|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.2.2008 22:34:56   
arabela*
Mi smo imeli vseskozi aptamil,na začetku tekoče,kasneje pa smo imeli tistega zgoščenega,ker je dost bljuvala.pila pa ga je od vsega začetka tud med dojenjem.Sem bila zlo zadovoljna z njim.Krče je imela samo enkrat,pa so nam priporočali komarčkov čajek(baje zlo pomaga)

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.2.2008 22:54:24   
Janey
Smo že nabavili novalad. Hvala. Tud recepte smo si danes zrihtali. Ker imamo poznano pediatrinjo je to hvala bogu šlo pred prvo posvetovalnico.
Punce moje zlate hvala za vsako besedico..ne znate si predstavljat koliko je pomenila. Malo sem se pomirila, ampak čisto se bom pa vrjetno šele čez nekaj časa. Moram prespati in preboleti...

Jakec je danes vel dan ful jokal, verjetno je tudi čutil, da je mami nervozna. Ampak na rokah je bil pa tiho, tako da sma ga potem dala v posteljico in ga nisma vzela na roke. Sma ga samo malo božala in tak...recimo da uspešno...za prvič je bilo ok, in tudi spat sma ga dala tako, namesto da ga nosima po rokah kot sma to počela do danes, ker sma mislila da ima krče...pa je želel samo bit na rokah. Sem prav ponosna na mojga srčka kak je bil trden, da nama je uspelo da je jakec zaspal v svoji posteljici. Super je...upam, da bomo prespali to noč, ker danes pa res rabim počitek.

Še enkrat vam iz srca HVALA.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 7:43:42   
kekec in mojca
Dobro jutro, Mariborčanke!

Se dobimo v torek? Meni bo danes dolg čas. Sicer pride serviser popravit sušilec... pa upam, da bo kak mišičnjak, da ga bo vsaj fajn pogledat, ker sem res jezna nanj. Zmenjeni smo bili za v ponedeljek, pa je pozabil oz. kao na servisu mu niso napisali potnega naloga... user posted image Mi smo ga pa čakali, še ob treh in štirih, ko sem klicala na servis, so rekli, da bo sigurno prišel, pa da naj kar doma ostanemo... user posted image user posted image user posted image Hotela sem it na drugi servis, pa ga sploh ni v Mariboru... user posted image user posted image user posted image

Janey, fajn za mleko, da si dobila recept... upam, da bodo krči zdaj prenehali. Kako ste spali ponoči?

No, Čmrlika, pa smo se končno spoznali... user posted image


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 28.2.2008 7:44:55 >

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 8:44:53   
willma
Pa če sem slaba mama...ko ne zmorem.


Merila za dobro mamo so relativna, vsekakor pa (in kot zagovornica dojenja to govorim) ni merilo to, da si dobra mama če dojiš, ali slaba če ne dojiš!

Willma me bo grdo gledala, ampak sem popolnoma enakega prepričanja kot Vrtnica.

Nič ne bom grdo gledala. Ravno v tem je trik. Vrtnica je dobor povedala.
Jaz pravim, da imamo ženske vsaka svoja merila, do kod gremo z dojenjem, ene pač grizemo v brisačo, druge pa pač drugače. Jaz pravim, da če je (vsaka ve za sebe najbolje) dala vse od sebe, koliko je takrat zmogla, da bi dojila, je pokazala dobro voljo in željo, je dovolj.
Ne prenesem pa, če ženska hlini, da si kao ful želi dojit in za vsako figico najde izgovor, potem raje vidim, da iskerno pove, da ji ni za dojit. Pa s tem ne mislim na nikogar specifično, govorim naslošno, ker itak vsaka za sebe najbolje ve.


Hvala za čestitke!
Sem res srečna, da se zdravo razvija (po petih zaporednih splavih, je to veselje toliko večjeuser posted image )
Sem pa danes ponoči imela nočne more, kako krvavim in sem dva krat prezgodaj rodila polkilsko štručko. Od tega sem celo enkrat rodila opico, ki se je kmalu po porodu spremenila v muco user posted image user posted image user posted image
Noro! Meni so sanje tako fenomenalneuser posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 9:36:03   
kekec in mojca
Evo, serviser je bil tukaj... sicer mišic nisem videla, je pa bil kar za pogledat... user posted image user posted image user posted image

V glavnem, prijetno sem bila presenečena, ker  mi ni bilo treba nič plačat, saj je sušilec baje še zmeraj pod garancijo, ker le-ta traja pri Gorenjevih aparatih 5 let user posted image user posted image user posted image , jaz pa sem mislila, da samo 2 leti... Tak, zdaj pa grem poklicat mojega moža in mu povedat, da sem morala plačat 500 € za novo črpalko... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 9:39:50   
Čmrlika
Dobro jutro...
K&M in Trnuljčica- me veseli, da smo se kpnčno spoznale user posted image
Drugače pa vama moram povedat, da sem celo uspešno spala, in da nisem niti en trenutek razmišljala o dojenju..user posted image
Janey-sem  namreč včeraj ful mislila nate, pa ti v bistvu kot prvič noseča nimam kaj za povedat , razen tega da te sigurno podpiram v tvojih odločitvah in da si KRAAAASNA MAMA...
Smo pa potem v šoli ravno o dojenju govorili, in sem potem trnuljčici in k&m rekla, da sem prav prestrašena, ker ne vem kaj me čaka, pa ker vem, da se bo tudi meni user posted image  trgalo, če kaj ne bo šlo po željah...
Ne vem, imam kar nekaj prijateljic z malimi otroki, enega sem naprimer čuvala od 7 meseca naprej in ko sem ga začela je imel še vedno krčeke...in to take!
6 mesecev se je zvijal, pomodreval v obraz, ni spal, bil samo na riokah.probal vse mogoče kapljice in zdravila..pa da povem še bistvo ob vsem tem je bil nonstop s polnim nosom, prehlajen, slabokrven...AJA in bistvo-POLNO DOJEN!!!
Tako da, jaz nič ne verjamem več oziroma, bi rekla, da je vsak mali organizem tud drugačen, pa ena druga prijateljica je imela vdrte bradavice, pa ni in ni šlo...so začeli na flaško,in kolik skoraj nič, prvič ko je malo se pojavilo- v 3 mesecu je zamenjala hrano in je blo takoj ok- čez par dni bo star leto in je krasen in predvsem zdrav otrok, je imel do zdaj en rahel prehlad, pa enkrat vročiniko-pa še to  so bli zobki.pa še bi lahko naštevala.......Upam, janey, da te bodo tudi take zgodbe potegnile v pozitivo...user posted image  Drugače pa imejte se radi, carkljajte se, pa bo vse kot je treba...Aja pa če ti nisem še povedala user posted image NAJBOLJŠA MAMA NA SVETU SI! user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 28.2.2008 9:42:51 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 10:02:16   
Janey
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HVALA VAM PUNCE ŠE ENKRAT

Zdaj ste mi tako vse lepo napisale, da sem najprej malo user posted image , potem pa sem si začela mislit, da se res že smilim sama sebi in hrepenim po neki tolažbi, ker je tako zagovarjano to dojenje in sem vsa boga. Kolkim se to zgodi. Će ne gre pač ne gre. Jaz pri sebi vem, da sem naredila vse kar sem lahko. Res sem se trudila in mu tiščala to mojo zizo v usta in jokala ko je on kričal in tudi "grizla v brisačo" od živčnosti, da nisem komu kaj nardila. Bo naše sončece pač na flaši gor zraslo. Če bo zdrav bo, če ne ne bom sebe krivila. Še enkrat: VSAKI POSEBEJ SEM RES ISKRENO HVALEŽNA ZA VSAKO SPODBUDO, PODPORO, ZGODBO IN VSE TRUD, KI STE GA V TO VLOŽLE IN VSAKO MISEL KI STE JO NAMENILE MENI.Kar objela bi vas...komaj čakam, da vas vidim, da vas lahko. Res ste mi pomagale, da sem se pobrala. Ve in naš ati, ki je najzlatnejši in me je vedno znova po in med vsakim dojenjem (po)miril in ki mi je dal vedet, da je pa tisoč drugih stvari, ki sem jih naredila za jakca in me delajo čudovite. Zdaj sem pa zaključila s temuser posted image user posted image nič več jamranja in čakanja na tolažilne besede, po katerih sem tako hrepenela. Nov dan se je začel, novo jutro in jaz sem močnejša (vsaj zdaj čutim da imam energijo, da zmorem).

Spali smo pa tak tak...v bistu super...ob 9ih al nekje tu je končno zaninal (se zdaj borimo z njim, da ne more spat na rokah, ker je začel že to "izkoriščat" - tako pravi moj dragi, jaz pač pravim, da mu paše ta bližina in če je nima mu nekaj manjka in zato joka, ampak mu dam prav da si ne smema dovolit, da ga boma nosla po rokah, ker kak ga primeš neha jokat) in je spal do 2h, potem smo spet meli sirene, ker ni htel bit v postlici ampak na rokah do ene 4ih pol5ih, potem je pa čudežno zaspal in spal do 6ih, ko smo spet meli sireneuser posted image zdaj sma se pa najedla in je kar na rami ko sma kupčka podirala zaspal. Zdaj ga morem pa preoblečt in vse in ga bom pač morala zbdudit. Malo ga bom še pustilauser posted image user posted image

No še enkrat HVALA


< Sporočilo je popravil Janey -- 28.2.2008 10:03:30 >

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 10:18:35   
Janey
Naš pikec še kar aja...bom še malo vseeno počakala, preden ga grem sukat okoli na previjalni. Danes se bomo pa itak kopali prvičuser posted image tak da je tak vseeno če ga zdaj umijem al ga bo patronažna čez kako uro skopala. Kak se veselim...jupiiiiiuser posted image če je kaj po mami bo uživaluser posted image user posted image

sem dala še par slikc gor od našega sončka

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 10:26:23   
kekec in mojca
Ful lepe slikice, Janey! Mali je tak zlat... user posted image komaj čakam na našega dojenčka! Sem malo prej pogledala na trak in sem vidla, da imam še res dobrih 6 tednov do konca... Kako je zadnji mesec hitro minil... sploh ne vem, kdaj in kako!

Janey, ti boš pa morala trak spremenit! user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 10:49:20   
frutka_
Janey, eden izmed prvih nasvetov, ki sem ga pred 4-imi leti dobila tukaj gor je bil, da si naj vsaka mama najprej zaupa. V poplavi in promociji vseh teorij; začenši z dojenjem in nato s spanjem, z vzgojo itd., hitro zgubiš sebe in svoj čut. Zaupaj si, ti si mama. Otroka imaš pri sebi in ga poznaš. Ga spoznavaš tudi vedno znova. Če vidiš, da kljub trudu ni šlo, nisi nič slabša kot tista, ki doji svojega otročka pa še kerega bi lahkouser posted image .

Willma in KM user posted image sta ti lepo napisali. Onidve sta že "stari" mlekarci. user posted image Ne obupaj. Skoraj ne morem verjeti, da smo pregurale že tako daleč. Še pred kratkim sem se za podobne zadeve sekirala sama. Zdaj pa že laufam(o) drugi krog.
Mali je pa tako lepi!
Saj pravim, sami baby fani smo tukaj gor. In na srečanju so bile male pupike tako prijazne, da so mamam dovolile čvek skoraj do nezavesti.user posted image

Se vidimo!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 10:58:51   
Čmrlika
Čmrlika, a bi prilepila morda kakšno slikico tvojega vozička (s spleta) ali pa mi povedala točno znamko. Ravno si jih ogledujem in se odločam, pa mi pride prav vsak nasvet.


No mi smo se odločili za peg perego pliko switch, je izboljšava prejšnjega pramette-ja, ki ga ima prijateljica in je ful zadovoljna, pa še midva sva se že tak natrenirala na njega, ...user posted image  no, sva hotla met 4-kolesnika,(3kolesniki nama niso všeč), pa da je lahko novorojenček od začerka v njem...

KLIKNI IN POGLEJ:::

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 11:50:32   
trnuljčica
Janey nisi slaba mama. 1000 stvari je, ki delajo dobro mamo. Ne ena sama. Dojenje je dobro za oba, mamo in dojenčka. In vsaka mama naredi največ kar more za svojega otroka. To pomeni, da tista ki si želi dojiti naredi res vse za to. Če pa ne gre, ne gre.  In ti si naredila največ kar si mogla.
Kaj pa naj potem jaz rečem. So mi zdravniki že napovedali, da se bo moja bolezen po porodu drastično poslabšala. To pomeni, da bom mogoče lahko dojila 1 teden, 1 mesec , mogoče tri, potem pa, pa pa mlekec pa v školjko metat zaradi zdravil. In če mi bo kdaj katera rekla, da sem slaba mama, ker se moj otrok ne bo smel hraniti s citostatiki, jo bom na g....user posted image Kar solzne oči sem sedaj dobila...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 12:22:39   
Janey
trnjulčica takrat verjemi da bomo tukaj zate in te potegnile ven iz tega glupega občutka...tako kot so te punce zdaj mene. No veliko je na osebi ki to doživlja, ampak meni je res že malo bolše...počasi se bom sprijaznila. Stiskam pa pestke da mogoče tvoja bolezen ne bo napredovala in se bosta lahko dojila.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 13:40:07   
kekec in mojca
Trnuljčica, tudi jaz ti držim pesti, da tvoja bolezen ne bo napredovala in da boš kmalu zdrava.

Če pa ne boš mogla dojit zaradi zdravil, te nihče ne bo obsojal.  In me te bomo tolažile, boš vidla.

V porodnišnici pa bomo skupaj - jaz bom potegnila malo čez rok, vidve s Čmrliko pa bosta malo pohiteli, pol bomo pa druga drugo gor držale... pa ko bo prišla tista pediatrinja, o kateri smo se včeraj pogovarjali, jo bomo kar ven odnesle... user posted image user posted image user posted image Danes bom poklicala tja, da nam rezerviram sobo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 15:45:55   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Čmrlika, a bi prilepila morda kakšno slikico tvojega vozička (s spleta) ali pa mi povedala točno znamko. Ravno si jih ogledujem in se odločam, pa mi pride prav vsak nasvet.


No mi smo se odločili za peg perego pliko switch, je izboljšava prejšnjega pramette-ja, ki ga ima prijateljica in je ful zadovoljna, pa še midva sva se že tak natrenirala na njega, ...user posted image  no, sva hotla met 4-kolesnika,(3kolesniki nama niso všeč), pa da je lahko novorojenček od začerka v njem...

KLIKNI IN POGLEJ:::


user posted image user posted image user posted image  Saj ne morem verjet! A veš, da sem si že včeraj popoldan na spletu tega izbrala in ga dala med Priljubljene, zdaj pa mi ti točno tega pokažeš.user posted image user posted image  Kakšno naključje. Moji favoriti so zdaj tile:

- Pliko Pramette tukaj
- Pliko Switch  tukaj
- Baby Welt - Riva Air Sunset tukaj

Zdaj pa prosim za glasove ZA in PROTI, ker se bolj spoznate na to, kot jaz.user posted image

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 28.2.2008 15:49:48 >

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 16:25:16   
barbaw
Mene sicer bolj malo najdete na mariborčankah user posted image  a vendar prebiram vse. imam še škrata bolanega in vse kar cel dan poslušam je mami, mami, mami. sem že utrujena in hvaležna, da zdaj sppi, ker mi je trebuh že tako otrdeval in me zategoval, da je že bolelo. user posted image

Glede vozičkov Blacky30 dobi Riva Air od mene en minus, ker nima sprednjih koles vrtljivih. Tak voziček že imam na podstrešju in smo se odločili za nakup novega. Ni ga čez komot. user posted image  Moraš ga ful več privzdigovat zaradi ovinkov, ... totalno neokreten, ...

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 17:12:35   
kekec in mojca
Blacky, jaz imam Baby Welt, ampak drugega...

Kje si pa doma? - Če imaš okoli sebe kar nekaj gozdov, potem je sicer ta Baby Welt ok, drugače pa... kot je rekla Barbaw, nima gibljivih sprednjih koles, to mu je pa velik minus.

Če se boš večinoma vozla po asfaltru, je switch ta prava varianta (za tega tudi navijam! To pa zato, da nobena Mariborčanka ne bo imela enakega vozička kot jaz... bom pol lepo važna! user posted image user posted image user posted image ).

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 17:24:27   
arabela*
oi,punce,kako ste mi kaj danes.
midve z malecko sva komaj pred urco prišle domov,samo laufama naokoli.Odkar sem doma,mi čas tako beži,da je to nenormalno.
Dekleta,ne se sekirat zarad dojenja,najboljše za otročka je nasmejana mama,pozitivna,dobre volje.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 18:00:02   
Janey
Dan

kako ste kaj?
Midva sma doma. Prvič sma ga sama zašibala. Je bla cela kolobocija preden sma vse v našega getza spravla, potem jajco not (mamo 3 vrata in ko ati to nardi je tak enostavnouser posted image user posted image ) in sma se peljala do moje mami in pol smo šli na en sprehod in na eno brezkofejinsko belo kavo, da bom lahko spala, ker nisem pila kave že ene 3 meseceuser posted image če bi jo zdaj spila bi tak do 4 gledalauser posted image user posted image user posted image
in naš pikec je zaspal ob 3 ko sma šla in še zdaj spi, se še ni zbudil. To premetavanje in oblačenje in slačenje in še previjala sma se ga ni zbudilo. Kopanje ga je zmučilouser posted image user posted image user posted image user posted image
danes je potem eno urco sedel priden na ležalniku in gledal ko čukec in nič jokaluser posted image user posted image user posted image sem tako vesela res. Priden je. Verjetno tudi zato ker jaz nisem nestrpna in napeta in to čuti.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 18:31:23   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

V porodnišnici pa bomo skupaj - jaz bom potegnila malo čez rok, vidve s Čmrliko pa bosta malo pohiteli, pol bomo pa druga drugo gor držale... pa ko bo prišla tista pediatrinja, o kateri smo se včeraj pogovarjali, jo bomo kar ven odnesle... user posted image user posted image user posted image Danes bom poklicala tja, da nam rezerviram sobo. user posted image user posted image user posted image



Si me res v dobro voljo spravila z rezervacijo.user posted image user posted image user posted image
Jaz bi okoli 15.4. če lahko izbiram datum. Imava z možem 13.4 obletnico in ni najbolj praktično dolgoročno takrat rodit. Bova vedno zvisela pri praznovanju proti malemu vragecu.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 18:49:33   
kekec in mojca
Ja, 15. je tisti ta pravi. Meni je itak prvo moja G ta PDP določla... pa naj ostane potem 15.

Sem klicala v P, pa nisem dobila veze... user posted image user posted image user posted image Bom jutri poskusila znova... user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 19:31:10   
Čmrlika
Saj ne morem verjet! A veš, da sem si že včeraj popoldan na spletu tega izbrala in ga dala med Priljubljene, zdaj pa mi ti točno tega pokažeš. Kakšno naključje. Moji favoriti so zdaj tile:

- Pliko Pramette tukaj
- Pliko Switch tukaj
- Baby Welt - Riva Air Sunset tukaj

Zdaj pa prosim za glasove ZA in PROTI, ker se bolj spoznate na to, kot jaz.


Ja zanimivo ,res user posted image
Pramette, je lahko že problem za dobit...so meni rekli, ker gre iz prodaje, pa dodatkov več ni vseh, res je da je zdaj ful cenejši, tud midva sva bla prvo za njega...ti pa je ta switch izboljšava tega, in je enostavnejši za obračat, k sebi al vstran od sebe...pramette,jre pa narejen tako, da ga preoblikuješ v naprej položaj in potem ga imaš samo za naprej...prednost torej switcha lahko ga obračaš, pa trdnejšo podlago- podn ima, ker je vse skupaj na takem podstavku...torej je boljše tudi z vidika ležanja dojenčka...
tega babywelt pa ne poznam tako dobro...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 21:12:57   
kekec in mojca
prednost torej switcha lahko ga obračaš, pa trdnejšo podlago


To je zlata lastnost za voziček, ker skozi gledaš otroka... če pa mu že greš na živce, pa ga enostavno obrneš proč od sebe in te več ne vidi... user posted image Pol je pa problem cviljenja v vozičku rešen.

Fajn je tudi, če recimo piha veter ali pa sije močno sonce... Vsaj tu pri nas, kjer smo na prepihu, je to res super zadeva...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 21:22:58   
Janey
Prišla sem vam zaželet lahko noč. Lepo pančite in bodite pridne. pošiljam lupčke vsem vašim sončkom in vsem vašim trebuškom.

Jakec že pridno aja...je spal danes od 3h do pol 8ih, upam, da bo ponoči tudi, ker se moram spočit. Če ne se bomo pa cartaliuser posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.2.2008 22:18:00   
nana35
Pozdravljene po dolgem času.Ko se že tako o tem adaptiranem mleku pogovarjate pa kapljicah...

Kapljice Antiflat so iste kot Lefaxin in jih tudi dobiš v Avstriji,jaz te uporabljam,sem pa imela prve Lefaxin,potem pa sem na obeh flaškah pogledala sestavine in so enake.Pa še to je,da za isto ceno oz.malo manj dobiš Antiflat 100 ml,Lefaxin pa le 50 ml.
Se pravi,Lefaxin stanejo 8,90 ,50 ml,Antiflat pa 8,10 ,100 ml.

Janey,upam,da si ok in da vama gre od rok.Sem prebrala malo za nazaj in videla tvojo zgodbico.Nič ne moreš,kakorkoli že,važno je da tvoj pikec ni lačen. Vse ostalo pa bo že.Sem pogledala v album,krasnega sinčka imaš!



_____________________________

:))


(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?