajkrat na mesec, odvisno od števila
naročenih.

Sicer pa postopek zgleda nekako takole: dogovor za razgovor - razgovor o postopku - datum postopka (od 16. tedna naprej) -
postopek se zgodi v 10 minut (ni preveč boleče) - sledi 2 uri ležanja - sledita še 2 dodatna dneva bolniške (ležanje kot pri lažji
virozi - karkoli naj bi to že pomenilo :) - potem pa še 2 do 3 tedne do izvidov. Pri Medgenu pravijo, da vedo, da se na rezultate
težko čaka in zato takoj, ko so izvidi pripravljeni, pokličejo. Naknadno dobiš še izvid po pošti.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: amniocenteza
8.8.2012 12:00:15   
Tippi
Ok,zdaj sem pa res malo zmedena. Ker bom na preiskavo šla, sem se želela malo informirat okrog samega postopka in takole, ko brskam po internetu, sem naletela na različne podatke. Nekje piše od 15. tedna naprej, drugje spet po 18. tednu. Razlika se mi zdi namreč zelo velika, jaz pa bi tole opravila res v najbolj idealnem času. Kateri teden je to?


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?