|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj.....
30.3.2008 21:52:32   
dalin
.....ahuser posted image .Tako sem........ne vem kakšna.Razočarana,jezna,zaskrbljena.Po glavi se mi podi tisoč misli.Zakaj?

Letos gremo že četrto leto na morje z družino od moževega sodelavca.Se kar pogosto sestajamo in dobivamo eden pri drugih.Vedno gremo skupaj na isto lokacijo,apartmaje pa imamo vsak zase.Imamo se dobro kadar smo skupaj,moti me edino to,da je vedno bilo po njihovo,čemur sem jaz lani temu konec naredila in obema jasno in glasno povedala,da če nam ne bo pasalo iti zvečer v mesto pač ne bomo šli,pa zamera gor ali dol.In da se svet ne more vedno tako vrteti,kot bi onadva hotela.Vse lepo in prav,sta pač vidla da se "komandirat" ne bom pustila.

Danes pa sem izvedla,da gredo isti termin in na isto lokacijo na morje tudi najini prijatelji(moji in moževi).Tudi z njimi se super zastopimo(mogoče še bolj,kot s taprvimi).Njuna hčerka je tudi sošolka z mojima dvojčkoma.In zdaj je nastal problem.Ko jesodelavec in njegova žena zvedla,da gredo isti termin še eni na morje s katerimi sva midva prijatelja,je bilo vse narobe.Vtem smislu:da pač ne bo isto ko prejšna leta,pa da je moj mož pi**a,ker jim je povedal kdaj in kam gremo mi,pa da bomo neprestano skupaj viseli,pa da ne bodo oni nič od dopusta imeliuser posted image ,...pa še veliko besed je bilo izrečenih.Iskreno povedano sem par minut to poslušala,potem pa jima rekla da če ne utihneta,da bom oba v rodni kraj poslala.Da pač jaz nisem kriva če so si isti termin izbrali in da sem tudi z njimi prijateljica,mogoče še bolj,da pa zaradi mene gremo lahko tudi vsak posebej na morje.

Lani so tudi njuni prijatelji za njimi prišli na morje,pa sem bila tiho,čeprav je hčer njunih prijateljev spala v našem apartmaju,ker pri njih ni bilo dovolj prostora.

Ma ne vem,sem zmedena kot to pisanje,ki ga pišem.Mene in moža čisto nič ne moti,da gredo še eni isti termin na morje kot mi.Najraje bi vse skupaj odpovedalauser posted image .

Kaj naj zdaj,se mi zdi da sem razpeta med dve strani!?

Pa brez zamere ker sem klobasala tukaj gor,ampak morala sem se spihati.

_____________________________

Žan 27.09.2006

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 21:54:50   
Gina
Meni je pa hecno, da se kdo zaradi česa takega sploh sekira. Če hoče imeti kdo svoj lajf, ga ima lahko tako ali tako. Jaz bi se najbrž smejala, ker bi mi bilo smešno. 

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 21:56:54   
Anonimen
Ja, res, ne it na morje. Uf!

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:00:03   
Anonimen
Sem že prej zbrisala, pa bom zdaj še enkrat napisala:
A ne bo letos fino, ker boste lahko počeli kar boste hoteli?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:00:10   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Meni je pa hecno, da se kdo zaradi česa takega sploh sekira. Če hoče imeti kdo svoj lajf, ga ima lahko tako ali tako. Jaz bi se najbrž smejala, ker bi mi bilo smešno. 


Saj to je Gina,ker mi ni jasno zakaj se sploh obremenjuje.Pač gredo še eni na morje ki jih midva z možem poznava.Mah,vidim da sem imela napačno mnenje o njiju.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:03:26   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Sem že prej zbrisala, pa bom zdaj še enkrat napisala:
A ne bo letos fino, ker boste lahko počeli kar boste hoteli?user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ne vem kaj naj:če sem bom enim preveč posvečala,bodo ta drugi zamerili,če se bom ta drugim,bodo ta prvi čudno gledaliuser posted image .Ma saj pravim,jaz se najbolj s tem obremenjujem.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:03:55   
Natty5284
mislim ne....če jim kaj ne paše naj grejo pa kam drugam...sami...kaj zdaj???pa več vas bo boljše se boste imeli po mojem...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:06:38   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: Natty5284

pa več vas bo boljše se boste imeli po mojem...


To jima je tudi mož hotel dopovedati,pa ni bilo nič od tega.Ne vem česa se tako "bojita".Saj so se tudi že srečali in pogovarjali(ko je imel najin sin roj.dan,smo ene in druge povabili),enostavno ne vem kaj jima gre tako v nosuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:09:13   
Anonimen
enostavno ne vem kaj jima gre tako v nos

Ja kaj. Nad vama sta imela kontrolo, nad njima pa je ne bosta mogla imet. Itak, da je najtežje delat s tistim, kar ne poznaš.
Ma jaz bi šla res po svoje.user posted image  

(odgovor članu dalin)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:11:29   
Pajaca
Kako ne veš kaj jim gre v nos???

Lej do sedaj so oni pometali z vami kot so želeli. Če so zvečer želeli v mesto, vam pa ni pasalo, ste vseeno šli, da le ne bo zamere. Oni so imeli počitnice točno take kot so si zamislili, cel čas so imeli družbo, vi ste se prilagajali.

In sedaj, ne samo, da si ti rekla, da ne bo vse po njihvo, na isti kraj gre še njihova konkurenca. Bil bo boj med obojimi s kom boste preživeli tam več časa. Počutila se boš grozno, ker ne boš vedela kaj storiti.

Pa ne vem zakaj???

Jaz bi pač šla na dopust. Saj greš v svoj apartma, torej lahko počneš kar želiš. Če si jim že v štartu povedala, da če vam pač ne bo pasalo nekam iti ne boste šli, naredi tako. Če vam bo pasalo iti z enimi nekam pojdite.

Saj če greš z nekom skupaj na morje to ne pomeni, da si non stop skupaj ko rit in hlače????

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:13:46   
Anonimen
Saj če greš z nekom skupaj na morje to ne pomeni, da si non stop skupaj ko rit in hlače????

Še moža kdajpakdaj samega pošlješ v trgovino in ne lezete vedno skupaj. Ali pač?

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:15:02   
Natty5284
Jaz bi pač šla na dopust. Saj greš v svoj apartma, torej lahko počneš kar želiš. Če si jim že v štartu povedala, da če vam pač ne bo pasalo nekam iti ne boste šli, naredi tako. Če vam bo pasalo iti z enimi nekam pojdite.

Saj če greš z nekom skupaj na morje to ne pomeni, da si non stop skupaj ko rit in hlače????


itak...tud midva hodiva s kolegi na dopust...če grema zvečer npr v mesto, pa če jima je, greta zravn, če ne pač greta po svoje...in zarad tega ni noben na nobenga jezn...včasih pa tud paše kdaj kam sam it s partnerjem...jaz če bi imela tako zakomplicirane kolege z njimi raje sploh nikamor ne grem

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:18:42   
N _ B
Dobri ste (vaša družina), da ste se tako prilagajali in podrejali. Mi na dopustu delamo tisto, kar nam paše. Pa, če takoj 24 ur ležim, nikogar nič ne briga. Naš dopust je našo dopust. Vsaj takrat mi ni treba gledat na uro.

Ne vem, kaj se imajo oni za vsajat, da gre še nekdo tja kot vi. Potem je najbolje, da 3 km naokrog zakupijo vse app, da slučajno ne boste srečali koga poznanega in vas bodo imeli 100% pod nadzorom. Sorry, ampak meni je to "adijo pamet".

Stornirala verjetno ne bi. Bi jim pa oba z možem že sedaj povedala tisto, kar misliva in ne šele pred odhodom. Naj oni odpovejo dopust, če jim gre tista druga družina tako v nos.

< Sporočilo je popravil N & B -- 30.3.2008 22:19:54 >

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:19:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Pajaca

Kako ne veš kaj jim gre v nos???

Lej do sedaj so oni pometali z vami kot so želeli. Če so zvečer želeli v mesto, vam pa ni pasalo, ste vseeno šli, da le ne bo zamere. Oni so imeli počitnice točno take kot so si zamislili, cel čas so imeli družbo, vi ste se prilagajali.

In sedaj, ne samo, da si ti rekla, da ne bo vse po njihvo, na isti kraj gre še njihova konkurenca. Bil bo boj med obojimi s kom boste preživeli tam več časa. Počutila se boš grozno, ker ne boš vedela kaj storiti.

Pa ne vem zakaj???

Jaz bi pač šla na dopust. Saj greš v svoj apartma, torej lahko počneš kar želiš. Če si jim že v štartu povedala, da če vam pač ne bo pasalo nekam iti ne boste šli, naredi tako. Če vam bo pasalo iti z enimi nekam pojdite.

Saj če greš z nekom skupaj na morje to ne pomeni, da si non stop skupaj ko rit in hlače????


SE strinjam s tem.... Počitnice so namenjene POČITKU, ki si ga vsak posameznik po svoje definira. Za ene je to pač vsakodnevno obiskovanje mest, štantov ipd., za nas npr. je to počivanje, mogoče kakšne sprehod zvečer do sladoleda pa nazaj....

Je fajn iti z drugimi, če si za sebe in se družiš samo takrat, ko ti paše. Takrat je za vse lušno.

Zato pojdi lepo na dopust, in se predvsem NE OBREMENJUJ z drugima dvema paroma. In drži se tega, kar si rekla, torej...vsak po svoje in ko mu paše...Bodi striktna...je dobra "naložba" za naslednje dopuste...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:20:26   
dalin
Nataša,Pajaca drugega kotuser posted image user posted image user posted image  vama ne morem napisati.Točno tako je.Vedno samo oni,mož se pa tudi ni hotel zameriti,ker sta pač sodelavca in je vedno govoril:pejt gremo z njimi da ne bo zamere.Do lani ko je meni pokrov na glavi dvignilo.Pa sta se eni dve uri kujala,potem je bilo pa ok.
Tudi tile ta drugi prijatelji so zelo fajn,no vsaj meni in možu.Oba sta zaposlena,imata kmetijo doma,pridna delavna,pridemo lahko kadarkoli,vedno smo dobrodošli,veliko si pomagamo med sabo.Enako kot z družino moževega sodelavca.Edina razlika med njimi je ta,da tile ta drugi vse sprejmejo z odprtimi rokami,znajo sprejemati kompromise in ne delajo iz vsake reči tak problem.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:25:11   
dalin
Ko sem zadnji svoj post klofalauser posted image  ste se še druge oglasile.Iz SRCA HVALA vsem za dobre nasvete in besede,ker to sem rabila.Zdaj sem pomirjena,če bosta še kaj tečkala jim bom povedala tako kot ste mi svetovale,pol pa naj naredita kar hočeta.

Sicer sem jima že prej rekla,da je potem najbolje da gremo vsak zase,če jima gre vse toliko v nos,pa sta kar zablokirala.Vprašanje zakajuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:30:03   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Sicer sem jima že prej rekla,da je potem najbolje da gremo vsak zase,če jima gre vse toliko v nos,pa sta kar zablokirala.Vprašanje zakajuser posted image


Ja, le zakajuser posted image  Najbrž bosta težko našla drugadva "butca", ki bosta vse po njuno delala. ....Pa najbrž sta vidva fajn za družbo...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:30:52   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Saj če greš z nekom skupaj na morje to ne pomeni, da si non stop skupaj ko rit in hlače????

Še moža kdajpakdaj samega pošlješ v trgovino in ne lezete vedno skupaj. Ali pač?


Ne pa ja.Moj mož se pripelje kamor hočeš ni problema.Njegov sodelavec pa zna samo domov priti,pa k tastu in tašči(grobo rečeno).Ko mora iti v kakšen kraj,kjer še ni bil,ponavadi drisko dobi.Brez heca,lani smo šli zaradi tega po drugi strani domov z morja,ker so oni hotli Zadar videti.Kakšni dve leti nazaj,ko je bl mož na bolniški,ga je ta isti sodelavec domov klical,da mora iti na Brnik po neko robo in da naj bo mož zrihtan da ga bo prišel iskat,ker ne ve,kam mora itiuser posted image .Smešno ampak resnično.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:33:23   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Pa najbrž sta vidva fajn za družbo...user posted image



user posted image user posted image user posted image to nama je pa že enih par reklo.



_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:34:22   
Anonimen
Aha, rabita torej nekoga, ki bo kriv, če bo šlo kaj narobe. Faaaak. Kako pa potem tvoj mož dela z njimuser posted image  A tam mu tudi rit odnaša in prevzema njegove odgovornosti?

(odgovor članu dalin)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:35:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dalin

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Pa najbrž sta vidva fajn za družbo...user posted image



user posted image user posted image user posted image to nama je pa že enih par reklo.



Hehe, kdaj gremo na morje?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dalin)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 22:35:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: dalin

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica


Pa najbrž sta vidva fajn za družbo...user posted image



user posted image user posted image user posted image to nama je pa že enih par reklo.




No vidiš, razlog več, da vama družbe ne bo manjkalo, samo če ju bosta HOTELA. To pa je sedaj na vama, da si zorganizirata dopust po vajino. V "boje".....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
30.3.2008 23:07:15   
taja27
dalin ... zakaj pa rabte nekoga za it na dopust? a ne morte it sami? a vam ni lepo, če ste sami?

mi hodmo smučat z enimi prijatli ... pa še to ne vse dni skupaj (npr 5 dni smo skupaj potem grejo oni domov, al pa pridejo kasnej) ... se ujamemo za smučanje

letni dopust pa ni variante, da bi šla s kom ... ker nočem ležat cele dni na plaži, ker hočem kej videt, ker se nočem prilagajat zaradi denarja, ker se nočem prilagajat zaradi hrane ...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
31.3.2008 6:54:27   
maruškaŠ
Dobri prijatelji niso odvisni eni od drugega in eni drugemu nič dolžni. Takoj ko gre za prisilen odnos - to ni več prijateljstvo. Lepo pa je imet dva loleka (bič osebnega), ki skačeta kot ti žvižgaš - ša če sta še dobra družba, uffff. Po mojem jih bo treba dat mal na hladno.

Ma ni šans, da grem jaz pod takšnimi pogoji s kom kam.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj naj si mislim,kaj naj naredim,kaj naj...
31.3.2008 7:00:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: dalin

Nataša,Pajaca drugega kotuser posted image user posted image user posted image  vama ne morem napisati.Točno tako je.Vedno samo oni,mož se pa tudi ni hotel zameriti,ker sta pač sodelavca in je vedno govoril:pejt gremo z njimi da ne bo zamere.Do lani ko je meni pokrov na glavi dvignilo.Pa sta se eni dve uri kujala,potem je bilo pa ok.
Tudi tile ta drugi prijatelji so zelo fajn,no vsaj meni in možu.Oba sta zaposlena,imata kmetijo doma,pridna delavna,pridemo lahko kadarkoli,vedno smo dobrodošli,veliko si pomagamo med sabo.Enako kot z družino moževega sodelavca.Edina razlika med njimi je ta,da tile ta drugi vse sprejmejo z odprtimi rokami,znajo sprejemati kompromise in ne delajo iz vsake reči tak problem.


Oprosti, vendar tvoj mož je en velik copat user posted image

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?