|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke (z okolico)
21.3.2008 11:48:38   
lana777
user posted image   
user posted image APRILČICE:

-nana09 (PDP 11. 4.) 
-novopecena
(PDP 14. 4.)

user posted image MAJČICE:
-ursha
(PDP 28. 5.) user posted image  ZARA/ANAuser posted image



user posted image   JUNIJČICE:

- tajci

- tsja26

user posted image JULIJČICE:

-
lunica24 (PDP 5. 7.) user posted image  LUKAuser posted image
- PABLO
(PDP 31. 7.)
- urska25 (PDP 26. 7. ) user posted image

user posted image   AVGUSTOVKE:

- lana777
(PDP 22. 8.) user posted image
- mishel (PDP 06. 8.) user posted image
- nell  (PDP 20. 8.) user posted image
- katja
- kaja
(PDP 8. 8.)
- K_a_t_j_a (PDP 12. 8) user posted image

user posted image    SEPTEMBRKE:

-bučkabb
  (PDP 25. 9.)  user posted image
 
user posted image OKTOBRKE: 

- mbd0411 (PDP 14. 10.) user posted image
- škorpion (PDP 20.10.)
- lena35 (PDP 19. 10.)

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Celjanke (z okolico)
21.3.2008 11:56:34   
bučkabb
heloooo celjanke!

joj, mishel pri nas se v službi ne bo pomiril še kak mesec ne, tak da pestro je pa tak skos no.

ja sej vem, da to špikanje ni nič takšnega. boljš da vam ne povem kaj se mi je včeri zgodil. sva šla z mojim v MB, ker je mel moj ene službene pote, pa sem pla jaz zraven, da sma šla mal pol pogledat v ruterja, sma šla mal firbce past.
skos me je ful špikalo in krči so me grabl, pol pa kr naenkrat men uide tak taprav prdec (dolg in ful glasn), je moj reko da ne bo več zraven mene hodu po trgovinah, je pa bla sreča, da v bližini ni blo nobenga tak da ni nihče slišo, vohal pa se tak nič ni. no sej ni nič takšnega, sam včasih sem lahka zadržala, sedaj pa je kr počlo. sma se sama smejala še pol lep čas, ko sva hodla po trgovinah.

no potico pekla in jajčka barvala bom pa jaz juter dopoldan.

tud jaz vam želim lepe in vesele velikonočne praznike in naj vas tud zajček kaj obdari.  

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Celjanke (z okolico)
21.3.2008 12:00:45   
lana777
IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb


skos me je ful špikalo in krči so me grabl, pol pa kr naenkrat men uide tak taprav prdec (dolg in ful glasn), je moj reko da ne bo več zraven mene hodu po trgovinah, je pa bla sreča, da v bližini ni blo nobenga tak da ni nihče slišo, vohal pa se tak nič ni. no sej ni nič takšnega, sam včasih sem lahka zadržala, sedaj pa je kr počlo. sma se sama smejala še pol lep čas, ko sva hodla po trgovinah.




user posted image user posted image user posted image  sm se najprej mal nasmejala, po drugi strani pa veš kaj -
se mi je zgodil pred kratkim skor čist podobn ... je blo smeha ...
Sam nosečnicam se mnda vse oprostiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Celjanke (z okolico)
21.3.2008 12:16:34   
bučkabb
ja sej vem, da se nosečkam vse odprosti, sam men se tak na zunaj neki grozn ne vidi da sem nosečka, ker imam še bolj mahjen trebušček in ko sem oblečena se še skrije.  no sej sreči ni noben nič slišo, ker sma bla sama glih na tistem oddelku.


vam pa morem povedat, da sem skor kinderpet kupla včeri, sam sem si pol premisla, ker se mi je zdel prekmal. upam da ne bom kdaj obžalovala.

so mel v ruterju en ful lep kinderpet, ki je bil razstavni eksponat in je bil znižan na 179 eur. bil je tak lep dizain, ne čist preprost, take lepe stranice je imel in bele barve je bil. men je bil ful všeč, ker so mi takšne bolj starovirski dizaini všeč.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Celjanke (z okolico)
21.3.2008 14:11:20   
mishel
Pa ste le spet mal čvekaleuser posted image . Glede tistih prdecov, prav imate, da se ne sekirate. Jaz sem pa prve tri mesece ne samo bruhala, ampak še rigala, kar nisem prej nikol. So se mi vsi doma smejaliuser posted image . Pa kupovanje me tudi že zeloooooo mika. Danes sem gledala vozičkeuser posted image .

Trebuh se pa men ves čas spreminjia, sam sem šele v 21. tednu. Zjutraj je visoko napihnjen, zvečer pa bolj nizko user posted image .


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Celjanke (z okolico)
22.3.2008 17:59:24   
mbd0411
user posted image SEM MAJHEN ZAJČEK S POLNO KOŠARO DOBROT IN POTUJEM NAOKROG.
TUDI VAS OBIŠČEM,NA TIHO POZVONIM IN VAM VESELE VELIKONOČNE PRAZNIKE
ŽELIM.user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Celjanke (z okolico)
23.3.2008 9:37:47   
novopecena
želim vam vsem polno mizo dobrot pa da se po praznikih še vse tipkamouser posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Celjanke (z okolico)
23.3.2008 19:07:40   
žanneža
Evo še ena iz okolice Celja. PDP 13.8.2008, 3-tja nosečnost.

Ali katera ve za organizirano telovadbo ali jogo za nosečnice?
Kam ste šle na 3D ultrazvok in koliko stane?

Lepo se imejte!


_____________________________

zaljubljena mami

moji sončki:
Lana 20.08.2008,Neža 03.08.2001,Žan 23.02.1999

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Celjanke (z okolico)
23.3.2008 20:35:02   
mishel
pozdravček še od mene!!!

ŽANNEŽA Telovadbo imajo v zdravstvenem domu, v Top fitu in mislim da v Partizanu. Za te vem jaz, če obstaja še kje drugje, ti bodo pa ostale dopisale.


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu žanneža)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Celjanke (z okolico)
25.3.2008 9:53:51   
bučkabb
lep pozdrav souser posted image , kje se kaj skrivate?

zdaj je pa praznikov konec in nehajte poležavat, ker ti dnevi so bli pa res sam za to primerni, ko j ebil pa tako slab vreme. takšne velike noči pa še ne, je blo vse tak kot da bi vsi pomrli, nobenega veselja in velikonočnega rajanja nikjer.
poglejte ven, celo sonček se je pokazal user posted image user posted image , sam kaj ko še vremenarji kr sneg napovedujejo.

vidim da se pogovarjate o telovadbi za nosečke, a bo oz. že katera hodi v zdravstveni dom?
no jaz bom začela hodit tam nekje po dvajstem tednu user posted image , pa bi bilo fajn da se s katero tam srečam oz. spoznam.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Celjanke (z okolico)
25.3.2008 10:43:21   
lana777
Celjanke,

lep materinski danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Celjanke (z okolico)
25.3.2008 11:27:36   
lana777
Žanneža - pozdravlejna!user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Celjanke (z okolico)
25.3.2008 11:29:19   
lana777
user posted image   
user posted image APRILČICE:

-nana09 (PDP 11. 4.) 
-novopecena
(PDP 14. 4.)

user posted image MAJČICE:
-ursha
(PDP 28. 5.) user posted image  ZARA/ANAuser posted image



user posted image   JUNIJČICE:

- tajci

- tsja26

user posted image JULIJČICE:

-
lunica24 (PDP 5. 7.) user posted image  LUKAuser posted image
- PABLO
(PDP 31. 7.)
- urska25 (PDP 26. 7. ) user posted image

user posted image   AVGUSTOVKE:

- lana777
(PDP 22. 8.) user posted image
- mishel (PDP 06. 8.) user posted image
- nell  (PDP 20. 8.) user posted image
- katja
- kaja
(PDP 8. 8.)
- K_a_t_j_a (PDP 12. 8) user posted image
- žanneža (PDP 13. 8.)

user posted image    SEPTEMBRKE:

-bučkabb
  (PDP 25. 9.)  user posted image
 
user posted image OKTOBRKE: 

- mbd0411 (PDP 14. 10.) user posted image
- škorpion (PDP 20.10.)
- lena35 (PDP 19. 10.)

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Celjanke (z okolico)
25.3.2008 11:45:14   
mishel
Lep pozdravček punce!!!

Praznikov je konec in končno imam zopet čas, da vas malo pozdravim user posted image . BUČKA tudi jaz se odločam za to telovadbo, sam še nisem speljala user posted image user posted image !!

Lep dan vsem!


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Celjanke (z okolico)
25.3.2008 16:03:58   
lana777
Evo, Celjanke, ena rožica, ker bomo kmal mamice oz. ker ste fajn mamice!

[link=http://mail.google.com/mail/?ui=1&attid=0.14&disp=inline&view=att&th=118e661454f1010d][/link]


_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Celjanke (z okolico)
25.3.2008 16:05:00   
lana777
No, pa nč, če noče bit rožice ...

Bojo pa kr tele ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Celjanke (z okolico)
25.3.2008 21:03:03   
nell
Pozdrvček!

Bučkabb - js tudi planiram, da grem v zdravstvenega na telovadbo...sem si želela, da tale sneg mine, ampak zgleda da se bom mogla kar prej odpravit. Ko zaključim z tečajem znakovnega jezika sigurno grem, torej nekje po 11. aprilu. Bi blo pa res fino, da je še katera "poznana" tam. Prijateljica mi je pravila, da je baje zlo fajn, no vsaj njej je bilo všeč.


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Celjanke (z okolico)
26.3.2008 7:42:26   
mbd0411
Zakaj se lena35 nič več ne javi?Kje si?

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Celjanke (z okolico)
26.3.2008 7:47:06   
lana777
No pa dobro jutrouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  + ČOKOLADA

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Celjanke (z okolico)
26.3.2008 9:00:16   
bučkabb
hvala za kavo, seveda s čokoladouser posted image user posted image

ja na telovadbo bom jaz tud šla, sam tam nekje po prvomajskih praznikih, je pa baje zelo fajn. je moja prijateljica hodila, pa je rekla, da sej sama telovadba ni nič posebnega, sam ko si tam z tolkimi souser posted image  se lahka vse fajn zmeniš in velik koristnega zveš.  skratka združiš dve stvari, telovadiš in nabiraš informacije user posted image user posted image

danes pa bo sonček zgleda da zdržal malo dlje kot včeraj, tako da nosečke na plano.

uživajte! 

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Celjanke (z okolico)
26.3.2008 10:20:24   
lana777
JA, sonček je zdle že, sam
do popoldneva, ko pridem domov, bo pa spet minus in slabo kislo vreme ... brrrrrr ...
Uživajte v sončku, tiste, ko lahko!!!

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Celjanke (z okolico)
26.3.2008 10:31:22   
jerebica
hojla punce,

tudi jaz se vam veselo pridružujem, sem 2.user posted image in menda bomo imeli še enega fantka RUDI (pdp 6.7.2008). Še vedno hodim v službo in mi vćasih kr malo časa zmanjka zase. Zdejle mal špekuliram v službi in sem z vami, tako kot verjetno ve vse komi čakam na malo bibo.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Celjanke (z okolico)
26.3.2008 10:33:00   
lana777
jerebica - pozdravljena in vse dobrouser posted image user posted image user posted image

Ti tudi še tako pridna in v službi?

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Celjanke (z okolico)
26.3.2008 10:35:30   
lana777
user posted image   
user posted image APRILČICE:

-nana09 (PDP 11. 4.) 
-novopecena
(PDP 14. 4.)

user posted image MAJČICE:
-ursha
(PDP 28. 5.) user posted image  ZARA/ANAuser posted image



user posted image   JUNIJČICE:

- tajci

- tsja26

user posted image JULIJČICE:

-
lunica24 (PDP 5. 7.) user posted image  LUKAuser posted image
- PABLO
(PDP 31. 7.)
- urska25 (PDP 26. 7. ) user posted image
- jerebica (PDP 6. 7.) user posted image  RUDIuser posted image


user posted image   AVGUSTOVKE:

- lana777
(PDP 22. 8.) user posted image
- mishel (PDP 06. 8.) user posted image
- nell  (PDP 20. 8.) user posted image
- katja
- kaja
(PDP 8. 8.)
- K_a_t_j_a (PDP 12. 8) user posted image
- žanneža (PDP 13. 8.)

user posted image    SEPTEMBRKE:

-bučkabb
  (PDP 25. 9.)  user posted image
 
user posted image OKTOBRKE: 

- mbd0411 (PDP 14. 10.) user posted image
- škorpion (PDP 20.10.)
- lena35 (PDP 19. 10.)

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Celjanke (z okolico)
26.3.2008 11:12:12   
mishel
Pa še en lep spomladanski pozdravček od mene user posted image ! Sem kar boljše volje, ko sem se prebudila v sončno jutro, čeprav temperature so pa še kar zimske user posted image . Jutri grema z mojim user posted image kupit prvi pajacek za user posted image , če bo na morfologiji vse vredu user posted image . Komaj čakam, da zopet vidim mojo pikico, ki me že kar pošteno opominja nase z brcikam user posted image .

JEREBICA dobrodošla, tebi LANA 777 pa hvasla za čokolado s kavico user posted image .


_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?