|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 21:18:36   
nektarina
user posted image Dobrodošla  AMaya in  dobrodošla štručka Etienne.
Ja vem , kako  zgledajo  tisti prvi dnevi. Jaz sem jokala od sreče.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 21:21:24   
thaiss
Čau čau

ste vse še na svojih mestih al vas je že odpihalouser posted image ?????

granule sicer delujejo ...ali ja pa ta prava lunauser posted image ....."že" dva dni spimo bolje....ponoči.....ma je E kljub vsemu jutranji tipuser posted image

upam da granule delujejo!!


ma ne mi rečt, da greste v takem na sprehod?

gremo, gremo!!!

majrim, Lukas user posted image user posted image


Thaiss kaj je kaj novega s služnbo?Kako ti kaj gre?

nič novega, pošiljam prošnje.


Oj,kako pa poznate kaj stolčke od Inglesine?

taprvi rdeč mi zgleda vredu, uni tadrugi pa je sigurno starejši model, ker mam js enga takega pa je star že enih 6let!


bom še jaz vprašala v ponedeljek dr. Avancini za očala, ker imam pregled s Klaro...

kako to da imaš s Klaro pregled??? Matia pa ima v petek kontrolo pri okulistu.



Thaiss zdaj sem vidla reklamo tiste nadaljevanke Sedma nebesa in ta oče vseh otrok me je spomnil na Merlota, ful mu je bil podoben

user posted image  user posted image  Merlo - tata št2!!!!
Kakšen poganjalec in tricikel ste kupli Eneiu???


amaya  iskrene čestitke ob rojstvu sinka!!! Želim ti čimhitrejše okrevanje in vabljena na naš čvek, z veseljem ti bomo tudi kaj svetovale!!

< Sporočilo je popravil thaiss -- 6.3.2008 21:24:20 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 21:53:20   
helenav
amaya čestitke....upam, da to hudo hitro mine...

zrak kantina in to....user posted image user posted image no lahko gremo tudi kam ven....ampak novi zakon o kajenju in touser posted image

thaiss  Klaraima v levem učku na sredini zenice belo pikico....upam,da ni kaj hujšega....in če je kaj narobe, da se da odpravit..jo pa ima že od rojstva

majrim ko ga dobimo pošljem


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 21:56:20   
nektarina
Ker že govorimo o okulistih in učkah.  Kako gledajo vaši otroci? Jaz opažam,da mi  Alex malo škili. Je to   normalno  za 9 mesecev ali bi moralo se že popravit?
PA k zobarju ste se že kaj naročile, baje pri 9 mesecih  bi morali poklisat.. boooo

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 21:59:22   
dskubin
Ker že govorimo o okulistih in učkah. Kako gledajo vaši otroci? Jaz opažam,da mi Alex malo škili. Je to normalno za 9 mesecev ali bi moralo se že popravit?
PA k zobarju ste se že kaj naročile, baje pri 9 mesecih bi morali poklisat.. boooo

Draž je tudi škilu, veliko malih otrok to dela. Ma vpraši vašo P, a veš, da se ne morem spomnit, kdaj je nehal - v glavnem, ne škili več. ker drugače - če ni nič narobe - imaš pregled za oči šele pri 3h letih.

K zobarci sem se jaz naročila kar sama (mislim otroke) in sem bila z Dražem glih pr 9ih mesecih, s tamalo pa še malce prej.

amaya in Etienne dobrodošla! - na forumu in prav tako vabljena v družbo vozičkarc po Izoli.

Pupe, jaz v ponedeljek začnem, tko da nič več kofetkanja. Upam, da se bomo srečevali tudi popoldan, še posebej zdej, ko se začnejo dnevi daljšat.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 6.3.2008 22:01:51 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 22:07:51   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
Pupe, jaz v ponedeljek začnem, tko da nič več kofetkanja. Upam, da se bomo srečevali tudi popoldan, še posebej zdej, ko se začnejo dnevi daljšat.

joj, kaj resuser posted image  A boš delala samo zjutraj???

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 22:09:05   
helenav
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
Pupe, jaz v ponedeljek začnem, tko da nič več kofetkanja. Upam, da se bomo srečevali tudi popoldan, še posebej zdej, ko se začnejo dnevi daljšat.

joj, kaj resuser posted image  A boš delala samo zjutraj???



ajojojj Dskubin.....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 22:11:29   
nektarina
DSkubin.. hvala za info
Zobar se še ne mudi, ker ima le Alex 2 zobka, Nik pa še nič. Bomo še malce počakali,da še kaj zrasteuser posted image  
a pol začneš  tudi ti delat...  a misliš, da bo kdaj  vozičkanje tudi popoldne. DO sedaj so bile punce tako zgodne ,da jaz niti vstala še nisem ...  jaz se odpakiram od doma po 12. Zdaj pa še to ne, ker so moji začeli   tam po 12 spančkat. 

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 22:15:41   
helenav
punce Lahkonoč......se zapirajo veke....

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 22:16:13   
melaverde
dober večer (pol vas verjetno že spi),

naš miško je imel danes črve v riti in se je vrtel eno uro preden je zaspal user posted image  in pol se mož čudi, da zaspim pred njim....

amaya, čestitke !!!! pa hitro slikico prpopaj...jaz sem res že pozabla kako izgledajo dojenčki user posted image ...za drugega bo pa treba še dolgo počakat user posted image

zrak, ma kaj je s teboj ?! nekam pogosto prihajaš gor user posted image

nektarina, jaz sem mojo okulistko tudi vprašala kdaj pripeljem Vala na pregled in je rekla, da načeloma okoli 3. leta. seveda če ne opaziš kaj hudo narobe, tipo da drži knjigico čisto na nosu, škili...ali pa kaj čudnega na samem očesu. Mi je pa dala kartonček s slikicami s katerim naj treniramo - gor je ključ, ptič, stol,...eee š ebo treba trenirat, najprej živali in predmete user posted image
k zobarju pa ga vzamem s seboj kadar grem jaz, bolj da se navadi...mislim da je pregled v Kp tudi okoli 3h let al se motim ???user posted image

predlog, ma jaz bi šla ven !!!!!!! na pizzo!!! user posted image  kaj za v soboto ste vse že zmenjene ???


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 22:22:24   
thaiss
ooooo melisss.........

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 22:24:45   
nektarina
Mela. pri nas ima NIK  vsak večer črve v riti. Boljše,da ti ne povem, kaj vse počne. ALex pa zaspi v momentu in do jutra je mir.
Danes je NIk zaspal ob 18 kar pri tatiju( oba sta zaspala na kavču) in ko se je zbudil je  bil sam  vrisk in jok in to kar 45 minut... ma sploh ne vem kaj mu je bilo...  pol  se je zbudil še ALex in se mu je smejal.
Ma vidi  ALex je dobil  zobe in mi  sploh nismo vedeli, NIK pa nima nič pa tuli user posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 22:47:00   
austen
ojlauser posted image   sem že malo dremala na fotelju, pa smo imeli uzbunouser posted image , upam, da bo noč bolj mirna kot do zdajuser posted image ...
že ki mam cajt....se še malo tukaj javim user posted image
Amaya...dobrodošlauser posted image user posted image
Thaiss.....jaz tudi upam, da so granule "krive"
Melaverde.... ma meni je tvoj predlog prav všeč
helenav...kako pa zgleda testiranje kavčauser posted image ?
dskubin...  je šlo hitro mimo ne? sicer pa dnevi se daljšajo in bomo tudi popoldan kaj več zunajuser posted image

zobar...ma kaj uni ki nimamo zobkov moramo tudi it pri 9-ih mesecih, ali se gre kaj kasneje. Sicer imamo še en mesec časa, da nam kaj ven pokuka, ma.....



(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: (Južna) Primorska
6.3.2008 23:57:11   
dskubin
je šlo hitro mimo ne?

Preveč hitro user posted image . Ma kaj vem, po eni strani bi bla kar doma z otroci, ma po drugi strani paše malo spremembe in oddiha user posted image .

zobarca - Diti je imela samo 1 zobek. Sej to je namenjeno bolj temu, da se otrok navadi na ordinacijo, pol si naročena čez pol leta spet in tko vsake pol leta (Draž je bil že 3.). Zobke pa pogledajo, pa svetujejo o pranju, pa o hrani, povpraša o dudi, flaški, lahko ti kaj vprašaš in tko, ni da ma glih kaj videt, otroci navadno itak nočejo ne vem kaj sodelovat in usta odpirat, to vse na brzino poštimajo user posted image

Grem vodoravno, jutri imam sestanek na šihtu pol pa šibamo čez vikend še na zadnji oddih pred začetkom. Peljemo otroke malo na sneg, da bosta vidla, da tudi to obstaja user posted image .

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 0:44:47   
NAVT
Amaya, čestitam za sinčka. Kljub komplikacijam, uživaj te prve dneve. Tako hitro gre, da niti veš ne, kdaj ti pobegne! Si pa predstavljam, kako te vse boli. Sicer nisem imela vnetih šivov in nisem bila raztrgana, a sem prvi porod tudi jaz zaključila z vakuumom in sem se počutila kot povožena mačka.

Nektarina, nekaj strani nazaj sem videla, da si našla tricikel za dvojčke. Kje se da kaj takega kupit. Nam bo tudi prišlo prav. Če še kdaj najdeš kakšne dvojčakste reči, mi pošlji kar po mejlu ali pa na zs, da ne bom na forumu spregledala.

Naši punci že nakj noči ful pridno spita user posted image . To pomeni, da se zbudita dvakrat (vsaka) :)))

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 7:47:38   
helenav
jutrooooo

eni še spijouser posted image user posted image user posted image ...jaz pa čakam hitro pošto da prinese vozičekuser posted image user posted image user posted image

Jaz grem danes na pizzouser posted image ..ampak jutri sem tudi frajuser posted image user posted image ,mi 8 marca ne praznujemouser posted image user posted image ..no kašno rožico bom verjetno vseeno dobilauser posted image ...

Mi tudi spimo super..že tretjo noč..oj puncem do kdaj potrebujejo otroci hrano ponoči'? Jaz imam občutek, da moja samo prvo mleko poje....se pravi, da je žejna?Pa bi poskusila s čajem..vendar jo ne bi rada prikrajšala za hrano...


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 8:01:34   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

drugače - če ni nič narobe - imaš pregled za oči šele pri 3h letih.



A pri treh letih te kar oni kličejo ali se moraš sam naročituser posted image  in kamuser posted image  ker mi smo krepko čez tri leta in še nobenega okulističnega pregledauser posted image   Ma kakšna mati semuser posted image

Če se zmenite za jutršnjo pizzo se mogoče še jaz pridružim...

Lavfam kaj delat...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 9:06:26   
Sibil_
Ja na pizzo bi prišla mogoče tudi jaz, če bo zvečer.user posted image

Asso-tudi Patrik je krepko čez tri leta in še ni bil pri okulistu, tako da nisis edina.Meni ni nobeden nič rekel, niti ne vem kje je okulist za otroke?user posted image


Dejte se zmenit no,šibam na pregled,papa,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 10:28:09   
tejčica
Punce, danes okrog enih imam en razgovor za službo. Mal stisnite pestke, prosim.user posted image  

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 10:52:47   
nektarina
Tejčica...user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 11:08:48   
nektarina
NAVT: meni je to Melaverde našla in sem šla pokukat. Je pa stran tuja. Po moje  ne pride v poštev  za dvojčke ampak bolj za otroke 2 različnih starosti.   Eden spredaj mora vogat, drugi  vzadaj samo sedi.  To je pa link:

/http://www.family-trike.com/product_detail.php?id=60/



(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 11:13:55   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: nektarina

Eden spredaj mora vogat, drugi  vzadaj samo sedi.  To je pa link:



Po mojem tu nobeden ne voga, ker tej plastični tricikli so narejeni bolj za to, da otroci sedijo gor in starši porivajo, ker jim ne znese kaj dosti pedalirat.
No, vsaj pri nas je tako, ko naša triletnica na tistem "plastičnemu" skoraj ne uspe pedalirat. Dobila je pa enega dosti bolj stabilnejšega in gre kot... Itak letos pride na vrsto pravo kolo...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 11:30:17   
n€na
doro jutro,

Vse ste že spile kavo, jaz pa kot vedno pridem zadnjauser posted image

vam moram povedat da je zala rekla Ata, me je tako razveselila da sem pozabla kaj se je ponoči dogajalo (beri nismo spali).

amaya dobrodošla med nami in čestitke za fantička in hitro eno slikico gor da ga tudi mi vidimo. Šivi se ti pa naj čimprej zacelijo. Ko sem jaz rodila tudi nisem mogla verjet da je ta štručka moja in kako veselje mi je prinesla.

Tejčica držim pesti in user posted image za srečo

lep dan

user posted image



(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 11:59:12   
melaverde
dober dannnn!!

tejčica, user posted image user posted image user posted image

kaj zdaj ta pizza ????????? dejte hitro povedat ker moram zrihtat varuško (očka)...

ma meni je moja okulistka rekla, da ga lahko sama naročim, po moje ni vabil...pa tudi to, da je prav otroška okulistka mi je novo user posted image
ma veste kaj, bom  probala nekako skenirat ta kartonček in probate doma testirat na normalni razdalji...?!

helenav, uvali flašo ponoči in če ti rata brez živčnega zloma (mi smo ga imeli)....si lahko super srečna !!

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: (Južna) Primorska
7.3.2008 13:21:02   
thaiss
helenav BabyCenter v Mecatorju je odprt, tako da greš lahko po Concorda!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?