|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
3.3.2008 10:10:47   
alea01
Živjo user posted image !

Sem priseljena Celjanka(no, v okolici). Sem prvičuser posted image  v 26t. Jaz bom šla v Ondino v Žalec v materinsko šolo. Sicer plačaš 75eur, ampak naju z možem baše cajt in to je najbolj usklajeno z vsem. Prideš trikrat in traja po dve šolski uri. Urnik si pa baje sproti dogovarjaš. In to je to

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Celjanke (z okolico)
3.3.2008 17:27:27   
mishel
Zdaj pa je tudi celjank že nekaj user posted image . Glede ginekologinje, jaz jo imam v ZD Celje in sicer Peternelj - Marinškovo in sem zaenkrat zelo zadovoljna z njo. Sem pa v 18. tednu.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Celjanke (z okolico)
3.3.2008 17:30:44   
tsjci26
ojla...a nobena neve kdaj se materinska šola začne v celju?Pa koliko dolgo traja?  Če ne jo bom morala tudi jaz mahnit v Žalec,joj upam da ne traja materinska šola kak mesec in pol 3x na teden.. Lep dan še naprej pa kaj sončka zrihtajte...user posted image

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Celjanke (z okolico)
3.3.2008 18:13:03   
mishel
Če imam prave informacije traja štiri dni in to en teden, sam res nisem sigurna.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu tsjci26)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Celjanke (z okolico)
3.3.2008 19:42:56   
alea01
Jaz sem klicala v ZD Celje in MŠ traja en teden. Štirikrat moraš prit. Od torka do petka.mislim, da je od 10.30 do 13.30 in en dan popoldan. Partner mora biti vsaj enkrat prisoten. MŠ pa poteka vsak teden.
LP

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Celjanke (z okolico)
3.3.2008 20:05:06   
mbd0411
Pozdravljene Celjanke!!!!user posted image user posted image user posted image

Menda je materinska šola v redu,a nidva z mojim nisva bila tako pridna,pa vseeno ni bilo problemov in je bil prisoten pri porodu.Še nihče naju vprašal ni.Od tega je 6 let.Zdaj pa bo ponovno-upam vsaj.11.3. imam prvi pregled pri G.Ali katera hodi kam drugam razen v Celje na preglede?
No Celjanke,dajmo malo čvekat.user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Celjanke (z okolico)
3.3.2008 20:49:50   
kaja02
Pozdravljene souser posted image !

Jz hodim v Dobrno, moja G. je Ocvirkova, je res super. Me je spremljala že med 1. nosečnostjo, bla pri porodu tak da nimam zanjo kaj slabega za rečt. Ko se je prestavla v Dobrno sem se jaz tudi.

MŠ tokrat po vsej verjetnosti ne bom obiskovala, sem bila prvič in po mojem mnenju je to dovolj, pa tudi partner tokrat ne bo šel  zraven, je reku, da je prvič že vse vidu in da ma čist dovol, in ga zato nimam namena silit. po drugi strani pa če bi  lahko zavrtela čas nazaj ga tudi prvič nebi nagovarjala naj gre zraven, saj se je potem v najinem odnosu nekaj spremenilo, ne rečem da na slabš, vendar je drugač, ne znam z besedam to opisat. Čeprav sem prvič rodila v slabi uri.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 7:31:44   
mbd0411
Kaja02,a od poroda je spremenjen vajin odnos?user posted image Morda se ni znašel v dani situaciji in si se mu preveč smilila ali pa si je kaj očital,saj so moški včasih precej nezreli.Ženske smo bolj močne.Kar sam se naj odloči,če bo zraven.Silit res ne,ker ga je morda strah.
Moj je bil pa čisto preč.-tako ponosnega se je delala,da je popkovino prerezal in sploh joj-greben kot pavuser posted image
Ali katera hodi v Šempeter na preglede?
Kje ste punce???
A bomo sneg kidali?user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 7:36:06   
lana777
Sej ne morm verjet, da je tale tema iz groba vstalauser posted image user posted image user posted image

Fino, fino, no, pa dobro jutrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 8:59:58   
mbd0411
user posted image user posted image user posted image Dobro jutro,lana777.Res bi blo super,če takole malo počvekamo.Na drugih forumih so punce zelo zagnane pa še na kavice hodijo.No,punce,častimkavicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,bo dovolj za vse??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 9:02:13   
alea01
Dobro jutro!

Men se tudi zdi, da bomo mogli it kidatuser posted image user posted image user posted image . Jaz imam svojo G v LJ in tudi vse preglede.
Grem pa v Žalec v MŠ in to v petek v Ondinauser posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 9:45:35   
ursha
user posted image juhej pa je le uspel stečt čvek.....pri nas tud sneg na veliko naletava tk da zgleda da dans ne bo nč s sprehodom user posted image , no ja mogoče kasneje če se bo vreme kaj uneslo.
skratka moja G. je v Žalcu dr. Milovanovičeva, super ženska, glede na to, da sem imela prve preglede pri dr. Cvitanu (kot najstnica), zarad katerega se mi je vse skup uprl (ne vem al je mel slabe dneve al kaj), pa mi zdej tud ni več važn. drgač sem pa slišala za dr. Peternelj-Marinškovo da je tud ful dobra, pa dr. Simoniti je bil tud pri prvem SS ful prijazen (ne vem al sem se mu zasmilila ker sem tolk jokala al kaj, skratka deloval je iskreno).
za celjsko MŠ sem slišala da bi nej bla kao 3x al 4x na teden po par ur in si dejansko gotov v 1 tednu, v Žalcu je pa menda 1x na teden in traja potem dejansko 6 al 7 tednov, kar je pa kr dolga.
za prehlad in kašelj sem si pa pomagala, itak s C vitaminom, drgač pa sem kupila v Avstriji (ker pri nas nisem nikjer našla) od Wick-a mazilo (izgleda kot vosek ali mast) in se si namazala pod nosom pa nad prsi in še zgornji del hrbta in mi je res ful pomagal, ja pa kak lekadol sem tud vzela, ampak res če je bla že huda nuja, drgač pa čim manj tablet.
drgač pa sem imela včeraj kontrolo v bolnici zarad sladkorja, ker sem ga imela pri prvem testu 9, nato na testiranju v bolnici okrog 6, no včeraj pa 4,9 juhej sem se ful razveselila da je ok....zgleda da je bil prvič (dan pred testom) res kriv ananas, ki sem ga jedla non stop (1/dan ali 2 dni) ker mi je nenormalno pasu pa še prebavo sem imela fenomenalno, nisem vedla da ima ful sladkorja. zdej pač bolj pazim kaj dam v usta, sicer pa tud prej nism pretiravala s sladkarijami, tk da v bistvu ni tak hudo (razen lušt za ananasomuser posted image ).



(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 10:24:15   
lana777
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

Grem pa v Žalec v MŠ in to v petek v Ondinauser posted image user posted image



Hej, alea01 -  tale MŠ v Žalcu me pa zanima?
Kje je to? Pa kdaj se gre? Pa kok traja?

Sm radovedna, ane?

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 10:40:16   
mishel
Jaz bom obiskovala MŠ kar v Celju. Mi je najbližja, pa še vse urejam tam. Hvala za kavico user posted image , moram pa še jaz mal pojamrat čez ta sneg. Vse je že belo, pa še kar pada, pa še tri dni bi naj bilo tako user posted image . Pa tako sem že uživala na sončku, narcise so začele cvetet... sem tečna ne user posted image

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 10:56:10   
tsjci26
punce zakon ste! 4 dni,hm niti ni tko grozno dolgo,hehe. Bomo probal uredie da bo moj tudi imel to čast hodit z menoj...hvala lepa za info! Mislim da bom prvo počakala da bo tale grda fronta mimo,preden bom šla. lep snežen dan še naprej...

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 10:56:50   
alea01
lana777- oprosti, ker ne znam pripet linka. Pejt na spletno stran www.ondina-ak.si . Vse fajn piše. To je kao smejoči porod. Sam je za plačat 75eur.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 11:19:12   
mbd0411
Zanima me katere user posted image ste za to leto.Jaz imam prvi pregled 11.3.Komaj čakam.Po mojem izračunu bomo rodili oktobra,tako da je še kar dolga doba.Joj upam,da bo vse v redu.Jaz sem prvič rodila v Celju in je blo še kar v redu.No,takrat smo občutljivi in nam tako ne paše prav dosti.Bo že samo da bouser posted image .
Sneži kot za stavouser posted image .
Kje je pomlad??


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 11:35:19   
mishel
mbd0411 jaz imam rok avgusta, sem pa prvič noseča. Rodila bom tudi v Celju, razen če me bo kje presenetilouser posted image user posted image .

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 12:03:24   
lana777
alea01 - hvala, našlauser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 12:56:24   
škorpion
Najprej vsem en lep pozdrav!

Tudi sama sem nosečka in pričakujemo že drugega v oktobru. Lansko leto sem bila septemberka letos pa naj bi bilo oktobra. Čakamo še na potrditev G. Komaj čakam da bom lahko potem povedala še ostalim ne samo na forumu.
Drugače pa imam jaz tudi ocvirkovo v doberni pa moram reči da je kar vredu. Se da z njo kar lepo vse zmenit.
Kar se tiče materinsek šole moram reči da jez sem pri prvi nosečnosti bila pa mi je bilo brez veze, bi bilo vseeno če bi šla ali ne. Tako da tiste ki želite roditi v celju se vam itak ne splača ker bom rekal tako, manj veš boljše je za tebe na porodni, ker ti babice vse povedo pa še ful prijazne so, saj pri meni je tako, in tudi ta šola ni obvezna. Jaz sedaj zasigurno ne bom šla. Kdaj pa iti na v to šolo je pa tako. Meni so rekli da lahko greš tudi zadnji teden. Da ni nič omejitve samo če ni zasedeno Lansko leto je bilo v Celju ful gužva tako da sva z mojim šla v Šentjur. To traja nekje 2-3 ure 3x.
Kar se pa sprehodov tič jaz se sprehajam kar za savinjo ko je pa tako lepo pa še mir je. Moj sonček pa tako uživa.

Veliko sreče tistim ki ste že pri koncu pa javite kako bo.

Se vam še javim kaj.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 13:34:11   
mbd0411
Škorpion!
Pozdravljena.Kdaj oktobra pa?
Jaz imam prvi pregled pri G 11.3.
Pvič nismo bili na tečaju,pa res ni nič  manjkalo,saj so babce v Celju super.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 13:41:58   
škorpion
Jaz naj bi imela rok 15.10. Pregled pa 12.3 Ti imaš tudi ocvirkovo.
Upam da se kdaj srečamo in kakšno rečemo.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 14:03:11   
bučkabb
helo souser posted image  iz celja in okolice, sem prav vesela, da sem spet našla to temo, ko enčas je ni blo na vidiku.

jaz sem se vam že enkrat na tej temi predstavla, ampak povem še enkrat, sem 1 user posted image  in imam rok septembra.
tud jaz bom rodila v celjski porodnišnici, materinsko šolo pa ne vem kako naj, a naj grem al ne. sem prebrala da je dopoldan, kjer je že prvi problem, ker sva oba z partnerjem v službi in ne vem al bi mogla pol dopust vzet da bi lahka šla na tečaj. pa še neki a je obvezno v celju da jo opravi partner, da lahka gre zraven na porod. pol jo boma mogla naredit, drgač pa nisem 100% da bi šla.

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 15:44:57   
mbd0411
Bučkabb,ko sem pred 6 leti rodila,ni bilo potrebno opraviti tečaja,sploh naju nihče ni nič vprašal.Pa saj se plača.Zdaj ne vem koliko je.
Škorpijon,po mojih izračunih imam rok 11.10.Joj,upam,da bo vse v redu.
Na pregled pa ne hodim v Celje.
No,čvekice pogovor stekel,prav rada prihajam sem.Tudi na drugih forumih me je kar dosti.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Celjanke (z okolico)
4.3.2008 16:10:52   
škorpion
bučkabb kot sem že zgoraj navedla ti ni potrebno iti na pregled in tudi v celjski porodnišnici tega ne zahtevajo. Jaz sem prvič šla ampak je brez smisla. Preberi si moj zadnji komentar piše malo več,
V Celju ti položnico pošljejo na tvoj ime že ko si doma nekaj dni kasneje znaša pa 15€ vsaj mislim da ,bom še pogledala na račun.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?