|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 15:45:09   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

aja pa hvala vsem za predloge za rj


...upam, da vas obide..mene je tega strah k drakulo cesna user posted image user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 16:07:51   
draja
IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

aja pa hvala vsem za predloge za rj


...upam, da vas obide..mene je tega strah k drakulo cesna user posted image user posted image



po mojem je Erna tukaj mislila na rojstni dan in ne rota virususer posted image . no ne vem, mogoče pa tuduser posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 16:25:19   
Sibil_
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss


Erna-če razsaja Rota in je eden v skupini bruhal bo tvoj ta mali skoraj sigurno zbolel v roku treh dni.IN jaz res ne bi računala na kako delo drug teden, ker znaš tudi sama zbolet.


Sibil se NE strinjam, niso vsi dovzetni za vsak bacil!!! Matia je bil v vrcu tisti dan ko sta dva otroka bruhala in driskala, hvala Bogu smo se tokrat zmazali!!!!

cv105  super da so ti v službi prisluhniliuser posted image




Thaiss-saj sem napisala skoraj sigurno.Sicer pa-če misliš da ni vsak dovzeten za vsak bacil-zakaj si ga imela doma?Saj pa če ni dovzeten ne bi zbolel, ne?In jaz upam, da ne zboli, je pa pač ta rota virus tako agresiven, da se hitro nalezeš (ravno danes sem se o tem pogovarjala v bolnici namreč in tam tole slišala).

Ampak imam res občutek, da nekatere iščete kje se ne strinjat z mano.MAh, sej mi je konec koncev vseeno, jaz pač tako mislim, kdor se strinja ok kdor pa  ne pa ni treba.PA če samo eni pomagam bo ok.user posted image

In jaz vas imam vse rada, zato tudi še tukaj čvekam (pa bi bilo mogoče boljše, da o svojem življenju nič ne pišem javno, tako kot Erna).user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 16:49:19   
tinaaja
Tinaaja - kakšen je ta čaj od Bebivala? Granule ali vrečke? A je sladek?

je kar razrobljen, ne granule, ne vrecke.. zaradi janeza je sladek, tak zanimiv okus user posted image

erna, oboje je pravilno. ziga se lako sklanja tako po zenski kot moski sklanjatvi.. aha je draja ze napisala.









_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 17:09:19   
tinaaja
Pocka, brez zamere  user posted image

Sprejemni izpit za policaje

Kandidat mora znati brati ali pisati, oboje ni potrebno. Prepisovanje je prepovedano. Čas za reševanje : 8 ur, ki se kandidatu primerno lahko podaljša.


Vprašanja:
A. teoretični del


1. Kdo je zmagal v drugi svetovni vojni in kdo je bil drugi?

2. Iz kakšnega materiala je srebrni tolar?

3. Utemelji Einsteinovo »teorijo relativnosti«, ali vsaj napiši ime avtorja.

4. Z veliko začetnico napiši: prekršek, položnica, mandatna kazen!

5. Ob kateri uri se začne TV Dnevnik ob 19.30?

6. Koliko približno je bilo božjih zapovedi? (pomagaš si lahko samo s prsti na rokah)

7. V angleški zgodovini je bilo 6 kraljev z imenom George, zadnji se je imenoval George VI. Kako se je imenovalo ostalih pet?

8. Napiši številke 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 nazaj. Za vsako napačno napisano številko se ti odbije točka.

9. Kdo je izumil Wanklov motor?

10. Katero glasbilo igra harmonikar Nace v ansamblu en mož Orkester?

11. Razumeš Newtonov »Zakon gravitacije«? Odgovori z DA ali NE!

12. Berlin je glavno mesto katere države? (Pazi, možen je samo en odgovor!!)

13. Obkroži črko pred osebo, ki ne spada v skupino ostalih:
a. Martin Luther King
b. Papež
c. Luka Bizgec
č. MahatmaGhandi

14. Vascoda Gama je bil na treh velikih morskih potovanjih. Na enem potovanju je umrl. Na katerem? ...


B. Praktični del:


Če stojiš na glavi, desno smer pokažeš z ……….roko, levo smer z………..roko, ………….je spodaj in …………….so zgoraj.

Kadar zapišeš prekršek (če si desničar), vzameš beležnico v ……………roko, pisalo pa v ……….. roko.

Kolikšno številko srajce potrebuješ, če nosiš kapo številko 56, obseg vratu imaš 45, srajco pa oblačiš preko glave. (odgovor- številko…….)

Koliko vezalk potrebuješ za dva para čevljev, če nosiš naenkrat samo ene? (odgovor- rabim ………….vezalk).

Posebno težko vprašanje. Pravilen rezultat je vreden 5 točk.

V pištoli si imel pet metkov. Dvakrat si ustrelil. Koliko metkov še imaš? Napiši kot račun in odgovori… …… …….Imam še ….. metkov.

user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 18:16:05   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Žigu so njegovi sovrtičkarji narisali risbice za rojstni dan, ki so jih tovarišiče spele v knjigico.

Pri nas jim tudi naredijo knjigico. Na sprednjo stran pa nalepijo še otrokovo slikico user posted image

Sem bla pa včeraj na predavanju v vrtcu - Kako naučiti risati otroka. In kako? Pustiti mu prosto pot. Ne mu risati hiše, ljudi, rožice, ampak ga pustiti, da ga nariše po svoje user posted image
tejčica - user posted image user posted image user posted image  k vaši hiši. Pa user posted image  za izpit

IZVIRNO SPOROČILO: tejčica
Punce a ste videle da Jonas od Nalin DIHA SAM!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

skačica - user posted image user posted image  kaka frajla je vaša princesa

Tudi mi smo dobili nov zobek user posted image  - sedaj jih imamo že 7 user posted image .

Drugače mi pa dan mine kot bi pihnil, pa še ponavadi sem cel popoldan sama z otrokoma, tako da mi kar zmanjka časa za RR. (no danes je moj mal prej prišel domov, tako da sem zdele mal izkoristila PC user posted image user posted image )

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 18:41:24   
tinaaja
sezam, mi smo tud danes dobili 7 zobek, 8 na poti in brino ornk matrajo user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 18:54:23   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: draja

IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

aja pa hvala vsem za predloge za rj


...upam, da vas obide..mene je tega strah k drakulo cesna user posted image user posted image



po mojem je Erna tukaj mislila na rojstni dan in ne rota virususer posted image . no ne vem, mogoče pa tuduser posted image


ja no,namenjen je blo rojstnem dnevuuser posted image ,sem ga mal polomila k nisem napisala rd,ampak itak velja pa tud za rvuser posted image ,tko da za oboje hvala...user posted image user posted image user posted image in ja naomi jaz se tud bojim rota v.zato ga jutr ne peljem v vrtec user posted image

< Sporočilo je popravil erna14 -- 28.2.2008 18:56:33 >


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 19:25:10   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: draja

IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

aja pa hvala vsem za predloge za rj


...upam, da vas obide..mene je tega strah k drakulo cesna user posted image user posted image



po mojem je Erna tukaj mislila na rojstni dan in ne rota virususer posted image . no ne vem, mogoče pa tuduser posted image


ja no,namenjen je blo rojstnem dnevuuser posted image ,sem ga mal polomila k nisem napisala rd,ampak itak velja pa tud za rvuser posted image ,tko da za oboje hvala...user posted image user posted image user posted image in ja naomi jaz se tud bojim rota v.zato ga jutr ne peljem v vrtec user posted image


...ops, se vid da sem pod stresom na sihtu user posted image ...

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:07:06   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

...ops, se vid da sem pod stresom na sihtu user posted image ...



žene, matere in dekleta ... mene je pa res psiha potolkla ... čist sem preč, slabo mi je, vrti se mi, ne spim ... zakaj že user posted image  ... šit no ... M pa očitno čuti mojo tečnobo in nervozo in je tečen z mano ... nekak ne klapava zadnji teden ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... to je namest kakšne dodatne grde besede

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:19:38   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

IZVIRNO SPOROČILO: draja

IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

IZVIRNO SPOROČILO: erna14

aja pa hvala vsem za predloge za rj


...upam, da vas obide..mene je tega strah k drakulo cesna user posted image user posted image



po mojem je Erna tukaj mislila na rojstni dan in ne rota virususer posted image . no ne vem, mogoče pa tuduser posted image


ja no,namenjen je blo rojstnem dnevuuser posted image ,sem ga mal polomila k nisem napisala rd,ampak itak velja pa tud za rvuser posted image ,tko da za oboje hvala...user posted image user posted image user posted image in ja naomi jaz se tud bojim rota v.zato ga jutr ne peljem v vrtec user posted image


...ops, se vid da sem pod stresom na sihtu user posted image ...


user posted image vsaka dobra zelja steje.thx......

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:22:20   
Naomi
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

...ops, se vid da sem pod stresom na sihtu user posted image ...



žene, matere in dekleta ... mene je pa res psiha potolkla ... čist sem preč, slabo mi je, vrti se mi, ne spim ... zakaj že user posted image  ... šit no ... M pa očitno čuti mojo tečnobo in nervozo in je tečen z mano ... nekak ne klapava zadnji teden ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ... to je namest kakšne dodatne grde besede


3x udihn, pa izdihn...kaj pa je...te vrtec matra, sluzba k bos sla...izpovedi se...vec glav vec ve...

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:26:56   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

3x udihn, pa izdihn...kaj pa je...te vrtec matra, sluzba k bos sla...izpovedi se...vec glav vec ve...



oboje našteto ... a ni dost?  ... user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:39:04   
erna14
IZVIRNO SPOROČILO: cv105

IZVIRNO SPOROČILO: Naomi

3x udihn, pa izdihn...kaj pa je...te vrtec matra, sluzba k bos sla...izpovedi se...vec glav vec ve...



oboje našteto ... a ni dost?  ... user posted image


itak vem da ti bo tezko,sej nam bo vsem sam bos vidla prvi dan prve minute bodo njtezje potem bo vsaka naslednja lazja....zdaj si pa mal odahni spij 1 deci vincka za zivcke pa bo cooluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:40:00   
K_a_t_i
user posted image user posted image user posted image  Lukas, Maks, Klemen, vse najboljše!!!! user posted image user posted image user posted image
 
Erna, jaz bom Žigovo ime sklanjala po 2. moški in ne prvi ženski sklanjatvi. Mi je bližje (torej po principu "ata" user posted image ). Torej - Žigu za 1. rojstni dan.
 
No, danes bom ekspresna. Tale tempo mi ne leži preveč - ful sem na spidu ves čas službe, sam pol sem pa doma že ob 20h kt cunja... Upam, da se navadim. Ma ne bom jamrala user posted image .
 
Mejte se!!! Nočko.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 28.2.2008 20:43:24 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:40:41   
erna14
Z neba strmijo zvezde,
k meni gledajo,
povejte zvezde mi,
kaj mati delajo.
V tej tihi nočni uri
mama še bedi
in piše pismo s solznimi očmi.

Mama, prihajam domov,
tvoj smehljaj naj bo vesel,
tudi za naju oba
enkrat bo maj zacvetel.
Mama, prihajam domov
in jočem od sreče,
misli hite k tebi domov,
pod stari domači krov.

Z neba strmijo zvezde,
kako mi je hudo,
povejte mamici,
njen fant se vrnil bo.
V tujino me je zvabil
obetov sladki car,
zapustil doma več ne bom nikdar.

Mama, prihajam domov,
tvoj smehljaj naj bo vesel,
tudi za naju oba
enkrat bo maj zacvetel.
Mama, prihajam domov
in jočem od sreče,
misli hite k tebi domov,
pod stari domači krov.
--
Nič ni za nič, vse je za nekaj.
user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:41:18   
erna14
a vse gledate hokej al kje ste rezultat 2:2user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:41:50   
pocka
ojla,
se spet malo javljam. Najprej hvala za vaša mnenja glede zbujanja, delamo na tem, da jo pustim spat zjutraj. Danes je prvič dobila kravje mleko za zajtrk, s polento in zaenkrat ni bilo reakcije (tok tok tok). Spet je prehlajena, pa mi ni jasno kako, ker smo bili res zelo malo zunaj te dni in ni bila v stiku z nikomer.user posted image Je bila pa zdrava glih 2 dni, šit no,ampak sumim zobek, se že vidi črtica spodaj...


Čestitke včerajšnjim in današnjim slavljenčkom
Matia, Žiga, Lukas, Klemen in Maks!!!

tejčica -
user posted image user posted image user posted image za izpit, Taji pa pošiljam pikepoke

sibil - pikepoke za Lukasa

tinaaja -   user posted image user posted image user posted image

erna - držim pesti,da ne bo Žiga dobil rv, kar ostanita doma kak dan, si se pravilno odločila. Pa upam,da se bo kmalu navadil na vrtec in ne bo več jokal.

cv - user posted image user posted image user posted image
slikce slavljenčkov - super, pravi korenjaki user posted image user posted image

Mene je pa križ zagrabil in me boli kot user posted image , komaj Tajo dvigam. Saj verjetno bi bilo boljše,če je sploh ne bi, ampak nimam druge izbire. Če ne bo do drugega tedna boljše, bom šla k dr, ker je vsak dan slabše. A ima katera kak nasvet, kako bi si lahko sama pomagala?user posted image

just - katero zadevo od justa mi priporočate,da kupim, tisto mazilo od materine dušice ali olje31, bi pa rabila predvsem za Tajo, ko bo kaj bubcana...


< Sporočilo je popravil pocka -- 28.2.2008 20:44:20 >


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:42:53   
amy26
sezam, mi smo tud danes dobili 7 zobek, 8 na poti in brino ornk matrajo


a tok zobkov že imateuser posted image  mi smo še vedno na dveh in očitno bo še nekaj časa

Erna, ideja za napis na torto, Žiga ima 1 letouser posted image  ta napis je imel Aleks pri dveh letih, no seveda z njegovim imenom

Tejčica, čestitke za izpituser posted image user posted image user posted image

čestitke Maks, Lukas in Klemen za 1.RDuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:45:01   
amy26
just - katero zadevo od justa mi priporočate,da kupim, tisti mazilo od materine dušice ali olje31,


priporočam mazilo materina dušica in teatree kremo, glede olja -ga nismo dosti rabili 

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:49:29   
cv105
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

just - katero zadevo od justa mi priporočate,da kupim, tisti mazilo od materine dušice ali olje31, bi pa rabila predvsem za Tajo, ko bo kaj bubcana...



jaz sem ravno danes imela justovo aktivistko na obisku ... vse justove pomade so relativno močne se meni zdi ... jaz imam materino dušico kremo - namažem podplate, če je prehlajen, pa tee tree kremo - zadnjič so punce pisale, da je dobra za buške - nismo še sprobali ... z oljem 31 nakapam vlažno brisačo na radiatorju v M sobi vsak večer od jeseni dalje ...

no, danes mi je hotela prodat (pa ji ni uspelo user posted image ) spray eucasol ... baje ful dobro odpira nos ... daš otroku posprejan robček v žepek in on to vdihuje in diha kot riba skozi škrge ... in materino dušico kopel, ki je isto čudodelna ob prehladu ...


(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:49:45   
erna14
u amy-sori k se nisva v torek ustavla pr vas,ampak se mi je res tko mudilo sem mogla po necakinjo tko da sem bla direktna,pa drugic upam da kmalu,ce bos pa kaj v lj pa ves obvezno javi

mene tud neki zaniam,ponoci k spim me tako leva roka boli da to ni normalno,boli v zapestju in k me zapoli kotuser posted image  ko roko premaknem mi neki preskoc kot da bi preskocila kost in potem je bols,cez dan ko roka miga me neboli in to traja ze 1 mesec,sam 3 tedne nazaj se tud dotaknt nisem smela zapestja

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:49:53   
tejčica
En nor dan je za mano. Sem bila do večera sama z obema in zaradi Tajine vročine seveda notri. Mala je nekaj časa na spidu, pol mal obleži, pa spet nori... vročina pa je največ 38,5. Kako uro nazaj je omagala na kavču in jo bo moj samo prenesel v posteljo. Sem cvikala da ne bo mali od Taje kej dobu, ma zgleda da bom prej jaz. Vsaj počutje je tako, vročina zaenkrat minimalna.

Bi šla najraje po dolgem in mojega poslala likat, ma bi ostali brez cunj. Me mika tvegat.user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 20:52:32   
erna14
tejcica-user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: My name is 03 007
28.2.2008 21:02:55   
erna14
nocka

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?