|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 18:15:05   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Na navržene stvari:

Ti s tega nivoja ne moreš. To je nivo tvojega stališča.



no vidiš.... jaz te sprašujem, da mi pojasniš s stališči in ti to odgovoriš? Po drugi strani si si pa sam dovolil, da si me žalil in poniževal.

Da te ni sram!



Zakaj pa naj bi ga bilo sram?Saj ti tudi žališ čustva vernikov s svojimi kao smešnimi pripombami, pa te ni nič sram.Tehnofil je težak za branje nevernikom, ampak ne vidim v njegovih postih nič žaljivega.Ga razumem kaj hoče povedati, nič ne olepšuje,to je res..in mogoče, če bi si njegove poste prebrali brez vnaprejšnjih predsodkov,ker je pač krščanske vere, bi videli, da sploh ni tako slab, kot mislite.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 18:27:19   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Pa ne rečt, da nimam pojma, ker moraš biti slep in butast, da kaj takega izustiš........

Nimaš pojma. Ravno toliko imaš pojma, da misliš, da vse veš. 

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
čeprav sploh ne veš, ali se s splavom strinjam ali ne?

To je bil tvoj očitek, ne moj. Pojdi si nazaj prebrat, da si to pisala za očitek. Sedaj se skrivaš s svojim stališčem. Hvala Bogu. Ker to pomeni, da si razumela kaj pomeni vrednota življenja.
Lahko pa tudi napišeš da nisi razumela kaj je vrednota življenja. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
so dokazano našli okostja komaj rojenih otrok v kleteh in katakombah samostanov.
je v imenu Boga pobila par miljonov ljudi

To je zelo podobno, ko bi danes govoril "Kako moreš biti Nemec, pripadnik naroda, ki je pobil miljone ljudi." Kako moreš biti pripadnik države - državjan, ki je miljone ljudi depotrirala v Sibirijo. Sistematično uničila njih in njihove družine. Ali celo kako moreš biti ti pripadnica naroda, ki je bežeče ljudi z materami in otroki v vlakih odpeljal na morišča?

Ne gre za to, da bi ne vedeli, poznali teh stvari. Gre za to da takšno posploševanje pomeni, da bi morali zato pomreti vsi Nemci, Rusi, in še kateri, ja in podobno - morali bi ukiniti krščanstvo. Ja, pa Islam tudi, ker je nekaj fanatikov in v imenu Boga pobijajo. Pa tudi avtomobile bi morali ukiniti, saj VSAKO leto se v njih ubije toliko in toliko ljudi, mater in otrok.

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
kjer se duhovniki ne smejo poročiti, ne smejo imeti partnerjev, ne smejo ljubiti

To bom moral preskočiti, ker zahteva kaj več znanja, kot branje zgodovine. Lahko ti namignem, da se mora iz tega črpati nekaj res velikega, da je stališče o tem tako trdno.

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
duhovniki svetujejo o zakonskem življenju, o ljubezni med partnerji, če sami tega niso nikoli izkusili

Ti duhovniki se vsako leto pogovarjajo s tisočimi ženami, očeti, otroci. S kolikimi bi se morali, da bi zadostili tvojemu kriteriju? Da ne poznajo družin? Iz družin izhajajo, niso zrasi na drevesu. Da ne omenjam, da imajo tudi temu primerno izobrazbo, če gledamo samo tehnični vidik. Da ne govorim o duhovni strani, katere itak ne razumeš.

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
ki prepoveduje kontracepcijo in se v Afriki rojeva na tone otrok
ki prepoveduje kontracepcijo, da se otroci že rojevajo z virusom HIV

Padeš na prvi točki človečnosti. Pri splavu se podre vsa humanistika. Ko boš razumela prej opisano izhodišče svetosti življenja, se šele lahko pogovarjamo naprej. Kako boš razumela kondome, če ne razumeš osnovne etike? (pa ne ti osebno - tisti ki to bere, vsak ki zagovarja pobijanje nerojenih otrok - potem nisi nič drugačna od tistih iz katakomb - torej si že njihov član)

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
vrh valja v denarju in blišču, njegovi podaniki pa nimajo za kruh in vodo

Če misliš podanike, duhovnike, ki živijo skromno. Da. Ravno zaradi tistih duhovnikov, ki živijo skromno, vzdržno, ravno zaradi njih sem ponosen, da sem pripadnik te organizacije. Ne pozabi, tudi oni so enako ponosni (oz. še bolj).


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 28.3.2008 18:38:42 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 18:31:15   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Ti s tega nivoja ne moreš. To je nivo tvojega stališča.

no vidiš.... jaz te sprašujem, da mi pojasniš s stališči in ti to odgovoriš?

Nivo zagovarjanja pobijanja nerojenih otrok ne morem opisati, kot visok nivo etike, morale, človečnosti. Je pa to visok nivo egoizma.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 18:37:00   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo
Tehnofil je težak za branje nevernikom,

Njuškalo. Sva različne veroizpovedi. Sigurno bi se hitro spričkala, če bi se začela pogovarjati o detajlih. user posted image

Ampak med se sabo razumemo, ko govorimo o duhovnosti. Ker vemo o čem govorimo. In njim je težko branje, kot težko vsako branje, ki ga ne razumeš.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 18:50:34   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 19:17:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo


Zakaj pa naj bi ga bilo sram?Saj ti tudi žališ čustva vernikov s svojimi kao smešnimi pripombami, pa te ni nič sram.Tehnofil je težak za branje nevernikom, ampak ne vidim v njegovih postih nič žaljivega.Ga razumem kaj hoče povedati, nič ne olepšuje,to je res..in mogoče, če bi si njegove poste prebrali brez vnaprejšnjih predsodkov,ker je pač krščanske vere, bi videli, da sploh ni tako slab, kot mislite.


no to da drugače mislečega primerja s teletom, ki ne vidi rož, pač pa samo travo, da ga postavlja za šank vštric s pijančki, ki majo skurjene možgane in da njegovo inteligenco postavlja na stopno osemletnika...neeeee.....to pa res ni žaljivo a neuser posted image verjetno morem bit počaščena, ker Bog govori iz njega al kaj? na vprašanja pa še vedno nobenga odgovora, sam bulšit....

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 19:50:07   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
no to da drugače mislečega primerja s teletom, ki ne vidi rož, pač pa samo travo,

Prispodoba zelo jasno opisuje tisto, kar se z besedami ne da povedati. Če pa se namesto, da bi ob njej dobila približno predstavo, se rajši postaviš v vlogo žrtve. Nič ne morem, če se lažje identificiraš z liki v zgodbi, kot s pomenom prispodobe.

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
da ga postavlja za šank vštric s pijančki, ki majo skurjene možgane ..

Če so za šankom samo pijančki je to tvoja ocena. Namreč za šankom padajo besede vsevprek, z navideznimi argumenti, tema se stalno spreminja, kakor se kdo zmisli. Predvsem pa se z glasnostjo poskuša nadomestiti pravi pogovor. Ko pa sogovornika postaviš pred dejstvo, ko spozna, da je njegovo stališče v tisti stvari majavo, pa tako zamenja temo ali se začne zafrkavati. To je draga Ulla debata za šankom. Spet se identificiraš lažje z liki kot s pomenom - načinom komunikacije.

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
...da njegovo inteligenco postavlja na stopno osemletnika..

Osemletnik bere dobesedno. Črko po črko. Enako kot ti počneš z branjem SP. O tebi vem, le kolikor napišeš. Na to stopnjo se postavljaš sama. Govoril pa sem o bralni sposobnosti. Zakaj  ti to razumeš kot inteligenco pa moraš razčistiti sama.


Mislim, da zgornji trije primeri govorijo sami za sebe.



< Sporočilo je popravil tehnofil -- 28.3.2008 19:52:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 19:58:20   
Anonimen
user posted image user posted image joj kake maš, meni je smešno no...bi te res rada enkrat za šankom uhaklalauser posted image user posted image

in ne, moje stališče ni nič majavo, kot vidiš čisto trdno stoji in tud čisto trdno ga zagovarjam....in ja, take prispodobe so žaljive, ne mi zdej mutit s pomeni prispodobe in ne sklepaj zdej spet kr neki, ker niti slučajno se ne postavljam v vlogo žrtveuser posted image pa kaj ti je....in ja, ravno zato ker me ne poznaš, so mi mimo ta tvoja sklepanja, a jaz mogoče sklepam kakrkoli o tebi in o tvojem življenju, a dajem kake prisodobe blesave ker se ne strinjam s tem kar napišeš? ne, jaz te izpodbijam s svojimi argumenti, pričakujem odgovore od tebe, ti pa mojga pisanja ne moreš izpodbijati z argumenti in ga zato z žaljivkamiuser posted image zelo poduhovljeno, zelo nad...

< Sporočilo je popravil ulla80 -- 28.3.2008 19:59:06 >

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 20:16:02   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

user posted image user posted image joj kake maš, meni je smešno no...bi te res rada enkrat za šankom uhaklalauser posted image user posted image

in ne, moje stališče ni nič majavo, kot vidiš čisto trdno stoji in tud čisto trdno ga zagovarjam....in ja, take prispodobe so žaljive, ne mi zdej mutit s pomeni prispodobe in ne sklepaj zdej spet kr neki, ker niti slučajno se ne postavljam v vlogo žrtveuser posted image pa kaj ti je....in ja, ravno zato ker me ne poznaš, so mi mimo ta tvoja sklepanja, a jaz mogoče sklepam kakrkoli o tebi in o tvojem življenju, a dajem kake prisodobe blesave ker se ne strinjam s tem kar napišeš? ne, jaz te izpodbijam s svojimi argumenti, pričakujem odgovore od tebe, ti pa mojga pisanja ne moreš izpodbijati z argumenti in ga zato z žaljivkamiuser posted image zelo poduhovljeno, zelo nad...


ne brani toliko svojega ega, pa se ti bo uspelo bolj približat tvojemu bistvo..

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 20:19:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka



ne brani toliko svojega ega, pa se ti bo uspelo bolj približat tvojemu bistvo..


user posted image

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 20:23:18   
SOULatka
ulla...ena od orodij, pomagal, lahko rečeva vaj je, da se nehamo oklepati svojega mnenja in nenehno dokazovati svoj prav...to govorim, ker se tako svojega mnenja oklepaš...nič hudega ti nočem...

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 20:27:44   
Anonimen
user posted image a to te mot....k svoje mnenje zagovarjam...a pol je bolš če ne stojiš za svojimi stališči? če menjaš smer, kokr je pač bolj primerno? jah, pač sori, no gouser posted image

orodij, pomagal in vaj do česauser posted image

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 20:52:16   
Njuškalo
Nobenega ne moti, če zagovarjaš svoje mnenje.Zelo obračaš besede, da bi ja izpadlo, kako imaš ti prav.In to je moteče.Kar se tiče žaljivosti,ki po mojem mnenju ni, ti je pa že Tehnofil odgovoril, jaz mislim enako, samo ne da se mi toliko pisati.Na katera vprašanja pa nisi dobila odgovora?Ker mislim, da si dobila na vse, saj se je Tehnofil kar razpisal in ti vse lepo razložil.Ampak ti kar nočeš videti, mogoče ne moreš..ne vem...

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 20:59:35   
Anonimen
no no, tehnofil edin kar počne, moje besede iz konteksta trga in bedarije pol klamfari, k sploh nimajo zveze s tistim, kar sem jaz napisala, se vid da še prebere ne dobro, ke piše kr neki, sploh ne v povezavi s tem kar sem jaz napisalauser posted image in to zame pač ni odgovarjanje na vprašanja, sori...vprašanja on gladko ignorira, ker pač nima kaj napisat al kaj jaz vemuser posted image nima nekih argumentov pametnih, oz. je prezaposlen z iskanjem primernega stavka, ki ga bo lahko povezal z šankom....

besed pa jaz ne obračamuser posted image nikoli....tu pa protestiram, ker je čista laž...

pa men dol visi če izpade da mam jaz prov al ne....zase ziher da mam prov in to vam ne potegne...jaz ne pravim da vi nimate prov, ma ja, valda mate - zase- zame pač neuser posted image samo če pa svoje mnenje napišem o določeni stvari pa pol pokasiram da sem tele, to pač ni ravno strpno in poduhovljeno in na nivoju? al pač? vprašam že X-tič : a tko Bog ( ljubezen) govori iz vas???

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 21:05:14   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

no no, tehnofil edin kar počne, moje besede iz konteksta trga in bedarije pol klamfari, k sploh nimajo zveze s tistim, kar sem jaz napisala, se vid da še prebere ne dobro, ke piše kr neki, sploh ne v povezavi s tem kar sem jaz napisalauser posted image in to zame pač ni odgovarjanje na vprašanja, sori...vprašanja on gladko ignorira, ker pač nima kaj napisat al kaj jaz vemuser posted image nima nekih argumentov pametnih, oz. je prezaposlen z iskanjem primernega stavka, ki ga bo lahko povezal z šankom....

besed pa jaz ne obračamuser posted image nikoli....tu pa protestiram, ker je čista laž...

pa men dol visi če izpade da mam jaz prov al ne....zase ziher da mam prov in to vam ne potegne...jaz ne pravim da vi nimate prov, ma ja, valda mate - zase- zame pač neuser posted image samo če pa svoje mnenje napišem o določeni stvari pa pol pokasiram da sem tele, to pač ni ravno strpno in poduhovljeno in na nivoju? al pač? vprašam že X-tič : a tko Bog ( ljubezen) govori iz vas???




Očitno smo na različnih stopnjah razumevanja, pa nikoli ne bomo prišli skupaj.Kar se tiče to ,da naj bi bila tele..to ti sploh noben ni napisal, to je bila samo prispodoba, ampak ne tako mišljena,kot si jo ti vzela.Očitno pa ti je fajn, da najdeš v Tehnofilovih besedah kao nek napad nate, da potem lahko težiš.No, tak občutek sem jaz dobila.Tole bi bila lahko prav ena fajn debata,je pa samo še kreg in ne vem, če ima smisel nadaljevat.Tudi ti bi lahko videla, da ima Tehnofil še kako veliko dobrih argumentov, samo ne..pač nočeš, o.k.Ne bi se ti bilo potrebno strinjat z njim, lahko bi ga pa vsaj poskušala razumeti- njegov pogled na vse to.Ampak vidiš samo svojo stran, tako da je potem težko komunicirati.In ja, glede na to, da je Tehnofil vernik, ziher iz njega govori Božja beseda, samo žal ti vse to tako negativno jemlješ, vidiš v njegovih besedah le slabo..zato je s tabo imeti debato praktično nemogoče.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 21:09:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Pa tudi avtomobile bi morali ukiniti, saj VSAKO leto se v njih ubije toliko in toliko ljudi, mater in otrok.

Pa **benti, Tehnofil, dej se že enkrat zjasnt, no! Berem use tole (PREVSEM tvoje poste), pa si že bnevemkolkrat tole napisu. LJUDI, MATER IN OTROK. Pa kaj a mama ni člouk? A otrok ni člouk? A ŽENSKA NI ČLOUK? Pa sej si hujš k pokojni Ruglj! user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 21:13:18   
Anonimen
ne draga moja ( v stilu BBuser posted image ) jaz tehnofilovega pisanja ne jemljem kot napad nase, samo pripodobe pa žal jemljem tko, kot so napisane....in če jaz napišem  recimo nekaj o kretenu/oslu/biku/prašču in se pol ven vlečem da je to samo prispodoba in da ni bla tko mišljena....ja čaki mal - zakaj pisat prispodobo, če ni tko mišljena? ja pol pa najdi primernejšo, ki bo tko mišljena, a ne...jaz nisem žaljiva in jaz ne postavljam nobenih zaključkov o njem, lahko da je čist kul možakar a ne...brihten in vse....in zaradi mene ziher ni ta debata nemogoča, mislim da se pogovarjam čisto na nivoju, brez žaljenja, brez nesramnosti, tud kregam se ne, samo predstavljam argumente, jih izpodbijam, postavljam vprašanja in odgovarjam nanja....ne morem pa pomagat če tko jemlješ....v končni fazi ti niti ni treba debatirat z manouser posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 21:14:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Pa tudi avtomobile bi morali ukiniti, saj VSAKO leto se v njih ubije toliko in toliko ljudi, mater in otrok.

Pa **benti, Tehnofil, dej se že enkrat zjasnt, no! Berem use tole (PREVSEM tvoje poste), pa si že bnevemkolkrat tole napisu. LJUDI, MATER IN OTROK. Pa kaj a mama ni člouk? A otrok ni člouk? A ŽENSKA NI ČLOUK? Pa sej si hujš k pokojni Ruglj! user posted image


a nis prebralauser posted image ženske smo teliceuser posted image za njega je isto moški in človk, ženska pa je....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 21:15:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Pa tudi avtomobile bi morali ukiniti, saj VSAKO leto se v njih ubije toliko in toliko ljudi, mater in otrok.

Pa **benti, Tehnofil, dej se že enkrat zjasnt, no! Berem use tole (PREVSEM tvoje poste), pa si že bnevemkolkrat tole napisu. LJUDI, MATER IN OTROK. Pa kaj a mama ni člouk? A otrok ni člouk? A ŽENSKA NI ČLOUK?


V krscanstvu vladajo oce, sin in sveti duh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 21:15:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
...gospod Bog je iz rebra, ki ga je vzel človeku, naredil žensko in jo pripeljal človeku....WTF??? ( ja sej, prov je človeku, če bi žrtvoval nogo namest rebre, bi pa mogoč dobil kej več kot "samo" žensko...)

Namesto, da bi iz napisanega razumela, ne rebro ampak dejstvo, da sta mož in žena eno, ti je stvar pomembnejša, rebro ali noga. Res ti mora biti težko če tako čutiš. Užaljeno in zagrenjeno. Ampak to je tvoja odločitev.Jasno da si potem užaljena.

Da pa se vsako življenje prične po ženski, lahko razumeš kot nekaj slabega. Si pač verjetno k temu nagnjena. To, da se vsako življenje začne po ženski je za mene nekaj veličastnega in zato ni pomembno rebro ali noga.



aha, da bi odgovoril na vprašanja, ti ni, ne ti boš zdaj rajši iskal dlako v jajcu in to tako zavzeto da ne vidiš bistva...kaj me je zmotlo pri zgornji izjavi ? dejstvo da se razlikuje med človekom žensko...tebi to verjetno ni padlo v oči...zato se v oklepaju tudi norčujem iz tega, da če bi pa človek se bil pripravljen odpovedati čemu več kot rebri, bi pa mogoče tudi dobil kaj več, kot samo žensko....ti je zdej jasno? in ne vpikuj se v moje izjave, ker si več kot očitno prekratekuser posted image ne da se mi vsake moje besede zdej tolmačit, da boš ti razumel da sem neki hotla mal cinično/zlobno/itd. povedat...



evo plemenita, sam zate...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 21:17:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

dejstvo da se razlikuje med človekom žensko

Seveda se. Saj sta moški in ženska različna. Nikoli ne bosta enakopravna. Razen če misliš, da bo moški kdaj rojeval. user posted image

Imate pa težave vsi, ki ste nagnjeni k POMEMBNOSTI. V resnici pa ne vidite, da ima vsaka stvar svoj namen, da eno brez drugega ne gre. In v verigi je najpomembnejši najšibkejši člen.



s tabo res neki ni vredu...kje piše razlika med moškim in žensko? piše med ČLOVEKOM in ŽENSKO....ženska je kaj, če ni človk...no, jst sm tele, a ne...se pravi smo vse ženske telice al kaj, če nismo ČLOVEK?

ma daj, trgaš moje besede iz konteksta in se neki duvaš...sm ti rekla, da si prekratek...nisi pa na eno moje vprašanje odgovoru, še zmeri ne....nimaš kaj rečt a ne...



pa še toleuser posted image se vid kako pozorno me bere in odgovarja na moja vprašanjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 21:43:49   
Lolypop
Berem to tebato, pa imam samo eno vprašanje za tehnofila:
Ok, splav je recimo temu umor živega bitja. Kaj pa kontracepcija? Kondomi, tabletke itd. kakšno je tvoje mnenje o tem? Ker dejansko ne gre za umor, ker bitje dejansko sploh ni spočeto. Zakaj je RKC (ki jo tako sveto zagovarjaš) proti temu?
Kaj pa splav za zarodke, ki so recimo zelo prizadeti in izven maternice ne bojo preživeli?  Kaj pa ko nosečnost ogroža nosečnico?
Pa ne mi zdaj z zapovedmi, pa svetim pismom pa ne vem kaj, zanima me tvoje mnenje.



_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 22:35:46   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

nič bat... če ni v materialni obliki, tut črk verjetno ne pozna user posted image



Samo ti maš pa res en poseben veselje, da se delaš norca iz Boga a ne?user posted image


ne moreš se delati norca iz nečesa, kar zate ne obstaja, a ne?

Zato je odgovor NE, ne delam se norca iz Boga.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 22:42:20   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Nobenega ne moti, če zagovarjaš svoje mnenje.Zelo obračaš besede, da bi ja izpadlo, kako imaš ti prav.In to je moteče.Kar se tiče žaljivosti,ki po mojem mnenju ni, ti je pa že Tehnofil odgovoril, jaz mislim enako, samo ne da se mi toliko pisati.Na katera vprašanja pa nisi dobila odgovora?Ker mislim, da si dobila na vse, saj se je Tehnofil kar razpisal in ti vse lepo razložil.Ampak ti kar nočeš videti, mogoče ne moreš..ne vem...


prosim lepo, če to za Ullo trdiš, potem preberi tehnofila, ki me je označil za pobijalca nerojenih otrok in ne vem kaj še vse, čeprav sem samo omenila, da bi cerkev rada prepovedala splave......

in ni vse lepo napisal. Odgovoril je zelo selektivno. Določil, kaj sva hoteli z Ullo pri kateri stvari izpostaviti in naju obsodil za najino razmišljanje.

Toliko gneva, agresije, obsodb, poniževanja in žaljenja, kot sem ga prejela iz strani Tehnofila je težko dobiti.

Ubogi Bog, če ga častijo taki ljudje!

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Vera v Boga
28.3.2008 22:42:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lolypop

Kaj pa ko nosečnost ogroža nosečnico?


Splav v tem primeru po cerkvenem pravu JE dovoljen. Celo priporočljiv.

(odgovor članu Lolypop)
  Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?