|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
18.3.2008 21:10:12   
novopecena
lana777 če boš kaj spreminjala oziroma dodajala na seznam user posted image  me popravi na aprilčico (pdp 14.4.)

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 7:20:22   
lana777
Najprej dobro jutro in evo
ena celjska kavicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ...

... s čokoladouser posted image


_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 7:24:47   
lana777
user posted image   
user posted image APRILČICE:

-nana09 (PDP 11. 4.) 
-novopecena
(PDP 14. 4.)

user posted image MAJČICE:
-ursha




user posted image   JUNIJČICE:

- tajci

- tsja26

user posted image JULIJČICE:

-
lunica24 (PDP 5. 7.) user posted image  LUKAuser posted image
- PABLO
(PDP 31. 7.)
- urska25 (PDP 26. 7. ) user posted image

user posted image   AVGUSTOVKE:

- lana777
(PDP 22. 8.) user posted image
- mishel (PDP 06. 8.) user posted image
- nell  (PDP 20. 8.) user posted image
- katja
- kaja
(PDP 8. 8.)
- K_a_t_j_a (PDP 12. 8) user posted image

user posted image    SEPTEMBRKE:

-bučkabb
  (PDP 25. 9.)  user posted image
 
user posted image OKTOBRKE: 

- mbd0411 (PDP 14. 10.) user posted image
- škorpion (PDP 20.10.)
- lena35 (PDP 19. 10.)

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 9:11:04   
bučkabb
lep pozdrav!

no danes pa imamo sonček, tak a tiste ki ste doma, pod pod noge in mal na sprehot. no kakšno urico še počakajte, da se mal ogreje, ker je zdajle še kr fajn frišno.

lana ti si pa tak pridna z urejanjem seznama, tak da ga bomo kr vsi tep prebustil in upravljaj to delo lepo še naprej user posted image user posted image .

drgač se pa pri meni nič kaj novga ne dogaja, vse po starem, hodim v službo mam gužvo na vseh področjih, tak da za sebe skor nimam časa. se pa še vedno obadam s prehladom, tak da diham ko slon, ko mam nos čist zabit, grlo pa obložen in zatečen.user posted image

no uživajte pa se še kaj oglasim, zdaj pa grem delat.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 9:43:08   
mishel
Dobro jutro!!!

LANA777 spet skrbi za moj zajtrk user posted image !
Kako ste kaj punce? Tudi jaz sem se razveselila sončka, sam na travi je pa še vedno mraz user posted image . Bom šla rajši popoldan kaj na sonček. Jaz imam pa napad kupovanja user posted image . Tako se mi lušta kupit nekaj za dojenčka, sam sva se z mojim user posted image zmenila, da bova počakala na morfologijo, ki jo imam 27. marca.
Seznamček je spet obnovljen user posted image


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 9:44:25   
mishel
BUČKA sem te pozabla pozdravit user posted image . Ti kar pridno delaj, potem nas pa le pridi mal pogledat.

Kje so pa ostale?!


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 12:16:43   
lana777
Aha,
takle lep sonček,
vse Celjanke na sprehodu ...user posted image user posted image user posted image  Lepo, lepo ...

No, ene, pa čakamo konec službe ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 12:31:59   
mbd0411
Sonček,user posted image user posted image user posted image user posted image a ni super? Po hribih je še sneg,a je vseeno pomlad tu.user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa danes tako tečna in sama sebi v napoto,da ne morem povedat.Ojoj,najbolje,da grem res na zelo dolg sprehod.user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 13:28:12   
mishel
MBD tebe napada sitnoba, mene pa danes lenoba user posted image . Sem se komaj prepričala, da sem kopalnico umila, zdaj ko je umita sem se pa odločla, da si grem umit lase user posted image .

LANA777 pa si se le malo oglasila.

Danes se pa nisem mogla zadržat in sem za en dan prehitevala na nosečniškem koledarju. Jutri namreč končno stopim v drugo polovico nosečnosti in me je premagala radovednost kaj piše user posted image . A ve kaj berete ta koledar?


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Celjanke (z okolico)
19.3.2008 18:01:54   
mbd0411
Mishel,kateri koledar? A ringa raja..? Tega jaz berem,pa še mojemu sem rekla,da ga more. Al je še kak drugi?

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 7:35:56   
lana777
Jutro, juro

drage moje!

Najprej čokolada, pol pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

Aha,
jz pa mam ono knjigico od Pušenjaka (ne vem točnga naslova)
in lepo z mojim vsak teden enkrat v postelji bereva (ja zdej sam beremo v postliuser posted image ) ... Je fina ker ima posebej za mamico, pa za atijauser posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 8:01:58   
mbd0411
Dobro jutro!

Lana777,si me prehitela.
Imam nuhalno v Ljubljani na GK in me zanima,če posnamejo na cd ali dajo samo slikico?



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 10:42:33   
lana777
JOj, mbd0411 - mam tako gužvo v službi, da ti verjetno odgovarjam prepozno ...

VSEENO - js sm bla na NS pri Pušenjaku in če rečeš, ti posnamejo filmček in slikce na CD (je treba doplačat)
DRŽIM PESTIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!! Pa nujno poročaj, kako je blo!


_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 10:44:08   
lana777
Aja drage moje
pa ne pozabite, dans je prvi pomlani danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  naj vam rožice cvetijo v srčkih!!!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 10:51:50   
mishel
MBD tega ja, od ringaraje. Moj ga tudi mora brati user posted image Glede nuhalne in slikic ti je pa Lana odgovorila. Jaz tako ne vem, ker sem bila v Domžalah.

LANA777
  knjigica mora biti super! Tudi jaz sem mal gledala za knjigice, sam sem si potem premislila user posted image , tako da se moram zdaj zadovoljiti s tem, kar piše na intrnetu. A je v knjigi več podatkov? Pa seveda hvala za čokolado s kavo user posted image . A veš da bi jaz čisto pozabila da se je začela pomlad?! Saj ni čudno, če pa še vedno gledam sneg zunaj user posted image .

Lepo bodite in pridno delajte, končno sva enkrat skupaj na tej strani LANAuser posted image


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 11:11:15   
mbd0411
Lana777,a to je v Ljubljani,ker jaz ne vem pri kom bom.Kolikor vem imam nuhalno brezplačno,ker imam napotnico,saj že imam 35 letuser posted image .Koliko se pa cd plača?Malo me zanima,ker so tako različne informacije.Prosim še za vaše inf.
Hvalauser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 11:12:54   
mbd0411
Aja,od ringa raje pa skozi berem vse.Tudi moj mora brat.Danes sem celo našla za paketke in malo računala kaj bom vzela,ko bo čas za to.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 11:25:56   
mishel
Tudi jaz sem že gledala paketke, se pa še nisma odločila ali bova vzela stvari ali denar.

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 12:24:43   
lana777
mishel - pa sm pobegnla prej prekmalu ...

Pri avgustovkah sm pisala o pisankah ... lepo, da še eno botrco spoznamuser posted image
Ideje za pisanko - hm ... bova jutri (na postni dan, bom lačna ...) skupaj razmišljali, prav?

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 12:53:57   
mishel
Joj, ne vem če bom cel dan zdržala brez mesa user posted image . Se mi zdi, da če se najem lahke hrane (jogurt, solata...) sem takoj spet lačna in kar iščem kaj bi še pojedla. No ja, en dan bom že preživela user posted image .

Danes mi user posted image že pol ure tišči v trebuh in dela konkretno trdo bunkico user posted image . Zdaj bi pa moral imeti še dovolj prostora. Le kaj je tako zanimivega tiščati se trebuha user posted image ?!


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 12:54:24   
mishel
BUČKA ku ku!!!

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Celjanke (z okolico)
20.3.2008 14:54:01   
bučkabb
mishel a mene kličeč, tuki sem user posted image user posted image user posted image

ma mam ful gužvo na šihti in sam mal pridem pogledat vsakih tolk časa, če pa mam kaj za povedat pa še hiter natipkam.

punce danes je pa res edinstven prvi pomladanski dan. najprej nas zbudi sonček, pol sred dneva nas še mal sneg pride pozdravit, pol pa spet sonček sije. verjetno se je ta sneg prišel poslovit, al pa se z sončkom kregata gdo bo prevladal v naslednjih dneh, boljš kaže sončku, a ne user posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj mi pa že mal na otročje vleče, bom še kakšno zgodbico napisala.

jaz sicer svojega user posted image  še ne čutim, me pa danes nonštop neki špika po trebuhu.

pridne bodite in lepo čuvajte svoje bušije

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Celjanke (z okolico)
21.3.2008 11:11:39   
mishel
Punce kje ste danes?? Bom pa jaz postregla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image z veliiiiikooooo čokolade user posted image . Vreme je res dolgočasno, sam bi bila vseeno vesela, če se bo katera oglasla tukaj user posted image .

BUČKA upam da se je v službi že pomirilo. Špikanje je pa zgleda normalno, ker mene tudi  povsod nekaj špika, pa koža me srbi, vmes me pa še user posted image brca user posted image user posted image .

Kaj je zdaj to, a že vse potice pečete, pa jajčke barvate?


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Celjanke (z okolico)
21.3.2008 11:41:08   
ursha
hojla souser posted image ......se kar neki cajta nism oglasla, me je že mal vest pekla.....smo mela bolj "čudne" dneve ko se mi ni nič kej dal, zdej je že mal boljš.....ven mi dans glih ni za it, je pr nas kr mrzlo pa oblačno, tak da bom verjetn počakala do popoldne če bo kej boljš.
drgač sem pa bla dans spet ob 05.00 zjutri auf, zaspana pa tolk, da se mi je mešal, ja pol sem pa okol 06.30 šla nazaj v postlo in na rahl zaspala do 09.00, kr neki res.
ja me pa neki zanima če je že katera imela podobno situacijo: zdej sem v 31. tednu, prej sem mela trebušček kr napihnjen/velik (sploh zgornji del), no včeri sem pa ugotovila, ko sem se normaln vsedla da vidim svoj popek (ki ga že lep cajt prej nism), ne vem al se mi je tamala nazaj prestavla (spremenila lego), al je to kej narobe? res nimam pojma, ne bi rada paničarla, ker počutim se pa dobr, boli me nič ne, brce tudi čutim, sam je pa res čudn ko trebuh ni več tolk "velik". no ja sej mam v torek pregled pa morm prašat G. kaj to pomeni.

za seznam PDP 28.05.08, user posted image , ime če ne bo sprememb pa Zara Ana user posted image

hvala za kavico in čimlepši dan



(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Celjanke (z okolico)
21.3.2008 11:46:29   
lana777
Hej drage Celjanke,
dans sm pa v taki gužvi ...

pa ste vseen dobile jutranjo čokoladouser posted image

Je postni petek, pa sm se odpovedala računalniku ... hahahahah, sej ne,
sam dela je tolk ...

SKRATKA - vsem (al praznujete al ne)
želim
ČIM LEPŠE PRAZNIČNE DNI,
veliko pisanih jajčk, čokolade,
pozornosti najbližjih in POČITKA! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu ursha)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?