|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:04:04   
valentina2006
barbaw: Kot naročeno... tud jest sem jih iskala ko zmešana 1-2 mesca nazaj za našo user posted image , žal neuspešno... Tko, da sem ji za na plavanje k ga je mela v vrtcu navlekla une od poletje mal premejhne...

Zdej jih pa videvam vsepovsod...

C & A

H & M

športne trgovine: Inter sport, Hervis

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:07:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Danes sem ugotovila, da imam tri male črtice- strije. user posted image  V prvi user posted image  pa nisem nobene fasala. Katastrofa. še tega se mi je manjkalo.


Jaz imam to "srečo", da sem strije "fasala" že v prvi nosečnosti, v tretji so te iste samo na novo "zašajnale", zdaj pa samo čakam, da ponovno zacvetijo user posted image  Ampak po porodu so se mi vsakič skrčile v drobne srebrne nitke, ki me ne motijo user posted image  Naj bo tako tudi zdaj user posted image  Me pa dodatno lepša celulit - ampak to je dedno, nekaj imam pa lahko po mami user posted image  
Najbolj zanimivo je, da se čisto nič ne sekiram - to sem jaz, če komu nisem všeč, naj pač gleda stran user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:09:40   
špelin@
Opla, stran 199 user posted image user posted image user posted image
Grem se stiskat k user posted image , dobro pančkajte user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:12:47   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Danes sem ugotovila, da imam tri male črtice- strije. user posted image  V prvi user posted image  pa nisem nobene fasala. Katastrofa. še tega se mi je manjkalo.


Jaz imam to "srečo", da sem strije "fasala" že v prvi nosečnosti, v tretji so te iste samo na novo "zašajnale", zdaj pa samo čakam, da ponovno zacvetijo user posted image  Ampak po porodu so se mi vsakič skrčile v drobne srebrne nitke, ki me ne motijo user posted image  Naj bo tako tudi zdaj user posted image  Me pa dodatno lepša celulit - ampak to je dedno, nekaj imam pa lahko po mami user posted image  
Najbolj zanimivo je, da se čisto nič ne sekiram - to sem jaz, če komu nisem všeč, naj pač gleda stran user posted image



špelin@: KOK si to lepo napisala... Tud pr ns primoremo vse to, pa še kej zdravn...

strije user posted image , celulit user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:17:35   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Jaz imam to "srečo", da sem strije "fasala" že v prvi nosečnosti, v tretji so te iste samo na novo "zašajnale", zdaj pa samo čakam, da ponovno zacvetijo user posted image  Ampak po porodu so se mi vsakič skrčile v drobne srebrne nitke, ki me ne motijo user posted image  Naj bo tako tudi zdaj user posted image  Me pa dodatno lepša celulit - ampak to je dedno, nekaj imam pa lahko po mami user posted image  
Najbolj zanimivo je, da se čisto nič ne sekiram - to sem jaz, če komu nisem všeč, naj pač gleda stran user posted image


Jaz zaenkrat še nisem tako flegma. user posted image  Celulita sem navajena, čeprav sem se ga že vmes lepo znebila, strij pa razen po riti, kjer se drastično ne vidijo, nisem imela. Jaz jih vsaj ne vidim. Sicer so črtice majhne in se še ne vidijo tako dobro, zato upam, da se tudi kasneje ne bodo več tako videle.

V ponedeljek moram bolniški list odnest na firmo, ker sem ga pozabila. Me pa ful matra SNP in bom skočila v HM in CA in ne vem več kam. Sicer bo škrat z mano in bo moral malo hodit, gre se pa za njegovo rit. user posted image  Mu bom obljubila kakšno čokoladno jajčko, da bo pridno hodil. user posted image  Saj ni problema z njim, samo se mi smili, da mora toliko hoditi z mano. Varstva pa nimam, ker gre babica v Italijo rožice kupovat. Je še bolj nora kot jaz. user posted image  

Valentina hvala za namig. Lanske so mu tako majhne, da mu jih nikakor ne bi mogla gor spravit, pa še smili se mi revež.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:21:11   
barbaw
Pa grem še jaz v krtovo deželo. Je škratek zaspal po enournem štrajkanju. user posted image  bomo pa ostali eno pred velikim finalom. user posted image  

Lahko noč!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:22:31   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Lanske so mu tako majhne, da mu jih nikakor ne bi mogla gor spravit, pa še smili se mi revež.


Ja, tile naši škrati res tko rastejo... Jest mojo user posted image  kumi dohajam z novimi dost velkimi cunami in čevli...


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:24:20   
valentina2006
Punce, tud jest bom počas omagala... torej...

user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: majčice 08_2.del
1.3.2008 22:43:19   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
[Danes sem prejela prav luštno pošto v nabiralnik: Obvestilo o tem, da sem zelo uspešno opravila izpit user posted image user posted image user posted image Pa je spet en izpit manj.



Katina, user posted image  za izpit!


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Edina dobra stvar, ki sem jo opazila pred ogledalom pa je, da se mi dela linea negra. user posted image



A to je dobra stvar? user posted image    Meni se tudi že kar dobro pozna.user posted image

< Sporočilo je popravil Aurea -- 1.3.2008 22:44:45 >

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 0:28:34   
Anitka
Uffff ste bile pridne, zdaj pa že vse pridno pančkate in kaj lepega sanjate.

Za **** pa tudi jaz še zmeraj stiskam pestke in upam, da je le GSM pozabila doma. Drži se draga naša prijateljica.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 0:31:30   
Anitka


user posted image


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 103cm, +9kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:116cm, +12Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:114cm, +10kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +9Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:103 cm, +13kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:95cm, +13,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+28/98 cm; +9kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +8,5kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +1kg?)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +8kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:XXcm, +7,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +5,5kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:100cm, +10kg) 


18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +10,5kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:100 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image  Omar, LJ 
    
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:100cm, +4kg)

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven/Alina, Tara , MS (O:91cm /+21cm/; +8kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image  
sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +7kg) 

27. Maj 2008  
             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +3,5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:105cm, +5-6kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:74 cm /+3 cm/;+13,5 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +8kg)
  
user posted image   MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +10kg)
user posted image   Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +7kg )  
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image   

user posted image   mixi,user posted image :user posted image  


SKUPAJ NAS JE 76 SREČK user posted image        

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 12user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfekuser posted image , aradejuser posted image , murva, KAHLOuser posted image , maskauser posted image , mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 17Xuser posted image ,user posted image : 17Xuser posted image  in user posted image : 41X user posted image




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 0:34:28   
Anitka


user posted image  PREGLEDI V MARCU 2008user posted image
 
03.03.2008: TamaraJ (GP), Zalazoya (UZ)
 
04.03.2008: Katina (GP)
 
05.03.2008: barbaw (GP), Taula (GP)
 
06.03. 2008: . muki. (GP), Jana81 (GP)
 
07.03.2008: Estrella* (GP), Sashy (GP), Tally (GP), Čmrlika (GP)
 
10.03.2008:  MARTINA25 (GP), edinaos (GP)
 
11.03.2008: Hijenca (GP), Pepita (GP)
 
12.03.2008: Suzy85 (GP)
 
13.03.2008: Kodrana (GP)
 
14.03.2008: **** (GP), Aurora28 (GP)
 
17.03.2008: Špelin@ (GP)
 
18.03.2008: Naty (GP), Valentina (GP)
 
19.03.2008: Sončnica Sandra***(GP)

20.03.2008: Anitka (GP)
 
21.03.21008: sesil (GP)
 
25.03.2008: Zalazoya (GP)
 
26.03.2008: buccka (GP)
 
27.03.2008: 80Kaja (GP)
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
 
user posted image  PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image
 
07.04.2008: Kasso (GP)



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 0:35:39   
Anitka
Aja Katinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešno opravljen izpituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 0:40:06   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ja morda nam pa res uspe s 3. delom.

Pa še en namig - tista, ki ga bo odprla naj označi naslov z znakom user posted image


Anitka, najbolje, da ga kar odpreš, pa bo počakal še kakšno urico. Tako so tudi ene druge naredile, mislim, da julijčice.  


O.K. majčice moje odprla bom tretje nadaljevanje, v drugo pa pišemo do 200-tkeuser posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 0:51:49   
Anitka
Pa še nekaj vicev - vam za dobro jutro

NE BO ŠLO
Mati je odpotovala in mala petletna Eva je lahko spala v spalnici pri očku.
"Očka, daj mi poljubčka, tako kot ga daš mamici pred spanjem!"
Očka jo je poljubil na lička, Eva pa je nadaljevala:
"No, sedaj mi pa zašepetaj nekaj nežnega v uho, tako kot to narediš mamici pred spanjem!"
In očka je to storil:
"Evica, ljubica moja!" ji je zašepetal na uho.
Nato se je Eva jezno oglasila:
"Nič ne bo! Boli me glava in jutri imam veliko dela!"

USPAVANKA
Očka je sedel na postelji svoje hčerke in ji bral pravljico za lahko noč. Nenadoma je hčerka zaprosila:
"Očka, ali lahko, prosim, bereš potihem, ker bi rada spala."





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:01:22   
Katina
Valentina2006: Mi je fa full tole všeč..........................

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
dve glavi več vesta.

men tud user posted image .Vsem iskrena hvala za čestitke.
Naty* ti le pazi nase in lepo počivaj. Zelo smo vesele, ko se javljaš.
Za **** tud mene zelo skrbi. Še dobro, da smo jo nagnale k G. Jaz tud mislim, da se nam bo javila, ko se bo lahko. Mogoče je res pozabla GSM, al se ji je pa spraznila baterija. Mogoče ima pa zdaj polno glavo skrbi in ne ve kaj bi nam napisala in se bo javla ko zbere misli. Vesela sem, da ve, da smo z njo.
barbaw, jaz sem vidla, da imajo kopalke  v H&M-u.
Jaz se debati o strijah in celulitu sploh ne bom pridružla. Vem pa, da me ima user posted image rad tudi takšno kot sem. Shujšati bom pa poskusila najbolj zaradi sebe, saj se seveda dosti bolje počitim v nekoliko manjših oblačilih. Pa še polno omaro lepih kostimov imam in mi jih je res škoda.

Valentina2006, ti maš pa zmeraj tko lepe dodatke in slikce. Jaz imam že tko dolge poste, če bi jih še ozaljšala bi bili daljši od ene strani user posted image .

Anitka, vidim da si ti tud mal nočne ptice user posted image in hvala za vice user posted image


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:04:01   
Katina
Sem še ta prva! Že tečem kuhat user posted image .

Še nekaj postov pa bomo res zajadrale v III. del! Sej ne morem verjet, da smo take čveke. A katera ve zakaj se nam tolk mudi? Se na koncu podeljuje modri trak ali lovorov venec?

Želim vam lepo in prijetno nedeljo. Mi gremo danes na praznovanje rojstnega dne in na klepet.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:22:32   
aurora28
Dobro jutro! user posted image

Katina hvala za user posted image .

Strije...kaj je to user posted image user posted image user posted image . Joj ne govorte meni so se naredile na prsih user posted image , drugje pa hvalabogu ne in naj tako tudi ostane. Verjetno imam bolj elastično kožo, ker popijem ogromno tekočine in po vsakem tuširanju se namažem z mlekom ali olje. Mogoče je pa kaj pomagala sauna, ker midva z mojim user posted image sva zagrižena saunista in še preden sva zanosila sva obiskala sauno na Mariborskem Pohorju, obožujeva topel občutek po telesu. user posted image

Še malo pa bomo na 200-tki user posted image user posted image user posted image . Saj res kaj je kakšna nagrada. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:33:50   
aurora28
user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:35:26   
Čmrlika
Dobro jutro, jaz pa ne morem več spat, kar za mene ni običajno po šesti zjutraj, po navadi ne spim med tretjo in šesto...user posted image . Me je en kreten zbudil, ki je z ročno pred blokom obračal in se v krogu sukal, da so gume cvilile, potem je po enih 2 minutah tega početja izstopil in se kr v tri dni drl in nekaj kregal z neprisotnimi..user posted image  user posted image

Čmrlika mene moj korenjak včasih tak nabije v predel jajčnikov in takrat kar spustim kakšen zvok, ker je to hiter in totalno nepripravljen sunek. Me pa začne najbolj brcati v desno stran trebuha pod rebri, kadar se uležem na levi bok. Očitno mu ne paše, ampak meni pa in takrat ga še malo pobožam, naj kar brca.

Čmrlika in Jana a vidve nič ne zatekata Jaz ne zatekam kam drugam, ampak samo v zapestji in me grozno bolita.


Meni se ful podobno dogaja s tem nabijanjem, res...no si me malo potolažila,user posted image zatekam pa zaenkrat še ne, pa upam, da tud čim kasneje pride to navrsto...user posted image
Barbaw in vse ostale,ki jo imate-lineo negro, jaz sem vam tolk favš...Zlobna sem, vem...user posted image , pa nekaj strij se tud meni obeta!!!in Špelin, tudi jaz razmišljam podobno, naj se vstran obrne, komur kaj na meni ni všeč, jaz bom celo ponosna na svoje strije, pa še vedla bom zakaj jih mam-lušn spomin user posted image

Aurora- madona mi delaš lušte, da moram obujat spomine,tudi jaz sem totalna saunarka že skoraj deset let, odkar me je v puberteti sramežljivost minila user posted image ,enkrat tedensko obvezno! In je to ena najhujših stvari, ki sem se ji morala zdaj odpovedati, ampak razlog je pa tapravi...Vse za user posted image ...Bom že noter spravla vse, ko bo čas za to, pa ko bo atek imel svoje urice s princesko user posted image  

Kaj pa naj zdaj počnem, lubi še aja, za delat še mi nekaj ni...mogoče pa tud jaz sprintam kak obrazec s CSD...

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 2.3.2008 7:38:19 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:35:27   
aurora28
A je že 200-tka. user posted image

user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:35:34   
Anitka
Jutrouser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:37:00   
Anitka
Gremo na 200-tko

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:38:17   
Anitka
Mi je v kazalu že kazalo 200-tkouser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: majčice 08_2.del
2.3.2008 7:39:56   
Anitka
Joj sem laaaaaaaaaaaaačna, kot volk.

Vidim, da se še ne ve kaj je z našo ****. Jaz verjamem, da je dobro poskrbljeno zanjo.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?