|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:46:21   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Ajtak jaz nisem kriva če so ostale podhranjene, očitno je kriza pri njih s hrano user posted image . Me je kr strah če bo kdaj mal bolj pihalo.. sej jih bo suhice vse odneslo, midve sva pa mal obtežene user posted image



Scuba, zato se pa jaz tebe "držim" ... grem na srečanje, če si ti zraven, drugač ne user posted image


Sej se mi je zdelo user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:50:44   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Ajtak jaz nisem kriva če so ostale podhranjene, očitno je kriza pri njih s hrano user posted image . Me je kr strah če bo kdaj mal bolj pihalo.. sej jih bo suhice vse odneslo, midve sva pa mal obtežene user posted image



Scuba, zato se pa jaz tebe "držim" ... grem na srečanje, če si ti zraven, drugač ne user posted image


Sej se mi je zdelo user posted image

Ma super sta-res komaj čakam da se spoznamouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:53:42   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Ajtak jaz nisem kriva če so ostale podhranjene, očitno je kriza pri njih s hrano user posted image . Me je kr strah če bo kdaj mal bolj pihalo.. sej jih bo suhice vse odneslo, midve sva pa mal obtežene user posted image



Scuba, zato se pa jaz tebe "držim" ... grem na srečanje, če si ti zraven, drugač ne user posted image


Sej se mi je zdelo user posted image


Ma super sta-res komaj čakam da se spoznamouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image , dons vam spet dogaja!

Jaz pa nabijam strani, a ne Gruska user posted image



< Sporočilo je popravil ajtak -- 17.3.2008 20:54:32 >


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:56:23   
gruška
Ja, ja, Ajtak a nabijaš strani user posted image  ... bomo kmal na 200 ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 20:59:22   
gruška
NINOČKA - KU KU ... KAKO STA SINČKA?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 21:02:25   
naraščaj
hoj,  
sam na hitr sem vas prišla pozdravt, ker sem ful utrujena (nč kaj ne spimo ponoč, čez dan pa tut ne ) in grem kr spat dokler še spi

sem ji že vmes mogla letet dat dudo user posted image
vas jutr probam kaj prerat, saj sva dans ble ful velik zunaj, ker je bil tak lep sončen dan in mi ni ratal nč prit gor.

nočko vsem

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 21:27:01   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj

hoj,  
sam na hitr sem vas prišla pozdravt, ker sem ful utrujena (nč kaj ne spimo ponoč, čez dan pa tut ne ) in grem kr spat dokler še spi

sem ji že vmes mogla letet dat dudo user posted image
vas jutr probam kaj prerat, saj sva dans ble ful velik zunaj, ker je bil tak lep sončen dan in mi ni ratal nč prit gor.

nočko vsem


Naraščaj -pri nas je istouser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 21:53:26   
gruška
Ja kje pa ste dons vse? A ste skrite?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 22:40:57   
nicolina
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Super slikice user posted image user posted image
Sej sploh ni važno, al so težka al lahka kategorija user posted image , te novembrske levinje so vse fajn in najlepše daleč naokrog, komaj čakam, da vas tud jaz spoznam user posted image .



To si pa lepo povedala user posted image user posted image user posted image   ... Taja dobro taščo boš imela user posted image user posted image  ... (Debeluška bo spet komentirala user posted image )



Gruška, to pa Debeluški sigurno ne bo ušlo.... user posted image user posted image user posted image

Nočko, grem v mižule...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 22:59:16   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

vanja ni problema, bom! Sam mors najprej ti v celje user posted image
Kr vprasi Grusko , jooly in Scubo kako to gre user posted image


Ja sam se mi zdi da je KR prej na vrstiuser posted image user posted image user posted image user posted image ....se bomo že nekako zmenli ane. Drugač sem pa tud jst med težkokategorniki, prekašam Scubo in Ajtakuser posted image user posted image user posted image .
No zdej grem pa v mižule.....
Nočko


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Novembrske levinje 2007
17.3.2008 23:45:58   
DEBELUŠKA30
user posted image user posted image user posted image  Za srečanje, slike so superrr, joj kolk vam zavidam na današnjem srečanju user posted image user posted image user posted image
Tolk mi je žal, k nisem prišla user posted image , še mojga ni blo treba nikamor peljat user posted image  (kolk sem žleht)!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Gruška in Nicolina, kolk si pa vidve "laskata", a sta si že kar mal všeč user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image
(šala pa brez zamere)


Ninočka, čim prej se pozdravite, pa en user posted image  za vas!

Tjaš, vse najboljše user posted image !

Kje pa ste vse, saj še ni polnoč user posted image !

Zdaj grem pa spat:

user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 7:40:38   
BrinaS
Dobro jutro

in ena user posted image  kavica za vse.

user posted image user posted image user posted image  za vcerajsnje srecanje. Super ste.

Upam, da vas nisem vceraj prevec zamorila s tem bronhiolitisomuser posted image , sem hotla samo dobro, ker so res polne cakalnice viroz.
No, Maks je bil vceraj se pri svoji pediatrinji. Navzven je super, saturacija (97) tudi ok, pljuca pa mu se malo pokajo, tako da je dobil inhalacije ventolina.

Ninocka, upam da ste okuser posted image user posted image user posted image

Tjas,user posted image  vse najboljse

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 8:22:10   
scubadiver
Dobro jutro punce,

Brina hvala za kavico. Seveda nisi zamorila. jaz sem z veseljem prebrala tisto o bronhiolitisu predvsem zato, ker o teh stvareh (na srečo) nimam pojma.

MI smo spali ok. Zbudila se je Lana ob pol petih, in spala potem še do sedmih. Zdele me je pa šokiral tale sneg.. Od kje je pa ta pršu? A je bil napovedan sneg al je to kr neki?

Vanja mene sam v oprsje prekašaš, drugam pa ne user posted image

Sem se pa jaz odločila da z včerajšnjim dnem začnem hujšat, pa sem se danes že premislila, glede na to, da gremo v četrtek na dopust. Sem prestavila začetek po praznikih user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 8:31:17   
BrinaS
Ja tale vreme ga kr neki sracka. Se vremenarji mu ne morejo vec sledituser posted image

Scuba, kam pa greste na dopust, ce lahko vprasam?

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 8:38:52   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

No, Maks je bil vceraj se pri svoji pediatrinji. Navzven je super, saturacija (97) tudi ok, pljuca pa mu se malo pokajo, tako da je dobil inhalacije ventolina.


Evan je bil vceraj tudi pri  in je cist ista slika kot pri vas - pokanje in  saturacija 97. Dobili ventolin na 4 ure. Drugace sta pa Evan in bronhioliotis taboljs kolega, ker smo ga meli vsaj ze 10x, ce ne veckrat, 2 leti nazaj (pri njegovih nepolnih 7 mesecih) ob tem casu sva bla pa 10 dni v bolnici zarad tega. Prisli iz bolnice, bli 1 teden zdravi in se ekrat fasali bronhiolitis. Zdaj ga res ze dolg casa ni mel (se mi zdi da ga je mel lani enkrat zgodaj poleti), zdej pa spet user posted image
Bubi pa se zmeraj kaslja, ceprav je blo danes ponoci ze malo bolje in je kasljal manj, pa samo 2x smo se dojili (iz petka na soboto smo se na 1/2 ure).  Cez dan je se kar OK, samo spi pa nic. Ze tko ma cist podrt ritem, pol pa ko koncno zapi, se pa zbudi zaradi kaslja.  Obadva zdej dobivata vlazne inhalacije, pa upam da se cimprej v red spravmo.

Moj je se trenutno doma, pol gre pa sluzbeno v ZG user posted image Vreme pa tko glupo user posted image user posted image user posted image

Jah no, a gre kera v tem prekrasnem vremenu kaj ven? user posted image user posted image user posted image

Berem vas pa bolj povrsno, ker z obema malima nimam casa. Se opravicujem, ce sem kaj pomembnega spustila.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 8:44:01   
scubadiver
BrinaS nimamo pojma kam gremo user posted image
Plan so bili Kornati - potapljanje, pa je napoved slaba tko da verjetno ne bo nič iz tega. Čeprav jaz verjetno ne bi niti jemala opreme. No ja bi, če bi bila res lepa napoved pa da bi blo zunaj 20 stopinj in sonček. Potem bi jo vzela, pa bi sproti videla a bi tauhala al ne... Tko da po mojem bi šli mi trije nekam pri nas, pa še vedno nimam pojma kam.
Sem gledala to kar mi je svetovala Tintin in se mi zdi fajn varianta. Zdej pa še čakamo napoved za zadar pa da pade odločitev . Skratka mal kompliciramo user posted image  

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 9:23:57   
ajtak
evo, najprej se Tjas lepo zahvaljuje za cestitke!!

Potem vam moram povedat, da si je moj moz vceri na odbojki zvil prst in je sel danes vseeno v sluzbo user posted image , me kr mal skrbi ker dela za volanom pa se sneg je danes... a ga mate pr vas tud- sneg mislm??

Tjas mi je vceraj ko sva prsla iz lj ob 6h zaspal in spal ko top do 1h ponoc, so ga babje cveke zmatrale user posted image , no pol je pojedu in spal naprej do 5:30, spet jedu in spal do 7h, se zbudu pozdravu atija, zlezu k men v pojstlo in sva skupaj drnjohala do pol devetih user posted image . Tak da sem krasno naspana user posted image .

Grem k mojmu sineku k bi se full pogovarjal pa se nima s kom user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 9:32:24   
Oranža
Dobro jutro,
BrinaS hvala za kavico. No glavno da vam gre na boljeuser posted image
Ninočka zate in za tvoja ''bubija''user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi smo pa dons čudno spali, se je zbudil že ob 3huser posted image , no se4j pol je spal do 8.30 ampak kr neki no....
Aja sneg, WTF!! Pa za praznike naj bi spet neki snežil, jao jao.....
Jst sem pa zdele dobila varovalo za Qunija, ker bom mogla počas dat mojga ''bubuja'' v športni deluser posted image , ker se mi že ful buta z glavo v košari - ni placa - pa sem mislila ga vsaj do maja imet v košariuser posted image . Mi bo pa kolegica dala ortopedsko podlogo za v voziček tko da ne bo problem.
Aja pa še Pepenny-ja sem naročilauser posted image user posted image user posted image . Ful fajn zadeva.
user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Vanja mene sam v oprsje prekašaš, drugam pa ne user posted image



A jih češ kakšno malenkost?user posted image user posted image user posted image user posted image  Drugač sva pa kar tam tamuser posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Skratka mal kompliciramo user posted image  


A ni to fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image

No zdej pa grem....
se tipkamo....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 9:41:17   
sonchek
dobro jutro...
..mi smo se fajn naspali danes....in zdej spet spimo..hihiii

..tudi mi imamo sneg in še vedno sneži....

vanja..tale senčnik zgleda prov fajn...kok si pa dala za njega, če ni skrivnost...

No tok sam na hitr da vas pozdravim, zdej pa letim pod tuš...
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 9:53:35   
DEBELUŠKA30
Pri nas pa tud sneži, prava zimska idila:

user posted image

Vanja, sem mojmu pokazla tvoje slike, pa prav, da še mal počakva z novo sobo, da je ta stara (stara 5 let), čisto O.K., ne vem a bova do poroke čakala user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 9:54:44   
Laubica
Dobro jutro-da hitro sina pohvalim 1. mu je ratalo 8ur skupaj spatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od 18.30-2.30,no pol se je dalje pa spet na 2 uri zbujal -zdaj pa spi-trenutnouser posted image



_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 9:54:47   
Tanayya29
pozdravček.
končno sem vas prebralauser posted image user posted image user posted image .
Samo na hitro vas pozdravim,ker moram malega previt,pa kasneje kaj napišem.user posted image
Super slikice s srečanja,full ste luštne vse,pa otročkiuser posted image user posted image user posted image .

Eno kavco sm vam skuhala
user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 10:03:47   
nicolina
Dobro jutro,
čeprav za mene no glih tako dobro. Sem tolk žalostna user posted image user posted image user posted image . Me je malo prej klicala kolegica, da najina kolegica danes zjutraj rojeva mrtvorojenega otroka. user posted image user posted image  Je imela samo še 4 tedne do roka, pa ga nekako dva dni ni več čutla in so včeraj ugotovili, da mu več ne bije srček. Joj, kolk mi je hudo. user posted image user posted image
Naj ga user posted image user posted image user posted image user posted image  čuvajo.

Lahko smo samo srečne, da imamo zdrave otroke, pa tud če ponoči ne spijo, so včasih tečkasti, ne jejo... samo da so zdravi in nas razveseljujejo vsak dan s svojim nasmehom....

Se pol še kaj javim....

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 10:27:44   
Tanayya29
nicolina naj ga angelčki čuvajouser posted image user posted image ,res res žalostno!

rozika super za hčerine izvide,veš da smo imeli v vrtcu en tak primer,ko je punčka dobila bakterijski miningitis,jo še sedaj vozijo na kontrolo sluha.
debeluškauser posted image user posted image user posted image za EMMO.
NINOČKA
,Upam da bosta dečkota čimprej spet zdrava,za rubna in evanauser posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 18.3.2008 10:36:00 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Novembrske levinje 2007
18.3.2008 10:34:21   
DEBELUŠKA30
 
Nicolina, naj ga angelčki čuvajo, zate in tvojo prijateljico pa user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?