|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

Rdeč ali rjav izcedek


rdeč ali rjav izcedek, uspešno sem donosila otroka ali pa sem noseča
  48% (293)
rdeč ali rjav izcedek ki je vodil v SS
  20% (126)
povečan, vendar normalen izcedek
  17% (107)
brez kakršnihkoli sprememb
  12% (77)


Skupaj glasov: 603


(Zadnji oddan glas : 2.12.2017 8:01:52)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
1.9.2007 14:53:03   
setev
Tud mene je dans mocno prestrasil user posted image rjav izzcedek, sem namrec v 8 tednu user posted image .
Pocakala bom do ponedeljka, ce bo samo malo. Ce pa se mi bo pojavilo vec, bom morala na urgenco. Upam, da ni nic narobe.

Objemcek vsem.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
2.9.2007 10:35:09   
setev
Še enkrat moram kaj napisatuser posted image .

Vceraj dopoldne sem imela rjav izcedek user posted image user posted image in zato sem ves popoldan pocivala. Izcedka skoraj ni bilo. Danes je lepa soncna nedelja, vendar ne upam na sprehoduser posted image . Odlocila sem se da bom kar pocivala. Ko vstanem in malo hodim po stanovanju me začne kr špikat v spodnjem delu trebuha in vem da je to opozorilo da grem zopet počivat. Jutri pa bom vseeno poklicala ginekologauser posted image .

Kakšne izkušnje imate s tem rjavim izcedkom in počivanjem še druge?
Prosim napišite mi. Mene fejst skrb.

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
2.9.2007 16:33:54   
J.L.
Setev rahlo špikanje je baje normalno zaradi širjenja oz. raztezanja maternice. Če pa te špika močno, pa ti neznam pomagat. Pokliči dežurnega ginekologa ali se kar sama odpravi tja. Previdnost ni odveč. Si že imela 1. ginekološki pregled pri izbranem ginekologu?

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
2.9.2007 17:04:56   
setev
Pregled sem imela 22.8. in je bilo vse OK. Tudi srčni utri otročkauser posted image na UZ se je vidu. Prebrala sem da se možnost ss od takrat spusti iz 50 na samo še 3%user posted image .

Danes sem poklicala dezurno ginekologinjo na urgenci pa je rekla, da na urgenco sprejemajo, če je močna krvavitev, drgac pa naj skušam ta teden poklicat svojega ginekologa.

Upam, da bo vse v redu. Vem da mi nobena od vas ne more svetovat, saj je pri vsaki ženski drgač.

Lep dan še naprej.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
2.9.2007 17:51:48   
J.L.
Setev stiskam pestke, da bo vse uredu. No jaz sem v 5 oz. od jutri dalje v 6 tednu, vendar pregleda še nisem opravila. Mam ga čez dva tedna. Sem pa prejšnjo nedeljo imela dan po zagledanima user posted image rjavi izcedek, ki pa je trajal en dan in sem obiskala dežurno ginekologinjo, vendar takrat na UZ ni videla še ničesar, izcedek pa je izginil naslednji dan. 

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
3.9.2007 14:10:53   
setev
Danes je ponedeljek in moj rjav izcedek je cist izginuuser posted image user posted image user posted image , ze vceraj ga skor ni bilo, se pravi je trajal le en dopoldan. Vseen sem klicala svojega ginekologauser posted image . Se cakam odgovor, al mi bo treba na pregled pred nuhalno al ne. Upam, da bo vse OK.



(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
3.9.2007 20:45:06   
J.L.
Super, da nimaš več izcedka! user posted image user posted image user posted image
Si šla vseeno na pregled?

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
3.9.2007 22:14:53   
setev
Oj!

Danes sem bila pri svojem ginekologuuser posted image pa me je dal kar na UZ. Gleda in gleda, obrne ekran proti meni in dvigne roko. Vse OKuser posted image user posted image user posted image . Najina pikica je velika ze 2,17 cmuser posted image user posted image user posted image .

Bila sem potolazena in vesela da me je ginekolog takoj sprejel. Tudi verjetno zato ker sem na rizicni nosecnosti. Se dobro, da imamo forum in lahko mal poklepetamouser posted image user posted image user posted image , kajne?

Moja sestra je baje imela se dva meseca v nosecnosti izcedek v času, ko naj bi imela menstruacijo, tako da imam verjetno jst tud.

J.L. kdaj mas pregled? Drzim pesti, da bo vse OK. Pa kaj napis.

cao bao

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
4.9.2007 11:20:17   
J.L.
Glavno, da je vse OK!!! user posted image
Jaz mam pregled šele naslednji petek - 14ega, je še kar daleč!
No več sporočim, takrat. Lp! Uživaj user posted image !

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
4.9.2007 22:16:06   
5erca04
Izcedek ki je svetle barve ni grožeč in je čisto običajen pojav pri nosečnosti. Skrb je takrat, ko je izcedek temen in ga je kar nekaj, nevarna je tudi bolečina v spodnjem delu. Tako so mi razložli in zato bom v postelji verketno do konca poroda. Upam na najboljše za vse lepe nosečnice.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
6.9.2007 10:23:51   
setev
Men se je sedaj vse lepo urediluser posted image user posted image in me ne spika vec - no cist mal, tolk da vem , da sem nosecauser posted image . Vesela sem, da lahko grem mal na sprehoduser posted image . To mi zelo veliko pomeni, ker sem doma.

Lepo nosecnost vsem, ki pricakujeteuser posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu 5erca04)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
10.9.2007 12:09:01   
Peli
Jaz sm do sedaj še v vsaki nosečnosti krvavela. V prvi pri 12t in sm mela SS, v2.user posted image  pri 7 t prej sm mela že rjav izcedek, potem sm 2 dni krvavela, potem še 3 t rjav izcedek dobila sm Dabroston in Boscopan, nosečnost se je lepo iztekla, v 3.user posted image  sm začela krvavet v 6t, zopet sm imela SS.
Sedaj sm ponovno noseča, trenutno 8t in imam že tretji dan rjav izcedek. Močno upam da ponovno ne pride do krvavitve in SS, jutri imam pregled.

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
10.9.2007 13:59:11   
setev
Ej Peli to je pa kr hudo. Zelim ti, da bi bilo vse v redu in poskusaj misliti cim bolj +++.
Vem, da je tezko, sploh po vsem tem kar si prestala.

Drzim pesti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
11.9.2007 22:21:24   
Peli
Samo toliko da se javim - danes sm imela pregled in je zaenkrat vse v redu. Dobila sm Dabroston in moram počivat. Upam da se počasi stanje umiri.

LP

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
12.9.2007 9:35:59   
setev
Super, sem vesela zate. Drzim pesti. Jst mama nuhalno svetlino 27. sept, pol pa se amnio. Upam, da bo tud vse OK.

LP

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
12.9.2007 9:44:41   
J.L.
Setev kolko pa stane amin.? 

(odgovor članu setev)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
12.9.2007 14:03:33   
setev
Zal ne vem zagotovo, zato ne morem nic rect. Meni amnio. pripada in mi je ni potrebno placat, torej preko ZZZS.

Ce katera ve naj prosim sporoci. Lp

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
6.1.2008 22:31:14   
ursygrum
Lep pozdrav!
Sem nova tukaj imam pa kar nekaj vprašanj...
Noseča sem 15 tednov in sem enkrat že dobila svečke ter kremo, zaradi vnetja.
Potem je bilo nekaj časa ok, sedaj pa se je to vnetje spet pojavilo, najbolj moteče je srbenje pa močan beli izcedek, ki me spremlja že skoraj cel čas, imam pa tudi občasne krče kot pred menstruacijo, pa me zanima, če je imela katera enake probleme?user posted image
Pregled imam pa šele konec februarja...

Za kakšen namig se že vnaprej zahvaljujem...user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
24.1.2008 13:57:40   
Romč
Lep pozdrav,

Jaz sem pa imela junija 2007 SS pa se trudm spet zanositi. Vedno dobim user posted image  konec meseca ali pa začetek. Sedaj v januarju pa sem dva dni nazaj zjutraj malo krvavela, prej sem imela pa še malo rjavega izcedka, sedaj pa skoraj nič več izcedka. Krvavela sem samo tisti dan zjutraj. Najprej sem mislila da sem dobila user posted image  kakšen teden prej kot ponavadi, pa potem ni bilo nič več. Me pa malo špika.

Jaz sem pomislila da sem pa mogoče zanosila, kar bi bila zelo vesela. Nisem pa še delala testa ker se mi vseeno zdi malo prehitro.

Kaj pa vi mislite o tem? Ali je kakšna verjetnost? Močno upam.

(odgovor članu ursygrum)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
20.3.2008 12:15:51   
corti
Pozdravljene!

Ne vem kaj naj naredim! Sem v 9. tednu nosečnosti in se mi je v nedeljo pojavil sv.rjav izcedek! Šla sem na urgenco, kjer so me pregledali in mi povedali da je vse v redu s plodom in da imam drugačno obliko maternice. Rekla mi je tudi da vidi še kri, ampak da za enkrat ni nevarnosti! Dobila sem tablete Dabroston in bolniško! Morala sem se naročiti na pregled čez en teden, tako da ga mam 26.3.!
Vendar pa namesto da bi se mi izcedek zmanjševal, ga je skoz več in ratuje temno rjav. Počivam in tudi nimam bolečin....imam pa skoz napet trebuh in občutek...kot da me vse tišči v njem! Kaj naj naredim....naj počakam do 26. al naj grem že prej zopet na urgenco? 

Sem čisto nova v tem in ne vem kaj naj storim...nočem pa delat neke panike in hoditi na urgenco, če to ni potrebno!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
20.3.2008 15:35:26   
Taula
Jaz bi vseeno šla nazaj na urgenco.
Srečno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
20.3.2008 17:11:35   
Acjom1
Jaz bi šla na tvojem mestu tudi nazaj, če ne drugače, da boš mirna. Sicer je pa tako, da je bolj nevarno, ko je izcedek rdeč (sveža kri). Meni so vedno rekli, da če je rjav, da je vredu, pa sem ga tudi imela kar precej.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
20.3.2008 17:18:28   
corti
Res hvala vam za nasvete!
Danes sem imela izcedek samo zjutraj...zdaj je v redu! Upam, da tako tudi ostane! Počakam še do jutri in potem če bo izcedka več, grem ...če pa se bo stanje umirilo potem počakam do 26.3.!
Ostajam pa pozitivna in upam, da se bo vse umirilo!

Še enkrat hvala vam!

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
22.3.2008 9:45:02   
Mandek
pozdravljenw!

Sem v 10. tednu, danes zjutraj pa sem opazila temno rjav gost izcedek. Par dni imam že težave z vnetjem, danes pa bi me skoraj kap...zelo sem prestrašena, ne vem koliko je oziroma koliko to ni nevarno...user posted image

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Rdeč ali rjav izcedek
23.3.2008 14:16:40   
LunaLuna
Mandek, koliko pa je bilo tega izcedka? Veliko ali malo? Sem se ful prestrašila, ko sem tole prebrala. Upam, da izcedka ni več in da je vse ok. Sam pa kar dosti punc piše o izcedkih in večinoma je vse dobro potem naprej.
Ena kolegica mi je tudi razlagala o zelo grdem, prav ogabnem izcedku, ki se ga je fuuuul prestrašila, ampak je bilo potem vse vredu. Morda pa pokličeš ginekolga (vem, da so zdej prazniki, po tem) in ti bo najbolje svetoval.
Danes prideva naokoli in upam, da se kaj vidimo. Če ne danes, pa jutri.
Drži se.

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?