|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Goveja juha
11.3.2008 20:16:48   
ALEKSA13
Zanima me, kdaj lahko svojemu sinčku (7 m) ponudim govejo juho, ki jo jemo ostali družinski člani? Kdaj ste jo ve? Ne vem tudi, ali mu jo lahko ponudim, če so v njej rezanci, ki vsebujejo jajca (beljak in rumenjak). Vem, da lahko do enega leta je samo rumenjak...Hvala, lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Goveja juha
11.3.2008 20:33:06   
vesel
Jaz sem svoji hčeri dajala gov.juho in kokosjo juho pri 6,5m. pa ni na prav nč alergična! LP

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.3.2008 20:34:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Goveja juha
11.3.2008 21:02:10   
janja
Punce, a ni rečeno, da je goveja juha zadnja med juhicami, ki jih dajemo otročkom. Tu ne gre za alergijo, ampak za to, da je ta juha med težje prebavljivimi in bolj obremenjuje prebavni trakt.  Jaz je 7 mesečniku še ne bi dala, raje kako telečjo ali pa piščančjo juhico. 

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Goveja juha
11.3.2008 21:32:47   
mami_miki
jaz mu mnjami telečjo naredim....lahko narediš tudi za vas....dam noter veliko zelenjave, solim tako, da ni preveč, ne premalo, kot da bi sebi, ker je dosti bolj okusno pa raje pje, dost raje..ali pa vegetkam...

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Goveja juha
11.3.2008 21:35:51   
tudiII
Jaz sem ji tudi pri 7m dala, skupaj z rezanci, korenčkom in govedino. Sem lepo vse na drobno razkosala, brez soli oz. začimb. Pa je vse lepo popapcala, še malo kruha sem ji nadrobila in nobene alerije ni bilo.

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Goveja juha
11.3.2008 22:49:14   
december06
Sem ravno danes v posvetovalnici vprašala kdaj govejo juhico. Pa je rekla, da po 7. mesecu, naj ne bo preveč slana in naj ne dodajamo kock oz. vegete. Rezance pa ne, ker vsebujejo jajca (beljak lahko po enem letu).

(odgovor članu tudiII)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Goveja juha
12.3.2008 8:24:41   
jaša2
jaz sem mojiuser posted image  od začetka dajala kurjo juhico, zdaj pri 9m pa ji že dam govejo. not sem ji ponavadi dajala kake testenine od barille, ki naj ne bi imele jajc, zdaj pa niti več ne kompliciram tak. saj pa tej ne dam v njeno juhico na gosto rezancev - tu pa tam priplava kateri,ker je poleg tega več meseka, zelenjave...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Goveja juha
12.3.2008 15:26:00   
Naja30
Moja jo je prvič probala nekje po 7m. Skupaj s korenčkom in zeleno, da je bilo bolj gosto. Bila pa je to bolj "light" juha, manj soljena in brez vegete, kocke ali česa takega.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Goveja juha
12.3.2008 15:43:53   
ThinkPink
Moja jo je dobila pri 6,5m, tudi bolj light varianto, pa ni bilo nič narobe.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Goveja juha
12.3.2008 16:52:23   
*tajda*
Lahko daš,ampak brez soli in brez rezancev,vsaj tako je meni svetovala patronažna.Sicer vsaka mama dela po svoje,ampak problem je v tem da je vsako leto vedno več alergij,ki se velikokrat pokažejo šele čez leta.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Goveja juha
12.3.2008 17:06:03   
ajtak
Mene sam zanima kako to mislte govejo juho brez soli? a jo skuhate za celo druzino, potem oddevate za user posted image  in sele nato solite? Sam to je pol ja samo mastna voda user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Goveja juha
12.3.2008 18:13:39   
Paštetka
Pri 7. mesecih, ko lahko že vse jejo, razen par tistih stvari, ki so alergeni.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Goveja juha
12.3.2008 18:22:24   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Mene sam zanima kako to mislte govejo juho brez soli? a jo skuhate za celo druzino, potem oddevate za user posted image  in sele nato solite? Sam to je pol ja samo mastna voda user posted image


Saj pa ne boste valjda kuhale cel pisker neslane juhe?
Jaz skuham juho malo manj slano (itak ne solimo preveč, pa dosoli lahko vsak). Potem pa user posted image  dam tistih par žlic juhe s korenčkom kar iz mojega krožnika.
Saj pa valjda ne bo jedel samo župo ampak tudi ostalo hrano oz. glavni del kosila, ki je zelo pomemben.

Od teh par žlic juhe, pa četudi bi bila normalno slana in čista goveja, jim pa ne bo ničesar. Jaz moji 7.m. že dam kroglice jušne v juhi.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Goveja juha
12.3.2008 19:19:29   
Naja30
Še vedno lahko juhi, če je preveč slana, dodaš malo vode.

Sploh pa nekateri kuhajo juho brez soli in jo kasneje zakuhajo in solijo, kolikor je rabijo za en obrok. Moja tašča dela tako.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Goveja juha
13.3.2008 18:23:05   
kaya2007
če otrok čez dan normalno pije tekočino, sploh ni panike, če je normalno slana hrana. za pretiravat pa itak ni.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?