|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
8.3.2008 9:22:37   
mbd0411
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



VESEL 8.MAREC VSEM


user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Celjanke (z okolico)
8.3.2008 11:58:11   
mishel
Hvala!!!

Za prvi pregled pa ti tudi jaz želim vse naj, naj. Boš videla, da bo vse vredu. Danes bom bolj zaposlena, tako da zvečer spet preverim če se bo katera pokazala user posted image .


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Celjanke (z okolico)
8.3.2008 14:05:16   
ursha
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image VESEL 8. MARECuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
še z moje strani.....

u ste ble pa kr pridne, ste se kr razpisale....ne vem kaj je z menoj zadnje dni, zvečer grem spat okrog 23.00 ure spim še kr ok, pol se pa že tm ob 05.30 zbudim ko da sem se dost naspala, ampak jst bi še kr spala....ne vem no a se še kateri eanko godi?
pr men je zdej 29. teden, kar se tiče kg, sem kr pridna v povprečju 1 pridobljen kg/mesec, res pa je da sem imela "odvečne" kg že pred zanositvijo, tk da upam da bom tak tempo zdržala do konca, pol pa akcija da se jih rešim (komaj čakam). je pa res da me pa zadne čase drži kr neki jest, bolj kot prejšnje mesece, se morm kr mal bremzat, nekih hudih manij za fast food ali nekih hudih kombinacij pa res nimam, hvala bogu.

no lep izkoristek dneva vam želim, pa kljub kislemu vremenu.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Celjanke (z okolico)
8.3.2008 14:38:20   
mbd0411
Ursha!

Naj ti povem,da sem pri prvi nosečnosti bolj malo spala,niti nisem veliko počivala.Bila se kar aktivna.Spat sem hodila tako kot ti,zbujala pa sem se ob 4-5 zjutraj in imela energijo,da bi sesala stanovanje, prala,likala,kuhala.....Seveda nisem,ker smo bili še v bloku.Kasneje me je moj sine ravno ob 4 zjutraj vsak dan začel brcati,tako da je bilo spaanja konec,pa sem gledala tv.Ko se je rodil,pa smo imeli tak urnik še naprej.Sin je hodil spat ob 23 uri po dojenju in se zbujal ob 4-5 zjutraj...
Zanimivo,a še zdaj se včasih zbudi te ure enkrat in bi on gledal risanke..mislim...user posted image




_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Celjanke (z okolico)
9.3.2008 15:27:42   
ursha
ja res je zanimivo kolk hitr se "zbudijo", men se je že tud parkrat nardil, da ko sem ponoč šla na wc in se nazaj ulegla, da bi naprej spala, pa ni ratal, je mala začela rokenrol do okrog 07.00, no pol mi je pa ratal spet nazaj mal zaspatuser posted image . je pa zanimivo to, da se potem kljub nočnemu vstajanju/premetavanju, še vseen zjutri vstanem okol 08.00, pa bi recimo še rade volje potegnila tja do 10.00 (sem po naravi drgač bolj zaspane, bila sposobna spat tud do 12.00).
tm okrog 20. tedna me je pa mučla orenk nespečnost, tk da sm si pol celo ob 02.00 zjutri kuhala metin čas, da sem lahk sploh zaspala, no pol je pa hvala bogu minil.


(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 10:10:20   
mbd0411
Celjanke,kje ste no???

Kar sama sem tuuser posted image .
Jutri imam prvi pregled pri moji G.Malo me je strah. Bo že.user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 10:53:50   
bučkabb
mbd naj te ne bo nič strah, bodi vesela, saj boš videla svojo pikicouser posted image user posted image


no še jaz sem spet mal pogledala tle gor. pridem bolj poredko in pol ne berem vsega za nazaj.

kako ste kaj drugače vse nosečke.

me zanima katere tle gor ste nosečke z datumom poroda v septembru?
dajte se mal prilepit tle gor da bom vedla, s katerimi bom skupi v celjski porodnišnici septembrauser posted image user posted image .

jaz mam PDP 25.09.08.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 11:41:47   
mishel
Jaz sem sicer že napisala, pa bom še enkrat Rok imam 06.08.2008. Mogoče bo pa uspelo na 08.08.2008, bi bil lep datum a ne?!user posted image Se vam opravičujem, ampak čez vikend sem ponavadi bolj malo za računalnikom. Pa potem med tednom not spravim user posted image . Se moram mal pohvalit da že čutim brcike! Res je super občutek ko te user posted image spomni nase. 

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 12:21:03   
ursha
najprej user posted image za vse skupi, dans se mi zdi bolj tak zaspan dan, pa čeprav je pr nas zdejle sonce, vmes je pa že malo pršilo, že skoraj pravo aprilsko vreme....

mbd jst sem se tud mal tresla ko sem čakala na prvi pregled, ampak sem potem najino pikico že prej vidla, ker sem krvavela in sem mislila, da se bo lanskoletna mora ponovila, no potem me je pa G. potolažila, da zaenkrat vse ok, potem sem pa komaj čakala na pregled pri svoji G., zdej tud vsakič odštevam dneve do pregleda, mi je ful dobr ko lahk vidim (ne sam občutim) kak se premika.....res ni lepšga ko spremljaš kak iz majhne pikice zraste user posted image .

mishel user posted image , men je blo sicer naprej bolj čudno, ker si nekak nisem znala predstavlat kak bo to vse skupi zgledal, pa še pr sestri sem dostkrat vidla kak se je Tinkara obračala, sem rekla da zgleda ko en vesoljček. no zdej mi je pa prov fajn, pa bo menda res držal ko potem ženske rečejo da potem ko rodiš pogrešaš trebuh in brcike user posted image , čeprav se mi je par mesecev nazaj to zdelo neverjetno.

no pa lep dan še naprej.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 12:39:17   
lana777
Hej, Celjanke,

me veseli, da tole živi user posted image user posted image user posted image

Js sm tud avgustovka in zdej čakam na morfologijo v začetku aprila
in se seveda bašem z vsem,
ker sem NENEHNO LAČNAAAAAAA ...



_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 13:19:18   
mbd0411
Pozdravljene še enkrat!

Ko sem bila prvič noseča mi je moja G samo prvič pokazala ekran ko je delala ultrazvok.Se mi je tako čudno zdelo.Je pa res,da nisem hotela vedeti spola,mali pa ga je verjetno kazal vsem,ki so to hoteli videtiuser posted image user posted image user posted image .Po moje je to.
Sicer posebej trebuha nisem pogrešala,ker sem se toliko zredila,da me je zdaj groza ob tem.Vse je ostalo.zato zdaj upam,da ne bo toliko odvečnih kg.
Jutri res komaj čakam,se mi zdi da me vse boli in povsod špika.Joj...user posted image
Lepo,da nam takole beseda steče.Zelio rada pridem sem pogledat.Povabite jih še več.A je katera,ki bo rodila oktobra????
No,lepo se imejte in dajmo dobit kje mal sončka,samo veter imamo.
Lp


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 13:22:56   
mishel
Ja jaz tudi komaj čakam morfologijo, saj pikice nisem vidla že od 28.01., edino srček sem slišala še 04.02. Se mi zdi res že dolgo, imam pa jo 27.03. Je pa res da sem zdaj veliko bolj mirna, ko pikico že čutim, saj vem da je z njo vse vredu. No, jaz pišem o njej, ona pa veselo razgraja po bušeku user posted image user posted image user posted image . Je bil moj user posted image tak vesel, ko jo je danes zjutraj spet začutil!!!!!

Kako pa ste kaj ve?! MBD komaj čakam na tvoje poročilo. Sem se spomnala kako sem bila navdušena, ko sem prvič slišala srček pikice.

Poročajte kaj je kaj novega!!!


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 13:41:45   
bučkabb
no naredmo si majen seznam, kjer bo pregledno kdaj katera pričakuje oz. kdaj jo lahko obiščemo v celjski porodnišnici user posted image : (za nazaj nisem šla vsega čekirat, tak da tiste, ki ste že kdaj zapisale napište se še enkrat)

AVGUSTOVKE:
- lana777
- mishel
 
SEPTEMBERKE:
-bučkabb
 



OKTOBERKE:
- mbd0411

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Celjanke (z okolico)
10.3.2008 15:13:02   
mishel
BUČKA BB dobra ideja, drugače se bomo ves čas spraševale koliko tednov je katera noseča...user posted image

Kje ste vse. Ko pridem jaz čvekati vse izgineteuser posted image . A je že katera gledala za nosečniška oblačila? Jaz sem v H&M in v C&A, pa mi je vse preveliko user posted image . Sreča da bo največji trebušček poleti, ko ne rabim toliko oblačil.


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 8:46:50   
mbd0411
user posted image user posted image user posted image user posted image Super imamo seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Kar pridte punce,da nas bo več in bo debata,pa kaka kavicauser posted image user posted image



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 9:00:17   
bučkabb
ja začetek seznama je narejen, no zdaj se pa podpišite še ostale, kje ste!!??
a se vse skrivate, ko je takšno glupo vreme, al kaj?

no avgustovke ste že dve, da vama ne bo dolgčas, kaj pa ostale v ostalih mesecihuser posted image

v trgovino pa mam namen jaz it mal danes, da vidim če se je ponudba že kaj spremenila, ker sem bla tud jaz zadnjič v H&M in C&A pa nisem nič pametnega našla.  sam je pa že čas, da si grem kaj kupit, ker že cel teden guram samo dvojne hlače, ki so mi še prav.

no celjske user posted image  na plano user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 10:23:19   
mishel
Jaz sem si v Skiniju kupla hlače, ki sicer niso za nosečnice, sam so res super, ker so ful elastične, pa pas imajo tak, da ga ostale nosijo zavihanega, jaz s trebuščkom pa odvihanega in pride ravno do popka user posted image . Narejene so tako, kot bi bile za nosečnice. Najboljše pa je, da te nič ne tišči, ker sem bila že res jezna na moje stare hlače. Baje sem uzela zadnje?!

Pa v Mani, kamor skor nikol ne grem, sem našla tri super majčke, ki so dovolj dolge, da bodo pokrile bušijauser posted image , pa še elastične so in poceni!!!

Kako pa kaj ve?! Jaz grem zdajle v Celje na borzo... Se potem kaj oglasim. Pa pa


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 11:35:17   
ursha
evo, pa da se še jst pristavim svoj piskrčekuser posted image za mesec MAJ, a je tu še katera ki ima takrat rok?.....

kar se tiče oblačil, sem dosedaj kupovala bolj spodnje dele trenirk (sem na bolniški), pa nekaj majčk z dolgimi rokavi (od Popka), druga pa zaenkrat ni treba, mam sicer tud ene nosečniške kavbojke od H&M-a (sposojene) če je treba it kam bolj zrihtan. drgač sem pa tud jst že iskala in v H&M-u, pa C&A, pa tud nism nč pametnga najdla, al ni blo večjih številk, pri C&A so mel pa celo take, da je tist raztegljiv del ful ozek, jst mam pa rajš širšega, da mi pokrije cel trebušček. sem pa tud jst v Mani najdla super spodnjice, ful raztegljive, (in tud poceni okol 3€), ker ne prenesem tistih nizkih, ko se pa te operejo pa spet "skočjo" v prvotno dimenzijo, res so fajne.
Edin problem je zarad toplejših jakn, prej nism rabla nove ker ni blo trebuščka, zdej ko pa je, pa upam, da se temperature ne bodo več kej dost spuščale, ker mi je brezveze it kupvat npr. bundo, ki mi bo pol prevelika.
no jst sem pa nazadnje našo user posted image vidla 21.02., zdej pa komi čakam na naslednji pregled, ki bo 25.03., pol bo pa menda bolj na pogosto (na 14 dni) al kak že? sicer pa komi čakam maja, mislim da tud jst trebuščka ne bom preveč pogrešala, kr mi je tud mal napot user posted image , brcike pa, no ja to bom pa pol vidla kak bo.

user posted image za vse, da ne bomo preveč zaspane v današnjem bolj kislem dnevu.



(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 12:03:08   
škorpion
Da se vam še jaz na hitro javim!

Vidim da ste kar pridne in da pridno pišete. Jaz imam jutri pregled tako da držite pesti. Jaz bom pa za vas. Upam da bom jutri že vidlela srček in da mi bo seveda naredila uz. Čeprav pa moram reči da mi je non stop ful slabo in da sem urujena. Pa postelja mi zelo diši tko da bi kar naprej spala. Upam da bo to trajalo samo do 1 trimesečja.
No pa držite se pa še seznamček.

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 12:17:45   
lana777
Hojla Celjanke,

tole s cunjami je pa mene začel morit ... Čeprav sm avgustovka,
do zdaj nosim še vsa ista oblačila - res pa je, da
za v službo nosim večinoma krila in tako ni take panike (ker v stare  hlače od kostimov že ne spravim več svoje debele r ...user posted image )
Ampak zdej bo pa treba mal po Celu pogledat, ne?
Kaj že priporočate?

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 12:18:22   
lana777
aja, škorpišpon - seveda držim user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 13:20:36   
škorpion
 
 
                                 user posted image
 
 
MAJ:
-ursha
 
AVGUSTOVKE:
- lana777
- mishel
 
SEPTEMBERKE:
-bučkabb 
 

OKTOBERKE:
- mbd0411
- škorpion

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 13:25:40   
Anonimen
hej punce kako smo user posted image  za seznamček se pofočkam. sem julijka.

(odgovor članu škorpion)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 14:09:14   
nana09
No, pa se še jaz pofočkam, sem aprilka in se mi tudi že dogaja (popadki in to). Si želim, da bi rodila kar marca, tisto čez rok me nič ne mika user posted image

Tiste, ki ste doma, hodite kaj na sprehode za savinjo? Sicer je danes tak turoben dan, če je lepo, pa se da kar fajn martinčkat tam user posted image

Glede materinske šole pa je res v CE tako, tako. Sestra je pa ful prijazna. G pa imam kar v bolnici, tako da če me katera vidi - rdečelaska z narastkom in ogromnim trebuhom - to sem jaz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Celjanke (z okolico)
11.3.2008 15:51:04   
nell
Pozdravček Celjanke!

Škorpion jaz se bom pridružila kar lani777 in mishel, se že poznamo. Sem tud jaz avgustovka in svojga pikeca pričakujem 20.08.

Glede oblačil sem pa jaz kar hitro stopila v akcijo, ker nisem prenesla, d bi se me kaj tiščalo trebuha. Tko da sem neke stvari dobila izposojene, večino pa kupila v H&M in C&A... na žalost rabim cunje za službo, sicer tudi meni najbolj paše bit v trenirki, zadnji teden, ko sem na bolniški pa kar v pidžami.

Kljub temu dežju naj vas greje sonček


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?