|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
21.1.2008 15:15:23   
samantha_ce
Pozdravljene vse user posted image  iz Celja in okolice!

Pravkar sem prišla domov. Bila sem na pregledu oz. posvetovanju pri svojem ginekologu. No, vidim, da debatirate o svojih G, pa naj še jaz povem kaj o tem. Jaz imam svojega G v ZD Celje in sicer dr. Goran Cvitan. Moram povedat, da je zame super ginekolog. Pa všeč mi je tudi to, da sem vedno na vrsti takrat, ko sem naročena...največ kar sem do zdaj čakala, je bilo kakih 10 min.
Glede celjske porodnišnice pa imam jaz dobre izkušnje. Ko sem pred nekaj leti v Celju rodila hčerkico, je potekalo vse v najlepšem redu in tudi osebje je bilo zelo prijazno...tako, da sem se odločila, da bom tudi zdaj odšla v celjsko porodnišnico.
Pa lep preostanek sončnega dneva še naprej!

< Sporočilo je popravil samantha_ce -- 21.1.2008 15:16:54 >


_____________________________

*06.07.2008 - naši družinici se je pridružil sonček ALEX*

(odgovor članu Noni)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Celjanke (z okolico)
21.1.2008 15:32:10   
katka28
Tudi jaz bom rodila v Celjski porodnisnici. Po vsej verjetnosti s CR in tudi slabega nisem se nic slabega slisala glede porodnisnice ( je pa res, da se vedno lahko v vsaki porodnisnici kaj zakomplicira za to ni garancije). Glede na to, da tam nisi dolgo casa pri naravnem porodu do 3 dni pri komplikacijah do 6 dni bomo ze zdrzale. user posted image
Glede ginekologinje jo imam jaz v Sempetru Dr. Govc- Cetina sem zelo zadovoljna, ce me kaj zanima lahko mirne duse vprasam, ne spara na UZ in me vedno na vsakem pregledu prekontrolira, ce sta moja soncka v redu.Na 3D z mojim ne bova sla bova za te € raje kaj kupila.

(odgovor članu samantha_ce)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Celjanke (z okolico)
21.1.2008 19:50:53   
Anonimen
Tudi jaz bom rodila v celjski porodnišnici.Ko sem pred 7 leti rodila sina sem bila z vsem zadovoljna.Jaz osebno nimam kaj povedat čez porodnišnico.Moja g pa je dr.Gašperlinova in je super zdravnica.Knjej hodim že od vsega začetka in je zelo korektna,prijazna in veliko pove o vsem kar te zanima.PDP pa imam 2.6 in imeli bomo še enega fantka.user posted image Drugače sem pa v bolniški že skoraj od vsega začetka,ker me muči visoki pritisk.Zaradi pritiska sem že dvakrat bila v LJ na preiskavah,kjer pa niso nič posebnega ugotoviliuser posted image Kaj čemo bo že bolje treba se je samo pazit pa bo a ne?user posted image

(odgovor članu katka28)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Celjanke (z okolico)
22.1.2008 9:16:28   
bučkabb
mene pa nekaj zanima, če mi lahko odgovorite, tiste celjanke, ki imate gin. v ginekološki ambulanti v bolnici celje.

kdaj ste poklicale in se naročile na pregled, ali ste počakale na prve tri delovne dni v mesecu in se naročile kot običajno ali ste poklicale direkt v ambulanto, takoj ko ste izvedele da ste noseče in se naročile? ali je to sploh možno, se naročat v ambulanti?

ne vem ali naj počakam do naslednjega tedna ko smo v petek prvega, ali naj že poklicem ta teden?

hvala za odgovore in lep pozdrav

aja ko teče ravno debata o porodnišnici v celju, menim da ne more biti tako slabo tuki rodit, tak da bom tud jaz kr tuki rodila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Celjanke (z okolico)
23.1.2008 9:24:58   
lana777
No, naj danes jaz skuham celjsko user posted image user posted image !

Vidim, da ste se kar razgovorile o celjski porodnišnici.

Ali mogoče katera ve, če še
imajo ure odprtih vrat, ko naj bi prišel
pogledat prostore?
Meni se zdi to dobra ideja, sem pa to  nekje
prebrala, samo ne vem, kdaj je to?

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Celjanke (z okolico)
23.1.2008 15:52:28   
bejbi
Dneve odprtih vrat imajo vsak torek od 13.-14. ure, sicer pa si lahko kaj več prebereš na tem linku:

http://www.sb-celje.si/index.php?id=319

Jaz sem bila tam ravno včeraj in je blo res fajn. Ena babica nas je mal peljala naokoli, da smo si pogledali oddelek in vprašali smo lahko vse kar nas je zanimalo. Res fajn. Dobiš kar dober vtis.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Celjanke (z okolico)
23.1.2008 17:55:58   
inara
Pozdravljna,

tudi jaz sem iz Celja in tudi jaz v istem tednu kot ti.Mi že imamo enega sončka in se že veselimo novega družinskega člana.

LP


(odgovor članu bibika24)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2008 12:14:44   
samantha_ce
Zdravo, celjske user posted image !

Vidim, da tu vlada nekakšno zatišje...hm...no, saj se tudi jaz nisem oglasila že od ponedeljka, zato bom pa zdaj nekaj natipkalauser posted image .
V torek sem imela AC, ki sem jo (kot vidite), preživelauser posted image . Ne bom opisovala, kako je bilo, ker ni nič kaj luštnouser posted image . Povem samo to, da sem jo šla delat v MB. Tja sem morala priti že ob 8-ih zjutraj, poseg pa so mi naredili komaj ob 11.30, tako da sem bila že cela živčna. Po posegu sem imela strogo ležanje v sobi, potem pa sem okrog 16.00 lahko odšla domov. Zdaj pa čakanje na izvide, ki naj bi bili šele po treh tednihuser posted image ...joooj, kako mučno bo to čakanje.
Zdaj grem pa nazaj v posteljo, saj so mi rekli, da moram čimveč počivat, pa saj se tudi slabo počutim (me skoz tišči v trebuhu in sem omotična).
Lepo se mejte in pazite na svoje user posted image !
Bye bye

_____________________________

*06.07.2008 - naši družinici se je pridružil sonček ALEX*

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Celjanke (z okolico)
24.1.2008 12:17:52   
HuAnita
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2290123&mpage=1


Celjanke in okolišanke, tudi te, ki še pričakujete, vabljenje k nam na čvek, pa da se kdaj v živo spoznamo....
Večina, kis e poznamo že nekaj let, se nas je spozala na RR, pa lahko rečem, da smo postale prava klapa!
Kar pogumno!
Nekaj je tudi nosečkuser posted image gor, v drugo ali že v tretje, tako da pridite....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibika24)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Celjanke (z okolico)
27.1.2008 13:54:55   
lana777
Hvala za povabilo ... user posted image

Samo, da se opogumimo ... user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Celjanke (z okolico)
20.2.2008 11:48:17   
mishel
No, pa da se še jaz pridružim Celjankam. Sicer sem doma iz okolice Celja, vendar vsekakor spadam k Celjankam. Sem v 16, tednu, jutri stopim v 17. Upam, da se bo  katera še oglasila tukaj!!! user posted image

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Celjanke (z okolico)
23.2.2008 21:30:36   
tsjci26
ojla...se lahko pridružim?? tudi jaz iz okolice celja,pričakujemo pa v juniju,smo pa v 24t.  že katera delala materinsko šolo? jaz še ne pa nameravamo v kratkem...se je katera odločila za epiduralno?? mi premišljujemo o tem,ker nas je strahhhhuser posted image

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Celjanke (z okolico)
25.2.2008 9:32:25   
mishel
Jaz se za epiduralno ne bom odločila, pa še sama ne vem zakaj! V materinsko šolo pa mislim da boma šla nekje proti koncu pomladi, saj imam rok avgusta.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Celjanke (z okolico)
25.2.2008 21:54:24   
ursha
najprej vsem skupaj čestitke za user posted image in za zdrave user posted image .....
pa da se še jst oglasim, sem tud iz okolice Celja, v službi drgač v Celju. na bolniški zaradi rizične, 25.3. bo minilo leto dni odkar sem imela SS v 6. tednu, bilo je zelo hudo, ker smo si otročka (prvega) zelo zelo želeli, kasneje pa nam je kljub ponovitvi krvavitve v 8. tednu končno uspelo in smo sedaj v 28. tednu (PDP 28.05.), zaenkrat zdrava user posted image (s težo 1,1 kg user posted image ).

lep preostanek večera še naprej in user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Celjanke (z okolico)
26.2.2008 8:44:08   
mishel
Čestitam URSHA!!!! Zaj je pa najhuje verjetno res že za vami. Čim lepše preživi čas v pričakovanju.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Celjanke (z okolico)
26.2.2008 17:42:54   
tsjci26
čestitke URSHAuser posted image . Želim ti vse dobro in srečno...

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Celjanke (z okolico)
27.2.2008 10:33:59   
ursha
hvala za čestitke....., ker pa vidim da še danes ni bilouser posted image , naj vam tekne user posted image

(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Celjanke (z okolico)
1.3.2008 18:22:47   
mishel
 URSHA  hvala za kavico, čeprav malo pozno. Vidim, da celjanke niso za čvekuser posted image user posted image user posted image user posted image . Kje ste?

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Celjanke (z okolico)
1.3.2008 20:02:54   
ursha
user posted image ni kej....ja pa res debata kr neki ne steče in ne steče, no sicer pa tud jst nism bla nč kej zgovorna, no se bom pa zdej bolj potrudla user posted image .
me pa neki zanima, če se vam da odpisat? a drgač še delate/bolniški/ že na porodniški? in kaj kej počnete te dni ko je bolj tako muhasto vreme (drug tedn bo baje celo sneg, pa upam da ne).

no pa lep preostanek večera, jst morm it mal na bočni položaj, tamala brca ko hudir user posted image .



(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Celjanke (z okolico)
2.3.2008 8:37:23   
nell
Pozdravček souser posted image !

Še js se tukile pofočkam. sem sicer iz okolice Celja, ampak še vedno spadam pod celjsko regijo. Vidim, da kr neki punc tukile gor poznam že iz forumov. Sem pa na sredini 15 tedna.

bodite v sončku


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Celjanke (z okolico)
2.3.2008 14:50:51   
tsjci26
ojla...ja kr neki mse skrivamo,hehe...ja jst še delam en dober mesec,potem še dopust koristim pred nastopom porodniške,sem pa v 26.tednu..pol,ko bom doma mi bo zagotovo dolgčas...
Imam pa še jaz vprašanje za vas,jaz  še nimam opravljene materinske šole in jo nameravam opravljati v Celju pa me zanima če katera ve kdaj se začne in kje jo izvajajo v Celju in koliko časa traja,pa upam da ni samo dopoldan,ker imamo še službe,bi pa rada da gre moj z mano.. In ali katwera ve ča gre moj z mano v porodno ali je obvezno da mora imeti opravljen materinsko šolo?? Mal sem bla dolga,upam da mi bokatera odgovorila...Drugač pa lepo kafetkajte še naprej in lep sončen dan vam želim...

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Celjanke (z okolico)
2.3.2008 16:47:48   
ursha
.....no ja pa smo se le mal zbudile, verjetn je sonček pomagu user posted image .....jst še tud nism bla v materinski šoli, sem pa zadnič v čakalnici nehote slišala eno, ki je že 2. user posted image in je razlagala eni da ne bo šla ker že tud pri prvem z njenim nista bla in da niso nč kompliciral ko je šel njen zravn v porodno in ji tud niso nč kompliciral sam prašal so če je bil v materinski in je povedu da ni bil.....sem študirala da bi šla kr v Žalec, ker mi je bližje, ampak majo mal smotan ker je le 1x na tedn in se to potem raztegne, po drugi strani pa študiram če bi sploh šla, sestra je že 2. rodila in ima zdej staro punčko skor 1 mesec tk da imam praktično vse pred nosom (živimo v isti hiši), poleg tega mi je rekla da ko je bla v prvi user posted image v materinski so ji rekl npr. kako mora pri porodu dihat v porodni pa ji je babica rekla čist drgač, kar se nege dojenčka tiče in ostalih stvari se že skoz pogovarjama in mi je ful dobr ko dejasnko vidim kak vse skupi zgleda, tk da bi lahk rekla da mam kr srečo.....sicer pa še ni nč prepozn za materinsko mogoče bom pa vseen šla, kaj pa vem.
drgač pa dans sem že ikoristila sončen dan za en dolgi sprehod, pa proti večeru se bom potrudla še za enga, da se razmigam, kr če ne bi verjetn imela že 100kguser posted image .....se trudim bit pridna pa velik sprehajat po svežem zraku, tk da ležanje (če ni potrebno) in gledanje TV čez dan ne pride v poštev.
lep preostanek nedeljskega popoldneva, ja pa naj vam tekne user posted image


(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Celjanke (z okolico)
2.3.2008 17:02:29   
kaja02
pozdravljene user posted image !

Naj se še jaz pofočkam, sem iz Celja, čistokrvna Celjankauser posted image , doma že imam 6. letno user posted image , sedaj pa čakamo na drugega otročka, menda tudi user posted image . PDP pa imam 6.8., in sem sedaj v dobrem 18. tednu. Mi že nekaj časa migla ter se kotali po trebuhu.

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Celjanke (z okolico)
2.3.2008 19:58:48   
tsjci26
ojla...ja super da imaš sestro ko ti lahko kaj pove,jst žal nimam te sreče...men se tud ne gre ravno na materinsko,ker se mi ne sanja kako bova to z mojim uskladila časovno,nebi rada bila pa presenečena da ko bi bla pa v porodni bi mi pa težili zakaj nimam ne jaz in ne partner opravljeno materinsko..mah...za poklicat je in vprašat kdaj se misli začet pa koliko časa pol to obiskuješ,ker sem tudi že slišala da so ponekod obiskovali šolo dober mesec in to po 4x na teden,jst sicer nevem zakaj tako dolgo,sploh pa še službe so tu....no še en mesec delamo pol pa dopust!!pa se bom pol lahko malo več sprehajala,trenutno imam grozno virozo,tale kašelj me ubija,tak da potem čutim kr olajšanje ko čutim brce otroka,ker se tolk napenjam ko kašljam...ima katera kak predlog kako se rešiti prehlada,sploh pa kašlja? Grozno,pa nič zdravil ne smeš vzet razen lekadola in slezov sirup kar sploh ne poomaga!! Tko da vam kr zavidam tele sprehode,jst pa že en teden v posteljiuser posted image . Vsak nasvet bo dobrodošel...punce naužijte se lepega vremena,baje bo poslabšanje pa spet mrzlo...

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Celjanke (z okolico)
3.3.2008 9:13:46   
mbd0411
Pozdravljene!user posted image

Prvič sem vas prišla še sem pogledat.Sem tudi na drugih forumih prisotna in je super kako si lahko pomagamo in izvemo marsikaj s čimer bi se drugače ubadale same in v strahu čakale na izid dogodkov.
Sama sem imela kar nekaj pripetljajev in,če bi prej pregledala forume,bi mi bilo res lažje.Z mojim sva se tri leta trudila,pa nič.Lani tak čas pa mi najdejo endometrioze,ki so mi jih julija odstranili.Pa smo se zopet trudili.13.2 pa mi test pokaže++user posted image user posted image user posted image user posted image . Zalo sem vesela.Tudi vsi znaki so prisotni.11.3. imam pregled pri moji G.Komaj čakam.user posted image

Doma imam 6 letnika,ki je božičku napisal,da si želi bratca ali sestrico.user posted image user posted image
Upam,da bomo lepo klepetale v prihodnje.Sem tudi iz okolice Celja-kakšnih 10 km izven,po avtocesti 15 min.
Zanima h katerim G hodite in kake imate izkušnje s Celjskimi.
Upam na klepet
Lep sončen dan vsem


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?