|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 9:34:56   
Čmrlika
Hojla, ja upam, da res nisva midve krive,ne k&M ? Ne....user posted image
Jaz imama pa rada sneg, ampak,tu na pobrežju, je zdaj ravno dve minuti padalo nekaj snegu podobnega, zdaj pa spet dežujeuser posted image
Jaz pa sem kr malo zadovoljna, da je tako vreme, me vsaj ven ne bo vleklo, pa bom vsaj malo še po stanovanju nardila, kar mislim-----in tega je ogromno....user posted image  Moj user posted image  se sicer ne bo strinjal, ker mi je včarej po izpadih jokanja, dal diagnozo gnezdenja,user posted image  user posted image
a mislite, da je prehitro,? Eh, ne.......
lep dan vam želim,

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 9:44:50   
kekec in mojca
Jaz sem pa tako crknjena, da bom namesto pospravljanja šla kar spat nazaj... in bom sanjala o tem, kako mi nekdo drug pospravlja stanovanje.

Ja, včeraj sva kar precej čvekale, edino meni je bilo res hudo slabo in sem se prav bala, da bom omedlela. Tako da mi je prav pasalo, da sva sedeli v parku in se pogovarjali... Tam v Astoriji je tako smrdelo po tistem kadilu... user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 9:46:12   
kekec in mojca
Kje pa ve vidite sneg? user posted image Jaz ga vidim samo na Pohorju! Sem glih prej mojega  spraševala, če so mislili, da je Pohorje nižina, ko so napovedovali sneg do nižin... user posted image  

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 10:59:09   
Čmrlika
Kje pa ve vidite sneg? Jaz ga vidim samo na Pohorju! Sem glih prej mojega spraševala, če so mislili, da je Pohorje nižina, ko so napovedovali sneg do nižin...


Tud jaz sem se prej to vprašala- mogočepa v mestu pri Vrtnici kdo umetno vzdušje ustvarja pa ji sipa snegeca s kake okne,..user posted image user posted image user posted image
Ker pri meni je celi dve minuti med dežekom padalo še nekaj belih krpic..
Sem pa vesela za pohorje, imam še v planu dragega prepričat,  da greva malo na snegeca čez vikend- da ga naribam...user posted image

Veš k&m- da sem jaz včeraj po astoriji prvič po dolgem času zdaj imela glavobol...ne vem, če ni tud meni tao kadilo vdarlo v glavo, je blo res ogabnega vonja....

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 11:06:06   
mehurčica
Ma kak sem jaz smotana.user posted image Nisem nič sem gledala in sem se včeraj sama dolgočasila na sprehodu. Od zdaj naprej bom vsaj vsak ponedeljek gor pogledala, če ste se za torek kaj zmenile.



user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 11:07:52   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Kje pa ve vidite sneg? user posted image


Pa tu pri meni je ful šlo. No, kakih 10 minut. Zdaj pa se mi zdi da še nekaj dežuje. Eh, je brezveze to vreme. Pogrešam pomlad...........user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 12:12:33   
Čmrlika
Ženske moje, imam eno vprašanje, a hodi katera mogoče v jezdarsko k -dr Veingerlu?
V petek imama pregled in do zdaj sem imela samo dva UZ- ki nam edino pripadata, me pa zanima, če je katera pri njem, pa če ji je delal tud tretjega pri normalni, brez težav nosečnosti?
Me zanima, ker drugače grem nekam na samoplačniškega...ker se mi pa res zdi, da bi mi moral še kaj pogledat rast, torej velikost ploda, pa prepričat se o legi, pa vse kar lahko še vidi......Pomagajte, prosim!!!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 16:07:41   
renatka
Pozdravljene!
Pri nas je tudi malo snežilo, mogoče vse skupaj 15 min, ampak mi to vreme sploh ne diši, ker ne morem ven na sprehod.
Čmrlika- zdaj se točno ne spomnim, kje sem to prebrala, ampak kolko jaz vem ti pripadajo 3 UZ in ne dva. Lahko pa še vedno greš privat k Pelikčevi, Japlu ali Miglarju, jaz bi na tvojem mestu šla, ker jaz sem 16 tednov noseča, pa sem že imela 4 UZ oz. vsakič ko grem na pregled mi naredi UZ. MIslim pa da mi jutri ga ne bo.
Joj, cela sem že nestrpna, ker mam jutri GP in se bo mogoče že videl spol, če bo mi delala UZ.
Danes se že celi dan družim z fanti iz kablske, ker nam polagajo nove optične kable, vsakih 10 min rabijo nekaj.user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 16:27:06   
kekec in mojca
Renatka, pripadata ti samo dva brezplačna UZ. Žal. Ostalo je na dobro voljo zdravnika. Hvala bogu za mojo G... ona mi naredi UZ vsakič, ko pridem tja. 

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 17:11:52   
Janey
Joj..kak sem se jaz ubadala s temi uzuser posted image user posted image sem jaz tut šla samoplačniko ker mi ni in ni htela nardit uz in sem bla že 5 mesecev noseča in še kar nisem vedela spola. Pa sem se kar k miglarju najavila. Sem dobila še slikico lulčijauser posted image user posted image je blo prav fino bit nosečka. Sej zdaj je tut lepo. Samo danes smo že cel dan doma in sma sama in mali kar naprej kriči.Tako ga zvija...čez cel danuser posted image včeraj ga je samo popoldan. Zdaj sma pa hudo mravljico dvakrat poslušala in je zaninal.
Se grem končno lahko zrihtat. Še nisem mela časauser posted image pol gremo pa v mesto moramo kupit darilo in v lekarno moramo.

lep popldan vam želim

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 19:02:30   
arabela*
ojla punce
Danes ko je tako turobno vreme,se mi zdi da smo vsi nekako leni.Jaz se itak cel dan počutim slabo(slabosti),pol pa še spim zlo malo ponoči in sem čez dan katastrofa.Ponavadi se ponoči zbudim,pa mi je slabo.Glede uz,pa mislim da so pri Aneji meni naredili tri,pa tisti ctg na koncu.Vsi ostali pa so za plačat(so sedaj ti 3d, al pa 4 d aktualni),samo pri meni odpade,zato ker nočem spola vedetuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 20:31:41   
Vrtnica79
Meni pa je moja G na vsakem pregledu naredila UZ. Je pa res, da je to njena dobra volja. Drugače pa ti pripadata žal samo 2.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.3.2008 22:08:06   
Čmrlika
ja saj jaz to vse vem,,...hvala vseeno...me je samo zanmalo, če je ktera pri dr veingerlu, pa kako prakso ma on,če dela tud ta tretjega kljub novim določuilom da nam pripadata samo dva...
nič bm že uredila...
Lahko noč!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 8:39:26   
renatka
Dobro jutro!user posted image user posted image user posted image
Joj zdaj pa sem res presenečena. meni se to ful zdi malo, da ti v celi nosečnosti naredijo samo dva uz. Kaj ti naredijo enega na začetku in enega na koncu ali kaj? Vseeno menio je moja do zdaj še vedno naredila in upam, da mi bo danes tudi da vidimo kaj bo.
Zdaj pa grem še na user posted image  z frutko, vam pa želim lep dan!
Vam javim če izvem kaj imamo! L.P.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 8:40:35   
barbaw
Janey kaj pa kakšna prijateljica ali babica, ki bi ti lahko malo pomagala? Vem kako se počutiš in bi ti z veseljem pomagala. user posted image  Res bi rabila nekoga, da ti malo olajša zadeve in tolaži Jako. Vem kako je ko jokajo in se ti srce para. Si probala z masažo trebuščka in s telovadbo nogic med previjanjem? Verjetno si. Ful bi ti pomagalo, če bi ti nekdo pomagal, ker otrok čuti, da si nemočna. Če ne se jaz ponudim, če me sprejmeš. Malo izkušenj imam z Jakeci. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 10:41:47   
Janey
barbaw HVALAuser posted image Zvečer smo menjali mleko in dali novalac ac. Upam, da bo zdaj bolje. Danes nebom nič samauser posted image user posted image sem sama samo kak dan, pa še to ponavadi ne cel. Je pa res grozno ja...otrok čuti vse. In pol joka še zarad drugih stvari.

Danes je jakec pridno pančal.smo se naspali vsiuser posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 12:54:44   
arabela*
hojla punce.Pa kje ste vse,nekam tuga je danes tukaj??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 13:14:20   
Čmrlika
Jaz tud kukam pa se nič ne dogaja user posted image , še dobro da imam kaj za delat doma, pa za študirat papirologijo...


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 13:28:23   
Čmrlika
me nekaj zanima, je še kateri kaj slabo? Jaz opažam zadnje tri dni, da imam na čase take slabosti, kot tiste v prvih mesecih user posted image ? user posted image  pa včeraj ko sem kuhala mi je kr gor dvigovalo od vonjav, ki mi drugače zdaj nekaj časa niso delale težav.Je to vredu, al ni normalno user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 15:27:22   
barbaw
Čmrlika ti tu napišem odgovor, da se vsaj malo tu dogaja. user posted image  Meni je tudi slabo. Otroček raste in pritiska na vse, telo pa ne more več tako lahko vsega prebaviti. Jaz sem se odpovedala večerjam zaradi tega, povrhu pa me daje slabost tako močno, da ležim na kavču. Pride pa mine.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 17:29:11   
kekec in mojca
Da ne boste rekle, da se danes tu nič ne dogaja... vam prilepim en seznam. user posted image

Priznam, danes sem lena, komaj se mi da kaj odgovarjat, nič se mi ne da pisat... skratka... upam, da bo jutri kaj bolje.

Nosečnice:
user posted image Kekec in Mojca, PDP 13.04.2008
user posted image Trnuljčica, PDP 25.04.2008
user posted image Čmrlika, PDP 27.04.2008
user posted image Barbaw, PDP 09.05.2008 Maja
user posted image Willma, PDP 16.06.2008
user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image Anonimna, PDP enkrat septembra
user posted image Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image Zakzak, PDP 10.09.2008

Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2008
user posted image Koala, Alex, ?
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:
user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 3,5 let
user posted image Žan (Willma) 3, 5 let
user posted image Kekec (K&M), 3,5 let
user posted image Nejc (od Blacky), 3 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 17:30:57   
kekec in mojca
Glede slabosti, Čmrlika... sem ti pa tako v ponedeljek povedala, kako je pri meni na stvari.

Pa ti je slabo ali te peče zgaga? Meni je slabo, ker me peče zgaga.


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 5.3.2008 17:31:11 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 18:58:28   
Janey
Čer punce. Pri nas se je pa po tem novalacu ac situacija zelo izboljšala. Edino kaj je, da je imel danes takega trdega kakijauser posted image je to normalno?? Meni se ne zdi...pa dobro.

Ćmrlika poskusi zjutraj preden vstaneš pojest kak prepečenec al pa albert keks. Meni je celo nosečnost pomagalo.

brrr kak je mrzlo zunaj. Hočem tste lepe dneve nazaj

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 20:14:29   
Čmrlika
hvala punce, za nasvete, mi je boljše, odkar sem pred parimi urami,  vse mogoče zbruhala user posted image , mogoče pa mi kaj ni pasalo, pa me jeto tri dni držalo user posted image .Bom videla kako bo jutri, zaenkrat pa sem kot da nič ni bilo....
K&M- zgaga se mi pojavi proti večeru, do zdaj ni bla povezana s slabostjo.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.3.2008 20:51:39   
kekec in mojca
Čmrlika, lahko da si fasala tudi kak virus...

Frutka, sicer ne vem, če bi to napisala na forum, pa bom vseeno... Veš, kaj je Kekec prej izjavil? Če bo imel sestrico, ji bo ime... LILI! Mene je skoraj kap, ker se o tem imenu nisem nič pogovarjala z njim niti s user posted image .

V glavnem, saj ne boš jezna, če bom še jaz imela Lili, a ne? user posted image user posted image user posted image Pomisli na prednosti: ena se zadere, obe pa ubogata... user posted image user posted image user posted image

Janey, o adaptiranih mlekih in kakcih ti ne znam nič povedat... Žal. user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?