|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
13.3.2008 21:13:28   
nana09
Moj PDP je 11.4.

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Celjanke (z okolico)
13.3.2008 21:52:51   
mishel
Pozdravček še od mene!!!

Jutri bom bolj pridna, je moj cel dan v službiuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 7:39:35   
lana777
Jutro, jutro user posted image ,

pa še ena - tokrat PETKOVA (jupiiiii!!!) - kavica/kapučin
s ČOKOLADO za vse Celjanke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 9:59:58   
bučkabb


                                 user posted image
 
 
 
MAJ:
-ursha

APRIL:
-nana09 (PDP 11.4)

JUNIJ:
- tajci
- tsja26

JULIJ:
- lunica24
- PABLO
(PDP 31.7.)

AVGUSTOVKE:
- lana777 (PDP 22.8)
- mishel (PDP 06.8.)
- nell  (PDP 20.8.)
- katja
- kaja (PDP 8.8.)

SEPTEMBERKE:
-bučkabb  (PDP 25.9.)
 
OKTOBERKE:
- mbd0411 (PDP 14.10)
- škorpion (PDP 20.10)

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 10:04:14   
bučkabb
no lep pozdrav celjanke, kako ste kaj?

mal sem spet seznamček osvežila, ampak kot je ena spraševala, prosim pofočkajte se same in spreminjajte seznam. jaz sem ga sam začela in nikako r ne bom jezna če ga boste popravljaje vse ostale. več nas bo bolj bo veselo.

drgač pa sem jaz včeri dala skoz NS in je vse OK. počutje oz slabost se umirja, tak da se bo stanje menda normaliziralo.

no sedaj pa grem mal delat in se še pozneje kaj oglasim.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 11:17:26   
mishel
Pri seznamčku bomo z veseljem pomagale! Pa hvala LANA 777 za kavico, čeprav zdaj že veš, da si jaz vzamem kapučino z velik čokolade, če pa čokolade ni, si jo pa sama dodam user posted image user posted image user posted image .

BUČKA, sem vesela zate, da se slabosti počasi končujejo, pa da je bilo na nuhalni vse OK. Zdaj pa le brezskrbno uživaj do konca!!!

Novega nimam nič za napisati, mogoče to, da sem ravno jedla, pa spet razmišljam kaj bi dala v usta user posted image . Če bom tako nadaljevala....


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 11:52:25   
lana777
mishel - podobno, podobno pri meniuser posted image ,
sam jedla bi ... to je groza. Razum mi sicer pravi, da
se bom potem sekirala, k bom mogla hujšat, sam
to pa res ni normalno ... SKOZ SM LAAAAAAČNAAAA!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 12:06:17   
lana777

  user posted image
 
user posted image MAJ:
-ursha


user posted image APRIL:
-nana09 (PDP 11. 4.)

user posted image JUNIJ:
- tajci

- tsja26

user posted image JULIJ:
- lunica24
- PABLO
(PDP 31. 7.)

user posted image AVGUSTOVKE:
- lana777
(PDP 22. 8.)
- mishel (PDP 06. 8.)
- nell  (PDP 20. 8.)
- katja
- kaja (PDP 8. 8.)

user posted image SEPTEMBRKE:
-bučkabb
  (PDP 25. 9.) 
 
user posted image OKTOBRKE:
- mbd0411 (PDP 14. 10.)
- škorpion (PDP 20.10.)


_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 12:08:01   
lana777
bučkabb - js sm samo mal slikic dodala, pa tist e pri septembrkah in oktobrkah me je motu,
upam, da nisi jezna, samo tolk ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 12:20:14   
bučkabb
superuser posted image user posted image user posted image user posted image  kako lep seznam imamo sedaj.

punce ve kr bodte pridne, ko jaz nimam velik časa, sam mal pokukam vsake toliko časa in kaj napišem oz. dodam na seznam.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 12:31:42   
mishel
LANA777 super si tole polepšala. Glede kilogramov pa, sem se včeraj tehtala in mislim da se dobila kaki dve kili user posted image . Pa saj to je normalno za sredino petega meseca, a ne?!Mi je tako hecno ko mi raste trebušček, pa ne da ga nebi bila vesela, sam vedno sem imela čisto ravnega user posted image . Kako bo potem kaj nazaj skupi zlezel user posted image ?!

BUČKA pridi še kaj, mi je dolgčas.  Danes sem cel dan sama, zato grem za kako uro ven k pesu, pa pogledam mal na ringarajo, pol spet ven...

Čez šest dni pa stopim v drugo polovico nosečnosti user posted image . joj, kako hitro teče čas!!!

Mi je pred pol ure, ko sem bila pri mojem pesu zunaj, dala soseda knjigico Igre z dojenčkom od rojstva do enega leta. Je tako prisrčna. Notri je opisano, kako naj bi se igral z otrokom po mesecih. user posted image




_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 12:36:54   
lana777
mishel - kaj SAMO dve kili??? Punca, ti potem kar papcaj!!! Jaz še vedn računam s tem, da sm
jih pri mojih 176 cm mela prej ravn prov in zdej mojih ŠEST (aha!!!!!!!!) ni tok grozn ... Sam je, kr bo šlo še ful gor in BOM TAKA K SLONuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 13:01:49   
lena35
IZVIRNO SPOROČILO: lana777


  user posted image
 
user posted image MAJ:
-ursha


user posted image APRIL:
-nana09 (PDP 11. 4.)

user posted image JUNIJ:
- tajci

- tsja26

user posted image JULIJ:
- lunica24
- PABLO
(PDP 31. 7.)

user posted image AVGUSTOVKE:
- lana777
(PDP 22. 8.)
- mishel (PDP 06. 8.)
- nell  (PDP 20. 8.)
- katja
- kaja (PDP 8. 8.)

user posted image SEPTEMBRKE:
-bučkabb
  (PDP 25. 9.) 
 
user posted image OKTOBRKE:
- mbd0411 (PDP 14. 10.)
- škorpion (PDP 20.10.)
-lena35(PDP 19.10.)

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 13:08:01   
mishel
Ja, samo dve kili, s tem da sem v prvih treh mesecih 4-5 kil izgubila in sem si jih seveda že priborila nazaj. Plus ti dve kili user posted image

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu lena35)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 14:22:08   
bučkabb
punce nikar se ne obremenujte z kg, ker se pol vse uredi. moje prijateljice so šle takoj nazaj na svojo težo ko so rodile, al pa so zgubile zaradi dojenja še več.

jaz sem tud med tistimi ta suhimi. sem bla ravna ko deska, sedaj pa sem v 13 tednu in mi niso niti ene hlače od prej več prav. pa se mi sploh še nič velik ne vidi trebuh. ampak ker je bil prej čist ravn in tud riti nisem mela velke sem nosla vse oprijete hlače. zdaj mi je pa mal rit zrasla in trebuh se je mal izboču in mam že problem pri oblačilih. tak da bi sedaj najraje v službo hodila v trenirki, a bi mal čudn zgledal a ne, prej v elegantnih hlačah pol pa v trenirki po pisarni skakat.
kolegice ki niso ble že prej tak suhe, so pa svoja oblačila nosle do 4 meseca nosečnost.

če je nekaj prednost je lahka kaj kmalu tudi slabostuser posted image user posted image

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 14:39:24   
mishel
Ja, mene so tudi hlače začele motit, še preden se je pojavil trebušček. No zdaj je pa tak
user posted image

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 15:49:33   
bučkabb
no mishel neki podobno postavo imam tud jaz.
a pol bom tud jaz čez en mesec in pol mela takšen trebuščekuser posted image user posted image user posted image

men se zdi da si ravno pravšnje obline za svojo nosečnost in postavo, le tako naprej.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 16:29:09   
mishel
BUČKA a se ti tudi v ogledalo gledaš in vsak dan primerjaš kolk je zrastu?! No, ko takole pogledam svojo slikco, bom kmal nehala user posted image user posted image user posted image . Sploh ni več trebušček ampak je TREBUH user posted image .  Še malo pa bo tudi tvoj tak, ja user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Celjanke (z okolico)
14.3.2008 18:45:52   
bučkabb
ja tud jaz se zjutraj ko se oblačim pogledam v ogledalo, ko mam takega velkega in se vse fajn vidiuser posted image user posted image user posted image

ti se kr glej in bod ponosna na svoj rastoči trebušček, ki postaja trebuhuser posted image user posted image user posted image , ani to fajn!

no jaz sem začela svojo nosečnost z 57 kg, zdaj jih pa mam 59, po 12 tednih, tak da če bom tak nadaljevala bo kr super.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Celjanke (z okolico)
15.3.2008 19:19:46   
mishel
Lep pozdrav Celjanke!!! Jutri je cvetna nedelja, zato vam pošiljam par rožicuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Celjanke (z okolico)
17.3.2008 7:34:28   
lana777
Jutro, jutro Celjanke!

Saj veste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  plus ČOKOLADA!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Celjanke (z okolico)
17.3.2008 7:37:54   
lana777
mishel - kak lep trebušček (mislim, da je v primerjavi v kaj bo še zrasu do poletja, kar lepo trebuščekuser posted image )

Pa hvala za user posted image  na cvetno nedeljo ... Sm opazovala majhne otročke s snopki in
si predstavljala, kako bo drugo leto ... Jaz pa letos kar z vejco ...

buckabb - hvala za vzpodbudo glede kg ... sej sekiram se ne preveč, sam ko pomislim ...

lena35 - doborodošla in vse dobrouser posted image user posted image user posted image

Imejte lep tedenuser posted image !

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Celjanke (z okolico)
17.3.2008 7:39:59   
mbd0411
Dobro jutro tudi od mene.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....Bom še skuhalauser posted image .Vikend je bil bolj miren,ker ni bilo nobene tu.Jaz pridem pokukat in grem.
Kako ste?Oktobrke?????'Kje ste? Pa vse ostale?


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Celjanke (z okolico)
17.3.2008 8:57:58   
bučkabb
lep pozdrav!

no včeraj sem tud jaz na hiter pokukala tle gor pa ni blo nič novga, je bla včeri takšna turobna nedelja, ko se z mano vred ni dobenmu nič dal a ne. jaz sem skor cel popoldan preležala, ker sem se zelo slabo počutla. me je cel dan rahlo bolela glava in v soboto ko sem bla zvečer odzuni sem staknela prehlad, tak da me sedaj ful močno boli grlo in smrkam konora.

ma bo že boljš, sam da bi se vreme uredilo in bi bil sonček. no saj mal se že kažeuser posted image user posted image .


(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Celjanke (z okolico)
17.3.2008 11:29:09   
mishel
BUČKA Ja, mene je tudi včeraj tako bolela glava user posted image . Sem šla kar hitro spat, danes pa je boljeuser posted image .

LANA777
me je kar mal strah kam bom dala tisti velik trebuh avgusta. Že zdaj se mi včasih zdi, da me moti, ko si zavezujem čevje. Čutim ga, če noge stisnem k telesu. Sreča da bomo poleti nosile natikačeP pa hvala za kavico!!! Mislim, da sem jaz vso čokolado pojedla user posted image user posted image user posted image .

MBD Le še pridi mal pogledat kaj je kaj novega! Pa uživaj na sončku!!!




_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?