|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopalke-kje?
4.4.2008 9:54:48   
Mandek
Pozdravlejne!

Čez poletje bom v 6. in 7. mesecu, zato bom potrebovala nove kopalke. Spodnji deli so mi vsi prav, zakomplicira pa se pri zgornjih. že pred user posted image sem imela ogromneeeeeee, kaj se je zdaj zgodilo z njimi, pa raje ne govorim. V glavnem, take so, da mamo kar naenkrat več strankuser posted image . Ker pa dam precej na to, bi rada našla kopalke, ki imajo lepe in seksi oblikovane zgornje dele. Zelo, zelo všeč so mi modeli kopalk LaPerla, ampak teh že nekaj časa ne morem nositi, zato iščem nekaj podobnega. Recimo, da cena ni pomembna (ko si enkrat v moji situaciji se zdi milost sploh najti kaj primernega), ne bi pa mela enodelnih kopalk ali šotorastih zg.delov (ja, vem, da bi jih bolj rabilauser posted image ). Prosim za pomoč, ker res ne vem, kaj naj....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopalke-kje?
4.4.2008 10:00:33   
Anonimen
Posamicno zg/sp. del lahko kupis v H&M ali Calzedonii. Ce ti ta podatek kaj koristi user posted image V H&Mu jih ze imajo. 

(odgovor članu Mandek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopalke-kje?
4.4.2008 10:50:06   
aluš
Tudi Beti Metlika ima določene modele, ko lahko kupiš posebej zg. in sp. del (različne velikosti in modeli tako hlačk kot modrčkov).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopalke-kje?
4.4.2008 11:15:35   
Mikica
Lansko leto se je dalo tudi Liscine modele kupovati ločeno zgornje in spodnje dele.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopalke-kje?
4.4.2008 13:55:40   
jakaracman
Nancy ali pa si jih pri njej daš naredit.

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopalke-kje?
4.4.2008 14:15:04   
skorpika
tudi skinny lahko kupuješ posamično zgornji in spodnji del user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopalke-kje?
4.4.2008 15:07:49   
tana13
Tudi jaz imam podobno situacijo z ogroooomnimi prsmi, pa ti priporočam Lisco. Zadnja leta so tudi za "nas" poskrbeli. Pa tudi malo ti ji popravijo v kolikor bi želela. Na spletni strani  res ni slik kopalk za večje prsi, bi mogla kakšen katalog pogledat ali pa pridet kar v njihovo prodajalno.
Pa tudi drage niso, nekje normalne cene.
Upam, da najdeš kaj zase.


(odgovor članu skorpika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopalke-kje?
4.4.2008 18:28:27   
emmy
Jaz sem lansko leto v Emporiumu kupila kopalke od Skinya, kjer zgornji in spodnji del kupiš posamezno in tako lahko zgornji del kupiš seveda nekaj številk večji.


(odgovor članu tana13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopalke-kje?
4.4.2008 21:55:28   
BUŠICA
benetton tud lahko kombiniraš! kaj pa palmersovi modeli?

(odgovor članu emmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?