|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj jesti med dojenjem?
18.3.2008 22:57:28   
kofetek2010
Pri obeh sem jedla vse - tud tatarca, francosko solato,... in nista imela težav s krči. user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj jesti med dojenjem?
22.3.2008 21:09:08   
Anonimen
 kruh, krompir, makarone, riž in beljakovin ( meso in ribe ), pa zelenjavne juhe in enolončnice. mleko in veliko jugurta, pa čaj in dosti skute in sira, ter sadja.
Jedla sem veliko tudi močnika, polente pravjo da je dobro za mleko.
Nisem jedla sveže zelenjave, graha, fižola oz. kar napenja ne.
Ko je bil tamali star 8. mesecev sem začela z zeleno solato, rdečo peso .

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj jesti med dojenjem?
22.3.2008 22:48:58   
dreamz
Pri prehrani sem pazila do okoli 3. meseca, dokler so trajali krčki. Jedla nisem sveže sadje in zelenjavo, ne čokolado, ne srovega mesa, rib, ne hrane ki je sploh znana da napenja in nič pikantnega, ne vegete, ne raznih jušnih kock ipd... Kasneje pa sem počasi začela vse jest.
Sedaj še vedno dojim, ampak še ne jem carpaccia, sušija, jagod, rakov, školjk, gob, vegete, meda...

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj jesti med dojenjem?
23.3.2008 16:46:10   
ursikazala
Naša ni imela nobenih krčev, zato sem jedla vse, razen fižola, zelja in repe. No pa zelo začinjenih jedi tudi ne.
Drugače pa čokolado, eno kavo na dan, česen.. brez problema. Važna je pa itak zmernost pri vseh zadevah.


_____________________________

NIKA 21.9.2007
http://www.moj-album.com/uredi/ayatutaya/9506966/

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj jesti med dojenjem?
23.3.2008 16:52:47   
Volga
Vse po malem.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?