|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Omega - 3
8.3.2008 7:33:47   
pikica1979
A katera jemlje ali je jemala omego 3 v času nosečnosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Omega - 3
8.3.2008 13:34:39   
Naty*
Js sm začela jemat v zadnjem trimesečju (tko kot je priporočeno). S hrano je zelo težko dobit zadosten vnos, zato sem se js odločla, da bom jemala kaj kjer so omega 3 koncentrirane. Anonimne zdej me ni treba napadit, da ni nujno jemat, ker vem, da se da tud brez...jemanje je čist osebna odločitev vsake. Ker baje dobro vpliva na razvoj vida in možganov js to jemljem. Kupila sem si sirup omega 3 od medexa, pa je čist predrago, da bi ga jemala tri mesece. Ena je potem priporočala kapsule omega 3 od natura wealth (stane 17 EUR pa jih je 100/ena na dan), zato zdaj jemljem to.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu pikica1979)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Omega - 3
8.3.2008 13:52:25   
Anonimen
Podpišem Naty. Tudi sama jemljem 1 na dan sedaj v zadnjih treh mesecih. Priporočila mi je pa ginekologinja, ker absolutno ne maram rib.
Jemljem pa isto od Natural Welth eno po kosilu.

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Omega - 3
8.3.2008 14:07:20   
perp
Tudi meni je to svetovala ginekologinja, pa še v reviji mama sem prebrala. Zdaj jemljem RibaMed 1000 kapsule od Fidimed-a po eno na dan po kosilu. Pravijo, da dobro vpliva na razvoj možganov naših user posted image  (poleg oreščkov).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Omega - 3
8.3.2008 14:07:53   
rija
ja...odlične dobiš pri

www.fit-shop.si

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikica1979)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Omega - 3
8.3.2008 16:58:52   
katra55
Jaz sem jedla sirup od medexa.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Omega - 3
8.3.2008 19:17:47   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Podpišem Naty. Tudi sama jemljem 1 na dan sedaj v zadnjih treh mesecih. Priporočila mi je pa ginekologinja, ker absolutno ne maram rib.
Jemljem pa isto od Natural Welth eno po kosilu.


**** sej mislim, da si jih celo ti priporočala takrat, pa sem jih potem kupila user posted image . Tko da hvala!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Omega - 3
8.3.2008 20:46:29   
Naja30
Sirup od medexa. Hvala, da ste eme spomnile, ga imam že doma sam še jemat ga moram začet user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Omega - 3
10.3.2008 10:15:03   
Majabo
Tudi jaz od medexa, sicer ne tako pridno, ampak se bom vzela v roke!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Omega - 3
10.3.2008 13:24:43   
arsha
V Medexovem sirupu so DHA in EPA v razmerju 5:1, v Herbalifovih tabl. pa 1:3.

Kdo ve zakaj tako, kaj je bolje ipd.?

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Omega - 3
11.3.2008 16:04:26   
Roberta69
V zadnjem trimesečju od Fidimeda Ribamed(R) 1000, po dve kapsuli na dan (priporočeno 4), niso pa glih poceni.

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Omega - 3
11.3.2008 19:40:39   
katra55
Pravo razmerje je 5:1.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Omega - 3
11.3.2008 20:32:41   
majci23
to je razmerje omega 3 in omega 6. DHA in EPA pa sta obe omega 3! omega 6 pa dobiš v drugi hraniuser posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Omega - 3
12.3.2008 8:35:23   
arsha
O razmerju sprašujem zato, ker se mi zdi da v okviru produktov, ki se tržijo kot prehranski dodatki, lahko dobiš 'kr neki'. user posted image  Po mojem je smiselno kupovati v lekarni, kaj menite?

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Omega - 3
12.3.2008 10:59:01   
little angel
v herbalifefovih tabletah je najvecja vrednost omega 3 tako da tisto kar ste napisale ne bo drzalo

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Omega - 3
13.6.2008 15:45:02   
mateyka
na švedksem to zelo priporočajo. baje pozitivno vpliva na razvoj možganov pri fetusu. jaz sem jih morala redno jemat, ker mi je mož noro težil kako je to fino in potrebno za pikico - no, zdej mam ziher genija doma user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Omega - 3
13.6.2008 22:15:07   
Pobalami
Jaz sicer nisem noseča a vseeno jem (v kolikor ne pozabim, kar pa kar pogosto user posted image ) kapsule z lanenim oljem, ki ima od olj zelo ugodno razmerje omega 3: omega6 (več je omega 3). kupim jih pa v DM.

Drugače se da tudi s hrano dobiti dovolj omega 3 maščob, samo paziti moraš na to kaj ješ.

Evo na linku od rije je to Flax (ang. je flaxseed oil laneno olje)




< Sporočilo je popravil Pobalami -- 13.6.2008 22:17:47 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
21.7.2008 14:42:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?